Go Back   Wolfdog.org forum > Lietuviu > Įvairūs

Įvairūs Apie viską, kas susiję su CSV

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 08-11-2010, 11:52   #661
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by Guu View Post
Vaiva, papasakok daugiau apie reikalo pribrendimą antram šuniui namuos. Ar ilgai jau bręsta ir kokie pagrindiniai argumentai? Labai įdomu, gal ir kitiems bus naudinga, jei kiek pasidalinsi savo surinkta informacija. Beje, apie kokią (ne)veislę galvoji? Kažkaip vis pametu skaičių, kiek pas Daivą ir Deimą šunų. Neperseniausiai su Deima kalbėdama vos iš klumpių neišvirtau išgirdusi, kokia pas ją šunauja. Gal ir dar kas nors iš čekų šeimininkų mąsto gausinti gaują? Va, Natalija basendže pagausino (beje, kaip sekasi sugyvent jums, ar vis dar Ivju meilė begalinė? ), gal dar pas ką nors naujienų panašių yra? Deima, jei papasakotum daugiau apie Lucky ir bernų gyvenimą ir bendravimą, tai patenkintum kai ne kurių smalsumą.
Na su manim viskas paprasta - galvoju apie antrą čeką arba kiek mažesnę panašaus charakterio/judrumo/kailio veislę. Argumentai už - labai subjektyvūs. Noriu ir tiek. Su Brukne LT parodos nebeįdomios, nebėra to smagumo rinktis viską iš naujo. Šiaip norisi to darbo su jaunu šunimi - visi auklėjimai, socializacijos ir pan. Plius dviems šunims smagiau žaisti, lengviau juos iškrauti. Bet yra argumentai prieš, kurie yra labai racionalūs - vietos stygius, dvigubai daugiau plaukų namie, pasiaiškinimai giminėms ir artimiesiems, kodėl aš ne vaikus gimdau, kaip pridera, o šunis auginu Sudėtingiau rasti kur palikti išvažiuojant. Sudėtingiau vežtis kartu. Klausimas ar užteks laiko ir dėmesio dviems šunims, kurie vis dėl to yra labai reiklūs žmogaus dėmesiui. T.y. jaunąjį šunį mano giliu įsitikinimu reiktų vedžioti atskirai, socializuoti atskirai, na, kad ne paskui Bruknę eitų, o paskui mane Tai vadinasi padvigubėja pasivaikščiojimų laikas. Nors aš dirbu iš namų ir didžiąją dalį laiko praleidžiu namie (t.y. negalioja man nei darbo valandos, nei savaitgaliai, dažniausiai blogaja prasme ) , vis dėl to suvokiu, kad diena nėra guminė... Deimos ir Daivos kiek kitokia situacija - aš gyvenu butuke visai Vilniaus centre...
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 08-11-2010, 11:57   #662
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by Saulius View Post
Nu sese Maja tai kaip visada: valgo, si..a, zbitkus krecia ir miega. Galvoju vis kada gi susitupes mergina, visgi pavasari jau 5 metai bus. Meilumo apsoliuciai jokio, pradedi glostyt, tai baisiai kencia ir ziuri sikancio katino akimis, laukia kol baigsi glostyti. Arba gryztu is darbo isleidziu is voljero, tai kokias 5 min. lanksto kaip beprote kosminiu greiciu po kiema, sokineja visur. Nu zodziu nebutu Majukas sik..j motoriukas.
P.S. Labai atsiprasau, kad pavartojau daug zodziu prasidedanciu raide "sh", bet siandiena sitie zodziai kazkaip labai padeda mintis isreiksti.
Savam stiliuj Majukas O ko čia tokia nemeili, jaunesnė taigi meilystė buvo Va kai prisimenu tą jausmą kai Maja ir Bruknė kartu pas mane, tai ir suprantu kaip to antro šuns reikia
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 08-11-2010, 12:30   #663
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

apie deima ir sunis ir mane ir sunis daugiau bus po sios savaites, bo .. biski kartu gyvensim taip kad laukit ziniu
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 08-11-2010, 13:35   #664
Guu
Junior Member
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 97
Default

O dievai, Daiva, taigi pas jus tada bus neįmanoma pro šunis prasibrauti!!! Gerai, kad jau pažadėjai naujienų, tai jau lauksim, dar ir nuotraukų nepagailėk su visais gyventojais. Kiek ti gausis, bandau dabar suskaičiuot... Tavo 4+4 mažiai ir Deimos 4? Ir jūs ketinat visi tilpti vienan namukan??? Įrodymų!

Sauliau, gal kokį mėnesį atostogų norisi išeiti nuo Majos? Tada Vaiva galėtų pasinaudoti proga mėnesį pažiūrėti, ar labai erzins padidėję plaukų kiekiai ore ir giminių pamokslai vaikų/šunų tematika. Juk praktiškai išbandyti būtų pats gerumas, a? Arba, Vaiva, dar variantas - pasiimti kokį nelaimėlį mažiuką iš "Grindos" ir jį paauginti ieškant jam naujų šeimininkų. Taip ir pasimatytų, ar laiko auklėjimui ir pasivaikščiojimams su šuniuku ir Brukne pakankamai atrastum, ir gerą darbą padarytum surasdama naujus jam namus. Pamąstymai tokie.
Guu jest offline   Reply With Quote
Old 08-11-2010, 16:20   #665
Saulius
Junior Member
 
Saulius's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Location: Vilnius
Posts: 324
Default

Tai Majukas jau buves pas Vaiva pora kartu paliktas ir Vaiva puikiai zino ko is CSV tiketis. Be to kaip suprantu Vaivai svarbus ir sportinis interesas isaukleti kitokios veisles suni su panasiu charakteriu.
P.S. Youtube netiketai radau nerealu haski Mishka,kuris istaria tam tikras frazes, zodziu snekorius tai kaip reta.Idesiu kelis filmukus.


Saulius jest offline   Reply With Quote
Old 08-11-2010, 16:42   #666
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by Saulius View Post
Tai Majukas jau buves pas Vaiva pora kartu paliktas ir Vaiva puikiai zino ko is CSV tiketis. Be to kaip suprantu Vaivai svarbus ir sportinis interesas isaukleti kitokios veisles suni su panasiu charakteriu.
P.S. Youtube netiketai radau nerealu haski Mishka,kuris istaria tam tikras frazes, zodziu snekorius tai kaip reta.Idesiu kelis filmukus.
Vaivai sportinis interesas yra ir antrą čeką išsiauklėt. Tiesiog tiek diskusijų apie veislę, tiek skirtingų pavyzdžių, kad visiškai nebeaišku koks tas čekų charakteris Noriu praeiti tą patį kelią su dar vienu šunimi, kad išsiaiškinčiau, ar čia Bruknė labai gera, ar čia man gerai sekasi su ja susitarti Nes - būkim biedni, bet teisingi - nėr ta situacija labai gera. Tiek mažai veislės atstovų turim, o jau ir apkandžiojimai ir dar belenkas, apie ką niekas garsiai nekalba, tik pletkais tyliai dalinasi

Man tai šitas šizofrenikas nerealiai patinka:
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 08-11-2010, 17:05   #667
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

vaiva, manau visiems seniai aišku, kad šuns būdas septyniasdešimt procentų priklauso nuo auklėjimo, ir trisdešimt nuo veislės....
o tas šiba...nu bliamba, visą video į jo akis žiūrėjau....nu nėr ten sveikumo jose....arba čia jau mano akys blogai rodo...
auuuu jest offline   Reply With Quote
Old 08-11-2010, 17:15   #668
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by auuuu View Post
vaiva, manau visiems seniai aišku, kad šuns būdas septyniasdešimt procentų priklauso nuo auklėjimo, ir trisdešimt nuo veislės....
o tas šiba...nu bliamba, visą video į jo akis žiūrėjau....nu nėr ten sveikumo jose....arba čia jau mano akys blogai rodo...
Nu vat nesu aš tokia tikra dėl tų procentų... Jei susumavus tai, kas jau rašyta šiame forume, tai ir taip liūdnas vaizdelis gaunasi. O dar kiek neparašyta...

O šibos reikia kelis kartus filmuką peržiūrėt - paskui visai nieko darosi. Musiet koks kitas šuo ar katinas yra vardu Satan, man bent toks vaizdas susidarė. Ai, vis tiek šyzikas
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 08-11-2010, 17:38   #669
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

kai rašiau, svarsčiau kokios proporcijos būtų tikslesnės: šešiasdešimt ir keturiasdešimt, ar septyniasdešimt ir trisdešimt....po to pagalvojau, kad jei jau mokinių rezultatai šešiasdešimt procentų mažiausiai priklauso nuo mokytojo, tai turbūt su šuniu panašiai...

manau, kad esi teisi dėl to "satan" poveikio kilmės - greičiausiai kažkoks ne itin mėgstamas gyvūnas čia visa ko priežastis....nu bet nors ir turiu tokį nesveiką polinkį lysti prie visų šunų, net ir su labai įdomiais žvilgsniais, šitas vis gi ko gero per daug jau....šiaip žiūrėjau ir laukiau kada jis krimstels tai moteriškei....
auuuu jest offline   Reply With Quote
Old 08-11-2010, 20:06   #670
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

nu apie maza suni ir as pamastau... net ir veisle ir veislyna issirinkus ale vis nesiseka... vietoj jo naujas cekas atsiranda
na turbut sunkiausia yra isigyti antra suni, nes toliau.... nebe dideja tik antkakliu ir pavadeliu skaicius
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 08-11-2010, 20:12   #671
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by wolfin View Post
nu apie maza suni ir as pamastau... net ir veisle ir veislyna issirinkus ale vis nesiseka... vietoj jo naujas cekas atsiranda
na turbut sunkiausia yra isigyti antra suni, nes toliau.... nebe dideja tik antkakliu ir pavadeliu skaicius
Man geriau, mano antroji veislė reta ir nepopuliari, ir vados mažos. Va ir "atmazkė". Tai musiet čeku kvepia irgi
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 08-11-2010, 20:15   #672
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Quote:
Originally Posted by Vaiva View Post
Man geriau, mano antroji veislė reta ir nepopuliari, ir vados mažos. Va ir "atmazkė". Tai musiet čeku kvepia irgi
nu mano mazoji veisle ant tiek populiari kad ant LT ne vieno suns ner o vadose gimsta tik po 2-4 suniukus ale.. nu gal kai pencijoj busiu ... ko gero ...
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 08-11-2010, 20:50   #673
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by wolfin View Post
nu mano mazoji veisle ant tiek populiari kad ant LT ne vieno suns ner o vadose gimsta tik po 2-4 suniukus ale.. nu gal kai pencijoj busiu ... ko gero ...
Mes ne apie tuos pačius? Tavo nepasikeitęs šuva daug metų, jo?
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 08-11-2010, 20:53   #674
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Quote:
Originally Posted by Vaiva View Post
Mes ne apie tuos pačius? Tavo nepasikeitęs šuva daug metų, jo?
nu turbut patinka man tie laukiniai
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 08-11-2010, 21:04   #675
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

o jūs čia apie kokius kodinius šuninius kalbat..?
auuuu jest offline   Reply With Quote
Old 08-11-2010, 21:28   #676
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Quote:
Originally Posted by auuuu View Post
o jūs čia apie kokius kodinius šuninius kalbat..?
nu matai .. iprotis, kol neturi, tol nesakai
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 08-11-2010, 21:40   #677
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

aa..nu gerai...tik klausimas: jie ne iš artimųjų rytų kilmės..?
auuuu jest offline   Reply With Quote
Old 08-11-2010, 21:42   #678
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Quote:
Originally Posted by auuuu View Post
aa..nu gerai...tik klausimas: jie ne iš artimųjų rytų kilmės..?
mano tai ne britas jis terjeras
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 08-11-2010, 21:44   #679
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by auuuu View Post
aa..nu gerai...tik klausimas: jie ne iš artimųjų rytų kilmės..?
Nu mano "meilių" sąraše yra saliukiai... Bet kokiu... trečiu gal numeriu... Jaučiu labai sudėtinga laikyt miškingoj Lietuvoj tokį padarą...
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 08-11-2010, 21:46   #680
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

nu as tu meiliu ir daugiau turiu, ale .. reikia kazka is ju pasirinkti kaip pacia paciausia tai ir apsistojom ties dviem
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org