Go Back   Wolfdog.org forum > Lietuviu > Iš gyvenimo....

Iš gyvenimo.... Pasakojimai būsimiems savininkams...arba viskas kas juoda ir balta apie CSV charakterį ir gyvenimo subtilybes su juo

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 19-06-2010, 08:56   #1
Zana
Junior Member
 
Zana's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: Lithuania
Posts: 42
Default Pokštai

Sveiki visi! Būtų įdomų sužinot, kokių gi pokštų yra iškrėtę jūsų augintiniai. Štai pvz. Grėjus vakar atsidarė orkaitę, išsitraukė keptuvę ir suėdė viską, kas ten buvo. O buvo mūsų pietūs šiai dienai . Gavo jis lupt nuo manęs ir dar pririšau po laiptais, tai jis gulėjo biškį apsiraminęs ir laižydamasis turbūt mąstė "verta buvo"...
Zana jest offline   Reply With Quote
Old 19-06-2010, 13:41   #2
natali
Junior Member
 
natali's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Vilnius
Posts: 390
Send a message via Skype™ to natali
Default

Zana, o ka skanaus buvai pasigaminusi???
natali jest offline   Reply With Quote
Old 19-06-2010, 14:20   #3
Deima
Junior Member
 
Deima's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Location: Kaunas
Posts: 248
Default

Kenrausko paskutiniu dienu pokstas, kad jis islauze darzines duris, kuriu teoriskai turejo nepasiekti, nes darzinej yra jagas, kuri reik sunaikint anot kenrausko ) o siaip is gyvenimo, tai jis per daug nieko nedare isskyrus tai kad viena diena eme ir sugalvojo dar Kaune budamas kaip reikia pasukt spyna voljero ir ja pajudint, kad ji nukristu nuo duru tai kai ta suvoke tai gana neretai ji kieme palaida rasdavom ))

P.S. gal kas jago nori kol kenrauskas jo nepasieke iki galo? parduodu uz 100lt.
Deima jest offline   Reply With Quote
Old 19-06-2010, 21:55   #4
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

fii pas mane nuostoliai su maistu:
dingusi vista is verdancio puodo, dinges kiausiniu deklas is saldytuvo ( kuri radau uzdaryta), pavogtas farsas, kol as nuejau bulvyciu pasiimt ( ty 3 metrai nuo stalo)
ir kas smagiausia visada randu sunis ziurincius i mane be galo nekaltomis akimis, na zinoma, del viso sito kalta as pati nes padejau ne ten kur reikia
Zana, cia tik... pradmenys
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 21-06-2010, 08:18   #5
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Geriausią pokštą tai Asta galėtų papasakot Jara vis dar karaliauja topų viršūnėse Maja irgi neblogai pavaro, kaprofagė siaubingoji

Bruknės geriausi topai yra suvartota iguana ir dvi nimfos. Apie maisto vagystes nesikartosiu, jie tą sugeba (paskutinis mane nustebinęs bajeris buvo kokoso drožlių pakiukas, kurį Bru pasivogė ir paslėpė savo narve). Tiesa, maisto vagimas iš kaimynų jau yra rimčiau (išlaižytas kibirėlis medaus, stovint ant kaimyno stalo kaimuke). Dar nesmagu būdavo pareinant namo vakare, kai namie tik šuo, pamatyti, kad šviesa... įjungta. Bet narvas tuos reikalus lengvai išsprendė.
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 21-06-2010, 10:22   #6
Zana
Junior Member
 
Zana's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: Lithuania
Posts: 42
Default

Sveika, reiketu daugiau info apie jaga, nes lyg zinau, kas nori
Zana jest offline   Reply With Quote
Old 21-06-2010, 10:25   #7
Zana
Junior Member
 
Zana's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: Lithuania
Posts: 42
Default

Sveika, nugi buvau kotletuku prisikepusi pilna keptuve visai seimai, bet Grejus pamaste, kad cia jam vienam kaip tik pats tas. Tai kai as ta vaizdeli pamaciau atrode taip - Grejus stovi ant galiniu koju su priekinem pasiremes i atidaryta orkaites dangti (orkaite auksciau pas mane) ir eda paskutini kotletuka, o prancuze stovi viltingai apacioje po juo galva uzverysi ir laukdama gal kas nukris
Zana jest offline   Reply With Quote
Old 21-06-2010, 10:27   #8
Zana
Junior Member
 
Zana's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: Lithuania
Posts: 42
Default

Nu tai as isivaizduoju, kai pas jus ne po viena suni. Nu turetume sulieknet mes labai su tais cekais
Zana jest offline   Reply With Quote
Old 21-06-2010, 11:22   #9
Asta
Junior Member
 
Asta's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 181
Send a message via Skype™ to Asta
Default

Jaros pokštai... na maisto vagysčių neskaičiuosiu, čia jau ir mes labai atsargūs, ir ji atsargi, šiukšlinės spintelė uždaroma su prilaikančiu magnetuku, orkaitės ir šaldytuvo atidaryti nemoka.
1. Išėjusi iš narvo ir atsirakinusi duris išėjo į daugiabučio kiemą pasivaikščioti, visai dienai palikdama atrakintas buto duris. Radome po darbų tvarkingai gulinčią ant kilimėlio prie durų (Vaiva, ar čia šitas sąrašo viršuje? ).
2. Į narvą įtrauktos ir sudraskytos užuolaidos ir krūva drabužių.
3. Numestos kolonėlės ir nugraužti laidai, sugraužtas belaidės klaviatūros daviklis, apgraužtas laptopo kampas (teko keisti visą ekraną, aišku čia irgi patys kalti, nėra ko palikti tokių daiktų prieinamų, kai šuo lieka vienas)
4. Neaiškiu būdu nuo spintos viršaus numesta vaza.
5. Kaime sumedžiotas kaimynų viščiukas.
6. Išsilaužus vieną iltį mėgindama ištrūkti iš narvo.
__________________
http://public.fotki.com/Iarila/
Asta jest offline   Reply With Quote
Old 21-06-2010, 12:42   #10
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by Asta View Post
1. Išėjusi iš narvo ir atsirakinusi duris išėjo į daugiabučio kiemą pasivaikščioti, visai dienai palikdama atrakintas buto duris. Radome po darbų tvarkingai gulinčią ant kilimėlio prie durų (Vaiva, ar čia šitas sąrašo viršuje? ).
Taip, šitas
Man vis kyla sunkumų aiškinant žmonėms, kad čekai YRA sudėtingi. Juo labiau, kad Bruknė viešumoje elgiasi kaip nuostabaus gerumo šuva, žmonės žiūri į mane ir sako "taigi... va, koks geras šuo, kokie čia dar sunkumai su jais" Tada aš pasakoju apie Jarą. Ir tai paprastai būna pakankamai gera iliustracija
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 21-06-2010, 13:06   #11
Zana
Junior Member
 
Zana's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: Lithuania
Posts: 42
Default

Na dar kai kas. Cia aisku ne pokstas, bet Grejus ne su visu pamokymais ir pagrasinimais sutinka. Barti galiu tik as ir vyras. Vakar pas mus sveciavosi mano mama, jis ja pirma karta mate. Kol as buvau namie - viskas gerai, kai isejau trumpam, jis pabande pasiraust siuksliadezej, mama ji subare tai jis nepatenkintas nubindzeno nuo siuksliadezes, bet praejes pro mama dar amstelejo - atceit - nu ka cia dar aiskini man...
Zana jest offline   Reply With Quote
Old 21-06-2010, 13:16   #12
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by Zana View Post
Na dar kai kas. Cia aisku ne pokstas, bet Grejus ne su visu pamokymais ir pagrasinimais sutinka. Barti galiu tik as ir vyras. Vakar pas mus sveciavosi mano mama, jis ja pirma karta mate. Kol as buvau namie - viskas gerai, kai isejau trumpam, jis pabande pasiraust siuksliadezej, mama ji subare tai jis nepatenkintas nubindzeno nuo siuksliadezes, bet praejes pro mama dar amstelejo - atceit - nu ka cia dar aiskini man...
Bruknė kai miega lovoje kokia nors "užimkim kuo daugiau ploto" poza ir reikia ją kaip nors sudėlioti į kompaktišką kombinaciją, tai ji irgi urzgia. Aš ją stumiu, pvz, arba tempiu už visų keturių kojų, o ji, NEPAKELDAMA GALVOS riaumoja Labai juokinga
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 21-06-2010, 20:16   #13
Saulius
Junior Member
 
Saulius's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Location: Vilnius
Posts: 324
Default

Atradau Majuko jaunystes nuotrauka. Toki kiema rasdavome kasdien gryze is darbo.Jei rasiu idesiu ir daugiau.
Attached Images
File Type: jpg DSCF2028.jpg (63.1 KB, 19 views)
Saulius jest offline   Reply With Quote
Old 21-06-2010, 21:00   #14
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Sauliau, labai gerai zinomas vaizdzialis.
Ai pas mane sunys truputeli megejai myleti metala, tai esu praradusi pora peiliu, saukstu, sauksteliu kurie kazkaip ..isgaruoja ore.
dar kojines, ranksluosciai , Harkos mylimos sagos ir uztrauktukai jie isgaruodavo is ... drabuziu
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 22-06-2010, 07:13   #15
Zana
Junior Member
 
Zana's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: Lithuania
Posts: 42
Default

Sauliau, jusu Majukas tiesiog saunuolis - ir malku priskalde ir kiema issislave, net su dviem sluotom
Zana jest offline   Reply With Quote
Old 22-06-2010, 07:52   #16
Zuvedra
Junior Member
 
Join Date: May 2010
Location: Vilnius
Posts: 39
Default

Quote:
Originally Posted by wolfin View Post
Sauliau, labai gerai zinomas vaizdzialis.
Ai pas mane sunys truputeli megejai myleti metala, tai esu praradusi pora peiliu, saukstu, sauksteliu kurie kazkaip ..isgaruoja ore.
dar kojines, ranksluosciai , Harkos mylimos sagos ir uztrauktukai jie isgaruodavo is ... drabuziu
Tai as vis stebejaus, kad Nabu megejas pagrauzti stora(net apzioti neina jam) metaline stalo koja... O cia pasirodo genai.
Zuvedra jest offline   Reply With Quote
Old 22-06-2010, 11:00   #17
bite
Junior Member
 
bite's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Location: Vilnius
Posts: 105
Send a message via Skype™ to bite
Default

Saygo tai visai ramus... diena...vakare atgyja kazkaip jo pokstu nedaug, nes pas mus namie daug nereikalingu senu dalyku tai mes nelabai rupinames ju likimu... stai sunaikinta lyginimo lenta, kazkokios dezes, visu kedziu kojos apgrauztos...aisku, labiausiai kencia musu kojos, rankos ir veidai, nes jau kai 5h ryto vilkiukstis uzsinori i wc tada buna sokinejimai ant galvu ir zviegimas vesk mane i lauka... blogiausia tai, kad jei nespeji apsirengt per 1 min, kas realiai 5h ryto nelabai iseina katik atsikelus, gausi ryte valyt balute bet niekis, pratinames... keista, kol kas nesidomi laidais ir pagamintu maistu...iskyrus sakoti...i ji reguoja neblogiau nei i zalia mesyte...atrodo kaip narkomanas....visas dreba, akys placios, kyla i ora ir uodzia kur cia kas pavogtas sakotis nuo stalo ir nukramtyti spygliukai
bite jest offline   Reply With Quote
Old 22-06-2010, 11:10   #18
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

ziuriu zino vaikai, kas yra tikrosios vertybes
bite aciu uz pagalba ir ... kiek mes ten skolingi likom
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 22-06-2010, 12:09   #19
Zuvedra
Junior Member
 
Join Date: May 2010
Location: Vilnius
Posts: 39
Default

Dar musiskis is sveciu tapkes atimineja. Nuima tapke kol zmogus sedi ir i kojas su ja...
O maista vage is didelio priristo suns, kuris lojo ant jo kiekviena karta, kai Nabu per arti prisiseilindavo. Na bet kai ten yra kaulu, argi kas gali sustabdyti??? Svarbu laiku i kojas duoti
Zuvedra jest offline   Reply With Quote
Old 22-06-2010, 12:22   #20
Zana
Junior Member
 
Zana's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: Lithuania
Posts: 42
Default

Na bet ir sauniu pokstu prisiskaiciau...
Grejus irgi pasizymi didesniu aktyvumu vakare, taip apie 11 val., kai jau mes ruosiames tyliam ir ramiam miegui.
Zana jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org