Go Back   Wolfdog.org forum > Lietuviu > Įvairūs

Įvairūs Apie viską, kas susiję su CSV

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 05-06-2004, 23:30   #21
Ewas
Junior Member
 
Join Date: May 2004
Posts: 24
Default

del manes nesijaudinkit paneles! niekad neimu asmeniskai ypac kai apie mane bando iosreiksti nuomone welniai zino kas
__________________
potiancialus vilko augintojas
Ewas jest offline   Reply With Quote
Old 06-06-2004, 16:19   #22
Sverakova Eva
Junior Member
 
Join Date: May 2004
Posts: 15
Default

O pats ziuriu bendrauji su velniais? tai nueik pas juos ir paklausi kas as...
parasyciau cia keleta zodeliu, kurie tau nelabai patiktu, bet tiek jau to...bendraukime siek tiek draugiskiau-o.k.?
Sverakova Eva jest offline   Reply With Quote
Old 07-06-2004, 06:36   #23
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

na na truputuka ramiau-is vilksuniu puslapio tuoj gausis asmeniskumu ir intrigu kampelis.
o del Ewo pastabeles del kitu vyru-matai cia kaip hareme vien moteriska kompanija, dziaukis kol dar gali
o siaip-reta veisle mazai kas ja zino, o dar maziau zino, kad galima bendrauti lietuviskai.
bet manau laikui begant ir daugiau musu atsiras.
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 14-07-2004, 13:46   #24
Sverakova Eva
Junior Member
 
Join Date: May 2004
Posts: 15
Default

laba diena,
O kur visi dingo...Kur dingo Wolfin?Gal kur ja koks lenkas gerbejas pasivoge ir issiveze i savus krastus?Auuuu....atsiliepkite....
Sverakova Eva jest offline   Reply With Quote
Old 29-08-2004, 18:22   #25
Kukusas
Junior Member
 
Join Date: Aug 2004
Location: Panevezys
Posts: 5
Default

Prisijungsiu ir as prie jusu. Atsitiktinai radau si puslapiuka ir supratau, kad su wolfin jau teko biski pabendrauti. Taigi priimkit ir mane.
Nors as vilko ir nesiruosiu laikyti (mano charakteriui labiausiai tinka vokieciu aviganiai), bet vilkai man labai grazus ir labai patinka.
Kukusas jest offline   Reply With Quote
Old 31-08-2004, 15:41   #26
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Quote:
Originally Posted by Kukusas
Prisijungsiu ir as prie jusu. Atsitiktinai radau si puslapiuka ir supratau, kad su wolfin jau teko biski pabendrauti. Taigi priimkit ir mane.
Nors as vilko ir nesiruosiu laikyti (mano charakteriui labiausiai tinka vokieciu aviganiai), bet vilkai man labai grazus ir labai patinka.

malonu, kad prisijungei.malonu, kad tau patinka vilkai, bet su savo nusistatymyu, jog turesi tik vokieciu avigani-niekada nesakyk niekada, stai geriuaisas pvz ewas-jis irgi norejo vokiecio, taciau susidures su vilkais jis is karto pasake-noriu tik tokio suns.
beja Lt kol kas tik viena vilke (mano) tad kaip tu gali tiegti, su jais nesusidurusdi ir tarp ju nepagyvenusi, jog nenori tokio suns.
pvz is mano gyvenimo-as ir gi kazkada galvojau apie vokieti taciau dabar kai gyvenu su vilkais-neisivaizduoju kaip galeciau savo namuose toleruoti vokieti.
iki
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 28-09-2004, 08:12   #27
Kukusas
Junior Member
 
Join Date: Aug 2004
Location: Panevezys
Posts: 5
Default

Quote:
Originally Posted by wolfin
Quote:
Originally Posted by Kukusas
Prisijungsiu ir as prie jusu. Atsitiktinai radau si puslapiuka ir supratau, kad su wolfin jau teko biski pabendrauti. Taigi priimkit ir mane.
Nors as vilko ir nesiruosiu laikyti (mano charakteriui labiausiai tinka vokieciu aviganiai), bet vilkai man labai grazus ir labai patinka.

malonu, kad prisijungei.malonu, kad tau patinka vilkai, bet su savo nusistatymyu, jog turesi tik vokieciu avigani-niekada nesakyk niekada, stai geriuaisas pvz ewas-jis irgi norejo vokiecio, taciau susidures su vilkais jis is karto pasake-noriu tik tokio suns.
beja Lt kol kas tik viena vilke (mano) tad kaip tu gali tiegti, su jais nesusidurusdi ir tarp ju nepagyvenusi, jog nenori tokio suns.
pvz is mano gyvenimo-as ir gi kazkada galvojau apie vokieti taciau dabar kai gyvenu su vilkais-neisivaizduoju kaip galeciau savo namuose toleruoti vokieti.
iki
As ir nesakau niekada, bet as turejau vilko ir laikos misruna ir man siek tiek nepatinka vilkiska nepriklausomybe. As tik norejau pasakyti kad siuo metu man idealus vokieciu aviganis ir dabar nenoriu laikyti kitokio, bet niekada nesakau kad vilkiuko niekada nelaikyciau tik siuo metu nenoriu. Kiekvienam gyvunui reikia but pasiruosus...
Kukusas jest offline   Reply With Quote
Old 01-10-2004, 19:48   #28
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

As ir nesakau niekada, bet as turejau vilko ir laikos misruna ir man siek tiek nepatinka vilkiska nepriklausomybe. As tik norejau pasakyti kad siuo metu man idealus vokieciu aviganis ir dabar nenoriu laikyti kitokio, bet niekada nesakau kad vilkiuko niekada nelaikyciau tik siuo metu nenoriu. Kiekvienam gyvunui reikia but pasiruosus... [/quote]

pagirtina, kad supranti, jog tokio gyvuno laikymui reikia buti pasiruosusiai. o del to, kad tau nepatiktu gyventi su vilksuniu-negink taip drasiai savo poziciju-turejai vilko ir laikos misruna-tai sudetingas gyvunas, nes ne vilkas sugadino laika o si ji-as taip pat turejau grynaveisle laika kazkada-tai zinok-vilkas daug paklusnesnis (aiksu jei su juo gerais sutari) nei kad laiak-tai ji visiskai nepaklusnsu ir nevaldomas suo.
o vilksunis tai patobulintas suo, ir as dar kol kas nesutikau tokio vokiecio aviganio (o su jais dirbu, tad is psichikos puses gerai pazistu0 kuris bent 1/3 prilygtu vilksuniui jo isradingumo.
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 26-11-2004, 17:49   #29
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

sveiki,
mano vardas Lina, forume as pasivadinau bosasonil, todel, kad turiu belgiuka, vardu Bosas, o skaitant atbuline tvarka mano nikas verstusi i mano bosas.
Taigi, vilksunio neturiu, bet turiu drauge, Wolfin, kuri turi faina vilke.
pakol kas mes draugaujam ir draugauja musu suniukai.
Be to, kol ji turi problemu del neto-man teks padirbeti rysininke ir sekretore, esant klausimu lavinai, tad jei kas kreipkites i mane- o as jau perpasakosiu viska kas domina jai.
malonu susipazinti, tikiuosi dazniau su jumis visais bendrauti))
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 15-03-2005, 20:47   #30
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

turejai vilko ir laikos misruna-tai sudetingas gyvunas, nes ne vilkas sugadino laika o si ji-as taip pat turejau grynaveisle laika kazkada-tai zinok-vilkas daug paklusnesnis (aiksu jei su juo gerais sutari) nei kad laiak-tai ji visiskai nepaklusnsu ir nevaldomas suo.

na, tai labai priklauso nuo laikos....ilga laika gyvenau su, amzina atilsi jai, rusu europine (kai kur raso - karelu lokine) laika....buvau gal dvylikos ar keturiolikos kai paprastu komandu ismokiau ja pirma karta atsivertes dresuros knygute....kiek teko girdeti, sibiro laikos yra maziau paklusnios ir sunkiau dresuojamos....bet cia turbut velgi daug ka zaidzia santykis su suniu....
auuuu jest offline   Reply With Quote
Old 11-08-2005, 10:38   #31
Syluk
Junior Member
 
Syluk's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Location: Palanga
Posts: 10
Default

Senai domejausi vilku ir shunu mishrunais , ir pagaliau radau saita kur galima rasti ir lietuviu ir lietuviu kalba viskas , iskarto pasidziaugiau . Myliu vilkus ir labai duomiuosi vilko ir suns hibridais - noriu suzinoti viska ir nenustosiu dometis . Pats auginu rotveileri jam dabar tik 4menesiai tai turiu kuo rupintis o seip tikrai noreciau auginti vilkasuni bet kol gyvenu su tevais neturiu tam salygu.
Syluk jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org