Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > _Administracja

_Administracja Pytania związane z działaniem Wolfdoga, bazą danych i innymi sprawami technicznymi....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 27-02-2012, 21:25   #21
GRABA
Senior Member
 
GRABA's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Sosnowiec
Posts: 1,687
Default

zrobiłam czary-mary .........., ale dlaczego, to nie wiem, bo teraz Chantalka ma prywatną wystawę......... tj. drugą
2012-01-22 - I Zimowa Krajowa Wystawa Psów Rasowych ExpoSilesia - Sosnowiec

dla siebie. Sorrki, ale nie wiem dlaczego tak się zadziało, to może u mnie nie działać jakaś opcja dodawania do istniejących wystaw? Za błąd przepraszam
__________________

http://darwilka.blogspot.com/

GRABA jest offline   Reply With Quote
Old 28-02-2012, 10:39   #22
dorotka_z
Member
 
dorotka_z's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Location: Warszawa
Posts: 620
Default

A ja mam pytanie jak dodawać wyniki, zeby nie dublować wystaw? Jest jakaś opcja edycji dodanej juz wystawy?
Czy może osoba, która dodaje wystawę powinna od razu wpisać wszystkie wyniki wszystkich wystawianych psów?
dorotka_z jest offline   Reply With Quote
Old 28-02-2012, 12:22   #23
Gia
K-Lee Family
 
Gia's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Location: Wrocław
Posts: 2,400
Send a message via Skype™ to Gia Send Message via Gadu Gadu to Gia
Default

Quote:
Originally Posted by Huan View Post
Na razie nie ma opcji edytowania, będzie wprowadzona za jakiś czas. Do tej pory proszę sprawdzić 3 razy zanim się coś doda
Przemek już odpowiedział wcześniej Jak nie znasz wyników innych psów, wpisz tylko, że były z katalogu i nie dodawaj ich wyników.
__________________

Gia, K-lee Vornja z Peronówki & Gran Rosa Amiga Atropa Bella Donna...
Gia jest offline   Reply With Quote
Old 28-02-2012, 14:10   #24
dorotka_z
Member
 
dorotka_z's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Location: Warszawa
Posts: 620
Default

No dobra, to narobiłam bałaganu.
Zdyblowałam wystawę XXII Zimowa Wystawa Psów Rasowych - Nowy Dwór Mazowiecki i wpisalam wystawę II Karnawałowa Zimowa Wystawa Psów Rasowych (stawka 18 psów) z 1 psem w stawce .

Ponadto nie dopisalam Bashtee tytułu "Najlepsze Szczenię", który otrzymała na obu wystawach.
Przepraszam i proszę o poprawienie.
dorotka_z jest offline   Reply With Quote
Old 28-02-2012, 16:53   #25
anula
czuły barbarzyńca
 
anula's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: miastowieś S-łomianki
Posts: 1,859
Default

Quote:
Originally Posted by dorotka_z View Post
No dobra, to narobiłam bałaganu.
Zdyblowałam wystawę XXII Zimowa Wystawa Psów Rasowych - Nowy Dwór Mazowiecki i wpisalam wystawę II Karnawałowa Zimowa Wystawa Psów Rasowych (stawka 18 psów) z 1 psem w stawce .

Ponadto nie dopisalam Bashtee tytułu "Najlepsze Szczenię", który otrzymała na obu wystawach.
Przepraszam i proszę o poprawienie.
Jesli by dalo sie uniknac dublowania wystaw, byloby super. Najlepiej by bylo, gdyby admin umiescil "surowa" liste wystaw, a uzytkownicy mieli mozliwosc wylacznie dodawac swoje psy, a nie wystawy. Wydaje mi sie, ze z tego wynikaja teraz same klopoty...
anula jest offline   Reply With Quote
Old 28-02-2012, 19:23   #26
jefta
Call Me Sexy Srdcervac
 
jefta's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Wroclaw
Posts: 1,233
Send a message via Skype™ to jefta Send Message via Gadu Gadu to jefta
Default

A moze wystarczy ze uzytkownicy nie beda dodawac wystaw jesli nie znaja wynikow wszystkich lub wiekszosci psow.
__________________
jefta jest offline   Reply With Quote
Old 28-02-2012, 20:03   #27
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Ale why? Jeżdżą na wystawy, zdobywają coś-chcą aby to było w bazie-skoro od dawna admin tego nie robi a jednocześnie wielokrotnie namawiał na współpracę-normalne, że mimo kulejącego mechanizmu każdy robi to sam.
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 28-02-2012, 22:32   #28
jefta
Call Me Sexy Srdcervac
 
jefta's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Wroclaw
Posts: 1,233
Send a message via Skype™ to jefta Send Message via Gadu Gadu to jefta
Default

Do tej pory wysylało sie chyba kompletne albo prawie kompletne wyniki. Teraz po wielu miesiacach rzeczywiscie trudno odtworzyc w pamieci wszystko, ale chyba wiesci z wystaw i wyniki w bazie powinno sie dodawac w miare mozliwosci pelne a nie tylko wlasne skoro tak sie chce miec aktualna baze
__________________
jefta jest offline   Reply With Quote
Old 28-02-2012, 22:55   #29
GRABA
Senior Member
 
GRABA's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Sosnowiec
Posts: 1,687
Default

Quote:
Originally Posted by jefta View Post
Do tej pory wysylało sie chyba kompletne albo prawie kompletne wyniki. Teraz po wielu miesiacach rzeczywiscie trudno odtworzyc w pamieci wszystko, ale chyba wiesci z wystaw i wyniki w bazie powinno sie dodawac w miare mozliwosci pelne a nie tylko wlasne skoro tak sie chce miec aktualna baze
Wiesz, ale to fajne w sumie do wypełniania jest, bo ładnie się wyświetlają i klasy, i tyt. - stawka, ale idzie o to, żeby można było dopisywać do danej wystawy wynik, skoro, uzupełniamy wystawy wstecz..., a tu do istniejącej wystawki chcesz dodać wynik, a robi Ci drugą taką samą wystawę....
__________________

http://darwilka.blogspot.com/

GRABA jest offline   Reply With Quote
Old 28-02-2012, 22:56   #30
Galicja
Galicyjski Wilk
 
Galicja's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Kraków
Posts: 1,124
Default

edytowane- wyjaśnione
__________________
http://www.galicyjskiwilk.pl/

Last edited by Galicja; 28-02-2012 at 22:58.
Galicja jest offline   Reply With Quote
Old 28-02-2012, 23:12   #31
anula
czuły barbarzyńca
 
anula's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: miastowieś S-łomianki
Posts: 1,859
Default

Quote:
Originally Posted by jefta View Post
Do tej pory wysylało sie chyba kompletne albo prawie kompletne wyniki. Teraz po wielu miesiacach rzeczywiscie trudno odtworzyc w pamieci wszystko, ale chyba wiesci z wystaw i wyniki w bazie powinno sie dodawac w miare mozliwosci pelne a nie tylko wlasne skoro tak sie chce miec aktualna baze
Jestem za, ale naprawde niewiele osob zainteresowanych bedzie znalo PELNE wyniki danej wystawy, a te nieliczne nie zawsze sa zainteresowane wypelnianiem tylu rubryk. To nie zawsze jest kwestia samolubstwa
anula jest offline   Reply With Quote
Old 28-02-2012, 23:18   #32
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by jefta View Post
Do tej pory wysylało sie chyba kompletne albo prawie kompletne wyniki.
Kasia-do tej pory (czyt:jakieś 3 lata temu) w miarę aktualnie działało pojawianie sie aktualnych wyników wystaw. A później nastała czarna dziura....
Adminowi chciało się łazić po forach i spisywać wyniki, w pewnym momencie się skończyło, wrzucanie przesłanych wyników toże...

Quote:
Teraz po wielu miesiacach rzeczywiscie trudno odtworzyc w pamieci wszystko, ale chyba wiesci z wystaw i wyniki w bazie powinno sie dodawac w miare mozliwosci pelne a nie tylko wlasne skoro tak sie chce miec aktualna baze
A ja uważam, że dla każdego jego pies jest najważniejszy i w 100% rozumiem chęć wpisania czegoś, co zdobył.
Jak widać coś się w temacie dzieje i sądzę, że niebawem ów formularz będzie działał ok Zostało rzucone hasło, że można uzupełniać i wreszcie cokolwiek będzie widać. Będzie wiadomo jak dany sędzia oceniał np. - a przecież to ważne, prawda?
Jestem pewna, że gdyby to była baza egzaminów, to wpisałabyś wynik Sexy nawet gdyby był jedyny, prawda?
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 29-02-2012, 08:04   #33
jefta
Call Me Sexy Srdcervac
 
jefta's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Wroclaw
Posts: 1,233
Send a message via Skype™ to jefta Send Message via Gadu Gadu to jefta
Default

Nie, nie wpisalabym jednego wyniku Sexy jesli gdzies na forum bylyby pełne albo wiedzialabym ze ktos inny je ma a przez moja niecierpliwosc admin bedzie mial dodatkowe zajecie
__________________

Last edited by jefta; 29-02-2012 at 08:20.
jefta jest offline   Reply With Quote
Old 29-02-2012, 09:40   #34
anula
czuły barbarzyńca
 
anula's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: miastowieś S-łomianki
Posts: 1,859
Default

Quote:
Originally Posted by dorotka_z View Post
No dobra, to narobiłam bałaganu.
Zdyblowałam wystawę XXII Zimowa Wystawa Psów Rasowych - Nowy Dwór Mazowiecki i wpisalam wystawę II Karnawałowa Zimowa Wystawa Psów Rasowych (stawka 18 psów) z 1 psem w stawce .

Ponadto nie dopisalam Bashtee tytułu "Najlepsze Szczenię", który otrzymała na obu wystawach.
Przepraszam i proszę o poprawienie.
W wyniku interwencji admina zniknal wynik Biesa z XXII Zimowej Wystawy Psów Rasowych - Nowy Dwór Mazowiecki
Po zdublowaniu wystawy przez dorotke, moj wpis wylecial w kosmos, i teraz nie wiem, czy mam wpisywac ta wystawe po raz drugi, czy nie. A jesli nie, to jak dodac znowu swojego psa do listy DWOCH (na razie) pieskow z tej wystawy. Dla mnie to o tyle istotne, ze Biesiak na tej wystawie dostal 5-go CWC w swojej klasie (posrednia), czym zakonczyl championat pl
No i zeby bylo sprawiedliwie, to teraz ja zrobilam bauagan

Last edited by anula; 29-02-2012 at 09:49.
anula jest offline   Reply With Quote
Old 29-02-2012, 10:55   #35
dorotka_z
Member
 
dorotka_z's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Location: Warszawa
Posts: 620
Default

A widzisz Aniu, ja Biesa w wynikach tej wystawy w ogóle nie widziałam.

U Bashtee się wciąż nie zgadza, ale teraz będę już czekała cierpliwie aż będzie opcja edycji.

Nie chcę wchodzić w kompetencje administratora, nie wiem jak strona działa od strony technicznej, ale wg mnie dodawanie wyników samemu jest fajną opcją. Wydaje mi się, że dobry jest pomysł Ani, zeby wstawiać listę wystaw "surową" i oddawać do edycji użytkownikom.
Jefta, mamy coraz więcej wystaw, coraz więcej psów. Wydaje mi się, że fakt, ze coś działalo kiedyś nie oznacza, ze bedzie działało bezbłędnie i teraz. Myślę, że będzie coraz trudniej pozbierać kompletne wyniki. A tak byłaby wystawa wpisana na listę i ten kto zna choćby część, mógłby sam dodawać i nie musi dodawać wszystkiego od razu. Dosyć ciężko ogarnąć wyniki całościowo, jeżeli mamy 20 psów w stawce.
dorotka_z jest offline   Reply With Quote
Old 29-02-2012, 11:03   #36
admin
Moderator
 
admin's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 583
Default

IMPORTANT: it is not possible to UPDATE (modify) the results. If you see that the results are already added but you want to add/change something - send the results to me: [email protected]

If a judge is missing on the list - send me his/her name and country to [email protected]

Write the name of the dog show in the original language - do not translated the show names to English!

BTW: It is not possible to add champion titles till now. Be patient - I will add them later.
admin jest offline   Reply With Quote
Old 29-02-2012, 12:59   #37
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by jefta View Post
Nie, nie wpisalabym jednego wyniku Sexy jesli gdzies na forum bylyby pełne albo wiedzialabym ze ktos inny je ma a przez moja niecierpliwosc admin bedzie mial dodatkowe zajecie
A to przepraszam, nie zrozumiałam Ty masz na myśli niecierpliwość i wiedzę, że ktoś inny posiada pełne wyniki-czyli zakładasz głupotę lub złą wolę dodającego wynik.
Ja zupełnie nie o tym
Jeszcze raz sorry....

p.s. i Admin strzelił focha i postanowił wysłać pogrożenie paluszkiem z Brazylii Niegrzeczni Polacy, niegrzeczni ;p
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 29-02-2012, 17:43   #38
jefta
Call Me Sexy Srdcervac
 
jefta's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Wroclaw
Posts: 1,233
Send a message via Skype™ to jefta Send Message via Gadu Gadu to jefta
Default

juz na pierwszej stronie jest informacja Huana, ze na razie edycji nie bedzie. Moze wyniki ustalac w watku danej wystawy i wrzucac na raz i nie robic dalszego burdelu?
__________________
jefta jest offline   Reply With Quote
Old 07-03-2012, 00:14   #39
jefta
Call Me Sexy Srdcervac
 
jefta's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Wroclaw
Posts: 1,233
Send a message via Skype™ to jefta Send Message via Gadu Gadu to jefta
Default

jest EDIT
__________________
jefta jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org