Go Back   Wolfdog.org forum > Lietuviu > Įvairūs

Įvairūs Apie viską, kas susiję su CSV

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 21-11-2004, 21:11   #1
Zero
Junior Member
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 11
Default Idomu zinoti

Sveiki, kai parodoje pamaciau vilksunius nebegalejau ju pamirsti... ir stai as cia.
Puslapis jusu tikrai idomus ir narsyti jame labai miela, turejot ideti nemazai vargo.
Turiu jums labai daug klausimu ir noriu labai daug ka suzinoti, todel pradesiu nuo keleto is ju: skaiciau istorija apie Urzo ir pasidare idomu, ar tarnybiniams sunims nebuna depresijos, kai ju mylimas draugas ir laikytas seimininku zmogus juos palieka, ir jiems reikia pradeti draugyste su nepazistamuoju? Kaip suo isgyvena tokias netiketas ir, manau, jam ziarias, gyvenimo staigmenas?
Su tuo susijes ir kitas klausimas: skaiciau jusu puslapyje apie suaugusius vilkus, ieskancius nauju seimininku ir idomu, ar jie pritaps prie naujo zmogaus, ar nesiilges buvusiu seimininku ir namu? Ar galima tiketis, kad tas "pritapimas" virs nuosirdzia draugyste ir prisirisimu?
Ir apskritai kiek kainuoja vilkai? Cia gal labai jau tiesmukiskai paklausiau, bet man tai rupi. Kiek kainuoja mazyliai ir kiek kainuoja tie suaugeliai, kurie iesko nauju namu (gal as tiesiog nemokejau rasti tos info).
Dar apie tarnybinius sunis: gal kas nors gali parasyti ar vyksta Vilniuje (jei taip, tai kada artinmiausiu metu) tokiu sunu parodos, varzybos ar pan. Mane labai domina darbas su tokiais sunimis, tad noreciau pasiziureti, bet nelabai randu info apie juos.
Is anksto aciu.
Zero jest offline   Reply With Quote
Old 26-11-2004, 13:34   #2
Zero
Junior Member
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 11
Default

Ar uzdaviau kvailus klausimus ar sis forumas, tik pazistamu ratui? Kad ziurejusiu nemazai, o atsakymo ne vieno...
Zero jest offline   Reply With Quote
Old 26-11-2004, 17:06   #3
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

VALIO VALIO VALIO, SVEIKINAM NAUJUS NARIUS
LABAI ATSIPRASOM, taciua del mazu techniniu kliuciu laiku nepastebejau tamstos zinutes-susipazinkim as esu Wolfin ir su manimi gyvena kol kas Lietuvoje vienintele vilke.esu sio puslapio moderatore, bet del to, kad gyvenimas mane meto ir veto po platu pasauli normaliam internetui(((

tai vat-kas jus domina rasykit siuo metu man i paprasta [email protected]
ji as pasiekiu kol kas geriausiai.

del sunu-jei norit tarnybinio suns-vilkas nelabai tam tinka-jis PER DIDELE ASMENYBE,KAD VYKDYTU VISUS ISAKYMUS.jis partneris, kuriam nepatinka per didelis mustras.

o siaip kita savaitgali-vilniuje sestadieni ir sekmadieni vyks dvi parodos-apsilankykit mane susiraskit (manyciau labai lengvai rasit)-tada ir daugiau pakalbesim daugiau

labai laukiam)
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 26-11-2004, 22:03   #4
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

sveiki sveiki,
pagaliau ir as prabudau is ziemos miego cia matau mes nauju nariu turim. labai malonu. tikiuosi maloniai pabendrausim, aisku, jei as vel i koma nepulsiu
domekites domekites vilkais. o apie juos nuo saves galiu pasakyt, kad be kitu visu anksciau isvardintu privalumu, tai yra labai kompaktiskas suo - uzima tris kart maziau vietos (t.y. paprastai suo uzima tiek vietos guledamas, kokio dydzio pats yra), o sita jei netelpa visa issitiesti - susilanksto keturguba ir miega - telpa visur. tačiau niekada esant galimybei neatsisakys uzimti jusu vietos minkstoj ir siltoj lovoj...
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 29-11-2004, 13:55   #5
Zero
Junior Member
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 11
Default

Aciu, kad atsiliepete
Na, Jus, wolfin, tai as jau zinau- maciau praeitais metais parodoje, mes buvom tie du zmogeliukai , kurie palaike jusu vilke graziausio suns rinkimuose, tik deja, teiseja nusprende kitaip...

Butent siuo metu suns nesiruosiu isigyti, nes jau viena turiu, o antram reik pasiruosti- bent jau finansiskai Bet kai pajauciu kazkur viduje ugnele - zinau, kad tai neisvengiamai bus padaryta. Tiesiog su veisle reik geriau susipazinti. Kai pirkau pirmaji (mitelsnauceri) man labai patiko jo buvusios seiminikes taktika- ji jo nepardave man tol, kol neatskaite visos paskaitos apie jo charakteri ir laikyma.
Todel ir pradejau skaityti apie vilkus...

O jeigu sakote, kad vilkai tarnybai netinka, tai kaip gi jusu vilke dirba (ar as klystu- as ziurejau nuotraukas internete), o kaip istorija su Urzo?
Zero jest offline   Reply With Quote
Old 11-08-2005, 14:26   #6
Syluk
Junior Member
 
Syluk's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Location: Palanga
Posts: 10
Default

susidomejau siais vilkais beprotiskai
Syluk jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 23:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org