Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Sport & trénink

Sport & trénink Českoslovenští vlčáci jako pracovní psi - jak cvičit, jak učit nové prvky, informace o soutěžích a zkouškách a výcvikových seminářích...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 06-03-2004, 13:55   #1
Chucky
Junior Member
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 7
Default Cvicaky? Kde jsou?

Muzete mi prosim nekdo poradit, kde najit v Praze nejaky vhodny cvicak? Bydlim na P6 a udajne by neco melo byt na Strahove... Nemohl by se na Wolfdogu objevit seznam cvicaku, kde znaji CVcka a na ktere mohou majitele/chovatele nasich priserek podat kladne reference? A nemuselo by to byt jen z Prahy, tohle by se snad mohlo hodit vsem.

Diky moc

Chucky
Chucky jest offline   Reply With Quote
Old 06-03-2004, 15:16   #2
Margo
Moderator
 
Margo's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 1,281
Send a message via Skype™ to Margo Send Message via Gadu Gadu to Margo
Default Re: Cvicaky? Kde jsou?

Quote:
Originally Posted by Chucky
Nemohl by se na Wolfdogu objevit seznam cvicaku, kde znaji CVcka a na ktere mohou majitele/chovatele nasich priserek podat kladne reference?
Je tady:
Kde cvičí českoslovenští vlčáci?
__________________
.

The customs of your tribe are not laws of nature - George Bernard Shaw
Margo jest offline   Reply With Quote
Old 07-03-2004, 15:51   #3
rocco
REJPAL
 
rocco's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 226
Default

Seznam osvědčených cvičáků, kde cvičí ČSV i s kontaktem na "místního čévéčkaře" najdete také tady.
rocco jest offline   Reply With Quote
Old 07-03-2004, 16:22   #4
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by rocco
Seznam osvědčených cvičáků, kde cvičí ČSV i s kontaktem na "místního čévéčkaře" najdete také tady

... nebo jeste tady:
Článek: Kde cvičí českoslovenští vlčáci
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 09-03-2004, 13:08   #5
Chucky
Junior Member
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 7
Default

Bud jsem blbej nebo slepej, v kazdym pripade diky za odpovedi.
Chucky jest offline   Reply With Quote
Old 09-03-2004, 17:56   #6
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by Chucky
Bud jsem blbej nebo slepej, v kazdym pripade diky za odpovedi.
Neboj, blbej ani slepej nejsi . Článek Kde cvičí českoslovenští vlčáci byl na stránky dodán až po Tvém dotazu (a dalších, které nám chodí přes email).

Pavel
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 11-03-2004, 16:37   #7
oblivion
Junior Member
 
oblivion's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Location: Plzeň
Posts: 86
Send a message via ICQ to oblivion
Default cvicak praha 5 - stodulky

nevite jestli jeste funguje cvicak v praze 5 - stodulkach (ten na kopci mezi plzenskou a dalnici)? pan hartl tam pry kdysi s csv dochazel, ostatne to ma kousek..

ja sice 18 let videl z okna jak na domek pana hartla, tak na ten cvicak, ale to jsem zjistil az kdyz jsem se odstehoval do plzne a poridil si prvni vlcici..

takze by mne zajimalo, jestli nahodou nekdo nevite, v jakym je to tam tedka stavu..?

charlie
oblivion jest offline   Reply With Quote
Old 11-03-2004, 18:05   #8
Chucky
Junior Member
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 7
Default

Tam uz se ani nechodte divat... Byli jsme se tam kouknout, odmitli nas, ale i tak - kdyz jsem si ty ruiny prohlizel, tak jsem si rikal, ze bych tam ani chodit cvicit nechtel a neni to z toho, ze bych se urazil. Vypada to tam jako po vybuchu, jeste by si tam jeden neco udelal.
Chucky jest offline   Reply With Quote
Old 11-03-2004, 18:38   #9
oblivion
Junior Member
 
oblivion's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Location: Plzeň
Posts: 86
Send a message via ICQ to oblivion
Default

no jednou tak pred rokem jsme sli okolo, vypadalo to tam sice opravdu rozpadle, ale nikdo tam zrovna nebyl.. nechtel jsem je odsuzovat jen tak, od pohledu, par znicenych odkladacek jeste nerika vse..

vic mne prekvapuje, ze vas odmitli! ostatne nechapu, proc neni mozne chodit s csv kamkoliv? vzdyt je to preci sluzebni plemeno.. uvedli nejaky duvod?

nas cvicak (plzen-bory) taky neni na seznamech cvicaku pro csv, presto tam zadne problemy s moji fenkou csv nemame.. ostatne potom, co jsem tam mezi NO par let dochazel s krizencem dalmatina uz je asi nemuze nic prekvapit..

naopak, nas predseda (p. Z. Hodek) byl kdysi v libejovicich a jeho manzelka byla mezi temi, kdo si v pocatcich slechteni csv brali krizence F-neco na zkusenou.. takze pro nas maji pochopeni. ale to asi mame stesti, jak vidim..

charlie
oblivion jest offline   Reply With Quote
Old 16-03-2004, 08:38   #10
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by oblivion
nas cvicak (plzen-bory) taky neni na seznamech cvicaku pro csv, presto tam zadne problemy s moji fenkou csv nemame..
Milý Charlie,
nejsme Všeználci , takže v seznamu jsou jen ty cvičáky o kterých víme nebo o kterých nás čévéčkáři informují. Není tedy žádný problém. Stačí nám poslat informaci, kde cvičák je a jméno a kontakt na čévéčkáře, na kterého se mohou případní zájemci o výcvik obrátit.

Pavel
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 06-05-2004, 00:25   #11
Jarča
Junior Member
 
Jarča's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 13
Default

Nazdar Pavle,

i já jsem měla problém, když jsem hledala cvičák, naštěstí mne spasil můj veterinář a dal mi kontakt na dalšího čévéčkáře, takže už na jeden cvičák chodíme dva :)

Ráda bych předala kontakt na sebe, pokud by měl někdo zájem chodit cvičit za námi:

Brno - Starý Lískovec (asi, já tam dojíždím)
Jaroslava Smištíková, tel.731 182 977
Cvičí se přes zimu v So v 9h, od jara do podzimu v So v 8h, v Út a Čt v 17h.
Poplatek pro členy klubu 500,- na rok + občasná pomoc při úpravě areálu, pro nečleny 60,- za den.

Jestli to budeš dávat na seznam, tak to klidně zkrať, já jen pro představu píšu radši víc než míň.
Je to druhé cvičiště, na kterém jsem byla, a vyhovuje mi. Poslušnost, obrana, stopy, revír. Příprava na zkoušky.

S pozdravem Jarča
Jarča jest offline   Reply With Quote
Old 02-02-2005, 18:21   #12
wami
Junior Member
 
wami's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Location: Stonava
Posts: 35
Send a message via ICQ to wami
Default Brno

Zdravim!
Chtela jsem se zeptat, na kterych cvicacich v Brne a okoli se ted dela s CsV?

Diky,
W.
wami jest offline   Reply With Quote
Old 02-02-2005, 22:41   #13
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Doporučuji mrknout na článek Kde cvičí českoslovenští vlčáci. Najdeš tam i kontakt na cvičáky v Brně a jeho okolí.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 02-02-2005, 23:56   #14
wami
Junior Member
 
wami's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Location: Stonava
Posts: 35
Send a message via ICQ to wami
Default

Dik, nejak jsem nemela trpelivost na prohledavani celeho webu a zas tak pravidelnou navstevnici, abych se tu vyznala dokonale, taky nejsem...

BTW - jeste jsem to necetla, ale presto jeste jeden dotaz na "zive" forum. Je tu na Netu nekdo, kdo v soucasne dobe CsV v Brne cvici a byl by ochotny dat mi na sebe mejl?

Pokud ano, a nekdo tak zlaty se najde, napiste mi prosim na [email protected] ... DIKY!
wami jest offline   Reply With Quote
Old 03-02-2005, 10:34   #15
alexa
Junior Member
 
Join Date: Jul 2014
Posts: 384
Default

Ahoj,

já chodím s Lexinou na cvičák v Brně - Králově Poli (můžeš mrknout na http://kk-krpole.dogomania.cz - teď v zimě se cvičí jen v sobotu v 9:00. Jestli chceš, můžeš mi brnknout na 606 764 149.

Karel Skoupý
alexa jest offline   Reply With Quote
Old 03-02-2005, 11:29   #16
wami
Junior Member
 
wami's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Location: Stonava
Posts: 35
Send a message via ICQ to wami
Default

Jo jo, moc dekuju, ja se ozvu - zatim mam ale jeste chvilku cas... :P

Jinak jsem se v Krpoli byla podivat, vyhoda je, ze to tam mam blizko, ale: Achich ouvej, ja na vikendy byvam pryc (jezdim domu, na vandry, na dogtreky) - potrebuju neco pres tyden...
wami jest offline   Reply With Quote
Old 03-02-2005, 13:14   #17
alexa
Junior Member
 
Join Date: Jul 2014
Posts: 384
Default

Přes týden se v Krpoli cvičí, až když platí letní čas, tzn. je světlo aspoň do půl sedmé - cvičí se v pondělí (obrany), v úterý (psi v přípravě na zkoušky - přihlášení) a ve čtvrtek (poslušnost) - vždy od 17:00. Ve středu ještě bývají záchranáři (16:00) + agiliťáci (17:00), v sobotu v 9:00 poslušnost a obrany a ve 14:00 agility.

Karel
alexa jest offline   Reply With Quote
Old 03-02-2005, 15:52   #18
wami
Junior Member
 
wami's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Location: Stonava
Posts: 35
Send a message via ICQ to wami
Default

No, to uz vypada nadejne! Jen jeste, jak budu mit praci...

A jeste jedna otazka - maji tam hodiny pro stenata?
wami jest offline   Reply With Quote
Old 03-02-2005, 16:50   #19
alexa
Junior Member
 
Join Date: Jul 2014
Posts: 384
Default

Psi jsou rozděleni většinou do několika skupin - začátečníci (myšleno i psovodi - s těmi je někdy nejtěžší práce) a štěňata, pokročilí, psi v přípravě na zkoušky. Speciální hodiny jen pro štěňata zcela mimo normální výcvik nejsou, štěňata a začátečníci ale cvičí zvlášť ve své skupince.

Karel
alexa jest offline   Reply With Quote
Old 08-02-2005, 00:18   #20
wami
Junior Member
 
wami's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Location: Stonava
Posts: 35
Send a message via ICQ to wami
Default

Tohle teda neni otazka na cvicak, ale na Alexu...

Hele, nechodite naaahodou nekdy vencit tak okolo 15 nebo 16 hod. odpo po Mokre Hore?

Ja jen, ze jsem tam uz cevecko nekolikrat potkala, takze asi zrejme Vas - nikdo jiny tam pobliz CsV nema...

A tak vim, jak si Lexa rada "pokeca" s jednou starou nemcackou pres plot a tak...

No nic... Ja se jen ptam, jestli Vas zas nekdy nahodou neuvidim - jezdim tam totiz ve ctvrtky do skolky ucit hrat deticky na fletnu... :P
wami jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org