Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Adopcje

Adopcje Psy szukające nowego domu: rasowe wilczaki, ale i "wilczakopodobne" psy z polskich schronisk....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 09-09-2010, 18:37   #21
btd
złośliwy krasnolud
 
btd's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 705
Default

Quote:
Originally Posted by Khan View Post
Z ciekawości sprawdziłem czy inicjator zeszłorocznej nagonki spał spokojnie tej nocy. Okazuje się, że nie. Był bardzo aktywny na Forum Wilka z Polskiego Dworu. Kolejne wpisy to 1.44, 1.54, 1.57. Wpis na wolfdogu to 2.36. Oczywiście to o niczym nie świadczy.
Zapisz sie do komisji maciorewicza. On tez atakuje i obraza wszystkich, oczywiscie z zastrzezeniem, ze on tylko pyta.

Ja na twoim miejscu zajalbym sie pisaniem sensowniejszych ogloszen a nie wciskaniu ludziom bez wiedzy kitu reklamowego, bo to moze skonczyc sie jakas tragedia. Jak nie ludzka, to psiaka.
__________________
CIRI Wilk z Polskiego Dworu [']
btd jest offline   Reply With Quote
Old 09-09-2010, 19:07   #22
sssmok
Gorthan's WeReWoLf
 
sssmok's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Wilkołaki
Posts: 1,828
Send a message via Skype™ to sssmok Send Message via Gadu Gadu to sssmok
Default

Quote:
Originally Posted by Khan View Post
Z ciekawości sprawdziłem czy inicjator zeszłorocznej nagonki spał spokojnie tej nocy. Okazuje się, że nie. Był bardzo aktywny na Forum Wilka z Polskiego Dworu. Kolejne wpisy to 1.44, 1.54, 1.57. Wpis na wolfdogu to 2.36. Oczywiście to o niczym nie świadczy.
Jak zwykle mozna sie tylko domyslac...
__________________

Forum to nie rzeczywistość...
A to, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
sssmok jest offline   Reply With Quote
Old 09-09-2010, 22:55   #23
spadzista
the Bright Side of Wild
 
spadzista's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: himalaya
Posts: 181
Send a message via Skype™ to spadzista
Default Wrzawa ucichła to dodam tu pikanterii

Uwaga! Uwaga! ILONKA ISTNIEJE! Jest to moja sąsiadka i jest hmmm... specyficzna pod paroma względami choć w oczach większości napewno bardziej normalna ode mnie... wiecie .. ładny ogródek z kwiatkami, firanki, szpilki itp.
Zaczepiła mnie kiedyś że jej córka też chce husky - bo przecież ja mam 3 husky... to jej wyjasnilam ze to nie husky..
No i przychodzi do mnie wczoraj wieczorem ze ona wilczaka kupuje. Próbowałam jej to wyperswadować i namówić na adopcje jakiegoś łagodnego bezdomnego pieska. No ale ja nie mam dyplomu, doktorem też nie jestem więc co ja wiem o życiu , żaden autorytet dla ilonki, ktora wie lepiej bo znalazla to nieszczesliwie sformulowane ogłoszenie... No to ją wysłalam na WD zeby zasięgneła wiedzy ... napisała co chciała - i tyle, kazdy może- awantura z tego powstala ze przyszla dzis sfrustrowana , ze wlasciciele wilczakow to idioci i chyba juz nie chce miec wilczaka ... nie pisalam wczesniej - bo rzeczywiscie to było zabawne co na tym forum sie dzieje a pozatym teraz to juz wiem, ze wiecej tu nie zajzy to moge tak ja poopisywac pozdrawiam i dziekuje ze mam juz ilonke z głowy . mam nadzieje ze poprzestanie na króliczku
spadzista jest offline   Reply With Quote
Old 09-09-2010, 23:02   #24
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by spadzista View Post
wlasciciele wilczakow to idioci i chyba juz nie chce miec wilczaka ...
W obliczu wszystkiego, co zostało tu napisane, opinię autorki wątku można sobie spokojnie poczytać za komplement
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 09-09-2010, 23:39   #25
Puchatek
Senior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,330
Default

W obliczu wszystkiego, co zostało tu napisane, opinię autorki wątku można sobie spokojnie poczytać za komplement
Szybciej śmierci bym się spodziewała, niż tego, że kiedyś coś takiego z siebie wyduszę.......................................... ................................zgadzam się...

...
Khan, by nie było niedomówień: pamiętam tamtą "prowokację" /jeśli to o nią chodzi/ i zdania nie zmienię: nadal uważam, że sprzedaż-szukanie nowych opiekunów dla szczeniaków na allegro jest rzeczą okropną i traktującą psy instrumentalnie. Ale tamta sytuacja różni się od obecnej: jest szacunek dla psa /->najpierw szukanie opiekunów,
a potem zaślubiny/.
...
Puchatek jest offline   Reply With Quote
Old 10-09-2010, 09:27   #26
Khan
Junior Member
 
Khan's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Location: Łódź
Posts: 149
Default

Quote:
Originally Posted by Puchatek View Post
Khan, by nie było niedomówień: pamiętam tamtą "prowokację" /jeśli to o nią chodzi/ i zdania nie zmienię: nadal uważam, że sprzedaż-szukanie nowych opiekunów dla szczeniaków na allegro jest rzeczą okropną i traktującą psy instrumentalnie. Ale tamta sytuacja różni się od obecnej: jest szacunek dla psa /->najpierw szukanie opiekunów,
a potem zaślubiny/.
...
Chyba jednak nie pamiętasz
Khan jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 23:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org