Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Różne

Różne O wszystkim co jest związane z CzW

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 17-03-2015, 21:02   #1
radena
Junior Member
 
radena's Avatar
 
Join Date: May 2014
Location: Łódź/Kraków
Posts: 30
Default Elbrus(ek) Lupusek

Witamy!

Może nie rychło wczas, ale jesteśmy. Witamy się - zainspirowana ambitnym planem "ożywienia" wolfdogowego forum postanowiłam dorzucić swoją "cegiełkę" do tej szczytnej akcji (choć może to dlatego, że diabelnie dużo nauki mam na dziś?)

Sama nie wiem od czego zacząć Mam na imię Magda i od ponad roku mieszka w moim domu wilczak - Baari.... od tego czasu mało imprezuję (bo nie mogę wyjść spokojnie wieczorem bez psa - wszędzie muszę go za sobą ciągać, a, że wiem jak deprawująco działa na młodzież "zły przykład z góry" to nie robię tego często - góra, góóóóóra, 2 razy w tygodniu ), straciłam kilku "przyjaciół" (bo nie udało im się zaakceptować faktu, że oprócz browarów, które ze sobą przynoszę będzie też kupa burego futra leżąca pod stolikiem), opuszczam zajęcia (no dobra. tylko wykłady) - bo "nie mam na to czasu" mam awangardowe meble (bez uchwytów i znaczone śladami niedźwiedzich pazurów - kupione w Bieszczadach, tego się trzymam), podłogę zresztą też mam awangardową. I drzwi. No i oryginalną lodówkę (z kłódką. nie każdy może się czymś takim pochwalić jak znalazł w mieszkaniu studenckim!). Mam znacznie lepszą kondycję niż kiedyś i bardzo wyrobił mi się refleks. Poprawiła się też dykcja i artykulacja głosek "twardych" Znacznie lepiej komunikuję się z ludźmi, zrobiłam się asertywna i - niestety- zaostrzyła mi się alergia na debilizm. Poza tym mam się dobrze i jestem (zwykle) szczęśliwa

A jaki jest Elbrus? Dokładnie taki jak typowy dorastający Wilczak. Miewa humory ("boszzzzzzz! co za dzień! Ja ich zaraz wszystkich POZAGRYZAM" albo "kwiatki, kwiatki! kocham kwiatki! i Ciebie, piesku, też"), słabszych leje, przed silniejszymi pełza (he.he.he.), liże wszystko co się porusza na dwóch nogach i rozdaje buziaki ("proszę się z nim nie witać...."; "nieeee, on taki kochany, ja się go nie bo......aaaaałłłł!"), lata za sarnami i kopie doły. Nie lubi zostawać sam (to nasza jedyna realnie utrudniająca życie bolączka, do reszty można przywyknąć ) i niemiłosiernie drze wtedy japę. Goni koty, ale ich nie zjada (sprawdzone na naszym prywatnym. całkiem żywym jeszcze ). W knajpach sypia pod stolikami - niczym stary wyga. W pociągu czuje się jak w domu, a w tramwajach mógłby kasować bilety! Ogólnie - trudne miał szczyl dzieciństwo, mógł trafić zdecydowanie lepiej. Niestety nie każdy ma w życiu dobry start

Aaaaa - dodam jeszcze, że jaram się tropieniem ostatnio. Nie wiem jak Wilczak - czy tez się jara jak ja, ale jak przystało na grzecznego Chłopaczka to ładnie szuka pozorantów kiedy poproszę. Choć może to z litości.....


Stacjonujemy w Łodzi, ale można nas spotkać w Krakowie, w Częstochowie, a czasem nawet i gdzieś indziej Zawsze jesteśmy chętni na wspólny spacer czy wypad w górki (jeśli akurat czasu dość) - także ten, gdyby ktoś kiedyś przejeżdżał przez Łódź to walić jak w dym (a najlepiej z SUCZKAMI te mitingi bo z Chopakami to sami-wiecie-jak-może-być ).



OKEJ - przedstawieni jesteśmy. Teraz czekam na rozwój wątku "tropienie użytkowe" bo nie ukrywam, bardzo chętnie poczytałabym o doświadczeniach Doświadczonych Wilczakowych Tropowców


Pozdrawiamy i ściskamy Wszystkich - z serdecznością równą uściskowi paszczy "coponiektórych" - a szczególnie tych, którzy dopiero chcą przemeblować sobie własnym Wilczakiem życie

Last edited by radena; 17-03-2015 at 21:18. Reason: literówka
radena jest offline   Reply With Quote
Old 17-03-2015, 21:37   #2
Puchatek
Senior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,330
Default


No i proszę jaki przefantastyczny wpis!!!
I co, można? Można!
I taka normalna relacja, jak na normalnego Wilczakowca przystało.
Jestem zachwycona.

Witaj "Lupusku" w gronie pasjonatów bieszczadzkich mebli!

...
A o wpis na temat tropienia wiesz doskonale, kogo m.in. poprosić....
W końcu obie Tropicielki masz blisko.

....
Roooooo-naaaaaa, Makotaaaaa.... chodźcie zobaczyć, kto wreszcie zawitał.
Puchatek jest offline   Reply With Quote
Old 17-03-2015, 21:55   #3
radena
Junior Member
 
radena's Avatar
 
Join Date: May 2014
Location: Łódź/Kraków
Posts: 30
Default

Opis doświadczeń to ja bym chciała na FORUM. Tutaj na forum i żeby Wszyscy chętnie pisali <wiem, wiem - marzenia> Bo coś mi mówi, że więcej Przewodników się z Burymi po chaszczach tłucze - tropią i milczą. Czas to zmienić! A na taką aktywność nie wpadliśmy przypadkiem, o nie.... Roma wie kto maczał w tym palce. I łapy też

Ja wszystko co "bieszczadzkie" wielbię, meble przyjęłam więc z dużym zrozumieniem. Ale świadoma jestem, że nie każdy jest aż takim miłośnikiem przyrody

Last edited by radena; 17-03-2015 at 21:59.
radena jest offline   Reply With Quote
Old 17-03-2015, 22:08   #4
Puchatek
Senior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,330
Default

Też bym chciała na forum. Może Tobie się uda namówić tropicieli krakowskich />Rona< właśnie/ do wypowiedzi... ja proszę i proszę i nic.... Na Warszawę też czekam, bo i tam są sukcesy "tropieniowe". Chętnie też przeczytałabym opowieści innych tropicieli, o których nie słyszałam. To fajne zajęcie dla wilkorów.
....
Panie Boże spraw proszę, by ta radość Radeny Jej nie opuściła...
Puchatek jest offline   Reply With Quote
Old 17-03-2015, 23:12   #5
Piter
Junior Member
 
Piter's Avatar
 
Join Date: Jan 2012
Location: Widuchowa
Posts: 260
Send a message via Yahoo to Piter
Default

i my również krnąbrni uparci. Tylko który bardziej Karlo czy ja ?
Piter jest offline   Reply With Quote
Old 19-03-2015, 10:33   #6
emsigna
Junior Member
 
Join Date: Sep 2012
Posts: 12
Default

Witaj,
fajnie, że się odezwałaś. Chętnie się dowiem, jak tam Baari. Czy dalej kocha cały świat i wszystkim się podlizuje?
My z Adrenaliną też usiłujemy tropić, to jedna z niewielu rzeczy, która nie nudzi się jej tak szybko. Wątek z tropieniem by się przydał, bo mnie wiedzy brakuje, co dalej można z nią robić.
emsigna jest offline   Reply With Quote
Old 19-03-2015, 15:55   #7
netah
ngi dhla
 
netah's Avatar
 
Join Date: Aug 2011
Location: małaPolska
Posts: 321
Default

Quote:
Originally Posted by radena View Post
A jaki jest Elbrus? Dokładnie taki jak typowy dorastający Wilczak. Miewa humory ("boszzzzzzz! co za dzień! Ja ich zaraz wszystkich POZAGRYZAM" albo "kwiatki, kwiatki! kocham kwiatki! i Ciebie, piesku, też"), słabszych leje, przed silniejszymi pełza (he.he.he.), liże wszystko co się porusza na dwóch nogach i rozdaje buziaki ("proszę się z nim nie witać...."; "nieeee, on taki kochany, ja się go nie bo......aaaaałłłł!"), lata za sarnami i kopie doły.
No i można? Można? ... Kulturalnie bawić się bez alkoholu? Ech... złoty wiek... kiedy to było... pamiętam jak dziś zima stulecia, siarczysty mróz, zawieja że oko wykol... nagle trach, trach... Niemcy... a my w żyto... już kwitło.

Oups, chyba popuściły się mi lejce fantazji... miało być o tym, że mając Beryla w tym wieku usyszałem, żebym się cieszył tym czasem beztroski, bo 2-latek to dopieeeeeero ma rogi... niech będzie, że wyszło metaforycznie.
__________________
Surman suuhun
netah jest offline   Reply With Quote
Old 19-03-2015, 17:16   #8
Padre
Junior Member
 
Padre's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
Location: Warszawa / Wilkowa Wieś
Posts: 170
Default

Witaj! Jak się już mieszka z wilczakiem dłużej to post powitalny ciekawszy i bardziej treściwy
Agitujcie tropicieli do wpisów!
__________________
Amra Nemo Me Impune Lacessit
Czarodziejka Belit Wilk z Baśni
Padre jest offline   Reply With Quote
Old 19-03-2015, 18:23   #9
Lioness
Junior Member
 
Lioness's Avatar
 
Join Date: Dec 2014
Posts: 29
Default

Do zobaczenia w sb na wilczakospaćerze
Lioness jest offline   Reply With Quote
Old 19-03-2015, 22:57   #10
radena
Junior Member
 
radena's Avatar
 
Join Date: May 2014
Location: Łódź/Kraków
Posts: 30
Default

Baari nadal kocha świat, ale podlizywanie poowoooli ustaje Teraz pełza tylko przed dorosłymi samcami CSV, inne chciałby zjeść Ale ładnie dogaduje się z kastratami i wspaniale z sukami (nawet tymi mega strachliwymi). Może ktoś kto jest w tropieniu ogarnięty i na czasie zaproponowałby jakiegoś dobrego szkoleniowca? Może jakieś seminarium Wilczakowe byśmy sobie zorganizowali? Bo to mega-super-fajna aktywność, a wiedzy nigdy za wiele

Pozdrówcie Adrunię od jej ulubionego szczeniaczka


Quote:
Kulturalnie bawić się bez alkoholu?
Można, można. Teraz są takie czasy, że spokojnie bez alko daje się radę no a jak się o tego ma jeszcze Młodego-Durnego u boku to dobry odjazd gwarantowany
No i ja nie z tych co się 2latka boją - nic gorszego niż SZCZENIAK nie ma. Nie może być więc teraz to już tylko lepiej (z mojego punktu widzenia) - nie sika wszędzie, nie pcha wszystkiego w paszczę, nie targa ubrań, nie zaczepia każdego psa i człowieka, rozumie co do niego mówię (przy czym "rozumie" nie oznacza "stosuję się do zaleceń" ale to nic, do tego też kiedyś dojdziemy ) Ogólnie w porównaniu do tego co było rok temu to teraz mam WCZASY Oby tak dalej


Nie możemy się doczekać poznania Małej Zimy Nowa Koleżanka dla łódzkich Chłopaków - suuupeeer!

PS. Nooo na tej Fantazji to faktycznie za daleko pogalopowaliście Gdzie zimą, siarczysty mróz, i ... żyto kwitnące? No gdzie...?

Last edited by radena; 19-03-2015 at 23:00. Reason: ps
radena jest offline   Reply With Quote
Old 21-03-2015, 02:29   #11
Marta
Junior Member
 
Marta's Avatar
 
Join Date: Mar 2015
Location: Poznań
Posts: 3
Default

Oj jak ja bym chciała, żeby Eiger pełzał przed dorosłymi samcami CSV... U nas jest tak: "Ooo dorosły samiec? Będziemy BIĆ"
Marta jest offline   Reply With Quote
Old 21-03-2015, 12:00   #12
netah
ngi dhla
 
netah's Avatar
 
Join Date: Aug 2011
Location: małaPolska
Posts: 321
Default

Trochę poza tematem, ale nie wypada nie docenić inwencji w imionach tego miotu... Ja osobiście mam bardzo pozytywne skojarzenia :-)
__________________
Surman suuhun
netah jest offline   Reply With Quote
Old 21-03-2015, 17:48   #13
radena
Junior Member
 
radena's Avatar
 
Join Date: May 2014
Location: Łódź/Kraków
Posts: 30
Default

Marta widać Eiga nikt nie nauczył kiedy był mały jak unikać łomotu :P Baari miał mega dobrych i skutecznych nauczycieli - gdyby sam nie doszedł do tego jakie zachowania są akceptowalne to już by pewnie szyty był kilkadziesiąt razy

Tak, tak - ja mam marzenie, zdobyć kiedyś z Elbrusem Elbrus
radena jest offline   Reply With Quote
Old 22-03-2015, 18:38   #14
Ayra
Junior Member
 
Ayra's Avatar
 
Join Date: Mar 2015
Location: Warszawa
Posts: 72
Default

Tak - Elbrus - to piękne imię dla wilczaka.
Też szukałam w tych 'okolicach', ale Annapurna była ciut za długa
Ayra jest offline   Reply With Quote
Old 25-03-2015, 04:54   #15
netah
ngi dhla
 
netah's Avatar
 
Join Date: Aug 2011
Location: małaPolska
Posts: 321
Default

Quote:
Originally Posted by Ayra View Post
Też szukałam w tych 'okolicach', ale Annapurna była ciut za długa
Mnich? Kościelec? Mięguszowiecka przełęcz pod Chłopkiem? :-)))))))))
Ale np. Rysa dla dziewczynki moim zdaniem super.
__________________
Surman suuhun
netah jest offline   Reply With Quote
Old 14-10-2015, 21:59   #16
makota
Member
 
makota's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Location: Świętokrzyskie/Kraków
Posts: 664
Default

Och żesz Ty! Człowiek stracił nadzieję, przestał wolfdoga odwiedzać, bo "i tak nie ma nic nowego", a tu proszę co się okazuje - po prostu jestem ślepa i przeoczyłam TAKI wątek!
Jakże mogłam nie przywitać się na forum z Baarim?! <3
Mokre całusy dla Baariego od Czesia
__________________
CRESIL II z Peronówki - wd
Całe stadko: 2011 2012 2013
makota jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org