Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Wystawy

Wystawy Nasze sukcesy wystawowe, jak przygotować CzW, jak wystawiać....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 14-10-2008, 09:49   #1
joke
Junior Member
 
Join Date: Sep 2003
Location: Warszawa
Posts: 230
Default Wystawa w Nowym Dworze 12.10.2008

W niedzielę spotkaliśmy się na wystawie w Nowy Dworze Mazowieckim. Była wspaniała pogoda, świetne humory i miła atmosfera. O wynikach wystawy nie piszę, gdyż mnie osobiście to one za bardzo nie interesują, tym bardziej, że wystawę odwiedziłam jako gość. Po wystawie parę osób zdecydowało się na spacer w pięknej, jesiennej scenerii. Bure się wybiegały, właściciele mogli pogadać i wymienić doświadczenia. Zdjęcia trochę słabe, bo psy za szybko sie przemieszczały i trudno ich "złapać" w obiektyw.
Na wystawie: Ali Dębowa Sfora

przywitanie Danusi z Lorką i Maxem

pierwsze oswajanie z klimatem wystawy dla Barmina (zwanego Waflem)

spotkanie rodzinki - Iowa, Barmin i Ali

i na spacerku

w grupie

i zadowolony Euryś

wielkie dzięki za spotkanie.
joke jest offline   Reply With Quote
Old 14-10-2008, 11:56   #2
konek
Member
 
konek's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Bystrzejowice
Posts: 712
Send a message via Skype™ to konek
Default

Ja również dziękuję za spotkanie. Gości na wystawie było niemal tyle co odwiedzających
Mnie osobiście bardzo odpowiadało to że nie wystawiałam Maxia. On wyluzowany, ja też. I oczywiście spotkanie z dzieciakami Maxa, innymi wilczakami i właścicielami to sedno naszego wyjazdu.
Poza tym Barminek świetnie się zapowiada, Eurysia zadowolona mina nie jest przypadkowa. I Iowa w zasięgu nosa .
Maxio chętnie by podszczypał tego małego, zainteresował się jego mamusią ale pierszeństwo należało się Eurysiowi.
Miło było z Wami się spotkać, zobaczyć bardzo szczęśliwego, wręcz uśmiechniętego na ringu Alego. A swoją drogą gratulacje z okazji ukończonego Championatu .
Pozdrowienia
Bożena
__________________
http://henrykowka.wolfdog.org/
konek jest offline   Reply With Quote
Old 14-10-2008, 23:45   #3
Konrad:)
Member
 
Konrad:)'s Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Warszawa
Posts: 747
Send a message via Skype™ to Konrad:)
Default

Piekna pogoda, jesienny w kolorach las, stado wilków pomykających między drzewami, a dodatkowo grzybobranie, podchody i biegi crossowe - tyle atrakcji " w jednym" ... niedzielnym spacerze !!! Dziękujemy Wszystkim i już wpraszamy się na następne spotkanie.
Zdjęć z lasu mało i kiepskie, bo - jak napisała Jola - wszystko działo się za szybko.
Na moich fotkach jest głównie Eurysiowa progenitura trojga imion - Barmin-Buffalo-Wafel z najbliższą rodziną:




4-miesięczny Wafel patrzy już trochę "wilkiem"




Maks i Lorka - panna już prawie dorosła, więc i tatuś mniej tolerancyjny wobec wybryków "młodzieżówki"


Euryś bawidamek - Lorka, Ajka i .... kawałek Mentalka ( niestety, nie mam go w całości na żadnej fotce - cała nadzieja w Ani)


Dzięki i do zobaczenia
__________________
Eury z Peronówki
http://eury.zperonowki.com/
Konrad:) jest offline   Reply With Quote
Old 15-10-2008, 12:04   #4
anetawron
Licho nie śpi...
 
anetawron's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: Kanie
Posts: 490
Send a message via ICQ to anetawron
Default

My również za spotkanko i kawę dziekujemy.
Mam nadzieje, że Barminek wybaczył starszemu bratu, ze to na nim odreagował stresik z ringu
Szkoda, że nie mieliśmy czasu na powystawowy spacerek...
Quote:
Miło było z Wami się spotkać, zobaczyć bardzo szczęśliwego, wręcz uśmiechniętego na ringu Alego. A swoją drogą gratulacje z okazji ukończonego Championatu .
Pani sędzia nie doceniła Lichowej radości z życia i skrytykowała "zbytnie rozbrykanie i niesforność" hmmm moim zdaniem był wyjątkowo opanowany aż mnie zadziwił i bardzo mnie to cieszy, że taki z niego wiecznie uśmiechnięty optymista.
Bożenko dziękujemy, Licho się zbiesiło i uznało, że Ch nie przystoi spać pod drzwiami i przeniósł się w końcu na posłanie nie używane przez niego od nowości.
anetawron jest offline   Reply With Quote
Old 21-10-2008, 12:46   #5
Konrad:)
Member
 
Konrad:)'s Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Warszawa
Posts: 747
Send a message via Skype™ to Konrad:)
Default

Hej, hej - na sen zimowy jeszcze za wcześnie. Przecieramy oczy......
W galerii Mentalka jest co pooglądać. Cała prawda o naszych bestiach w obiektywie Hexeann.
http://picasaweb.google.com/hexeann1...zeMazowieckim#

Wilczaki "ustawiały się", zagryzały, uwodziły, a ustalona hierarchia wyglądała następująco: przodownica Ajka, chroniący jej tyły Eury-toman, Mentaś wchodzący w świat męsko-damskich relacji na razie z pozycji uważnego obserwatora i Lorka - w bezpiecznej odległości od Ajki, ale krok w krok za facetami. Barminek mógł biegać wszędzie, choć raz został skarcony przez Eurypidesa za to, że zbytnio absorbował uwagę swojej macierzy .




Fajny był ten jesienny spacer....., Euryś teraz tęskni i wyje, wyje, wyje...... w różnych tonacjach.... wrrr...
__________________
Eury z Peronówki
http://eury.zperonowki.com/

Last edited by Konrad:); 21-10-2008 at 12:50.
Konrad:) jest offline   Reply With Quote
Old 23-10-2008, 02:45   #6
MariooiraM
Junior Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: Warszawa
Posts: 12
Send Message via Gadu Gadu to MariooiraM
Default

Witajcie
Ja i Buffalowafel dziękujemy wam za miły spacer. Było bardzo fajnie. Nawiasem mówiąc nie spodziewaliśmy się, że pójdzie nam tak gładko tym pierwszym razem na wystawie.
Jeśli chodzi o Aliego to rozmawiałem z Buffalem w tej sprawie - chłopak prosił mnie żebym przekazał w jego imienu poniższe oświadczenie:
"Wyrazam ubolewanie z powodu aktu agresji na moją skromną osobę, mając jednak na względzie okoliczności w jakich do niego doszło, jak i fakt iż darzę swego starszego brata ogromnym szacunkiem, przyjmuję ze zrozumieniem zaistniały incydent, jednocześnie chciałbym wyrazić głębokie przekonanie, iż taka sytuacja sie nie powtórzy"
Słowem chłopak sie nie obraził
MariooiraM jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org