Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Kluby CzW i prawo

Kluby CzW i prawo Kluby CzW w Polsce i za granicą, informacje na temat grupy inicjatywnej Klubu Czechosłowackiego Wilczaka, przepisy dotyczące rasy...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 14-06-2012, 10:46   #1
Rybka
Member
 
Rybka's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Stargard
Posts: 757
Default Propozycja polaczenia klubowej GI i KAW

Skopiowane z forum JW:

"W imieniu Klubu Aktywnego Wilczaka i osób z nim sympatyzujących chciałabym poinformować, że zebraliśmy sporą ilość Deklaracji do Klubu Rasy CSV w Polsce.

Realną szansę na dość szybkie powstanie Klubu widzimy w połączeniu sił dwóch grup które wyszły z inicjatywą: GI oraz KAWu.

Zwracamy się z propozycją partnerskiej współpracy do Grupy Inicjatywnej, połączenia sił, czyli Deklaracji i utworzenia Klubu Rasy ponad podziałami."
__________________
Rybka jest offline   Reply With Quote
Old 14-06-2012, 10:53   #2
szasztin
Senior Member
 
szasztin's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Sopot
Posts: 1,787
Default

Podoba mi sie!!! Bravo!
Trzeba połaczyc siły i mamy klub!!

Tekst ze strony wilczaki.eu
szasztin jest offline   Reply With Quote
Old 14-06-2012, 12:43   #3
Puchatek
Senior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,330
Default

"Przeklejam" swoje słowa z FB:


Tyle co się na wychodziliśmy z inicjatywą chyba dało wreszcie efekty. Uffff.... cieszę się, że Jantarowa Wataha wreszcie zauważyła potrzebę integracji i wspólnej pracy na rzecz rasy.
Ponieważ jestem osobą kontrowersyjną, by można było konstruktywnie rozpocząć prace, mogę teraz spokojnie oficjalnie odejść z GI /i odebrać swoją deklarację-teraz nie jest już potrzebna/. Moja agitacja zakończona. A wszyscy, którzy czują się na siłach niech podejmą trud organizacji. Też trzymam kciuki i serdecznie pozdrawiam
....
To nie dezercja, to rozsądek Jestem na tyle dziwaczna //, że nie chcę stać na drodze, która POWINNA znaleźć szczęśliwe zakończenie. Obie strony powinny teraz zaprezentować maximum rozsądku, taktu i chęci pójścia na kompromisy. Na pewno nie będzie łatwo -wiele między nami nieporozumień i złości... Ja swoje zrobiłam Reszta należy do Was -jest demokracja: jaki będzie Klub zależy od wszystkich, bo WSZYSCY będą o tym decydować
....
Puchatek jest offline   Reply With Quote
Old 14-06-2012, 13:57   #4
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

BRAWA dla KAWu! O to chodziło, ukłony za mądrość.
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 14-06-2012, 15:53   #5
GRABA
Senior Member
 
GRABA's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Sosnowiec
Posts: 1,687
Default

Quote:
Originally Posted by szasztin View Post
Podoba mi sie!!! Bravo!
Trzeba połaczyc siły i mamy klub!!

Tekst ze strony wilczaki.eu
Quote:
Originally Posted by Gaga View Post
BRAWA dla KAWu! O to chodziło, ukłony za mądrość.
Ela dzięki za świadomość i mądrą decyzję. Mam nadzieję, że Ci których masz deklaracje nie wycofają się. Bardzo się cieszę, bo większość od Ciebie może się uczyć prawidłowego prowadzenia wilczaka i nie tylko - tu bankowo Twoja wiedza i świadomość rasy - BEZCENNA!!!!


P.S. Puchatek nie bądź BABA - klub ma być dla wszystkich!!!!
__________________

http://darwilka.blogspot.com/

GRABA jest offline   Reply With Quote
Old 14-06-2012, 20:57   #6
Irmina
Junior Member
 
Irmina's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Location: Pułtusk k. Warszawy
Posts: 86
Default

Witam!
Deklaracji nie wycofuję - jestem za klubem.
Miłego wieczoru
IS
__________________
Wandal Cwany Wilk
Irmina jest offline   Reply With Quote
Old 15-06-2012, 13:06   #7
Puchatek
Senior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,330
Default

Quote:
Originally Posted by GRABA View Post
P.S. Puchatek nie bądź BABA - klub ma być dla wszystkich!!!!
Powiedziano mi, że aby formalności związane ze zbieraniem deklaracji zostały pomyślnie ukończone cała GI powinna być w komplecie -wcale mi to nie pasuje /Graba doskonale wiesz dlaczego* /, ale zbyt daleko udało się zabrnąć, by teraz zaczynać od nowa.


*-będzie ciężko....
Puchatek jest offline   Reply With Quote
Old 15-06-2012, 13:12   #8
szasztin
Senior Member
 
szasztin's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Sopot
Posts: 1,787
Default

Quote:
Originally Posted by Irmina View Post
Witam!
Deklaracji nie wycofuję - jestem za klubem.
Miłego wieczoru
IS
Dzieki!!!!
szasztin jest offline   Reply With Quote
Old 15-06-2012, 21:15   #9
Morandir
Junior Member
 
Join Date: Oct 2011
Posts: 35
Default

Nie mam konta na FB, nie moge wiec sledzic dyskusji. Dzieki za informacje, ze toczy sie jakas dyskusja

Ze wzgledow formalnych moze byc konieczne powolanie nowej grupy, w ktorej sklad wejda czonkowie dotychczasowych dwoch (chocby z powodu koniecznosci posiadania 1 wzoru deklaracji albo innych "dziwnych" wymogow ZKWP). Moze sie okazac, ze latwiej bedzie jednej grupie "wchlonac" druga. Tak, czy inaczej to sa drugorzedne formalnosci wobec deklaracji polaczenia sil. Tak czy inaczej nie wycofam swojej deklaracji, jesli bedzie trzeba to podpisze nowa. Licze, ze sporo innych osob postapi tak samo.
Morandir jest offline   Reply With Quote
Old 16-06-2012, 11:43   #10
Puchatek
Senior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,330
Default

Zaczęło się trochę niezręcznie, ale mam nadzieję, że "poprostujemy" ścieżki i znajdziemy consensus.... Wypowiadam się ja, bo ktoś musi i mam w tej chwili czas...
/cytaty z wilczaki.eu oraz FB -wydarzenie Zakładamy Klub Czechosłowackiego Wilczaka w Polsce/

Ori:
""Hej Szasztin,
Nie podpisywałaś deklaracji wg KAWu, więc nie bardzo widzę Cię jako przedstawicielkę członków KAWu.
Ale dziękuję, że się angażujesz.""

Odzew na "dobrą wolę" Szasztin był byle jaki. Nie bardzo rozumiem te słowa szczególnie, że Szasztin wyszła z gestem dobrej woli ze strony Osób składających deklaracje zbierane przez GI /jakby w imieniu GI właśnie/, a nie KAW....

To jest reakcja Szasztin:
"Ja jestem nikim zatem czekam na GI .I wracam do swojej roboty "

Ori:
"KAW ma tutaj swoje forum i zarówno jego członkowie jak i inne osoby mogą się swobodnie wypowiadać."

Puchatek /teraz/: inicjatywa powstania Klubu Rasy powstała na WD już kilka lat temu. WD jest stroną międzynarodową /bez względu na prawa własności strony/, która jest głównym miejscem poznawania wilczaków /nie jedynym, ale głównym -każdy wcześniej czy później wejdzie na tę stronę, choćby do bazy -miejsca jedynego w swoim bogactwie informacji/. Nie chodzi mi o przedstawienie rangi obu for, ale chcę zwrócić uwagę choćby na liczby: GI i Sympatykom udało się zebrać 81 chętnych wstąpienia do Klubu /deklaracje -ponad 70szt- nadal "spływają"/, KAW -wg inf na stronie klubowej zorganizowanej przez Wilcząkrew- uzbierał 40 deklaracji. Na WD jest więcej osób niż na forum JW. Zatem, opierając się tylko na danych, przedstawiam następujące:

>>GI ma tutaj swoje forum i zarówno jej członkowie jak i inne osoby mogą się swobodnie wypowiadać.
Zapraszamy do dyskusji.<<

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY, KTÓREJ EFEKTEM MA BYĆ POWSTANIE KLUBU RASY WILCZAKA CZECHOSŁOWACKIEGO.

....
Ja osobiście będę zobowiązana za nieużywanie określeń typu "koalicjant" /szczególnie w podanym kontekście/ -mamy chęć tworzyć zrzeszenie ludzi ponad podziałami, a tego typu sformułowania źle się kojarzą.

Kwestia ujednolicania /bądź nie/ deklaracji jest do sprawdzenia w ZKwP. Jeśli otrzymamy na piśmie, że oba druki deklaracji są na tyle podobne, że nie stanowi to problemu przy zawiązywaniu Klubu -fantastycznie: mniej "biurokracji". Natomiast jeśli ZKwP uzna, że deklaracje muszą być identyczne, wydaje mi się logiczne by przepisywać mniejszą ich ilość niż większą...

Ja rozumiem, że JW chce rozmawiać z Lupuskiem jako Osobą charakteru łagodnego, ale stanowimy >Jedno< i dlatego cała grupa ma prawo do wypowiadania. Trochę niezręczna sytuacja, gdy "druga strona" "na dzień dobry" dyktuje z kim będzie rozmawiać na "swoim terenie".... Ale i tak najważniejsze, że jest >wola< rozmowy.

.....

Gaga -bardzo liczę na Twoje słowa jako Osoby niezdecydowanej, ale chcącej kompromisów i pomyślnego rozwiązania nieporozumień.

Last edited by Puchatek; 16-06-2012 at 11:45.
Puchatek jest offline   Reply With Quote
Old 16-06-2012, 12:10   #11
Margo
Moderator
 
Margo's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 1,281
Send a message via Skype™ to Margo Send Message via Gadu Gadu to Margo
Default

Tez przeklejam swoje slowa z FB, bo tu jest ich miejsce - dla jasnosci: to opinia jeednej z osob z GI:

"Niestety jest pewien problem, a raczej kilka.... Nie mozna tak sobie "polaczyc sil" - niestety KAW bedzie musial ponownie zebrac deklaracje, bo tych na kartkach KAWu uzyc sie da. Mowilam o tym juz dawno temu. Poza tym nie mozna "handlowac deklaracjami" - KAZDA z osob musi ponownie PISEMNIE zgodzic sie na uczestnictwo w powstajacym klubie i pozwolic na uzywanie danych osobowych (czyli patrz wyzej: ponownie wypelnic papierki). SUPER, ze KAW postanowil dolaczyc do zbierania deklaracji. Teraz klub bedzie mozna utworzyc jeszcze szybciej. Ale Doroto - mozesz zrezygnowac z GI, ale na to miejsce juz nikt nie wejdzie. Zostaje puste, bo to GI wybierana byla jakis czas temu. Jesli zrobimy nowa GI to czeka nas PONOWNIE ZBIERANIE DEKLARACJI. I ponowna praca... A to bez sensu - za daleko doszlismy, aby zaczynac od poczatku... Jest tak jak pisala Agnieszka: "demokracja to demokracja" - kazdy ma wolna wole. Super, ze KAW tak postanowi, ale teraz wszystko nalezy do KAWu. GI nie ma tu juz nic do roboty poza zbieraniem deklaracji. Nie mozna zrobic jakiegos "okraglego stolu" i podejmowac rozmow, bo GI nie jest od tego (dlatego wlasnie nie rozumiem o co chodzilo Eli w "Zwracamy się z propozycją partnerskiej współpracy do Grupy Inicjatywnej, połączenia sił, czyli Deklaracji i utworzenia Klubu Rasy ponad podziałami"). GI nie moze nic ustalac, bo ustalenia beda podejmowane na Walnym przez WSZYSTKICH. GI nie moze podpisac umowy o "wzajemnej wspolpracy", bo GI jest od deklaracji, a nie od umow... Mam nadzieje, ze rozumiecie, ze GI nie ma tu nic do gadania, podpisywania i ustalania.... Na to bedzie czas w klubie..."
__________________
.

The customs of your tribe are not laws of nature - George Bernard Shaw
Margo jest offline   Reply With Quote
Old 16-06-2012, 12:12   #12
Margo
Moderator
 
Margo's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 1,281
Send a message via Skype™ to Margo Send Message via Gadu Gadu to Margo
Default

Padly slowa, ze skoro Ela tez robila klub rasy to mozemy bez pytania zainteresowanych wziac jej deklaracje i dolozyc do swoich. Chec przystapienia Grzeska do klubu spowodowala, ze kilka osob chce sie wycofac:

Quote:
‎Spokojnie, myślę że wypowiedź Margo była po prostu niefortunna. Nie przypuszczam, aby w tej chwili ktokolwiek wyciął woltę pt' "z tymi ludźmi do klubu nie wstępuję


Nie, nie byla niefortunna - po prostu odpowiada rzeczywistosci. Ja radze przypomniec sobie, kto pomagal Eli tworzyc ten Klub. Nikt inny jak Grzes, ktory jest gotowy klamac i falszowac co sie da, tylko aby szkodzic innym. I wykorzysta WSZYSTKO co dostanie w rece, aby zaszkodzic "konkurencji". Nie teraz to za miesiac, rok, czy dwa. Dekaracje zawieraja DANE OSOBOWE. NIE WOLNO ich przekazywac komu sie da.
Kasia Krawczak: nie odbieraj tego jak moje czepialstwo, bo tak nie jest. Po prostu mam doswiadczenie i juz raz mielismy naslany (wtedy jako wlasciciele Wolfdoga) przez jednego Czecha (na polecenie mafii, ktora sfalszowala papiery i zarejestrowala Mutary) Centrany Inspektorat Ochrony Danych Osobowych. Trzyosobowa delegacja z Warszawy kontrolowala wszystkie papiery (takze firmy) przez 4 dni - tylko dlatego, ze jakis idiota napisal ZWYKLE KLAMSTWA (doskonale wiedzac, ze jego zgloszenie jest FALSZYWE). To jest REAL! Zarzut zostal oczywiscie oddalony, ale zostaly stracone dni i nerwy. Przekazujac papiery Eli do GI, CALA GI naraza sie na odpowiedzialnosc karna. Wiecej - wystarczy, ze w momencie rejestracji klubu Grzes znajdzie jedna jedyna osobe (a deklaracji swoich znajomych ma kilka) a KLUBU NIE BEDZIE, bo ZKwP cofnie wszystkie zgloszenie z powodu "przekretow" przy zbieraniu deklaracji. Rybka - na serio jestes gotowa zagwarantowac, ze Grzes, ani nikt inny NIGDY nie wykorzysta tego, aby namodzic i zaszkodzic czlonkom GI? Pamietajcie co dotad bylo robione i jaka byla dzialalnosc poszegolnych osob. GI nie moze sobie pozwolic na zadne nawet najmniejsze nagiecia prawa, bo predzej czy pozniej ktos to wykorzysta...


Jesli o mnie chodzi to chetnie pozbieram deklaracje takze od ludzi "od Eli" - na wystawach, spotkaniach, itp. I to samo zrobi reszta GI. Super, ze jest deklaracja Eli, ze chce wspolpracowac, wiec pewnie nikt z nich nie odmowi. Ale uzyc innych papierow nie mozna - to nie jest zabawa i trzeba sobie zdawac z tego sprawe... Oczywiscie reszta GI moze miec swoje zdanie, ale warto aby wiedzieli, ze za zgode na uzycie deklaracji od Eli bez PISEMNEJ zgody tych ludzi moga na serio wyladowac w sadzie...
__________________
.

The customs of your tribe are not laws of nature - George Bernard Shaw
Margo jest offline   Reply With Quote
Old 16-06-2012, 12:15   #13
Margo
Moderator
 
Margo's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 1,281
Send a message via Skype™ to Margo Send Message via Gadu Gadu to Margo
Default

I ostatnia moja wypowiedz:

Quote:
Potrafię zrozumiec, że Margo nie chce- zbyt dużo obie panie dzieli, ale nie sama Margo jest w GI, prawda? No, ale jesli całe GI zgodnie stwierdzi, że ma gdzieś tą wyciagniętą rękę, wbrew entuzjazmowi paru osób-może taka będzie decyzja...ale na razie cos takiego nie zaistniało.
Czego Margo nie chce? Dlaczego stwarza sie problemy tam, gdzie ich nie ma ?!? Radze zerknac na archiwum. Zapraszani do klubu byli WSZYSCY. To Ela zalozyla "konkurencje" - sporo pozniej niz powstala GI. Deklaracje dostawali wszyscy! Ludzie od KAWu nie wypelnili jej, bo mieli zakaz,ktorego sie trzymali. Polacznie sil bylo i jest mozliwe W KAZDYM MOMENCIE. A ja przeciwko nie jestem I NIGDY NIE BYLAM. Nie robie klubu dla siebie, czy na zlosc ELCI!!! Po co stwarzac jakies grupki, gdy ich nie ma - jest ogolna wola ludzi, aby zrobic klub to sie go robi i TYLE. Nie rozumiem po co jakies "koalicje", kto ma je robic? Jeszcze raz powtarzam - GI to nie jest grupa od dogadywania sie roznych "partii". GI zbiera deklaracje - obojetne od kogo pochodza. Pisalam, ze nie mozna przyjac "jak leci" tych od Elci, bo nie pozwala na to POLSKIE PRAWO. Teraz sprawa jest jasna - osoby z KAW ponownie zostana poproszone o wypelnienie deklaracji - kto sie zgodzi wspolpracowac tak jak to napisano na stronach KAWu ten to zrobi. Nie wiem, czy jest sens to dodatkowo roztrzasac. To dobra decyzja - fajnie, ze sie tak stalo. Wiec pracujemy dalej...
__________________
.

The customs of your tribe are not laws of nature - George Bernard Shaw
Margo jest offline   Reply With Quote
Old 16-06-2012, 12:29   #14
Puchatek
Senior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,330
Default

...
Margo, każdy kto Cię dokładnie czyta wie, że chcesz Klubu. Wielu z nas ma swoje "obciążenia" spowodowane doświadczeniami z różnymi ludźmi i należy w ocenie danej Osoby uwzględnić te przeżycia. Ale nie ma co się teraz /moim zdaniem/ dalej "rozkminiać"...
Są konkretne działania:
1.Oficjalnie przedstawiona chęć połączenia sił obu stron. To teraz najważniejsze.
2.Są chętni do wstąpienia do Klubu stworzonego przez obie grupy. Są też tacy, którzy oficjalnie podali, że w klubie nie będą ze względu na obecność Grzegorza Stelmachowskiego. Ok -wszystko jasne.
3.Do sprawdzenia jest i otrzymania NA PIŚMIE informacja dotycząca jednolitości deklaracji /oraz sprawdzenie, czy w myśl prawa nie wchodzimy w jakieś "konflikty"/-to w tej chwili priorytet -ustalimy to, podejmiemy jawnie kolejne wspólne decyzje.
I "chwacit" -nie ma co dalej gadać...
...

Last edited by Puchatek; 16-06-2012 at 12:35.
Puchatek jest offline   Reply With Quote
Old 16-06-2012, 12:41   #15
Margo
Moderator
 
Margo's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 1,281
Send a message via Skype™ to Margo Send Message via Gadu Gadu to Margo
Default

Puchatek, przerzucilam swoje teksy, aby nie bylo, ze jest coz roztrzasane na jakims ukrytym/prywatnym forum.

Quote:
Originally Posted by Puchatek View Post
Ale nie ma co się teraz /moim zdaniem/ dalej "rozkminiać"...
W 100% sie zgadzam. Jest chec polaczenia staran to laczymy. Pierwsza jest wystawa w Szczecinie - bedzie Rybka to sie do niej slicznie usmiechamy o zbieranie deklaracji od pozostalych chetnych. Potem Krakow - ktos sie podejmuje latania z papierkami?
__________________
.

The customs of your tribe are not laws of nature - George Bernard Shaw
Margo jest offline   Reply With Quote
Old 16-06-2012, 13:03   #16
jefta
Call Me Sexy Srdcervac
 
jefta's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Wroclaw
Posts: 1,233
Send a message via Skype™ to jefta Send Message via Gadu Gadu to jefta
Default

Mam nadzieje, ze GI ktoremu dalam deklaracje dobrze wypelni swoja role i zajmie sie tym czym powinno czyli zbieraniem deklaracji. Nie tylko podaniem adresu do wysylki i agitacja ale rowniez zajmie poszukiwaniem sensownego sposobu by te 40 deklaracji zebranych przez KAW wzielo udzial w tworzeniu wspolnego klubu. Czy macie juz odpowiedz z ZK ze deklaracje KAW sa nieprawidlowe? Czemu mialyby byc niewazne skoro zawieraja tylko chec wstapinia do klubu?

mam nadzieje ze sprawa nie rozbije sie o ustalanie wyzszosci i kto jest lepsiejszy
__________________
jefta jest offline   Reply With Quote
Old 16-06-2012, 13:22   #17
Puchatek
Senior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,330
Default

1.GI jest do zebrania deklaracji i przekazania ich do ZKwP celem zaistnienia Klubu.
2.Właśnie nastąpił swoisty "przełom" -chcemy ustalić, jak wygląda kwestia jednolitości deklaracji-mnie osobiście zależy na tym by decyzję ZKwP mieć na piśmie /włącznie z zapewnieniami, że nie łamiemy prawa/ -nie życzę sobie brać udziału w czymś, co ze względu na prywatne animozje może w przyszłości być wykorzystane przeciwko GI, np. nielegalność deklaracji. Papier to nie tylko papier, to dokument na podstawie którego ma powstać legalny "twór", któremu nikt nie będzie mógł cokolwiek zarzucić.
3.Ja nie mam jakiejkolwiek inf z ZK. Nie wiem, jak pozostali członkowie GI czy KAW. Nie ukrywam, że liczę na "skrócenie drogi" poprzez członka GI Daniela, który jest aktywnym członkiem Związku.
4.Jefta, moim zdaniem lepiej być nadgorliwym niż zaniedbać choćby jeden przecinek. To nie zaproszenie na ślub -każdy dba o własne nazwisko i nie chce brać udziału w działaniach mogących bardziej lub mniej łamać prawo. Głupio by było, gdyby właśnie przez taki "przecinek" wycofano nam wniosek...
5."wyższość", "lepsiejszy" -jest demokracja, w naszym interesie jest jawność/uczciwość działań i traktowanie wszystkich równo. To wybory zdecydują kto kim w Klubie będzie, nie GI czy KAW.
Puchatek jest offline   Reply With Quote
Old 16-06-2012, 14:02   #18
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by jefta View Post
Mam nadzieje, ze GI ktoremu dalam deklaracje dobrze wypelni swoja role i zajmie sie tym czym powinno czyli zbieraniem deklaracji. Nie tylko podaniem adresu do wysylki i agitacja ale rowniez zajmie poszukiwaniem sensownego sposobu by te 40 deklaracji zebranych przez KAW wzielo udzial w tworzeniu wspolnego klubu. Czy macie juz odpowiedz z ZK ze deklaracje KAW sa nieprawidlowe? Czemu mialyby byc niewazne skoro zawieraja tylko chec wstapinia do klubu?

mam nadzieje ze sprawa nie rozbije sie o ustalanie wyzszosci i kto jest lepsiejszy
w ramach mojego głosu-proszę bardzo-mogę się tylko podpisać pod tymi mądrymi słowami!.
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 16-06-2012, 14:25   #19
Puchatek
Senior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,330
Default

Dlaczego deklaracje KAW miały by być nieprawidłowe?
Dlaczego deklaracje KAW miały by być nieważne?
Chodzi o zgodność obu rodzajów deklaracji.
Na pewno oba rodzaje deklaracji są prawidłowe i ważne.
Powinniśmy mieć opinię ZK nt. połączenia ich by nie dodawać sobie pracy. To Związek zdecydować powinien czy możemy zebrać wszystkie razem i złożyć by powstał 1 Klub. Ale proszę zwróć uwagę na słowa Ori, która również zauważyła "różność" obu deklaracji:
Quote:
Originally Posted by Puchatek View Post
Ori:""Hej Szasztin,
Nie podpisywałaś deklaracji wg KAWu, więc nie bardzo widzę Cię jako przedstawicielkę członków KAWu.
Puchatek jest offline   Reply With Quote
Old 16-06-2012, 14:27   #20
jefta
Call Me Sexy Srdcervac
 
jefta's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Wroclaw
Posts: 1,233
Send a message via Skype™ to jefta Send Message via Gadu Gadu to jefta
Default

Zbieranie deklaracji to nie tylko spamowanie fejsbuka i osaczanie wystawcow. Takie rozegranie sprawy by te 40 deklaracji wzielo udzial w tworzeniu klubu lezy wiec w kompetencjach GI.


nadal mam nadzieje ze to klapanie zebami do wyciagnietej reki jest takie sobie dla reguly i nie dowiem sie ze przekazalam swoj glos na niewlasciwe osoby.
__________________
jefta jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org