Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Wystawy

Wystawy Nasze sukcesy wystawowe, jak przygotować CzW, jak wystawiać....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 27-09-2009, 12:25   #41
Agnieszka
Distinguished Member
 
Agnieszka's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Location: Supraśl/Poznań
Posts: 2,513
Default

Grzegorz, masz jedna niesamowita zdolnosc - kiedy widze, ze gdzies zaczynasz cos pisac, odechciewa mi sie czytac forum. Prosze Cie, skoncz juz czepiac sie o kada mozliwa glupote, bo az przykro na to patrzec.

A Vargusia i mnie mozecie ukrzyzowac. Jezdzimy na jedna wystawe do roku.
Agnieszka jest offline   Reply With Quote
Old 27-09-2009, 13:54   #42
btd
złośliwy krasnolud
 
btd's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 705
Default

Zawsze jest opcja ignorowania uzytkownika. Uzyj jej to bedzie ci mniej przykro.
__________________
CIRI Wilk z Polskiego Dworu [']
btd jest offline   Reply With Quote
Old 28-09-2009, 14:22   #43
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Quote:
Originally Posted by Joanna View Post
??? Mało Peronówki??? Jak na 23 psy 14 jest "peronówkowych"???
Jak można w takiej sytuacji twierdzić, że jakaś hodowla (tu z Peronówki) nie została zaprezentowana na wystawie??!! I jak to nazwać? Idiotyzmem?
Ja raczej widzę efekt dobrej pracy hodowlanej i powód do dumy. Zazdroszczę w tym momencie Hodowcy, który może spokojnie i z dumą patrzeć na takie efekty!
Joanno przeczytaj jeszcze raz to co sama cytujesz i potem zaczynaj pisac o idiotyzmach. Odpowiedz dopiero wtedy jak zrozumiesz te słowa.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 28-09-2009, 16:25   #44
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Quote:
Originally Posted by Agnieszka View Post
Grzegorz, masz jedna niesamowita zdolnosc - kiedy widze, ze gdzies zaczynasz cos pisac, odechciewa mi sie czytac forum. Prosze Cie, skoncz juz czepiac sie o kada mozliwa glupote, bo az przykro na to patrzec.

A Vargusia i mnie mozecie ukrzyzowac. Jezdzimy na jedna wystawe do roku.
Bardzo mnie to cieszy, że zauważyłaś jak czepiam się głupot pisanych na tym forum. Dużo mniej mnie cieszy, że Tobie nie chce się ich czytać.
Tak wiele można się z tych głupot nauczyć.
Naprawdę nie interesuje mnie na jakie jeździsz wystawy. Nie jesteś hodowcą i to co zrobisz ze swoim psem jako reproduktorem to Twoja sprawa.
Jednak bycie hodowca do czegoś zobowiązuje nawet do takiego minimum jakim jest wystawa klubowa. Nie ja ciągne temat klubu od 5 lat , a przykład idzie z góry. Do dlaczego ja muszę jesli hodowca nie.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 28-09-2009, 16:37   #45
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Mianowicie Hodowcy wystawiający psy ze swojej hodowli.
Nie widzę tam z Peronówki i bardzo tego załuje.
Skoro uwazasz, ze wszyscy maja obowiazek tanczyc tak jak Ty im zagrasz to.... DLACZEGO NIE.... Moze i Mania zatanczy...

Sluchaj - "podly" ZKwP ponownie wladowal nam wystawe na 2010 na ten sam termin co klubowka. Skoro wedlug ciebie zmiana terminu to taka pestka, wiec probujemy:

Tutaj masz email do oddzialu glownego - [email protected] Daj mi znac jak uda sie Tobie go zmienic... My, zarzad i kierownicy sekcji oddzialu Z.Gora bedziemy Ci dozgonnie wdzieczni...


PS.
Grzesiek, Ty na serio nie lapiesz, czy tylko robisz ludziom na zlosc... Bo od samego czytania spada mi IQ....
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 28-09-2009, 17:22   #46
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by Margo View Post
PS.
Grzesiek, Ty na serio nie lapiesz, czy tylko robisz ludziom na zlosc... Bo od samego czytania spada mi IQ....
Poczekaj, aż pojadą na SVP1- wtedy rozpocznie się ogólnonarodowa krucjata pt "każdy hodowca/właściciel ma OBOWIĄZEK zrobić ze swoim wilczakiem SVP1" ...akcja zmienia się jak w niezłym kinie akcji :P
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 28-09-2009, 18:49   #47
Joanna
Tmave Zlo
 
Joanna's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Kopana k/W-wy
Posts: 1,196
Send a message via Skype™ to Joanna
Default

Quote:
Originally Posted by Margo View Post
Skoro uwazasz, ze wszyscy maja obowiazek tanczyc tak jak Ty im zagrasz to.... DLACZEGO NIE.... Moze i Mania zatanczy...
Spisek! Normalnie spisek!

I jeszcze ŚMIAŁAŚ nie zgłosić grupy hodowlanej na Klubówce! Toż to zbrodnia! Przecież zlośliwie utrudniasz w ten sposób fachową ocenę wyników swojej pracy hodowlanej! Jak inaczej inni mogą je zobaczyć i ocenić??!!
A, zaraz, już wiem - na Światówce! Tylko weź się, dziewczyno, popraw i zgłoś tam wszystkie psy, których właścicielem lub współwaścicielem jesteś bo znowu napiszą, że lekceważysz, że niepoważna jesteś i tylko utrudniasz!
Z resztą nie tylko Ty! Nie ma już u nas Odpowiedzialnych Hodowców! Widzę jeszcze jedną hodowlę, która spokojnie mogłaby się zaprezentować ale na pewno zlekceważyła tę kluczową wystawę, przyjechała tylko z jednym psem ze swojej hodowli. Na pewno nie umiała (nie chciało jej się?) zmobilizować właścicieli psów z jej hodowli!
__________________
Joanna jest offline   Reply With Quote
Old 28-09-2009, 18:51   #48
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Quote:
Originally Posted by Margo View Post
Skoro uwazasz, ze wszyscy maja obowiazek tanczyc tak jak Ty im zagrasz to.... DLACZEGO NIE.... Moze i Mania zatanczy...

Sluchaj - "podly" ZKwP ponownie wladowal nam wystawe na 2010 na ten sam termin co klubowka. Skoro wedlug ciebie zmiana terminu to taka pestka, wiec probujemy:

Tutaj masz email do oddzialu glownego - [email protected] Daj mi znac jak uda sie Tobie go zmienic... My, zarzad i kierownicy sekcji oddzialu Z.Gora bedziemy Ci dozgonnie wdzieczni...


PS.
Grzesiek, Ty na serio nie lapiesz, czy tylko robisz ludziom na zlosc... Bo od samego czytania spada mi IQ....
Małgosiu mnie naprawdę to nie interesuje o jakie terminy wystaw wnioskuje oddział Zielonogórski do Zarządu Głównego ZKwP.
To nie jest moja sprawa bo nie jestem członkiem zarządu, ja nawet nie jestem członkiem Zwiazku.
Interesuje mnie dlaczego w tym roku na Klubowej w Łodzi hodowla z przydomkiem hodowlanym z Peronówki nie istniała w grupach hodowlanych.

Przecież tak w zasadzie to Ty nie musisz być na tej wystawie osobiście. Możesz wynająć sobie Handlera bo dla chcącego nic trudnego. Rozumiem to, ze masz bardzo ważną inną wystawę, której organizacją musisz sie zająć.

Chodzi mi o przykład jaki sama dajesz swoim włascicielom.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 28-09-2009, 19:05   #49
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Quote:
Originally Posted by Joanna View Post
??? Mało Peronówki??? Jak na 23 psy 14 jest "peronówkowych"???
Jak można w takiej sytuacji twierdzić, że jakaś hodowla (tu z Peronówki) nie została zaprezentowana na wystawie??!! I jak to nazwać? Idiotyzmem?
Ja raczej widzę efekt dobrej pracy hodowlanej i powód do dumy. Zazdroszczę w tym momencie Hodowcy, który może spokojnie i z dumą patrzeć na takie efekty!
Wiesz miałem zacząć już to ignorować, ale nie mogę powstrzymac się ze śmiechu.

Ciekawy jestem co sadzi na ten temat hodowca Declan, Dorren i Dacre Wilk z Polskiego dworu i czy zmieni przydomki swoim psom .
Ciekawie by to wyglądało " peronówkowe " Dorren Wilk z Polskiego dworu " peronówkowe "
Mam problem czy lepiej to napisać na początku czy na końcu.
Ciekawy jestem co na ten temat sądzą inni hodowcy bo chyba pracują na dobre imię swoich hodowli.

Nie wiem do jakiej grupy hodowlanej zalicza się Czambor. Mam teraz duży dylemat jaki przydomek hodowlany w jego rodowodzie będzie najbardziej słuszny.

Quote:
Originally Posted by Joanna
Spisek! Normalnie spisek!

I jeszcze ŚMIAŁAŚ nie zgłosić grupy hodowlanej na Klubówce! Toż to zbrodnia! Przecież zlośliwie utrudniasz w ten sposób fachową ocenę wyników swojej pracy hodowlanej! Jak inaczej inni mogą je zobaczyć i ocenić??!!
A, zaraz, już wiem - na Światówce! Tylko weź się, dziewczyno, popraw i zgłoś tam wszystkie psy, których właścicielem lub współwaścicielem jesteś bo znowu napiszą, że lekceważysz, że niepoważna jesteś i tylko utrudniasz!
Z resztą nie tylko Ty! Nie ma już u nas Odpowiedzialnych Hodowców! Widzę jeszcze jedną hodowlę, która spokojnie mogłaby się zaprezentować ale na pewno zlekceważyła tę kluczową wystawę, przyjechała tylko z jednym psem ze swojej hodowli. Na pewno nie umiała (nie chciało jej się?) zmobilizować właścicieli psów z jej hodowli!
Masz rację to jest spisek. Na dodatek bardzo podły.
Margo na Światówkę nie musi zgłaszać wszystkich swoich psów bo jak zrobisz potem wyliczenie to Ci wyjdzie, że na 180 zgłoszonych to 145 " peronówkowych"
Proponuje też rozmowę z Hodowczynią to ona Ci wyjasni Twoje wątpliwości odnośnie kwestii " nie umiała " " nie chciało jej się "
Po tej rozmowie możemy powrócić do tematu "Odpowiedzialnych Hodowców" i zacząć zupełnie inny temat.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 28-09-2009, 19:26   #50
Joanna
Tmave Zlo
 
Joanna's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Kopana k/W-wy
Posts: 1,196
Send a message via Skype™ to Joanna
Default

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
...
Ciekawy jestem co na ten temat sądzą inni hodowcy bo chyba pracują na dobre imię swoich hodowli.
To zapytaj. Nie krępuj się.

Quote:
Originally Posted by wilczakrew
Nie wiem do jakiej grupy hodowlanej zalicza się Czambor. Mam teraz duży dylemat jaki przydomek hodowlany w jego rodowodzie będzie najbardziej słuszny.
Miło, że dzielisz się z nami swoimi problemami. Jakoś niespecjanie ciekawi mnie, do jakich wniosków dojdziesz ale na pewno nie omieszkasz się nimi podzielić.


Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Margo na Światówkę nie musi zgłaszać wszystkich swoich psów.
Margo! No musisz być dozgonnie wdzięczna za taką dyspensę!

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
bo jak zrobisz potem wyliczenie to Ci wyjdzie, że na 180 zgłoszonych to 145 " peronówkowych".
No cóż, taki urok statystyki Bardzo ostatnio popularnej. Wniosek pewnie dla wszystkich oczywisty, ale miło, że coraz więcej osób to dostrzega. Lepiej późno, niż wcale.
__________________
Joanna jest offline   Reply With Quote
Old 28-09-2009, 19:28   #51
konek
Member
 
konek's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Bystrzejowice
Posts: 712
Send a message via Skype™ to konek
Default

Quote:
Małgosiu mnie naprawdę to nie interesuje o jakie terminy wystaw wnioskuje oddział Zielonogórski do Zarządu Głównego ZKwP.
To nie jest moja sprawa bo nie jestem członkiem zarządu, ja nawet nie jestem członkiem Zwiazku.
Interesuje mnie dlaczego w tym roku na Klubowej w Łodzi hodowla z przydomkiem hodowlanym z Peronówki nie istniała w grupach hodowlanych.

Przecież tak w zasadzie to Ty nie musisz być na tej wystawie osobiście. Możesz wynająć sobie Handlera bo dla chcącego nic trudnego. Rozumiem to, ze masz bardzo ważną inną wystawę, której organizacją musisz sie zająć.

Chodzi mi o przykład jaki sama dajesz swoim właścicielom.
O matko !!!!! tego nie można już dalej czytać.
Najlepiej jak ktoś kto nie jest hodowcą wie lepiej co i kiedy hodowca ma robić i jakie priorytety sobie przyjmować. A o przykład jaki daje Margo właścicielom naprawdę nie musisz się martwić.
Pzede wszystkim jakie masz prawo do tego aby tak kogoś oceniać.
Może i mnie jakiś grafik zmontujesz, bo ostatnio mnie na wystawach nie widać. A właściwie to jako osobę mającą zarejestrowaną hodowlę, sukę hodowlaną i reproduktora to mnie już do tego worka wrzuciłeś.
Naprawdę nikt Grzegorz nie musi Ci się tłumaczyć. Dziwię się, że to robią.
Polecam Ci książkę Daniela Golemana pt. Inteligencja emocjonalna". Autor przedstawia w niej nową koncepcję psychologiczną, która stwierdza, że najwięcej zależy od naszej umiejętności kontroli emocji i współdziałania z innymi ludźmi.
Postaram się zapanować nad swoją.
__________________
http://henrykowka.wolfdog.org/
konek jest offline   Reply With Quote
Old 28-09-2009, 20:05   #52
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
To nie jest moja sprawa bo nie jestem członkiem zarządu, ja nawet nie jestem członkiem Zwiazku.

A ja nie jestem fizykiem jadrowym i dlatego nie gadam tym, ktorzy projektuja elektrownie atomowe jak maja pracowac... Bo tylko wyszlabym na ignoratna...

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Przecież tak w zasadzie to Ty nie musisz być na tej wystawie osobiście. Możesz wynająć sobie Handlera bo dla chcącego nic trudnego.

Nie handlera a DUBLERA.... Ew. klona.....
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 28-09-2009, 20:19   #53
Agnieszka
Distinguished Member
 
Agnieszka's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Location: Supraśl/Poznań
Posts: 2,513
Default

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Bardzo mnie to cieszy, że zauważyłaś jak czepiam się głupot pisanych na tym forum. Dużo mniej mnie cieszy, że Tobie nie chce się ich czytać.
Tak wiele można się z tych głupot nauczyć.
Glupot na ogol nie chce sie czlowiekowi czytac, bo to w koncu... glupoty. Grzegorz, zamiast marnowac czas na siedzenie przed monitorem, proponuje wyjsc z piesiem na dlugi, jesienny spacer - siedzac i piszac, naprawde nic nie osiagniesz, tylko atmosfera na forum znow bedzie kretynsko napieta (jak ja tego nie lubie!). Chyba wszytskim by to lepiej zrobilo .

Last edited by Agnieszka; 28-09-2009 at 20:23.
Agnieszka jest offline   Reply With Quote
Old 28-09-2009, 20:28   #54
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Jednak bycie hodowca do czegoś zobowiązuje nawet do takiego minimum jakim jest wystawa klubowa. Nie ja ciągne temat klubu od 5 lat , a przykład idzie z góry. Do dlaczego ja muszę jesli hodowca nie.
No to spójrzmy na historie wystaw KLUBOWYCH w Polsce (bo chyba nie mamy z kim porównac aktywnosci Peronowki na klubowkach za granica?). Porownamy to do wynikow "Wilk z Polskiego dworu", bo ta hodowle stawiasz nam jako wzor i to ze strony wlasnie tej hodowczyni przyszla krytyka, ze nie bylo hodowczyni z Peronowki...

Wyniki mam od poczatku wilczakow na klubowkach, czyli od 1999 roku. Obie hodowle - "z Peronowki" i "Wilk z Polskiego dworu" mialy w swoich rekach psy, wiec nie ma wymowki, ze ktos nie mial CO wystawiac...

1999 - pies w moich rekach, hodowla "Wilk z Polskiego dworu" sie nie pojawila.
Bolo za mlody na Zw.Klubu

2000 - 2 psy w moich rekach, hodowla "Wilk z Polskiego dworu" sie nie pojawila.
BOB i wszystkie Zw.Klubu trafiaja do mnie

2001 - 2 psy w moich rekach, hodowla "Wilk z Polskiego dworu" sie nie pojawila.
BOB i wszystkie Zw.Klubu trafiaja do mnie

2002 - 2 psy w moich rekach, hodowla "Wilk z Polskiego dworu" sie nie pojawila.
BOB i wszystkie Zw.Klubu trafiaja do mnie

2003 - 2 psy w moich rękach i po raz pierwszy psy wyhodowane w Polsce: z Peronówki; z hodowli "Wilk z Polskiego dworu" pojawia sie jeden pies.
BOB i wszystkie Zw.Klubu trafiaja do mnie

2004 - 2 psy w moich rękach + 4 wyhodowane w mojej hodowli (po raz pierwszy przyznany tytuł Najlepszej Hodowli i dla "Z Peronówki", tytuł najlepszej suki hodowlanej - Jolly z Molu Es (w mojej hodowli). Hodowla "Wilk z Polskiego dworu" sie nie pojawila. I mimo, ze na swiecie byl juz nawet ich pierwszy miot tez nie pojawil sie ani jeden..
BOB i Zw.Klubu trafiaja do mnie

2005 - 1 suka w moich rekach + 5 psów z mojej hodowli, tytul najlepszej Hodowli" dla Peronówki, tytuł najlepszej suki hodowlanej - Jolly z Molu Es (w mojej hodowli), hodowla "Wilk z Polskiego dworu" sie nie pojawila.

2006 - nie było mnie w Łodzi bo jako członek zarządu i komisji hodowlanej oddziału zielonogorskiego musiałam organizowac "nasza wystawę". Po raz pierwszy, po 3 latach, pojawiły sie psy z przydomkiem "WzPD"
A wyniki - w stawce: 4 psy z przydomkiem "z Peronówki" zgarniając 3 tytuły Zwycięzcy klubu (w tym 2 młodziezowe).

2007 - 4 psy w moich rękach. W sumie 13 psow z Peronowki + 1 pies-potomek wyhodowanego przeze mnie psa. W stawce 22 psow zgarniaja wszystko: BOB, oba Zw.Klubu i oba Ml.Zw.Klubu. Tytuł najlepszej Hodowli dla peronówki, tytuł dla najlepszej suki hodowlnej - dla Jolly. Hodowla "Wilk z Polskiego dworu" sie nie pojawila.

2008 - Omija mnie wystawa - znow musze byc na zielonogorskiej. Na 22 psy - 1/3 to sPeronowki. BOB i Zw.Klubu dla Peronowki. Ml.Zw.klubu dla psa-potomka wyhodowanego przeze mnie psa. Naj. Hodowla - "z Peronowki". Pamietam, ze wtedy tez byla afera - tym razem szlo o to, jakim prawem wlasciciele psow z mojej hodowli startuja w ten konkurencji, skoro nie ma mnie osobiscie. Krytykowala ta sama osoba, ktora teraz pisze, dlaczego hodowli nie bylo w roku 2009...

2009 - Ponownie omineła mnie wystawa ze wzgledu na organizacje w ZG. Mimo tego ponownie "smietanka" nalezy do psow z Peronowki - oba Zw.Klubu i BOB. Zw.Ml. dla "corci" suki z naszej hodowli...

Wiesz co, dziwnie mi sie czyta krytyke hodowczyni z WzPD, czy Twoja, ze na KLUBÓWCE zabrakło Peronówki. Na 10 lat przez 7!!!! nie pojawila sie wlasnie WzPD - a to przeciez "Najstarsi Wlasciciele Wilczakow w Polsce".
A dla Ciebie: wystarczy spojrzec na psy zgloszone i wygrywajace od 10 lat - frekwencje robia wlasnie speronowki.

O czym to swiadczy? Ano o tym, ze moja kilkuletnia praca daje owoce, ze nawet jesli ja nie moge osobiscie uczestniczyc w wystawie to wiem, ze moj przydomek bedzie godne walczyl o dobre oceny i lokaty, ze ludzie, ktorzy maja ode mnie psa nie potrzebuja mojego wsparcia, zeby pieknie wystawic swojego wilczaka. Jestem dumna z tych efektow i glupie przytyki o mojej, jakoby niefrasobliwej nieobecnosci sa zwyczajnie smieszne. A o jakosci hodowli swiadczy fakt, ze psy z jej przydomkiem gdziekowliek sie pojawia, tam zostana zauwazone. Nie musze jako hodowca jezdzic wszedzie - po to pracuje nad hodowla, aby kiedys widziec efekty. I one sa widoczne.

Efekty w liczbach? prosze bardzo:
W Miotach A,B,C,D,E mamy Interchampiony, osobiście zrobiłam ten tytuł 3 psom w hodowli. Pozostale to Intery w innych rekach. Psy w mojej hodowli maja 42 egzaminy szkoleniowe; psy z moim przydomkiem maja ich taka ilosc, ze ciezko wyliczac
(i tu podziekowania naleza sie ich wlascicielom).

Jako Hodowca mam wiec na koncie najwyzsze tytuly (i najwieksza ich ilosc) - u psow u mnie i ode mnie. I sa to tytuly wystawowe, ale i z egzaminow.
Gdzie wiec uchybiam roli hodowcy w kontekscie szanowania najwazniejszych spraw? Prosze? Czekam na wskazanie.
(wzorow do mnasladowanie mi nie skazuj, bo bardzo slabo Ci to wychodzi )
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 28-09-2009, 20:35   #55
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quod erat demonstrandum.
AMEN!
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 28-09-2009, 22:34   #56
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Jeśli ktoś zechce podjąć konstruktywną dyskusję to ja mam jeszcze bardzo dużo pytań .

Jesli jednak ktoś nie chce zmieniać tematu to ja wracam do starego wątku i tym razem ja sam wybiorę mu temat ŚWIATOWA - KLUBOWA - ***OWA
pytanie tylko KTO z Tobą będzie rozmawiał?
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 12-10-2009, 11:12   #57
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Interesuje mnie dlaczego w tym roku na Klubowej w Łodzi hodowla z przydomkiem hodowlanym z Peronówki nie istniała w grupach hodowlanych.

Chodzi mi o przykład jaki sama dajesz swoim włascicielom.
A mnie z kolei interesuje dlaczego polskie hodowle były tak słabo reprezentowane na unikalnej wystawie KLUBOWEJ w Bratysławie, gdzie miały okazję stanąć do porównania i współzawodnictwa ze znakomitymi hodowlami europejskimi? Po prostu wstyd!!!

Grzegorz, nie oburza Cię to? Wszak zgodnie z Twoją tezą lansowaną w tym temacie każdy szanowany hodowca powinien marzyć, aby TAM być, choćby i miał pogrążyć się w długach do końca życia!

Jedynie hodowla z przydomkiem z Peronówki ratowała nasz 'wilczakowy honor narodowy' i tylko Margo nie przestraszyła się konkurencji i dała swoim właścicielom świetny przykład waleczności wystawowej
__________________

Rona jest offline   Reply With Quote
Old 12-10-2009, 11:28   #58
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by Rona View Post
A mnie z kolei interesuje dlaczego polskie hodowle były tak słabo reprezentowane na unikalnej wystawie KLUBOWEJ w Bratysławie, gdzie miały okazję stanąć do porównania i współzawodnictwa ze znakomitymi hodowlami europejskimi? Po prostu wstyd!!!

Grzegorz, nie oburza Cię to? Wszak zgodnie z Twoją tezą lansowaną w tym temacie każdy szanowany hodowca powinien marzyć, aby TAM być, choćby i miał pogrążyć się w długach do końca życia!

Jedynie hodowla z przydomkiem z Peronówki ratowała nasz 'wilczakowy honor narodowy' i tylko Margo nie przestraszyła się konkurencji i dała swoim właścicielom świetny przykład waleczności wystawowej
hmm.......
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 12-10-2009, 13:25   #59
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Quote:
Originally Posted by Rona View Post
A mnie z kolei interesuje dlaczego polskie hodowle były tak słabo reprezentowane na unikalnej wystawie KLUBOWEJ w Bratysławie, gdzie miały okazję stanąć do porównania i współzawodnictwa ze znakomitymi hodowlami europejskimi? Po prostu wstyd!!!

Grzegorz, nie oburza Cię to? Wszak zgodnie z Twoją tezą lansowaną w tym temacie każdy szanowany hodowca powinien marzyć, aby TAM być, choćby i miał pogrążyć się w długach do końca życia!

Jedynie hodowla z przydomkiem z Peronówki ratowała nasz 'wilczakowy honor narodowy' i tylko Margo nie przestraszyła się konkurencji i dała swoim właścicielom świetny przykład waleczności wystawowej
Wystawa klubowa
PSY
szczeniaki
1.ANCZER Welkoscyrz brak wyniku
Młodzież
8.Crying Wolf GISOTSU V1 CAJC N.J.
Pośrednia
18.CZAMBOR z Vlciho dubu V2 res CAC
Otwarta
---
Pracująca
---
Champion
41.ELIGO z Peronówki V
42.EURY z Peronówki V3
45.JOTUN z Peronówki V
Weteran
---
Suki
Młodzież
---
pośrednia
76.K-LEEL VORNJA z Peronówki V
77.KOKBAEL TAJGA z Peronówki V4
78.LILITH Girios Dvasia V2 res CAC
Otwarta
92.ISHTAR z Peronówki V1 CAC
93. MALLORY Silver Power V3
Pracująca
---
Champion
109.JUVART z Peronówki V1 CAC NDSwR
Weteran
113.JOLLY z Molu Es V2

Wyniki w bazie WD są niekompletne. Poczekamy na oficjalne wyniki.

Rona nie wiem skąd masz takie informacje, ale ja byłem na miejscu i widziałem też inne polskie hodowle, które bardzo dobrze zaprezentowały się na wystawie klubowej. Tak samo jak dobrze zaprezentowały się polskie reproduktory. Więc nie wiem czy tak źle wypadła polska ekipa na wystawie klubowej.

To co pisałem nie dotyczyło wystawy klubowej, ale światowej i mam prośbę abyś nie zniekształcała moich słów i przypisywała je do czegoś czego nie dotyczą.

Co do lansowania to ja widzę zupełnie co innego.

Co do ratowania „ walczakowego honoru narodowego „ to ja mam swoje zdanie.

Jak widać wystawa światowa była dla jednych priorytetem, a dla innych nie. Nie wszystkie wilczaki zaprezentowane na światowej były też wystawione na klubowej i odwrotnie.

Nawet w ringu honorowym w finałach miał okazję pokazać się jeden Wilczak z polskiej hodowli.

Więc nie wiem czy było aż tak tragicznie z polskimi hodowcami.

Wystawa światowa
Psy
Szczeniaki
820 Declan Wilk z Polskiego Dworu Promising
816 Anczer Welkoscyrz Promising
Młodzieży
829 Crying Wolf Gisotsu Excelent 3
Pośrednia
849 Czambor z Vlceho Dubu Very Good
Otwarta
875 Jotun z Peronówki Excelent
Championów
894 Eury z Peronówki Excelent 2 res CAC
893 Eligo z Peronówki Excelent
Weterany
---
Suki
Szczeniaki
901 Doren Wilk z Polskiego Dworu Very Promising
Młodzież
904 Andariel Conall Braterstwo Wilczaków Very Good
Pośrednia
943 Lilith Girios Evasia Excelent
2009 K-lee Vornja z Peronówki Very Good
942 Kokb`ael Tajga z Peronówki Very Good
Otwarta
967 Mallory Silwer Pover Excelent 4
965 Ishtar z Peronówki Very Good
951 Adane Jantarowa Wataha Good
Champion
986 Juvart z Peronówki Excelent 1 CAC
Weteran
---

Tutaj też jest problem z wynikami bo są niekompletne. Mimo, że oficjalnie podane na stronie.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 12-10-2009, 14:45   #60
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Rona nie wiem skąd masz takie informacje, ale ja byłem na miejscu i widziałem też inne polskie hodowle, które bardzo dobrze zaprezentowały się na wystawie klubowej. Tak samo jak dobrze zaprezentowały się polskie reproduktory. Więc nie wiem czy tak źle wypadła polska ekipa na wystawie klubowej.
Hodowla z Peronówki też była dobrze reprezentowana na klubówce w Łodzi, a i tak czepiałeś się że nie było grupy hodowlanej z przydomkiem "z Peronówki" (jeśli nie wierzysz, że dokładnie tak napisałeś, to przeczytaj ten wątek od początku ). W cytowanej przeze mnie Twojej wypowiedzi miałeś za złe Margo, że jako hodowczyni zlekceważyła klubówkę w Łodzi nie wystawiając grupy hodowlanej.

Wobec tego pytam, dlaczego nie masz za złe hodowcom, że nie wystawili grup hodowlanych na wystawie klubowej dużo bardziej prestiżowej niż krajowa? Co z tego że ich psy były wystawiane, skoro brakło ich przydomków w grupach hodowlanych?

Sama o wystawach zdanie mam jakie mam i uważam, że jeśli w ogóle, to każdy jeździ tam i wtedy, kiedy mu pasuje i nikomu nic do tego. Udział lub nieuczestniczenie w wystawach jest poza jakimkolwiek osądem moralnym czy etycznym...

Użyłam tego przykładu wyłącznie po to, żeby wykazać Ci jakie absurdalne tezy tu wcześniej głosiłeś; Napisałam dokładnie to samo co Ty, tylko zastosowałam Twój tok rozumowania w drugą stronę... Bo chyba nie jesteś aż tak "odklejony" żeby twierdzić, że jeśli grupy hodowlanej z przydomkiem "z Peronówki" nie ma na wystawie klubowej X to jest BE, a kiedy grup hodowlanych innych hodowli nie ma na wystawie klubowej Y to jest CACY?

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Co do lansowania to ja widzę zupełnie co innego..
No widzisz, każdy sobie lansuje, kogo uważa za stosowne i wszyscy są happy... Można tylko pogratulować tym, których Ty lansujesz...

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Co do ratowania „ walczakowego honoru narodowego „ to ja mam swoje zdanie.
ta...

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Jak widać wystawa światowa była dla jednych priorytetem, a dla innych nie.
Co Ty nie powiesz? Naprawdę?
__________________

Rona jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org