Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > ČSV v nouzi

ČSV v nouzi ČSV hledající nový domov: psi s průkazem původu, ale také psi, co jako vlčáci vypadají, kteří na své nové pány čekají v útulcích...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 17-08-2005, 13:37   #1
Shirein
Junior Member
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 3
Default Našel se ČSV! (Leonardo Eden severu)

16.8. před osmou hodinou večerní se v Brně Staré Líšni našel pejsek ČSV. Stáří odhaduji na rok a půl, měl černomodrý obojek a obojek proti klíšťatům, bohužel ale bez adresy a známky.
Pokud se touto cestou najde jeho majitel, jsem kdykoliv na telefonu 607755990.
S pozdravem, Huňáčková Petra
Shirein jest offline   Reply With Quote
Old 17-08-2005, 14:09   #2
Dušan
Junior Member
 
Dušan's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Veselí nad Moravou
Posts: 65
Default

Možná patří panu Romanu Těšíkovi z Líšně, Samoty 30, tel. 544 231 682. Vím, že čévéčka choval, ale jestli je to jeho pes, nevím.
Dušan jest offline   Reply With Quote
Old 17-08-2005, 22:14   #3
Jirda
Junior Member
 
Jirda's Avatar
 
Join Date: May 2005
Location: Brno
Posts: 72
Send a message via ICQ to Jirda
Default

Majitel se už našel. Je to můj Ramon. Ve Staré Líšni hlídáme buňky a neoplocený pozemek. Šel bohužel na výzvědy okolí, jak to mají ČV ve zvyku. Myslel jsem, že se jde, jako obyčejně, se vyvenčit na blízké pole. Chodí tam už celý týden, občas na tom poli blbneme. Měl jsem tedy smůlu a musel jsem si ho ráno vyzvednout v interpespenzionu. Jinak je plachý a nekouše, s pesany se nerve. Odhad je trošku špatný. Není mu ani 11 měsíců. Jinak díky za zprávu, i když jsem si ji přečetl dosti pozdě.
__________________
Zdeněk
Jirda jest offline   Reply With Quote
Old 17-08-2005, 22:17   #4
Jirda
Junior Member
 
Jirda's Avatar
 
Join Date: May 2005
Location: Brno
Posts: 72
Send a message via ICQ to Jirda
Default

Jo, abych nezapomněl. Vše nejlepší k svátku. :-)
__________________
Zdeněk
Jirda jest offline   Reply With Quote
Old 18-08-2005, 09:39   #5
Shirein
Junior Member
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 3
Default

Děkuju dodatečně za přání.
Váš Ramon se skutečně našel na polích za Starou Líšní, kde se přidal ke mně na vyjížďce s koněm a mým psům. Myslela jsem si, že jen na vycházce odběhl od svého majitele a po chvíli se od nás odpojí a vrátí se, ale nestalo se. Následoval nás do stájí a nechtěl odejít ani když jsem už naložila své psy do auta a chtěla odjet. Neměla jsem samozřejmě tušení, že odkud vlastně přiběhl ani jak dlouho je volně venku, takže jsem se nakonec rozhodla ho chytit a předat útulku, kde jak jsem doufala by ho jeho majitel měl nejsnáze najít.
Viděla jsem v životě jen asi dva pejsky ČSV, a oba byli daleko menší než Váš Ramon, proto jsem z jeho velikosti přes veškerou hravost usoudila na větší stáří.
Jsem opravdu nesmírně ráda, že se k Vám v pořádku dostal zpátky. Kdysi jsem takto přišla o svého prvního pejska, který byl podobný průzkumník, dodnes si myslím, že mi ho zastřelili myslivci. Takže jsem měla veliký zájem na tom, aby se majitel našel. A myslím, že vzhledem k tomu, že vše nakonec dobře dopadlo, jste zase takovou smůlu neměl.
Na závěr - Váš Ramon je velice krásný a výjimečně milý pes.
Přeju co nejméně podobných zážitků a srdečně zdravím Vás oba
Shirein jest offline   Reply With Quote
Old 18-08-2005, 19:21   #6
Jirda
Junior Member
 
Jirda's Avatar
 
Join Date: May 2005
Location: Brno
Posts: 72
Send a message via ICQ to Jirda
Default

Tak už vím, koho s tím koněm vidívám. I vašeho pesana jsem viděl, i když jen z dálky. Já totiž bývám na druhé straně toho pole a na tu cestu vidím, tedy když jsem na tom poli. Jinak je na Vás pěkný pohled, když na tom koni jedete a pes běží za Vámi.
__________________
Zdeněk
Jirda jest offline   Reply With Quote
Old 19-08-2005, 09:37   #7
Shirein
Junior Member
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 3
Default

Děkuju, jízda na koni s doprovodem psů není jen pěkná na pohled, ale především báječná forma "vyvenčení" pro všechny zúčastněné
Ale nejsem si jistá jestli tam skutečně vidíváte mně, mám totiž docela malého koníka (hucul), jezdím bez sedla a pejsky mám hned dva - výmarského ohaře a kříženku NO.
Nehlídáte náhodou staveniště při ulici Holzova?
Jinak musím říct že vůči mému psu mi Váš Ramon připravil nesmírné překvapení - je totiž jediným psem, a to prosím "krizové" velikosti i stáří, na kterého můj značně dominantní ohař ani jedinkrát za celou dobu nezaútočil. A to přesto, že Váš pes mu skákal po krku a očichával fenku!
Každopádně se možná někdy kolem Vás projedu, pokud to samozřejmě nebude vadit, docela ráda bych Ramona ještě viděla, musím se přiznat že za tu krátkou chvilku našeho seznámení si mně velice získal.
Shirein jest offline   Reply With Quote
Old 19-08-2005, 13:51   #8
Jirda
Junior Member
 
Jirda's Avatar
 
Join Date: May 2005
Location: Brno
Posts: 72
Send a message via ICQ to Jirda
Default

Hlídám sice na ulici Holzova, ale ne ty baráky. Jsem hned vedle. Je to ještě volná plocha, i když už se tam začaly betonovat základy. Zatím hlídám jen žluté buňky. Teď jsem tam až do pondělí (včetně) každou noc, takže není problém se jít na Ramona podívat. Vadit mi to určitě nebude, spíše to uvítám. Jinak je to Leonardo Eden severu a nějaké starší fotky tu na stránkách jsou.
Ramon není pes, který by se chtěl rvát. Chodí za pesanama jen proto, aby se vyřádil honěním. Hrozně rád se honí. Navíc je hrozně zvídavý a musí si všechno očichat. Dobře ví, že doma se musí podřídit dvěma fenkán NO. ty neustále pokouší, aby je donutil ho honit.
__________________
Zdeněk
Jirda jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org