Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Spotkania i podróże

Spotkania i podróże Spotkania - te duże i te maleńkie, oficjalne i prywatne. Ważne by psy się wyszalały.... Jak i gdzie jechać z psem na wakacje...

 
 
Thread Tools Display Modes
Old 22-10-2003, 11:50   #12
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,996
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default Seminarium obedience - 08-11-2003 Poznan

Seminarium obedience dla wszystkich zainteresowanych nowa dyscyplina
sportu sedziow prob pracy i intruktorow Zwiazku Kynologicznego w Polsce oraz cwiczacych przyszlych i obecnych zawodnikow odbedzie sie w sobote 08-11-2003 (w przeddzien wystawy poznanskiej) w Poznaniu, na terenie szkoly przy ulicy Raszynskiej (dzielnica - Grunwald).

Mamy do dyspozycji cala swietlice, wyposazona w tablice, rzutnik i sprzet
audio jesli bedzie taka potrzeba.
Samo seminarium z naszymi francuskimi goscmi trwac bedzie od godziny 9.00 do ok. 14.00 - 15.00.
Zakonczone zostanie przez naszego prelegenta pokazem klasy miedzynarodowej przez jego dwa psy. Pokaz odbywac sie bedzie na boisku szkoly na sztucznej nawierzchni.
Po pokazie zostanie zakonczona oficjalna czesc seminarium i nastapi ok 1 - 2 godzinna przerwa.
Po przerwie, rowniez na terenie szkolnego boiska, odbeda sie nieoficjalne
zawody w obedience otwarte dla wszystkich chetnych zawodnikow, chcacych zweryfikowac swoja dotychczasowa prace. Zawody te maja nam pomoc w ocenie wlasnych postepow w pracy z psami oraz uzmyslowic jak moga takie zawody wygladac w rzeczywistosci. Dla chetnych odbywac sie beda wedlug "zarysu" klasy I. Jako ze zawody sa nieoficjalne, a regulamin klasy I tylko w zaryse i nie zatwierdzony jeszcze na dzien dzisiejszy jako obowiazujacy, uczestnictwo w nich, oprocz doswiadczenia i z pewnoscia zabawy nie da zadnych stopni czy tytulow. Niemniej jednak wszystkich chetnych goraco zapraszam.

W zwiazku z faktem, ze wyklady beda odbywaly sie na terenie szkoly, w
trakcie ich trwania nie beda nam mogly towarzyszyc nasze psy. Jest to wymog dyrektora obiektu. Wyjatek stanowic beda francuskie psy naszego goscia.
W najblizszych dniach ustalona zostanie odplatnosc za uczestnictwo w
seminarium. Prywatnie mam nadzieje, ze nie bedzie za wysoka i wyniesie ok 30 PLN. Kwote te jednak jeszcze musze potwierdzic.
Razem z odplatnoscia podam dokladne dane gdzie mozna sie zglaszac (adres poznanskiego oddzialu). Wszystkich zainteresowanych i chetnych prosze o zglaszanie sie pisemne do ZWwP oddzial poznanski lub do mnie na priva.

Pozdrawiam
Barbara Janyga ([email protected])
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org