Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Standard plemene a bonitace

Standard plemene a bonitace Jak by měl vypadat typický vlčák, poměřování a komentáře ke standardu plemene, informace o bonitacích a svodech...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 20-10-2009, 16:10   #1
Margo
Moderator
 
Margo's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 1,281
Send a message via Skype™ to Margo Send Message via Gadu Gadu to Margo
Default

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Margo tak w zasadzie to nie wiesz chyba sama o czym piszesz.
W Polsce nie ma obowiązku własciciel psa reproduktora robić mu bonitacji czy prześwietleń bo pies staje się hodowlany na zupełnie innych zasadach.
To samo dotyczy się właściciela suki hodowlanej.
Grzesiek, pisalam po Polsku, ale Ty jak widze nie rozumiesz wlasnego ojczystego jezyka.

Wiec jeszcze raz i jeszcze raz po POLSKU:
Nie chodzi o obowiazek bonitacji, ale o fakt wpisania wynikow pseudo-bonitacji do polskich rodowodow.

PS. A co do hodowli - zanim cos skrytykujesz to najpierw dowiedz sie cos na ten temat.... Mimo, ze jak piszesz nie ma w Polsce bonitacji to jako hodowca mam jedna z najwyzszych srednich jesli chodzi o przebonitowane psy. I to nie srednia w Polsce, ale srednia dla hodowli czeskich i slowackich, gdzie bonitacja jest wymogiem. Wystarczy poswiecic MINUTE i sprawdzic to w bazie danych....

Wymieniasz 5 moich psow - Grzesiek, ja jestem wlascicielem i wspolwlascicielem 16 CSV!!! 11 moich psow ma bonitacje, 5 wymienionych ma przeglady mlodych. WSZYSZTKIE maja oceny dokonane na PRAWDZIWYCH przegladach/bonitacjach. W ani jednym wypadku nie robilam przekretu z pseudo-bonitacja, aby dostac "po znajomosci" pseudo-kod, ktory by ukrywal wady moich psow.
__________________
.

The customs of your tribe are not laws of nature - George Bernard Shaw
Margo jest offline   Reply With Quote
Old 20-10-2009, 17:03   #2
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Quote:
Originally Posted by Margo View Post
Grzesiek, pisalam po Polsku, ale Ty jak widze nie rozumiesz wlasnego ojczystego jezyka.

Wiec jeszcze raz i jeszcze raz po POLSKU:
Nie chodzi o obowiazek bonitacji, ale o fakt wpisania wynikow pseudo-bonitacji do polskich rodowodow.
Czyli chodzi o fakt, że na Bonitacji jaką organizujesz w Późnej nie możesz dokonac wpisu do rodowodu.
Czy może chodzi o fakt ustalenia, która jest bardziej legalna ta w Osiecznej czy ta w Późnej.
Czy moze ogólnie chodzi o to aby się doczepić czegoś co nie jest po Twojej mysli i jako najlepszy przykład dać właśnie Czambora.

Bo ja nie wiem o co chodzi. Na polskim forum piszesz zupełnie co innego.

Jaki masz problem. Wysyłasz pismo oficjalne do ZKwP, CMKU, Klubu czeskiego i masz problem z głowy.
Potem pisz do woli jakiego kto dopuścił się przestępstwa i jak chciał kogo oszukać.

Bo ja widzę, że chodzi o zupełnie coś innego. Masz rację pisz po polsku bo jak w Polsce tego nie zrozumieją to Czechom będzie łatwiej.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 20-10-2009, 17:18   #3
Margo
Moderator
 
Margo's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 1,281
Send a message via Skype™ to Margo Send Message via Gadu Gadu to Margo
Default

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Bo ja nie wiem o co chodzi. Na polskim forum piszesz zupełnie co innego.
Bo polski temat jest o czyms innym. TO jest temat czeski i nie ma sensu prowadzic TUTAJ dyskusji o TAMTYM temacie.

Tu (Pseudo-ceskie bonitacje) bylo pytanie do czeskiego KLUBU.
Tam ((Nie)uznane bonitacje - 22-08-2009 Osieczna (PL)) sa pytania do Ciebie....
__________________
.

The customs of your tribe are not laws of nature - George Bernard Shaw
Margo jest offline   Reply With Quote
Old 20-10-2009, 17:47   #4
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Prosím naše polské přátele, aby své příspěvky v polštině psali na polská fóra. Je možné tolerovat krátké polské komentáře, ale romány na půl strany nikoliv
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 20-10-2009, 17:56   #5
Dayen
Not so Junior Member
 
Dayen's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Brno
Posts: 202
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel View Post
Prosím naše polské přátele, aby své příspěvky v polštině psali na polská fóra. Je možné tolerovat krátké polské komentáře, ale romány na půl strany nikoliv
Já bych naše polské přátele nechala, kdo polsky neumí, tak má k dispozici translator na http://www.google.cz/language_tools?hl=cs
Nakonec, co se peče v Polsku, ovlivňuje i nás.
__________________
In wildness is the preservation of the world...
So seek the wolf in thyself
www.wolfdog.name
Dayen jest offline   Reply With Quote
Old 20-10-2009, 18:18   #6
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Quote:
Originally Posted by Margo View Post
Bo polski temat jest o czyms innym. TO jest temat czeski i nie ma sensu prowadzic TUTAJ dyskusji o TAMTYM temacie.

Tu (Pseudo-ceskie bonitacje) bylo pytanie do czeskiego KLUBU.
Tam ((Nie)uznane bonitacje - 22-08-2009 Osieczna (PL)) sa pytania do Ciebie....
Zarówno jeden jak i drugi dotyczy Czambora więc i po części mnie, więc mogę pisac gdzie będe miał ochotę. To nie ja ciągle go daje za przykład oszustwa.

Jeśli chcesz zadać pytanie czeskiemu Klubowi to wystąp do nich z oficjalnym pismem .

Tłumacz się przydaje ale robi za dużo błędów.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org