Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Off topic

Off topic O wszystkim i o niczym - sposób na miłe spędzenie czasu...

 
 
Thread Tools Display Modes
Old 11-10-2007, 20:06   #1
Hexeann
Junior Member
 
Hexeann's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Location: Kampinos
Posts: 97
Default Korabiewice offtopic

Kochani!
Ostatnio będąc u weta z Mentallem natknęłam się na młodą dziewczynę rozklejającą plakaty informujące o pewnym schronisku dla zwierząt. Nie wiem, czy podobny temat poruszany był w przeszłości jako, że jestem na forum nowa, ale chciałabym zwrócić Waszą uwagę na to schronisko ze względu na przebywające tam wilki. W ostatnim czasie zdarzył się tam pożar - spłonął jeden z baraków dla kotów. Obecnie przebywa tam wiele zwierzaków - niedźwiedzie, kozy, świnki, sowy, mnóstwo psów i kotów, konie uratowane z rzeźni i wilczyce. Mówię o schronisku w Korabiewicach. adres internetowy: http://dajmudom.pl/str.php?dz=35
Mnie przejął los tych zwierzaków i organizuję w szkole mojego dziecka zbiórkę szczególnie potrzebnych przed zbliżającą się zimą rzeczy (stare koce, miski, karma dla psów i kotów, dżemy i miód dla miśków, budy, cokolwiek co można sklecić dla zwierząt i ocieplić im pomieszczenia, część je prosto z ziemi). Wiem, że potrzebne im są każde formy pomocy.
Szczegółowe informacje można uzyskać też pisząc na adres mailowy do wolontariuszki: [email protected]
(zamieszkam też fotki suczek z Korabiewic)
pozdrawiamy
Hexeann & Mentall
Attached Images
File Type: jpg Chenoa.jpg (6.5 KB, 9 views)

Last edited by Hexeann; 04-11-2007 at 13:01.
Hexeann jest offline   Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org