Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Off topic

Off topic O wszystkim i o niczym - sposób na miłe spędzenie czasu...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 23-07-2012, 14:23   #21
Galicja
Galicyjski Wilk
 
Galicja's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Kraków
Posts: 1,124
Default

Mam delikatne wrażenie że "Was pokopało"
__________________
http://www.galicyjskiwilk.pl/
Galicja jest offline   Reply With Quote
Old 23-07-2012, 14:36   #22
Puchatek
Senior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,330
Default

Bo to przez to, że strasznie chciałabym być choćby........... kijanką......
Ale teraz już wiem, że nie mam predyspozycji i nie ma sensu brać się nawet za pędzle.......
Puchatek jest offline   Reply With Quote
Old 24-07-2012, 00:31   #23
God Of War
Kawał ch*ja
 
God Of War's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: Gdynia/Stargard
Posts: 455
Send a message via Skype™ to God Of War
Default

Sorki, że w tym temacie to piszę, ale po przeczytaniu całości musiałem - Margo, Przemku, może pokusicie się o dodanie opcji 'lubię to' pod postami? Bo niekiedy aż chce się tak kliknąć pod niektórymi z nich...
__________________
Czarna Helena hoduje bluszcza, sadzi begonie w donice, tylko na stadion nikt jej nie wpuszcza, bo się jej boją kibice. Czarna Helena ma dużo wdzięku, i innych zalet ma parę: wianek na głowie, badylek w ręku, a przed nią bieży owczarek.
God Of War jest offline   Reply With Quote
Old 25-07-2012, 00:36   #24
Puchatek
Senior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,330
Default

"Bochu"...
A co Ty tu w ogóle robisz? Lecz zanim zaczniesz się wypowiadać, "na dywanik".... wierszy Wojaczka się wyumiał? Pawła z Krosna przeczytał w oryginale i zrobił notatki? O tych dwojgu z balkonu w Weronie napisał wypracowanie? Aaaaaa.... i najważniejsze: wykuł na blachę pochodzenie rodzaju ludzkiego, hę??? Jak nie, to marsz do kąta klęczeć na grochu i przypomnieć sobie życiorys Mrożka.... Od końca!
Co to też się teraz z tymi ludźmi porobiło, Bożyczku ty mój.... awansu społecznego im się zachciało! Po kulturę zachciewa im się sięgać.....NIEDOCZEKANIE WASZE!!!
.......................
W sumie, to chciałam opowiedzieć mój drugi sen.....ale po namyśle doszłam do wniosku, że wystarczy iż ja jestem ciężko przerażona.....
Powiem tylko tyle, że koniec z "dziadygą" Tuwimem albo pora mi zmienić dilera. A "tulamora" w życiu do pyska nie wezmę -nieodwracalnie stracił urok mimo, że to "berbelucha" arystokratyczna... "wilczarzowa"..../o czym tu, jako ciekawostki, nie wspomniano/.
I pora zaprenumerować Wyborczą. Czy Wybiórczą? Nie pamiętam, choć ta nazwa lepsza, Łysiak nadal dla nich nie istnieje, o Herbercie mówią "półgębkiem", za to Ziemek jest /od czasu, gdy zaistniał w TeFałPe/ i już wolno go czytywać oficjalnie....
........................
No dobrze..... to byłoby chyba na tyle w kwestii mojej pijacko-małpiej megalomanii.... Czas poszukać ukojenia w prawdziwej poezji, jaką jest życie i śmierć, walnąć parę razy >mea culpa<, bo "wiem że dni moje są policzone/zostało ich niewiele/tyle żebym jeszcze zdążył zebrać piasek/
którym przykryją mi twarz/nie zdążę już/zadośćuczynić skrzywdzonym/ani przeprosić tych wszystkich/którym wyrządziłem zło/dlatego smutna jest moja dusza/życie moje/powinno zatoczyć koło/zamknąć się jak dobrze skomponowana sonata/a teraz widzę dokładnie/na moment przed codą/porwane akordy/źle zestawione kolory i słowa/jazgot dysonans/języki chaosu/dlaczego/życie moje/nie było jak kręgi na wodzie/obudzonym w nieskończonych głębiach/początkiem który rośnie/układa się w słoje stopnie fałdy/by skonać spokojnie/u Twoich nieodgadnionych kolan".......
I poczekam na pozaforumowe konsekwencje... tak przecież podobno, jak wspomniał Secki, stanowią zasady...
........................
Przypomniała mi się jeszcze ciekawostka.....
Podobno, gdy żaba wpadnie do kanki z prawdziwym mlekiem a jest bardzo zdeterminowana, to może przy bardzo intensywnym machaniu łapkami doprowadzić do powstania masła i dzięki temu może się odbić i wyskoczyć z kanki..... Podobno.... tak ludzie gadajOM......Hmmmmmmm..... jutro idę do "baby" po mleko..... doniEsę Wam skutki eksperymentu.... lecz nie gniewajcie się, jeśli się utopi.... będę miała z głowy namaczanie w zalewie...wystarczy przyrządzić..... /mleko przed "obróbką" "wysubtelnia" smak mięsa/.
..........................
Dobranoc! /ja dzisiaj na melisie, lipie + dwie "rolki" na wszelki wypadek..../

Last edited by Puchatek; 25-07-2012 at 00:45.
Puchatek jest offline   Reply With Quote
Old 26-07-2012, 20:56   #25
God Of War
Kawał ch*ja
 
God Of War's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: Gdynia/Stargard
Posts: 455
Send a message via Skype™ to God Of War
Default

Ja tu tylko czytam Że się ta wyrażę, z nudów, jestem po stronie Ani - ani jednej, ani drugiej, serio lubię czytać Wasze posty Dlatego stoję murem za opcją 'lubię to' do postów i ew. tematów
__________________
Czarna Helena hoduje bluszcza, sadzi begonie w donice, tylko na stadion nikt jej nie wpuszcza, bo się jej boją kibice. Czarna Helena ma dużo wdzięku, i innych zalet ma parę: wianek na głowie, badylek w ręku, a przed nią bieży owczarek.
God Of War jest offline   Reply With Quote
Old 27-07-2012, 11:39   #26
Puchatek
Senior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,330
Default

Quote:
Originally Posted by God Of War View Post
Ja tu tylko czytam

Obrzydliwy asekurant
!

To zamiast czytać -obejrzyj /dzięki "ustrojstwu" dla prymitywów /




/Właśnie dlatego chętnie SAMA SIEBIE wrzucam do worka ze schizofrenikami...
.... i analizuję wstąpienie do grupy ciężkich frustratów.... /

Last edited by Puchatek; 27-07-2012 at 11:46.
Puchatek jest offline   Reply With Quote
Old 27-07-2012, 14:13   #27
DORA
Member
 
DORA's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 993
Default

DORA jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org