Go Back   Wolfdog.org forum > Lietuviu > Iš gyvenimo....

Iš gyvenimo.... Pasakojimai būsimiems savininkams...arba viskas kas juoda ir balta apie CSV charakterį ir gyvenimo subtilybes su juo

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 23-06-2010, 08:42   #21
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by bite View Post
aisku, labiausiai kencia musu kojos, rankos ir veidai, nes jau kai 5h ryto vilkiukstis uzsinori i wc tada buna sokinejimai ant galvu ir zviegimas vesk mane i lauka... blogiausia tai, kad jei nespeji apsirengt per 1 min, kas realiai 5h ryto nelabai iseina katik atsikelus, gausi ryte valyt balute bet niekis, pratinames.
Šiaip aišku ne mano reikalas... Bet asmeniškai aš neleisčiau šuniui man gyvenimo reguliuot, balutės tokiame amžiuje normalu, išmoks pakentėt, bet va šokinėt ant galvos, kažko REIKALAUT - nu neee.... Dabar gal linksma, bet kai po dar kelių mėnesių kentės tos kojos, rankos ir veidai, juokinga nebus. O galvoti kad "išaugs" irgi nereiktų
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 23-06-2010, 13:31   #22
bite
Junior Member
 
bite's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Location: Vilnius
Posts: 105
Send a message via Skype™ to bite
Default

o ka pasiulytumet daryt? pastoviai bart ir rekt ant suns kazkaip irgi nesinori...
bite jest offline   Reply With Quote
Old 23-06-2010, 14:38   #23
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

O kam ant to šuns rėkt? ir dar pastoviai? Pradeda ryte (paryčiais) budint, ramiai paguldai šunį šalia savęs ir miegat toliau. Aš irgi keldavaus, lygiai taip pat, 4-5 ryto, nes atrodė, kad šuniuuuuukui bus labai blogai, jei neišvesiu, jis juk taip nori sysiot, juk nekaltas, kad jau išmiegojo, ir taip nori jau žaist, dūkt. Ir taip buvo, kol manęs "nepaprotino" Dabar miegam tiek kiek aš to noriu, o jei Vaidylka ir budina ryte, tai tik ateina, pauosto, lyžteli, ir nueina toliau gulėt, nesvarbu ar jau pietūs, ar gerokai po pietų..
vike jest offline   Reply With Quote
Old 23-06-2010, 15:13   #24
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

viskas cia normaliai, suniukas nebus toks santurus kaip suauges suo o veliau ir jis miegos iki pietu nes ceka ismesti is lovos... beprasmiska- va nusipirkom nauja lova ir ka ... vis tiek pas mus braunas o ne ant savosios miega
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 23-06-2010, 15:28   #25
Zana
Junior Member
 
Zana's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: Lithuania
Posts: 42
Default

Na, šuns dresūra iš to ir susideda - už gerą darbą pagirt, už blogą - papeikt. Labai svarbu neprarast kantrybės ir ryžto. Kartais iš tiesų norisi užrėkt, bet pakanka atkakliai siekt savo tikslo. Ir be rėkimo viskas išeina. Kitas dalykas - jei šuo kandžiojasi, nors ir žaismingai, tada jau reikia užrėkt ir kartais ne tik. Svarbiausiai kiekvieną kartą įrodyt jam, kad kąsti žmogui negalima - tai turi būti absoliutus tabu. Šuns dantys neturi kabinti nei žmogaus odos, nei drabužių. Ir čia laimi atkaklumas. Nepamiršk, Bite, kad šuniukas irgi atkaklus ir net labai. Taigi šiame reikale laimi tas, kieno atkaklumas stipresnis. Taigi, aš visai pritariu rėkimui, kai šuo kandžiojasi. Tik tas rėkimas turėtų būti staigus ir garsus, kad šuo apstulbtų sekundei, jis tą sekundę nustos kandžioti, tuo reikia ir pasinaudoti ir tada galima jam pamoksliuka atkalbet atitinkama nepagiriancia intonacija. Jei ims vel kandziotis - vel sucypt, ir vel viskas is naujo. Mazam suniukui dar gali padet prispaudimas uz pakarpos prie zemes, arba snukio suemimas delnu ir palenkimas prie zemes. Tik sitai jau reikia atlikti pakankamai tvirtai ir grieztai, kad suniukui neatrodytu jog tai zaidimas. Sekmes su pasiuteliu!
Zana jest offline   Reply With Quote
Old 23-06-2010, 15:31   #26
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by vike View Post
O kam ant to šuns rėkt? ir dar pastoviai? Pradeda ryte (paryčiais) budint, ramiai paguldai šunį šalia savęs ir miegat toliau. Aš irgi keldavaus, lygiai taip pat, 4-5 ryto, nes atrodė, kad šuniuuuuukui bus labai blogai, jei neišvesiu, jis juk taip nori sysiot, juk nekaltas, kad jau išmiegojo, ir taip nori jau žaist, dūkt. Ir taip buvo, kol manęs "nepaprotino" Dabar miegam tiek kiek aš to noriu, o jei Vaidylka ir budina ryte, tai tik ateina, pauosto, lyžteli, ir nueina toliau gulėt, nesvarbu ar jau pietūs, ar gerokai po pietų..
Vava, būtent. Tas žmonių budinimas ryte gali išvirsti į hierarchijos problemą Jei šuo kažko REIKALAUJA ir jam pavyksta, paskui jis gali pareikalauti daugiau dalykų.
Galima ir ne guldyti šalia savęs, galima šiaip ignoruoti (kol tai įmanoma ), o kai nebeišeina ignoruoti, ramiai nustumt, patraukt, prispaust ranka prie žemės pačiam nesikeliant.
Aš noriu pati spręsti, kada keltis, man nereikia, kad už mane nuspręstų šuo
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 23-06-2010, 15:32   #27
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

o as kandziotis nedraudziu, cia CEKAS suo, kuris ir uzauges bendrauja su dantimis kaip zmogus su rankomis. Tik kandziotis mokau atsargiai ir svelniai, ir rekt nereikia tada uztenka .. ikasti atgal geriausiai veikia ne zodiniai baudimai o baudimai vilko principu
o ji guldyti uz tai kad lipa ant lovos ar rekti na tikrai nereikia, matem sunu ... paranojiku, kurie bijo ir kvepuoti vien del to kad, per daznai ir uz bet ka ant ju rekiama
taip kad nepersistengt irgi reikia
Bite sauniai tvarkos ir taip toliau
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 23-06-2010, 15:33   #28
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

griztam prie pokstu- kaip jusu sunys i ... muila ukiska reaguoja?
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 23-06-2010, 15:41   #29
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by Zana View Post
Taigi, aš visai pritariu rėkimui, kai šuo kandžiojasi.
Šiaip kai kandžiojasi man atrodo labai gerai yra ignoruot. Kai du maži šuniukai žaidžia ir vienas peržengia ribas, tarkim, skaudokai krimsteli, tai žaidimas baigiasi. Jei šuo žaidžia ne taip, kaip šeimininkui patinka, tai irgi geriausia nusisukt, išeit, palikt. Tipo, nu jei tu nemoki gražiai, tai aš taip nežaidžiu Bruknė iki šiol užsimiršta - mat vyras su ja tuos kandimo žaidimus žaidžia ir leidžia jai gan stipriai suspaust ranką. O man nepatinka, su manim reikia švelniai tai ji susipainioja

Wolfin, neturiu tokio daikto namie, o ką taviškiai? Ėda?
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 23-06-2010, 15:53   #30
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

maniskiai ypac Gierka gatavas ir kankana del jo susokt- sakiau pafilmuot reikia
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 23-06-2010, 16:00   #31
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by wolfin View Post
maniskiai ypac Gierka gatavas ir kankana del jo susokt- sakiau pafilmuot reikia
Nu geras daiktas tas muilas, pelės, žinau, jei kokioj sodyboj per žiemą lieka, sugraužia muilus

man reiktų šiaip pafilmuot, kaip Bruknė prie šaldytuvo stovi ir daineles dainuoja. Juokingiausia, jei tada būna pvz Kukas (Briuselio grifonas) svečiuose, jis tvirtai tiki, kad ji dainuoja, nes nori JO Ir vizgindamas ne tik uodegą, bet ir užpakalį, bėga prie Bruknės, kuri net į jo pusę nebūtinai pažiūri...
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 24-06-2010, 19:26   #32
natali
Junior Member
 
natali's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Vilnius
Posts: 390
Send a message via Skype™ to natali
Default

pagaliau radau viena musu "poksta"
vaikinui buvo 1 metai ir 2 menesiai "atsikrate" savo lovytes
Attached Images
File Type: jpg Ivju's work_resize.JPG (81.1 KB, 27 views)
natali jest offline   Reply With Quote
Old 24-06-2010, 20:51   #33
Zuvedra
Junior Member
 
Join Date: May 2010
Location: Vilnius
Posts: 39
Default

Quote:
Originally Posted by natali View Post
pagaliau radau viena musu "poksta"
vaikinui buvo 1 metai ir 2 menesiai "atsikrate" savo lovytes
... Auksciausias pilotazas

Last edited by Zuvedra; 24-06-2010 at 21:14.
Zuvedra jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org