Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Wystawy

Wystawy Nasze sukcesy wystawowe, jak przygotować CzW, jak wystawiać....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 18-02-2010, 16:18   #41
Bajka
'Wilk z baśni' :)
 
Bajka's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Kraków / Żydów...i tak na zmianę:)
Posts: 749
Default

No my dopiero teraz przytomni
Bardzo dziękujemy za miłe spotkanie
Gratulujemy wszystkim, a szczególnie Adralowi (który jak widać po wynikach wystaw) miał bardzo intensywny weekend Ślicznie się chłopak zaprezentował, brawo dla Was - pierwszy raz widziałam Was w ringu - strasznie dobrana z Ardala i Oli para
Dziękujemy Grześkowi za filmy bo my jesteśmy strasznie ekshibicjonistyczni i lubimy się oglądać, a Furia to już szczególnie - pełne zboczenie
Dziękuję wszystkim, za głaskanie, mizianie, przytulanie naszej małej Lu
Niestety nie mamy ani pół zdjęcia z wystawy - gdybym miała jeszcze jedną parę rąk, to pewnie bym zrobiła A najlepiej dwu par rąk na wymianę - jedną bym wymieniła już po godzinie noszenia tych burych siedmiu kilogramów
__________________

www.wilkzbasni.pl
Kalaratri z Peronówki (Furia) & Clair De Lune Srdcerváč (Luna) & Bazyliszek Wilk z baśni
Bajka jest offline   Reply With Quote
Old 18-02-2010, 17:04   #42
Galicja
Galicyjski Wilk
 
Galicja's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Kraków
Posts: 1,124
Default

A właśnie!! W tym całym zamieszaniu zapomniałam Wam pogratulować, Wasza Fu zrobiła FUUrorę, ale czy ja tego nie mówiłam wcześniej
__________________
http://www.galicyjskiwilk.pl/
Galicja jest offline   Reply With Quote
Old 22-02-2010, 23:44   #43
Kamoszka
Ardal Conall
 
Kamoszka's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Września
Posts: 309
Send a message via Skype™ to Kamoszka
Default

OJojojjjjjj ale tema urósł od mojej ostatniej wizyty. Żałuje strasznie, że nie było mi dane obejrzeć filmów zmontowanych przez G. bo chętnie bym raz jeszcze obejrzał jak Ola i Ardal sobie biegają w ringu i podobają się innym.
No ale co było a nie jest...
A teraz o tym co jest. Sprostowanie nr 1. Ardal dostał w opisie "suczą głowę" na wystawie w Bydgoszczy. Nie mnie oceniać pracę sędziny, która oceniała wilczaki, ale kilka osób nie było zadowolonych z jej pracy. Ardal dostał unikatowy opis. Unikatowy w sensie takim, że nigdy wcześniej taki się nie pojawił, i dzień później też wszystko wróćiło do normy.
JA przestałem przejmować się opisami od sędziów, których po wymówieniu nazwiska pojawia się taka oto mina na twarzy "starych wystawców". Nie każdy musi umieć sędziować wilczaki. I już.
W Rzeszowie (i nie tylko) Ardal bardzo się podobał. A jeśli mówimy o jakiejkolwiek stronniczości i dawaniu tytułów po znajomości, to wybaczcie, ale ani z p. Niciewicz (która sędziowała wilczaki) ani z p. Bukład (która sędziowała grupę) wódki nie piłem, a jakoś dziwnym trafem obie Panie przyznały tytuł Ardalowi i Oli. Zbieg okoliczności? Jeśli tak to życzę sobię więcej takich zbiegów okoliczności i tego samego wszystkim normalnym posiadaczom pieknych psów.
Najbardziej może boleć fakt, że wystawa która co roku byłą pewniakiem dla pewnego grona osób okazuje się nagle wtopą, bo przyjechały 2 osoby z drugiego końca Polski i zgarnęły tytuły sprzed nosa. A przecież im się należało bo jężdżą tam już od dawna. Otóż nie! Należało się psom które na to zasłużyły, a nie tym któreprzyjechały i myślały że nie będzie żadnej konkurencji.
Pozdrowienia dla Agi Wó. z którą mieliśmy przyjemność zamienić kilka słów. Bardzo fajnie, że psy łączą ludzi a nie dzielą. Bądźmy i w tej kwestii dla innychn przykładem
W Rzeszowie widać było czym dla kogo są wystawy. Dla jednych to zabawa, i nawet po małym niepowodzeniu w ringu zostają do końca wystawy z korzyścią dla obu stron, a dla innych wystawa to wyścig, w którym dane psy muszą wygrać, bo jak nie to pakujemy mandżur i spadamy do domu. Tam nasze psy są zawsze najpiękniejsze...
Ale mi się napisało. No ale nazbierało się z tygodnia i wreszcie mogę napisać coś po polsku
Dobrej nocy pełnej pozytywnych emocji.
Ola, Ardal i ja.
__________________
Choćbyś życie swe włożył w wilka wychowanie, szkoda trudu; wilk wilkiem i tak pozostanie.

Last edited by Kamoszka; 23-02-2010 at 10:10. Reason: błąd
Kamoszka jest offline   Reply With Quote
Old 23-02-2010, 08:47   #44
GRABA
Senior Member
 
GRABA's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Sosnowiec
Posts: 1,687
Default

Quote:
Originally Posted by Kamoszka View Post
Najbardziej może boleć fakt, że wystawa która co roku byłą pewniakiem dla pewnego grona osób okazuje się nagle wtopą, bo przyjechały 2 osoby z drugiego końca Polski i zgarnęły tytuły sprzed nosa. A przecież im się należało bo jężdżą tam już od dawna. Otóż nie! Należało się psom które na to zasłużyły, a nie tym któreprzyjechały i myślały że nie będzie żadnej konkurencji.
Pozdrowienia dla Agi Wó. z którą mieliśmy przyjemność zamienić kilka słów. Bardzo fajnie, że psy łączą ludzi a nie dzielą. Bądźmy i w tej kwestii dla innychn przykładem
W Rzeszowie widać było czym dla kogo są wystawy. Dla jednych to zabawa, i nawet po małym niepowodzeniu w ringu zostają do końca wystawy z korzyścią dla obu stron, a dla innych wystawa to wyścig, w którym dane psy muszą wygrać, bo jak nie to pakujemy mandżur i spadamy do domu.
Kamil, nie musisz tłumaczyc Ardala - jak ktoś jest w środku ringu, to naprawdę psy w zestawieniu widac inaczej, a chłopak zasłużył na tytuły, a "dogrywką" udowodnił swoją klasę. W ringu "rasy" oceniane są psy pod względem eksterieru i temperamentu (tu pokłon dla sędziów, którzy zwracają na to uwagę), ale w "dogrywkach" liczy się wygląd i prezentacja- przypominam, że wtedy patrzą wszyscy sędziowie - zatem, tu nie można mówic o "układach".
Ja mam nadzieję, że fajowi ludzie będą także w Katowicach
__________________

http://darwilka.blogspot.com/

GRABA jest offline   Reply With Quote
Old 23-02-2010, 10:16   #45
Kamoszka
Ardal Conall
 
Kamoszka's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Września
Posts: 309
Send a message via Skype™ to Kamoszka
Default



Ardal w finałach
__________________
Choćbyś życie swe włożył w wilka wychowanie, szkoda trudu; wilk wilkiem i tak pozostanie.

Last edited by Kamoszka; 23-02-2010 at 17:28. Reason: zmiana adresu zdjęcia
Kamoszka jest offline   Reply With Quote
Old 24-02-2010, 00:21   #46
Galicja
Galicyjski Wilk
 
Galicja's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Kraków
Posts: 1,124
Default

Quote:
Originally Posted by Kamoszka View Post

Najbardziej może boleć fakt, że wystawa która co roku byłą pewniakiem dla pewnego grona osób okazuje się nagle wtopą, bo przyjechały 2 osoby z drugiego końca Polski i zgarnęły tytuły sprzed nosa. A przecież im się należało bo jężdżą tam już od dawna. Otóż nie! Należało się psom które na to zasłużyły, a nie tym któreprzyjechały i myślały że nie będzie żadnej konkurencji.
W Rzeszowie widać było czym dla kogo są wystawy. Dla jednych to zabawa, i nawet po małym niepowodzeniu w ringu zostają do końca wystawy z korzyścią dla obu stron, a dla innych wystawa to wyścig, w którym dane psy muszą wygrać, bo jak nie to pakujemy mandżur i spadamy do domu. Tam nasze psy są zawsze najpiękniejsze...
Tak z ciekawości, kogo miałeś na myśli? Dużo nas tam nie było, komuś mogło zrobić się przykro po Twoich słowach (np mnie. )
__________________
http://www.galicyjskiwilk.pl/
Galicja jest offline   Reply With Quote
Old 24-02-2010, 01:34   #47
Kamoszka
Ardal Conall
 
Kamoszka's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Września
Posts: 309
Send a message via Skype™ to Kamoszka
Default

Quote:
Originally Posted by Galicja View Post
Tak z ciekawości, kogo miałeś na myśli? Dużo nas tam nie było, komuś mogło zrobić się przykro po Twoich słowach (np mnie. )
Akurat Was nie miałem na myśli. Chodziło mi o PD, który nagle stał się znawcą rasy i cech płciowych...
__________________
Choćbyś życie swe włożył w wilka wychowanie, szkoda trudu; wilk wilkiem i tak pozostanie.
Kamoszka jest offline   Reply With Quote
Old 24-02-2010, 08:08   #48
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default

Quote:
Originally Posted by Kamoszka View Post
Akurat Was nie miałem na myśli. Chodziło mi o PD, który nagle stał się znawcą rasy i cech płciowych...
Magdzie mogło zrobić się niemiło, bo jej suki dwukrotnie wygrywały tę wystawę w ostatnich latach. Zapewniam Cię, że od Magdy nie usłyszysz ani jednego złego słowa o jakichkolwiek wynikach jakiejkolwiek wystawy. Nawet kiedy sędzia uprawia tzw. 'humor zeszytów' na temat jej psów
__________________


Last edited by Rona; 24-02-2010 at 08:49. Reason: uścislenie info
Rona jest offline   Reply With Quote
Old 24-02-2010, 13:04   #49
btd
złośliwy krasnolud
 
btd's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 705
Default

Quote:
Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki!
Tak mi się skojarzyło.
__________________
CIRI Wilk z Polskiego Dworu [']
btd jest offline   Reply With Quote
Old 24-02-2010, 17:45   #50
Kamoszka
Ardal Conall
 
Kamoszka's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Września
Posts: 309
Send a message via Skype™ to Kamoszka
Default

Quote:
Originally Posted by Rona View Post
Magdzie mogło zrobić się niemiło, bo jej suki dwukrotnie wygrywały tę wystawę w ostatnich latach. Zapewniam Cię, że od Magdy nie usłyszysz ani jednego złego słowa o jakichkolwiek wynikach jakiejkolwiek wystawy. Nawet kiedy sędzia uprawia tzw. 'humor zeszytów' na temat jej psów
Jeśli MAgdzie zrobiło się niemiło to przepraszam najmocniej ale nie to było moim celem. Poprostu już się mdło robi, kidy kolejny raz słyszę, że Ardal nie zasługuje na uznanie, choć sędziowie uważają inaczej. No ale co zrobić. Pozostaje dalej się pokazywać ku uciesze jednych i niezadowoleniu drugich
__________________
Choćbyś życie swe włożył w wilka wychowanie, szkoda trudu; wilk wilkiem i tak pozostanie.
Kamoszka jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org