Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Wystawy

Wystawy Nasze sukcesy wystawowe, jak przygotować CzW, jak wystawiać....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 14-11-2009, 10:30   #61
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Ponownie Grzesiek pooczernial, poatakowal, a teraz zamiast wyjasnien mamy zmiane tematu... Wiec jeszcze raz ponawiam pytania:

==============================================
Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Zadziwia mnie bardzo zmiana zdania i modelu zachowania rasy na ringu.
Grzesiu, no i napisz mi, gdzie to zdanie zmienilam... Nadal stoje za tym co pisalam w roku 2005....

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
i psy, które skończyły już 15 miesięcy..
A to jakis cudowny wiek....? Tzn do 15 miesiaca pies moze popelniac bledy, a potem juz nie? Czyli do 15 mies. mozemy tolerowac warczenie na sedziego przy sprawdzaniu jaderek, a potem powinna byc juz dyskwa? To jakas wazna data odkryta przez etologow?

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Margo bardzo ładnie napisała, " ONE WSZYSTKIE SA DO SIEBIE PODOBNE " Jednak ja nie wiem czy własnie o to podobieństwo z ogonami jej chodziło.
Grzesiu - fakty! Co nie tak maja z charakterami: Loray, Barina, Ilmarinen, Juvart i Jolly? Wybacz, ale jak dla mnie to cala 5 jest bardziej pozytywnie nastawiona do swiata niz np. Czambor... Moze i sa czasem zbyt wylewne, ale wilczaki tak maja....
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 14-11-2009, 11:01   #62
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Jeszce nietak dawno bylo tak i w Polsce i niewydaje mi sie ze to wina tlumaczenia wzorcow lecz promowanie psow z duzych hodowli gdzie psy poza kratami swojego kojca niec innego nie widza "
A teraz z innej beczki... Jak wszyscy wiemy uwielbiasz przypinac kazdej hodowli, ktorej nie lubisz "etykietke" - hodowla kojcowa (oberwalo sie nawet hodowlom domowym)... To Twoje ulubione 'wyzwisko'.

Skoro najgorszym typem hodowli jaki znasz, najgorszym zlem jakie znasz to hodowle, gdzie szczeniaki rodza sie w kojcach i mieszkaja w kojcach to skad nagle ta zmiana; skad cisniecie wlasnych idealow w kat? Nie jest dwulicowoscia innych WYZYWAC (wyzywac, bo mijasz sie z prawda) od hodowli kojcowych, a jednoczesnie z radoscia kryc i na prawo i lewo spamowac forum fotograficzna reklama miotu hodowli KOJCOWEJ (hodowczyni tego nie ukrywa - jej psy zycie spedzaja w kojcach, tam rodza sie szczeniaki - nie sa to domowe pupilki)? Skad nagle taka zmiana zdania? Moze nie tyle zmiana, bo widze, ze etykietki nadal uzywasz, ale skad takie zaklamanie?

Czyz nie jest tak, ze "w swoim oku belki nie widzisz w cudzym drzazge dostrzezesz"?
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 14-11-2009, 22:19   #63
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

09-24-2005, 12:52 #60 DanielZ
Braterstwo ponad Wszystko



Zarejestrowany: Sep 2003
Skąd: Tu i Tam
Postów: 471



Cytat:
Napisał Margo
To nie jest collie, sheltie czy border, gdzie ogon powinien byc noszony w dol.
Nie mam pojecia, ale jakims cudem wlasnie to zamilowanie do szerokich klatek i ogonow koniecznie noszonych w dol jest typowe dla sedziow z krajow "na poludnie od SK i CZ". Zaczynam sie zastanawiac, czy to wina zlego tlumaczenia wzorca na ich jezyki, jakis bezsensownych artykulow publikowanych w ich gazetach, czy czegos innego...?

Co do tego ze Collie powinien nosi ogon do dolu to sie nieygodye bo tak niejest.

Preferowanie psow z ogonem noszonym do dolu czy nawet pod soba nie jest typowe dla sedziow z krajow na poludnie od SK i Cz .Jeszce nietak dawno bylo tak i w Polsce i niewydaje mi sie ze to wina tlumaczenia wzorcow lecz promowanie psow z duzych hodowli gdzie psy poza kratami swojego kojca niec innego nie widza

Ps. Zapomnieliscie w tej liscie o Garo
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 14-11-2009, 22:22   #64
Gia
K-Lee Family
 
Gia's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Location: Wrocław
Posts: 2,400
Send a message via Skype™ to Gia Send Message via Gadu Gadu to Gia
Default

Border Collie, Collie Szkocki i Sheltie, powinny nosić ogon w dół. Wielu wystawców ma z tym problem, ale sędziowie często za to obiżają oceny w tych rasach...
__________________

Gia, K-lee Vornja z Peronówki & Gran Rosa Amiga Atropa Bella Donna...
Gia jest offline   Reply With Quote
Old 15-11-2009, 18:44   #65
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Małgosiu widzę, że uzupełniłaś wyniki Czambora z wystawy w Poznaniu i nie wiem skąd dostałaś takie wyniki, ale to właśnie świadczy o rzetelności bazy danych na WD.






Sędzia: Ewa Buk?ad (PL)Termin wystawy: 8/11/2009

Wyniki wystaw:

Autor: Margo
Lokata:Nazwa psa:Ocena:Tytuły:Psy:Klasa młodzieży:1.Loray z Peronówki doskonałaZwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior, M?odzie?owy Zwyci?zca Polski2.Gisotsu Crying Wolf doskonała 3.Ardal Conall Braterstwo wilczaków doskonała Klasa otwarta:1.Ilmarinen Girios dvasia doskonałaCWC, CACIB, Najlepszy Pies w Rasie, Zwyci?zca Polski2.Czambor z Vlčího dubu bardzo dobra Klasa championów:1.Eligo z Peronówki doskonałaCWC, res. CACIB2.Amber Wolf z Peronówki doskonała

Suki:Szczeniaki:1.Dacre Wilk z Polskiego dworu wybitnie obiecującaNajlepsze SzczenięKlasa młodzieży:1.Barina Dębowa sfora doskonałaZwycięzca Młodzieży, M?odzie?owy Zwyci?zca PolskiKlasa pośrednia:1.Kasdeya z Peronówki doskonałaCWC, res. CACIB2.Kala Radov dvor doskonała Klasa otwarta:1.Barsabel Wilk z Polskiego dworu doskonałaCWC2.Adane Jantarowa Wataha bardzo dobra Klasa championów:1.Juvart z Peronówki doskonałaCWC, CACIB, Najlepsza Suka w Rasie, Zwyci?zca Polski2.Ginger Dakmat doskonała 3.Jadiel z Peronówki doskonała Klasa weteranów:1.Jolly z Molu Es doskonałaZwycięzca Rasy (BOB), Najlepszy Weteran

Last edited by wilczakrew; 15-11-2009 at 19:57. Reason: dodanie wyników
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 15-11-2009, 21:58   #66
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Małgosiu widzę, że uzupełniłaś wyniki Czambora z wystawy w Poznaniu i nie wiem skąd dostałaś takie wyniki, ale to właśnie świadczy o rzetelności bazy danych na WD.






Sędzia: Ewa Buk?ad (PL)Termin wystawy: 8/11/2009
a ja nadal pytam, gdzie reszta skana? to sa TYLKO koncowka, a na potwierdzenie calosci potrzebny caly skan. bo moze to skan... sasiada psa
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 15-11-2009, 22:12   #67
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Wyniki z wystawy podała Margo. Czambor miał brak wyniku tak samo jak inne psy. Wyniki zostały uzupełnione w dniu 13-11-2009r bez jakiegokolwiek potwierdzenia i zupełnie bezpodstawnie.
W wynikach sa tez inne błędy i nie jest to moja sprawa bo to nie moje psy. Osobą, która podała wyniki była na wystawie i nie miała prawa wpisać sobie w wynik z wystawy to co uznała sama za stosowne.
Proszę w takim razie o usunięcie wyniku Czambora do momentu ukazania się oficjalnych wyników na stronie poznańskiego oddziału lub zaakceptowania tego co napisałem już wcześniej.


Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Małgosiu widzę, że uzupełniłaś wyniki Czambora z wystawy w Poznaniu i nie wiem skąd dostałaś takie wyniki, ale to właśnie świadczy o rzetelności bazy danych na WD.






Sędzia: Ewa Buk?ad (PL)Termin wystawy: 8/11/2009

Wyniki wystaw:

Autor: Margo
Lokata:Nazwa psa:Ocena:Tytuły:Psy:Klasa młodzieży:1.Loray z Peronówki doskonałaZwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior, M?odzie?owy Zwyci?zca Polski2.Gisotsu Crying Wolf doskonała 3.Ardal Conall Braterstwo wilczaków doskonała Klasa otwarta:1.Ilmarinen Girios dvasia doskonałaCWC, CACIB, Najlepszy Pies w Rasie, Zwyci?zca Polski2.Czambor z Vlčího dubu bardzo dobra Klasa championów:1.Eligo z Peronówki doskonałaCWC, res. CACIB2.Amber Wolf z Peronówki doskonała

Suki:Szczeniaki:1.Dacre Wilk z Polskiego dworu wybitnie obiecującaNajlepsze SzczenięKlasa młodzieży:1.Barina Dębowa sfora doskonałaZwycięzca Młodzieży, M?odzie?owy Zwyci?zca PolskiKlasa pośrednia:1.Kasdeya z Peronówki doskonałaCWC, res. CACIB2.Kala Radov dvor doskonała Klasa otwarta:1.Barsabel Wilk z Polskiego dworu doskonałaCWC2.Adane Jantarowa Wataha bardzo dobra Klasa championów:1.Juvart z Peronówki doskonałaCWC, CACIB, Najlepsza Suka w Rasie, Zwyci?zca Polski2.Ginger Dakmat doskonała 3.Jadiel z Peronówki doskonała Klasa weteranów:1.Jolly z Molu Es doskonałaZwycięzca Rasy (BOB), Najlepszy Weteran
Jesli Daiva jesteś tak bardzo zainteresowana kartą Czambora z wystawy poznańskiej to zapraszam do mnie na kawę i chętnie sobie ją omówimy.
Jeśli to dla Ciebie kłopot to zawsze możesz się zwrócić do ZKwP O/Poznań o wydanie jej duplikatu.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 15-11-2009, 22:15   #68
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

dziekuje za zaproszenie ale za daleko.
no to w takim razie TRZEBA usunac, bo taki kawalek "paperku tualetowego" bez info, bez daty, imia i opisu" niejest nic warty.
wyglada na to ze specialne spam robis.
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 15-11-2009, 22:55   #69
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Quote:
Originally Posted by wolfin View Post
dziekuje za zaproszenie ale za daleko.
no to w takim razie TRZEBA usunac, bo taki kawalek "paperku tualetowego" bez info, bez daty, imia i opisu" niejest nic warty.
wyglada na to ze specialne spam robis.
Wybacz Daiva ale jeśli nie mam obowiązku podawania czy potwierdzania oceny psa to i nie mam obowiązku notarialnego jego prostowania.
Bardzo mnie interesuje skąd Wy macie takie potwierdzenie notarialne z potwierdzoną oceną bardzo dobrą Czambora.
Dla Ciebie do informacji większy kawałek papieru toaletowego.
Niestety to czego nie widać to już do obgadania przy kawie lub kopia z oddziału.

wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 15-11-2009, 23:00   #70
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

hmm... zaretusowac opis takego psa . no ok.
ale po jaka cholere bylo potrzebne robenie spamu i gadanie o niczym przez prawe 2 strony z kawalkem skanu? choc tez to ze jest.... styl specificzny chlopczika od jednego pieska...
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 15-11-2009, 23:51   #71
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Quote:
Originally Posted by wolfin View Post
hmm... zaretusowac opis takego psa . no ok.
............. choc tez to ze jest.... styl specificzny chlopczika od jednego pieska...
Daiva nie wiedziałem, że tyle pisałaś tylko po to aby się dowiedzieć co jest w opisie Czambora.
No ale nie zauważylem aby dziewczynka z Litwy tak chętnie chwalila się opisami swoich piesków.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 15-11-2009, 23:54   #72
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Daiva nie wiedziałem, że tyle pisałaś tylko po to aby się dowiedzieć co jest w opisie Czambora.
No ale nie zauważylem aby dziewczynka z Litwy tak chętnie chwalila się opisami swoich piesków.
oh jak mlodo poczulam sie.
no bo u mnie problemow z dodawaniem info albo z ocenami niema ale moge dac tylko ze to na jazykach dziwnych jest. chyba nie przeczytas
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org