Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > ČSV v nouzi

ČSV v nouzi ČSV hledající nový domov: psi s průkazem původu, ale také psi, co jako vlčáci vypadají, kteří na své nové pány čekají v útulcích...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 18-02-2011, 09:26   #41
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Ajša se stále hledá.
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 18-02-2011, 14:10   #42
Mist
www.steelmaker.cz
 
Join Date: Apr 2009
Location: Davle, CZE
Posts: 103
Default

Nevím, jestli to majitelé Ajši už neudělali, ale možná bych zkusila podat inzerát v Blesku. Pořádný přes půl strany. Je to nejkupovanější bulvár a na vesnicích pro něj ráno běží do stánku všichni důchodci, aby si měly babči o čem na ulici povídat (vycházím z vlastní zkušenosti - manželovi rodiče čerpají aktuální info právě z Blesku ). Nabídla bych i pěknou odměnu.
Mist jest offline   Reply With Quote
Old 18-02-2011, 14:48   #43
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Quote:
Originally Posted by Mist View Post
Nevím, jestli to majitelé Ajši už neudělali, ale možná bych zkusila podat inzerát v Blesku. Pořádný přes půl strany. Je to nejkupovanější bulvár a na vesnicích pro něj ráno běží do stánku všichni důchodci, aby si měly babči o čem na ulici povídat (vycházím z vlastní zkušenosti - manželovi rodiče čerpají aktuální info právě z Blesku ). Nabídla bych i pěknou odměnu.
Odměna už se plánuje. Tohle je dobrý nápad díky.
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 18-02-2011, 15:55   #44
Mist
www.steelmaker.cz
 
Join Date: Apr 2009
Location: Davle, CZE
Posts: 103
Default

Koukala jsem na stránky vydavatele Blesku, ceny větších inzerátů se pohybují v šestimístných číslech!!! Tak tedy beru svou předchozí úvahu zpět...
Mist jest offline   Reply With Quote
Old 18-02-2011, 16:17   #45
wolf
Junior Member
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 74
Default

Quote:
Originally Posted by Mist View Post
Koukala jsem na stránky vydavatele Blesku, ceny větších inzerátů se pohybují v šestimístných číslech!!! Tak tedy beru svou předchozí úvahu zpět...
to se dalo čekat, když to čte celá republika
wolf jest offline   Reply With Quote
Old 18-02-2011, 16:58   #46
yzengrin
Member
 
yzengrin's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: CZ
Posts: 543
Default

Quote:
Originally Posted by Mist View Post
Koukala jsem na stránky vydavatele Blesku, ceny větších inzerátů se pohybují v šestimístných číslech!!! Tak tedy beru svou předchozí úvahu zpět...
V tom případě mne napadá, udělat z celého hledání srdcervoucí tragédii, o ztrátě člena rodiny nebo tak něco. Zkrátka, zkusit to tak, aby sám Blesk přijel, udělal rozhovor a následně sepsal článek. To by taky mohlo udělat jistou "reklamu"..a mohla by se tam vejít i ta informace o odměně. Zároveň by nešlo o placený inzerát..Ale to mne jen tak napadlo, možná je to zcestné..nevím, zkouším
yzengrin jest offline   Reply With Quote
Old 18-02-2011, 18:56   #47
wolf
Junior Member
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 74
Default

Quote:
Originally Posted by yzengrin View Post
V tom případě mne napadá, udělat z celého hledání srdcervoucí tragédii, o ztrátě člena rodiny nebo tak něco. Zkrátka, zkusit to tak, aby sám Blesk přijel, udělal rozhovor a následně sepsal článek. To by taky mohlo udělat jistou "reklamu"..a mohla by se tam vejít i ta informace o odměně. Zároveň by nešlo o placený inzerát..Ale to mne jen tak napadlo, možná je to zcestné..nevím, zkouším
To by bylo asi nejlepší způsob, jak se do blesku vecpat... A když si Blesk člověk prohlíží, článků tohoto typu je v něm plno. Za pokus to stojí
wolf jest offline   Reply With Quote
Old 18-02-2011, 21:52   #48
Janiz
Junior Member
 
Janiz's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 237
Default

To je super nápad!! Kdyby se z Blesku neozvali nebo to nechtěli, mám známýho co dělal pro ně(nevím jestli tam ještě je), tak bych přes něj zasondovala jestli by to přece jen nějak nešlo tam vecpat.
Ale myslim že když se to navlíkne tak nějak šikovně, ještě s nějakou zápletkou(která mě ale bohužel nenapadá , možná přes malýho Tomáše-?) tak by po tom mohli skočit. Taky záleží jestli by to tak chtěli majitelé.
Moc držím palce aby se Ajša objevila!!! A Uranovi taky! Musí to být hrozně těžký!!
Ale Fredy K. A. se taky našel a dokonce po více než roce, taky se tu o něm psalo, takže naděje pořád je!!!
Janiz jest offline   Reply With Quote
Old 18-02-2011, 22:00   #49
carey1
Junior Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 11
Default

Všechny zdravím, taky si myslím, že by to s tím článkem mohlo pomoct. Nevím jak je na tom bulvární plátek AHA, ale v něm mi ohledně vlčáků něco redaktoři dluží , takže se pokusím paní zkontaktovat. Nevím jestli ještě zítra nebo až po neděli dám vědět jak to dopadlo. Držím palce při dalším pátrání! Hana
carey1 jest offline   Reply With Quote
Old 18-02-2011, 22:42   #50
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Pan Kohout sice nepřispívá, ale čte tuto debatu. Uvidíme, jak se k Vašim nápadům postaví. Snažení všech moc oceňuji a on určitě taky.
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 19-02-2011, 02:18   #51
wolf
Junior Member
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 74
Default

Quote:
Originally Posted by CDaniela View Post
Pan Kohout sice nepřispívá, ale čte tuto debatu. Uvidíme, jak se k Vašim nápadům postaví. Snažení všech moc oceňuji a on určitě taky.
Podle mě to je geniální nápad, čtivost těchto bulvárů je vysoká + spojení české povahy s nálezným by bylo ku prospěchu rozhodně...
wolf jest offline   Reply With Quote
Old 20-02-2011, 18:37   #52
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Quote:
Originally Posted by carey1 View Post
Všechny zdravím, taky si myslím, že by to s tím článkem mohlo pomoct. Nevím jak je na tom bulvární plátek AHA, ale v něm mi ohledně vlčáků něco redaktoři dluží , takže se pokusím paní zkontaktovat. Nevím jestli ještě zítra nebo až po neděli dám vědět jak to dopadlo. Držím palce při dalším pátrání! Hana
Pan Kohout by se zveřejněním článku souhlasil, takže budeme čekat
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 21-02-2011, 12:46   #53
Janiz
Junior Member
 
Janiz's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 237
Default

Tak jen pro uplnost ten muj znamy uz v Blesku neni a nemá bohužel chuť se s nima nějak spojovat
Ale doporučoval je přímo kontaktovat, kontakt je i na inetu hned nahoře na stránce(www.blesk.cz). Mají prý přímo nějakou rubriku hobby kde je i sekce o chovu takže by bylo kam to zařadit. - Koukala jsem na to, na inetu taková rubrika je, jen nevim jestli to co je na inetu je vše i na papíře, pže blesk nečtu. Držím palce!
Janiz jest offline   Reply With Quote
Old 21-02-2011, 14:57   #54
Hanka
Senior Member
 
Hanka's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: Kadaň
Posts: 1,622
Send a message via ICQ to Hanka Send a message via Skype™ to Hanka
Default

Nemají tam nějakou regionální TV? Tady se třeba dá do takové Tv zadat reklama, drobná inzerce. Běží to na smyčce x krát denně. Co mají tam? Nebo "místní" rádio ?
Hanka jest offline   Reply With Quote
Old 21-02-2011, 20:33   #55
carey1
Junior Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 11
Default

Všechny zdravím, tak s paní redaktorkou z AHA je to domluvený. Pokud se podaří dodat informace a fotky ještě do konce měsíce by to mělo v AHA vyjít. Už se na tom pracuje, tak musíme doufat, že to pomůže....Asi nemá AHA "úspěch" jako Blesk nebo Rytmus života, ale věřím je jim úspěšně šlape na paty Držím palce při dalším pátrání nejen po Ajši, ale i po ostatních. H. a spol. z Holštejna
carey1 jest offline   Reply With Quote
Old 21-02-2011, 20:49   #56
yzengrin
Member
 
yzengrin's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: CZ
Posts: 543
Default

Paráda. Tak držíme palce..
yzengrin jest offline   Reply With Quote
Old 21-02-2011, 21:06   #57
Mist
www.steelmaker.cz
 
Join Date: Apr 2009
Location: Davle, CZE
Posts: 103
Default

Možná je to blbost, ale nešlo by "zabít dvě mouchy jednou ranou", že by se tam zmínil i Uran z LK? Něco v tom smyslu, že Ajša měla být nakryta právě Uranem...jsou odloučeni...láska na první čmuchnutí...jestlipak se nepotkají na půlce cesty...Zkrátka z toho udělat milostnou tragédii.
Mist jest offline   Reply With Quote
Old 21-02-2011, 21:17   #58
carey1
Junior Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 11
Default

No právě sem si říkala, že Uran by si to taky zasloužil, pořád se zmiňuju i o ostatních, bylo by to fajn kdyby to nějak šlo zařídit, potřebné informace má Daniela na emailu a určitě si přečte i toto pokračování diskuze. Možná ji nebo majitele ztracených psů ještě něco napadne, jak to dát dohromady, asi bude taky záležet na redaktorce, no uvidíme....
carey1 jest offline   Reply With Quote
Old 21-02-2011, 22:27   #59
wolf
Junior Member
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 74
Default

Quote:
Originally Posted by carey1 View Post
No právě sem si říkala, že Uran by si to taky zasloužil, pořád se zmiňuju i o ostatních, bylo by to fajn kdyby to nějak šlo zařídit, potřebné informace má Daniela na emailu a určitě si přečte i toto pokračování diskuze. Možná ji nebo majitele ztracených psů ještě něco napadne, jak to dát dohromady, asi bude taky záležet na redaktorce, no uvidíme....
Pokud by to šlo a klaplo by to byl bych velkej dlužník. Případné informace a foto bych měl zaslat kam?
wolf jest offline   Reply With Quote
Old 22-02-2011, 01:50   #60
wolf
Junior Member
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 74
Default

Quote:
Originally Posted by Janiz View Post
Tak jen pro uplnost ten muj znamy uz v Blesku neni a nemá bohužel chuť se s nima nějak spojovat
Ale doporučoval je přímo kontaktovat, kontakt je i na inetu hned nahoře na stránce(www.blesk.cz). Mají prý přímo nějakou rubriku hobby kde je i sekce o chovu takže by bylo kam to zařadit. - Koukala jsem na to, na inetu taková rubrika je, jen nevim jestli to co je na inetu je vše i na papíře, pže blesk nečtu. Držím palce!
Redakci Blesku zkusím ráno kontaktovat
wolf jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:27.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org