Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > ČSV v nouzi

ČSV v nouzi ČSV hledající nový domov: psi s průkazem původu, ale také psi, co jako vlčáci vypadají, kteří na své nové pány čekají v útulcích...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 30-09-2008, 15:42   #41
Veronika
Junior Member
 
Veronika's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Location: Zadní Chodov
Posts: 30
Send a message via ICQ to Veronika
Default

Tak jsme se rozhodli zaplnit alespoň pro zatím jeden kotec. Melisa z Litavské kotliny už bydlí u nás...
__________________
Veronika "Rhoderick Sodar"
Veronika jest offline   Reply With Quote
Old 30-09-2008, 18:30   #42
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Quote:
Originally Posted by Veronika View Post
Tak jsme se rozhodli zaplnit alespoň pro zatím jeden kotec. Melisa z Litavské kotliny už bydlí u nás...
Bezva, to jsem ráda.
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 10-10-2008, 13:46   #43
yzengrin
Member
 
yzengrin's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: CZ
Posts: 543
Default

Ahoj,
dnes se nám v severní části CHKO Kokořínska - v oblasti tzv. "Husy" objevili cedulky, že se v této oblasti vyskytuje smečka "vlků obecných", tak aby lidé dbali osobní bezpečnosti a případně kontaktovali policii a správu CHKO Kokořínsko.
Tak mne napadlo, zda to nemohou být ti dva, co tak dlouho postrádáte..?!.
Nevíme, kdo tam ty cedulky dal, v každém případě SCHKO se od této informace distancuje..žádné vlky tu rozhodně nemáme
yzengrin jest offline   Reply With Quote
Old 10-10-2008, 15:52   #44
Veronika
Junior Member
 
Veronika's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Location: Zadní Chodov
Posts: 30
Send a message via ICQ to Veronika
Default

Postrádáme je od listopadu 2007. Klidně by to mohli být oni, za tu dobu mohou být kdekoliv...
__________________
Veronika "Rhoderick Sodar"
Veronika jest offline   Reply With Quote
Old 10-10-2008, 20:26   #45
yzengrin
Member
 
yzengrin's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: CZ
Posts: 543
Default

já vím, právě proto jsem to sem napsala. Jistě, je asi velká pravděpodobnost, že to oni nebudou, ale také je tu pořád šance, že to právě oni budou. Tak hlavu vzhůru!. Jestli máte možnost, jela bych se tam podívat a zjistila od místních co se dá. Samozřejmě, pokud bych se dozvěděla něco nového, dala bych vědět..
yzengrin jest offline   Reply With Quote
Old 13-10-2008, 09:45   #46
RadeKKK
http://www.arqeva.cz/
 
RadeKKK's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Zakšín - Doksy
Posts: 389
Default

[quote=yzengrin;163180]Ahoj,
dnes se nám v severní části CHKO Kokořínska - v oblasti tzv. "Husy"

tak já bydlím na Kokořínsku 20let a tuhle oblast vůbec neznám. Kde to je?
RadeKKK jest offline   Reply With Quote
Old 13-10-2008, 09:55   #47
yzengrin
Member
 
yzengrin's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: CZ
Posts: 543
Default

tak já bydlím na Kokořínsku 20let a tuhle oblast vůbec neznám. Kde to je?[/quote]

Je to podle kolegy "v těch největších hvozdech co tu máme".
"Husa" je PP (přírodní památka), v severní části CHKO a na mapě to najdeš přesně mezi Vlhoštěm (kopec - sever), Skalkou (obec, západ) a Heřmánkama (obec, východ). Snad je to dostatečná lokace:-)
yzengrin jest offline   Reply With Quote
Old 13-10-2008, 10:32   #48
RadeKKK
http://www.arqeva.cz/
 
RadeKKK's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Zakšín - Doksy
Posts: 389
Default

Quote:
Originally Posted by yzengrin View Post
tak já bydlím na Kokořínsku 20let a tuhle oblast vůbec neznám. Kde to je?
Je to podle kolegy "v těch největších hvozdech co tu máme".
"Husa" je PP (přírodní památka), v severní části CHKO a na mapě to najdeš přesně mezi Vlhoštěm (kopec - sever), Skalkou (obec, západ) a Heřmánkama (obec, východ). Snad je to dostatečná lokace:-)[/quote]

Jejej to je jako Blíževedly-Tuhaň - Doksy? No doufám, že cedulky nevarují před mými psy. Ale ti na volno nechodí. Tuháň mám asi 5km od baráku... Já je tam ale neviděla.

Last edited by RadeKKK; 13-10-2008 at 11:16.
RadeKKK jest offline   Reply With Quote
Old 13-10-2008, 12:21   #49
yzengrin
Member
 
yzengrin's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: CZ
Posts: 543
Default

Quote:
Originally Posted by RadeKKK View Post
Je to podle kolegy "v těch největších hvozdech co tu máme".
"Husa" je PP (přírodní památka), v severní části CHKO a na mapě to najdeš přesně mezi Vlhoštěm (kopec - sever), Skalkou (obec, západ) a Heřmánkama (obec, východ). Snad je to dostatečná lokace:-)
Jejej to je jako Blíževedly-Tuhaň - Doksy? No doufám, že cedulky nevarují před mými psy. Ale ti na volno nechodí. Tuháň mám asi 5km od baráku... Já je tam ale neviděla.[/quote]


Ne ne, to by bylo napříč skoro celým CHKO..Nejblíž ze zmiňovaného jsou Blíževedly, ale ty už jsou moc na západ. Ta Husa je na jih od Vlhoště..Hned nad Husou je Heřmánecký důl..když koukneš do mapy, určitě to najdeš..

A jestli tam bydlíš tak dlouho, tak už tě místní snad i znají..aby věděli, že nejde o vlky..a jestli se nepletu, máš jednoho nebo dva ne? (Valkýru..? Fotila jsem si ji v Roudnici..jestli si na mě vzpomínáš:-) a jestli se nepletu)
yzengrin jest offline   Reply With Quote
Old 13-10-2008, 13:11   #50
RadeKKK
http://www.arqeva.cz/
 
RadeKKK's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Zakšín - Doksy
Posts: 389
Default

A jestli tam bydlíš tak dlouho, tak už tě místní snad i znají..aby věděli, že nejde o vlky..a jestli se nepletu, máš jednoho nebo dva ne? (Valkýru..? Fotila jsem si ji v Roudnici..jestli si na mě vzpomínáš:-) a jestli se nepletu)[/quote]

Na Kokoříně 20 a v Zakšíně 3roky, ale znají nás. Mám ještě Qerona. Taky si myslím , že by mi myslivci volali, číslo na mě mají. Přesto se můžu u Blíževedel zeptat revírníka. Byla by to náhoda, kdyby tam běhala Kiss s Karlíkem.
RadeKKK jest offline   Reply With Quote
Old 13-10-2008, 13:35   #51
yzengrin
Member
 
yzengrin's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: CZ
Posts: 543
Default

Jo, tak to si tě pamatuju:-) Sem byla v Roudnici na kukandu..Daniela tam škubala pesanům ty chlupy kvůli genetice:-).

My o tom na Správě taky nic nevíme..hned sem se ptala kolegů, jestli vědí kdo to tam dal. Ale taky je upozorním, aby mi případně řekli.

A jestli bydlíš - bydlíte (sem se nedovolila tykání) na Kokoříně, tak bych se s Vámi ráda sešla..někdy. Jestli nevadí..
yzengrin jest offline   Reply With Quote
Old 14-10-2008, 08:10   #52
RadeKKK
http://www.arqeva.cz/
 
RadeKKK's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Zakšín - Doksy
Posts: 389
Default

Quote:
Originally Posted by yzengrin View Post
Jo, tak to si tě pamatuju:-) Sem byla v Roudnici na kukandu..Daniela tam škubala pesanům ty chlupy kvůli genetice:-).

My o tom na Správě taky nic nevíme..hned sem se ptala kolegů, jestli vědí kdo to tam dal. Ale taky je upozorním, aby mi případně řekli.

A jestli bydlíš - bydlíte (sem se nedovolila tykání) na Kokoříně, tak bych se s Vámi ráda sešla..někdy. Jestli nevadí..
Určitě nevadí, jen bydlím v Zakšíně. Kokořín byl před tím.
RadeKKK jest offline   Reply With Quote
Old 14-10-2008, 12:32   #53
yzengrin
Member
 
yzengrin's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: CZ
Posts: 543
Default

Quote:
Originally Posted by RadeKKK View Post
Určitě nevadí, jen bydlím v Zakšíně. Kokořín byl před tím.
..Já říkám celému CHKO Kokořín:-)...až se tu trošku rozkoukám, tak se ozvu. To už budu mít snad i štěndo, tak můžeme podniknout třeba nějaký výlet. Jestli tu žijete tak dlouho, musíte to tu znát jak své boty! Tak se ráda přiučím:-)
yzengrin jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org