Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Wystawy

Wystawy Nasze sukcesy wystawowe, jak przygotować CzW, jak wystawiać....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 28-06-2007, 22:58   #201
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by Fori View Post
W imieniu Forasika Malutkiego serdecznie dziekujemy za dobre słowa, komplementy i gratulacje.
To teraz przystanek w Warszawie? I kolejna obcalowana sedzina?
Czekamy
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 28-06-2007, 23:00   #202
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default

Bardzo podoba mi się ta fotka: Konrad jako Mowgli
Rona jest offline   Reply With Quote
Old 29-06-2007, 00:04   #203
Fori
Junior Member
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 159
Default

Gaga, tak kolejny przystanek to Warszawa , obawiam się do tego czasu nie uda mi się wyeliminować u Forcia tego radosnego sposobu okazywania szczęścia na widok nowej osoby , a że przy okazji będzie to sędzina to tym lepiej, no chyba że nie będzie lubiła jak taki smok będzie ją lizał po szyi i twarzy trzymając w mocnym uścisku przednich łap... Do miłego zobaczenia w stolicy
Fori jest offline   Reply With Quote
Old 29-06-2007, 05:59   #204
aneta1
Member
 
aneta1's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Location: Będzin
Posts: 708
Send a message via Skype™ to aneta1 Send Message via Gadu Gadu to aneta1
Default

Quote:
Originally Posted by Rona View Post
Bardzo podoba mi się ta fotka: Konrad jako Mowgli
Rona Konrad to taki mały odważniak co do psów i dzięki bogu jeszcze się na tym nie przejechał. Muszę powiedzieć że jestem BARDZO mile zaskoczona zachowaniem wszystkich CzW żadem ale to żaden nie okazał ani cienia złości,agresji w stosunku do człowieka a zdarzało się że dzieci nie tak złapały czy popchnęły, dorośli wyszczelali po pysku nie swoje CzW za kradzież ze stołu i nic stoicki spokój, a moje doświadczenie z psami nie ogranicza sie do Hery
Ps. z tym szczelaniem to może nie do końca tak ale przy takim zachowaniu moja śp. rottwailerka już by kogoś zjadła a była łagodną sunią
__________________


aneta1 jest offline   Reply With Quote
Old 29-06-2007, 08:34   #205
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by Fori View Post
Gaga, tak kolejny przystanek to Warszawa , obawiam się do tego czasu nie uda mi się wyeliminować u Forcia tego radosnego sposobu okazywania szczęścia na widok nowej osoby ,
Obawiasz sie??? Nie zartuj! To jest fantastyczne! Takie skarby nalezy pielegnowac a nie eliminowac- dosc juz smutnych widokow nieszczesliwych psow ! Czas na radosne i spontaniczne
A z czasem jego wylewnosc i tak sie stonuje .
Przyjezdajcie i pokazcie ! czekamy
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 29-06-2007, 11:22   #206
Fori
Junior Member
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 159
Default

Quote:
Originally Posted by Gaga
Obawiasz sie??? Nie zartuj! To jest fantastyczne!
Jasne że się obawiam, bo poza Forasem żaden pies się tak nie zachowywał, więc troszeczkę mnie to sparaliżowało i speszyło

Quote:
Originally Posted by Gaga
Takie skarby nalezy pielegnowac a nie eliminowac- dosc juz smutnych widokow nieszczesliwych psow ! Czas na radosne i spontaniczne

Skoro tak twierdzisz, to mnie jest lżej, bo żal by mi było bardzo zmieniać tego przytulaka, bo Foras jest radosnym i spontanicznym psem, a do tego niesłychanym pieszczoszkim, który ze wszystkich nagród za dobrze wykonane ćwiczenie najbardziej uwielbia ... całusy i mizianko, a to z kolei doprowadza do szału tresera ze szkółki
Fori jest offline   Reply With Quote
Old 29-06-2007, 11:25   #207
Fori
Junior Member
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 159
Default

Trochę mi nie wyszło cytowanie, ale my z Forim debiutujemy wszędzie On na wystawie, a ja na forum i jak widać Jemu wychodzi dużo lepiej
Fori jest offline   Reply With Quote
Old 29-06-2007, 11:41   #208
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default

Quote:
Originally Posted by Fori View Post
Foras jest radosnym i spontanicznym psem, a do tego niesłychanym pieszczoszkim, który ze wszystkich nagród za dobrze wykonane ćwiczenie najbardziej uwielbia ... całusy i mizianko, a to z kolei doprowadza do szału tresera ze szkółki
I to jest w nich właśnie fantastyczne!
Rona jest offline   Reply With Quote
Old 29-06-2007, 11:47   #209
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

No tego kompletnie ni erozumiem, czemu niby szkoleniowiec mialby sie wsciekac na takie reakcje? Toz wiekszosc dochodzi do tagiego etapu miesiacami!!
Powiem Ci tak: w zadnej dziedzinie nie zmienialabym tych zachowan
OK, przyda sie nauczyc 'eleganckiego" przywitania - mniej spontanicznego bo jednak nie wszyscy lubia psia wylewnosc ale bez przesady Wielu zaplaciloby kazda kase zeby ich pies tak sie zachowywal... a tego nie da sie kupic ;P
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 29-06-2007, 13:10   #210
Fori
Junior Member
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 159
Default

Widocznie w tej szkólce zatrzymali się na etapie, że nagrodą może być tylko smakołyk czy karma a tego Fori na placu nie chce nawet powachać. Forasik malutki - jak go nazwała kiedyś Narvana - zna "eleganckie" sposoby przywitania i zachowania ale .... te niekontrolowane i spontaniczne bardziej lubi.
I macie z Roną rację: to jest fantastyczne i chyba najcudowniejsze że taki kolosik ma tyle czułości, i to nie tej kupionej tylko takiej z samej potrzeby jego psiego serca żeby się nią dzielić z człowiekiem, a jeśli jeszcze dodać, że wita mnie tak wylewnie każdego poranka z rozdziawionym pyszczkiem i figielkami w oczach jakby wołał "cześć, wstałem! - fajnie że ty też już nie śpisz" to aż chce się wstać, chociaż nie należę do rannych ptaszków. Ale Fori zmienia moje dotychczasowe życie i nawyki w tak wdzięczny sposób, że z uśmiechem na ustach te zmiany akceptuję
Fori jest offline   Reply With Quote
Old 16-07-2007, 07:52   #211
Sariel
Junior Member
 
Join Date: Oct 2005
Location: bbbb
Posts: 192
Default

znalazłem z Krakowa, jest kilka zdjęć wilczaków

http://www.pies.join.pl/index.php?na...article&sid=42

Sariel jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org