|
|
|
|||||||
| Standard plemene a bonitace Jak by měl vypadat typický vlčák, poměřování a komentáře ke standardu plemene, informace o bonitacích a svodech... |
|
|
Thread Tools | Display Modes |
|
|
#11 |
|
Not so Junior Member
Join Date: Mar 2005
Location: Brno
Posts: 202
|
Dušane, musíš ji dát POVEL aby stála a ona ho bude muset poslechnout. To není hyperaktivitou ale nevychovaností.
Dayen taky skáče na akcích lidem na hlavu. Má prostě radost ze života a dělá to dodnes jen proto, že jí to důsledně nezakážu - a klidně to veřejně přiznám. Stejně jako tě jiný pes při vítání štípne, stiskne zubama ruku moc silně... Bonitace mezi druhým a třetím rokem je tak akorát, stejně bys na ní ve dvou letech nechoval, tak nespěchej.
__________________
In wildness is the preservation of the world... So seek the wolf in thyself www.wolfdog.name |
|
|
|
|
|