Go Back   Wolfdog.org forum > Lietuviu > Auklėjimas ir charakteris

Auklėjimas ir charakteris Kaip elgtis su šuniuku, dažniausiai pasitaikančios problemos su CSV, kaip jas spręsti...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 09-06-2006, 13:55   #101
Benas
Junior Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 66
Default

Mes sveriam apie 8 kg ir 300g, priaugom beveik kilograma!Gimem 450g, kai atvykom i Vilniu sverem apie 7,4 kg
Benas jest offline   Reply With Quote
Old 09-06-2006, 13:59   #102
com@
Junior Member
 
com@'s Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 40
Default

Quote:
Originally Posted by Benas
Jei Girius kur nors nebeina, as pradedu begti, tada jis gal bijodamas pasilikt puola vytis.Viena karta buvau nuo jo pasislepes. Tai jis ieskojo ieskojo, o paskui labai gailiai ir ilgai uzstauge,kai pasirodziau dziaugesi,kad net apsislapino.Dabar jis niekur nebeatsilieka
Is vienos puses gal ir gerai, nes yra prisirisimas prie zmogaus.
Mano Fibi visishka priesingybe..
Siuo metu jai rupi (ir anksciau rupejo) zolytes uostymas, ypac ten kur "skaniai" kvepia , o ne zmogaus kompanija
Savarankiska panele..
com@ jest offline   Reply With Quote
Old 09-06-2006, 14:10   #103
com@
Junior Member
 
com@'s Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 40
Default

Quote:
Originally Posted by Benas
Mes sveriam apie 8 kg ir 300g, priaugom beveik kilograma!Gimem 450g, kai atvykom i Vilniu sverem apie 7,4 kg

Mes, budami 2 men. sverem 11 kg

Ar tai normalu Daiva? Gal turejome virssvori?
com@ jest offline   Reply With Quote
Old 09-06-2006, 16:21   #104
Benas
Junior Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 66
Default

tuos pimpalus mano parduotuvej pardavineja.Kai susitiksim sekanti karta atnesiu lauktuviu
Benas jest offline   Reply With Quote
Old 09-06-2006, 16:23   #105
Benas
Junior Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 66
Default

jei taip augsim tai i antro menesio pabaiga(gal ir viduri) irgi sversim netoli vienuolikos.Mums tie du menesiai ka tik sukako
Benas jest offline   Reply With Quote
Old 09-06-2006, 17:50   #106
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Quote:
Originally Posted by com@
Quote:
Originally Posted by Benas
Mes sveriam apie 8 kg ir 300g, priaugom beveik kilograma!Gimem 450g, kai atvykom i Vilniu sverem apie 7,4 kg


Mes, budami 2 men. sverem 11 kg

Ar tai normalu Daiva? Gal turejome virssvori?
nu net nezinau, matai pagal tavo kraujus Fibi senuju liniju-ir dar is Cekijos liniju, tai pas jiems budingas didesnis masyvumas -toks drimba o ne sausas suo, kaip kad pas slovakus.
O vilkas turi buti sausas, ne sunkus kaip kad dabartiniai vokieciai.
O Girius-jis slovaku tipo, todel ir yra toks "kaulai ir oda", stai pvz mano drambliukas- Waldwico-slunkius asiliukas sveria 10 kg kaip nieko, taciau tokio suns as nepasilikciau, nes pas ji "lenda " vokiecio mase ir tesliskumas, kas nera gerai.
Dabar Fibi, pats tas liekna, sausa ir tereikia dziaugtis, nes yra labai taisyklingo sudejimo panele.
o del uostinejimo-jai gi kiek-virs sesiu-o tai reiskia-prasides oziuku metas-brendimas, paauglyste, nieko nematom, nieko negirdim laikas
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 09-06-2006, 20:59   #107
com@
Junior Member
 
com@'s Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 40
Default

Quote:
Originally Posted by Benas
jei taip augsim tai i antro menesio pabaiga(gal ir viduri) irgi sversim netoli vienuolikos.Mums tie du menesiai ka tik sukako

Mums jau buvo 2 men ir 5 dienos :P
com@ jest offline   Reply With Quote
Old 09-06-2006, 21:03   #108
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Quote:
Originally Posted by Benas
tuos pimpalus mano parduotuvej pardavineja.Kai susitiksim sekanti karta atnesiu lauktuviu
a po kiek pas jus jie iseitu man (ta prasme pirkti, bet "patogiom kainom ") as zadu ko gero kita penkt buti Vilniuj su mama Harka i Waldwicu, gal net ir sestadien i dar busim ten pat
but smagu pamatyt
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 09-06-2006, 21:04   #109
com@
Junior Member
 
com@'s Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 40
Default

[/quote]
Dabar Fibi, pats tas liekna, sausa ir tereikia dziaugtis, nes yra labai taisyklingo sudejimo panele.
[/quote]

Aga, kaip tik nuo 6 men sugalvojo laikytis dietos.. nzn kazkodel visai nedaug valgo.
com@ jest offline   Reply With Quote
Old 09-06-2006, 21:06   #110
com@
Junior Member
 
com@'s Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 40
Default

Quote:
Originally Posted by wolfin
Quote:
Originally Posted by Benas
tuos pimpalus mano parduotuvej pardavineja.Kai susitiksim sekanti karta atnesiu lauktuviu
a po kiek pas jus jie iseitu man (ta prasme pirkti, bet "patogiom kainom ") as zadu ko gero kita penkt buti Vilniuj su mama Harka i Waldwicu, gal net ir sestadien i dar busim ten pat
but smagu pamatyt
Taip ir man idomu kokia ju kaina, ir kokio jie dydzio
com@ jest offline   Reply With Quote
Old 09-06-2006, 21:10   #111
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Com@, kaip jau minejau DZIAUKIS, KAD MAZAI VALGO, NES TIKRAS VILKSUNIS PRIVALO MAZAI VALGYTI (cia teisinga vilko genu itaka), tad turi labai gera kalyte, sonkauliai turi jaustis labai lengvai, nes jei tik siek tiek per storas suo -sonkauliai sunkiai apciuopiami yra "blogis", nes tai nera svieka, nera grazu ir ne tipiska siai veislei.
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 09-06-2006, 21:23   #112
com@
Junior Member
 
com@'s Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 40
Default

dar norejau paklaust, Fibi labai megsta kramtyti pvz drabuzius arba patalyne.. turejom nedideli deki, tai beveik visa sugriauze ir SUEDE (per 2 men kazkur, ne is karto )
Dabar irgi grizau namo,tai radau maikute be petneseliu

O kaip jusu vilkiukai?
com@ jest offline   Reply With Quote
Old 09-06-2006, 22:01   #113
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Quote:
Originally Posted by com@
dar norejau paklaust, Fibi labai megsta kramtyti pvz drabuzius arba patalyne.. turejom nedideli deki, tai beveik visa sugriauze ir SUEDE (per 2 men kazkur, ne is karto )
Dabar irgi grizau namo,tai radau maikute be petneseliu

O kaip jusu vilkiukai?
chebryte, fotkinkit tokias "zbitkas", darysim archyva internacionalini.
maniske megsta uztrauktukus ir sagas, ypac metalines, tad paskutinis jos "darbelis" mano visos sagos is mano dzinsu, nu dzinsai nuejo velniop, o as , nieko, tik eilini karta supratau, kad turiu NORMALU vilksuni ir tiek.
pas juos dantys dirba daugiau nei reiktu, nes is vilku like tai, kad jei siemos nario nera, reikia ka nors is nuobodulio ir liudesio "nuveikti" nu jie tada ir veikia-savaip.
baudimai nepades-cia stiprau dresuros tokiu atveju padeda kai iseini-suns uzdarymas jo kambaryje-kur jis gali griauzti, arba garde.
maniske gyvena ir taip ir siaip, dabar tai lieka svetaineje ant parketo, nu ir tvarko, tik mano dzinsus, daugiau nieko neliecia
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 09-06-2006, 22:04   #114
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

pas mus tai dar nieko pilnai nedaede bet paklodes kampas kazkur magiskai dingo, ir kuprines rankena greit bus 'baigta' o daugiau visa kita tik meginama dar iveikti, tai ryskiu pokyciu daiktuose nera, bet jau uz keliu dienu laukiame, nes labai jau inirtingai megina Waidis sunaikinti
vike jest offline   Reply With Quote
Old 10-06-2006, 09:50   #115
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

hmmm... katik prasidejo ir tapetu naikinimas...
vike jest offline   Reply With Quote
Old 10-06-2006, 12:50   #116
com@
Junior Member
 
com@'s Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 40
Default

[/quote]
chebryte, fotkinkit tokias "zbitkas", darysim archyva internacionalini.
[/quote]


Per velu.. vakar USB kistuka isarde, daba nebegalesiu nuotr. idet
com@ jest offline   Reply With Quote
Old 10-06-2006, 15:31   #117
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Aš tai kuriądien padejavau vienam vokiečių aviganio šeimininkui, kad ta mano Bruknė liesoka... Tai jis mane paguodė, sako: "Nieko, sportinis inventorius turi matytis"
Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 11-06-2006, 17:02   #118
Benas
Junior Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 66
Default

Uf, ka tik grizau is mokyku su savanoriais, tai tik dabar prisedau.Tuos pimpalus nepjaustytus (apie 1 m) pardavineja po 15 lt, pjaustytus(apie 20 cm, kokie 8-10 vnt) po 19 lt,as galiu padaryt 10 arba max 15 % nuolaida.Na nera pigu, bet jau labai jam patinka
Benas jest offline   Reply With Quote
Old 11-06-2006, 17:48   #119
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Nu reiks pabandyt paįvairinimui, nors Bruknė dabar turi pusės kg kibiriuką puikiausiai dvokiančių džiovintų jaučių skrandžių
Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 11-06-2006, 20:57   #120
Benas
Junior Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 66
Default

Ka tik pirma kart zaidem su tokia kalyte(takso misrune).Ziurejom issizioje kaip Girius ja "medzioja": panarina galva, pastato ausis, siek tiek nuleidzia uodega tada stebi (gal 15 sekundziu), paskui pradeda begte(negreitai,po to vis greiteja mazejant atstumui) arteti prie gulincios draugiskos kalytes,kai lieka nebedaug begti, "ijungia" ketvirta pavara ir greitu sprintu pripuoles soka ant kupros.Beje,is pradziu bega ne suoliais kaip ta kalyte, o mainydamas kojas, atrodo lyg plauktu, o visa "medziokle" panasi, kaip per laidas apie gamta rodo medziojancius leopardus.Kalytes savininke sako, kad jis ja uz gerkles nuolat taiko griebti, bet as galvoju,kad mums cia jau nuo to viso vilkiskumo, pradejo visur vaidentis,kad jis kazi koks tai medziotojas, o gal...
Benas jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org