Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Setkání a cestování

Setkání a cestování Velká a malá - oficiální a soukromá.. Jak a kam cestovat s vlčákem...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 17-04-2012, 13:26   #1
sdivokoukrvi
Member
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 674
Default Fotosraz československých vlčáků- Praha 22.4.2012

NA NEDĚLÍ 22. 4. POŘÁDÁM FOTOSRAZ ČESKOSLOVENSKÝCH VLČÁKŮ! SRAZ BUDE VE 14. 00 NA TRAM. ZASTÁVCE HOSTIVAŘSKÁ. Bude se fotit na Hostivařské přehradě nejdřív půjdeme na nedalekou louku, potom sejdeme dolu k vodě a půjdeme podél břehu až k malému splavu. Upozorňuju, že tam jsou v hojném počtu u břehů mrtví kapři, takže notoričtí mlsouni budou mít Vánoce. Focení cca na 3-4 hodiny. S sebou prosím hlavn......ě... NEKONFLIKTNÍ PSY, tím myslím zdravě sebevědomé jedince, kterým stačí si vyjasnit pozice a dál neřeší, (budou na volno po většinu času, bez obojků) hračky, mňamky, možná hadr na otření vody, nebo bahna z vody A vodu, na tu se vždycky zapomíná. Focení je ZDARMA, každý účastník ode mě dostane 3 fotky v originální velikosti dle svého výběru. Je nutné se PŘIHLÁSIT NA EMAIL : [email protected], kam napíšete Vaše jméno, jméno psa, pohlaví a jestli je s PP nebo ne.

http://http://aneta-foto.com
sdivokoukrvi jest offline   Reply With Quote
Old 17-04-2012, 14:16   #2
Dagmar
Junior Member
 
Dagmar's Avatar
 
Join Date: Sep 2011
Location: Praha-východ, Telč
Posts: 85
Default

Tak to mě mrzí. Nevím, jestli patříme mezi bezkonfliktní, ale v NE jedeme do Roudnice trénovat na bonitaci.
Hezky si to užijte a doufám, že se pak dostaneme k nějaké foto ochutnávce.
Dagmar jest offline   Reply With Quote
Old 17-04-2012, 15:35   #3
sdivokoukrvi
Member
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 674
Default

Quote:
Originally Posted by Dagmar View Post
Tak to mě mrzí. Nevím, jestli patříme mezi bezkonfliktní, ale v NE jedeme do Roudnice trénovat na bonitaci.
Hezky si to užijte a doufám, že se pak dostaneme k nějaké foto ochutnávce.
já zas budu s vlčaty na libušíně
sdivokoukrvi jest offline   Reply With Quote
Old 17-04-2012, 16:53   #4
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

My snad dorazíme... pokud tam nebude jinej pes, tak je Akkon nekonfliktní Snad vyjde i počasí, protože tuhle sobotu nebylo moc pěkně a stejně jsou fotky super.
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 19-04-2012, 06:40   #5
mellorn
Member
 
mellorn's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Prague
Posts: 523
Default

Právě jsem se přihlásila. Fena mi po nějaké době strávené ve smečce přestane jiné feny řeěit, tak doufám,že to půjde. Kdyby náhodou ne, tak se vyloučíme
mellorn jest offline   Reply With Quote
Old 19-04-2012, 10:35   #6
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Quote:
Originally Posted by mellorn View Post
Právě jsem se přihlásila. Fena mi po nějaké době strávené ve smečce přestane jiné feny řeěit, tak doufám,že to půjde. Kdyby náhodou ne, tak se vyloučíme
Jo to se nějak pořeší... bez košů a bez obojků to bude sranda
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 19-04-2012, 16:42   #7
Kometa
Junior Member
 
Kometa's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 153
Default

To si teda vybrala dobré plemeno na focení bez obojků a náhubků My se radši rovnou vylučejeme předem, za Dingovu nekonfliktnost neručím V poslední době spíš naopak... Jsem zvědavá, kolik psů se zúčastní a kolik se jich vrátí celých
__________________
www.jezek.vyjimecny.cz
Kometa jest offline   Reply With Quote
Old 19-04-2012, 16:47   #8
Romana
Junior Member
 
Romana's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Praha 8
Posts: 70
Default

nakonec jsem počítala a říkala si, že z Drážďan to není taková dálka, že na tu druhou bysme to stihli, ale když jde Arwen, tak Nessinu nepustím, pořád mi jí pere a Nessina se jí prostě nepostaví i když už je větší... Aspoň to můžu přestat řešit, ale mrzí mě to, protože ČSV jsem do toho seznamu dopsala já a taky jsem to tak trochu odstartovala, počítala jsem se srazem v sobotu, protože tak byl i minulý, no nedá se nic dělat, budu muset fotky oželet (protože platit za ně mimo fotosraz to co chce Aneta, mi přijde moc drahý)...

Tak si to užijte a kdyžtak jí zkuste přemluvit ještě na další sraz ČSV
__________________

http://darkness.wbs.cz
Romana jest offline   Reply With Quote
Old 19-04-2012, 16:59   #9
Kometa
Junior Member
 
Kometa's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 153
Default

Quote:
Originally Posted by Romana View Post
nakonec jsem počítala a říkala si, že z Drážďan to není taková dálka, že na tu druhou bysme to stihli, ale když jde Arwen, tak Nessinu nepustím, pořád mi jí pere a Nessina se jí prostě nepostaví i když už je větší... Aspoň to můžu přestat řešit, ale mrzí mě to, protože ČSV jsem do toho seznamu dopsala já a taky jsem to tak trochu odstartovala, počítala jsem se srazem v sobotu, protože tak byl i minulý, no nedá se nic dělat, budu muset fotky oželet (protože platit za ně mimo fotosraz to co chce Aneta, mi přijde moc drahý)...

Tak si to užijte a kdyžtak jí zkuste přemluvit ještě na další sraz ČSV
Hele, tak zase uděláme Srdcerváčí sraz a Lukáš ti Nessie nafotí) Když bude lepší počasí než minule, tak ty fotky taky nemá ošklivé A beztak má v neděli pršet.
__________________
www.jezek.vyjimecny.cz
Kometa jest offline   Reply With Quote
Old 20-04-2012, 10:19   #10
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Quote:
Originally Posted by Kometa View Post
Hele, tak zase uděláme Srdcerváčí sraz a Lukáš ti Nessie nafotí) Když bude lepší počasí než minule, tak ty fotky taky nemá ošklivé A beztak má v neděli pršet.
Já navrhuji sraz u F vrhu
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 20-04-2012, 10:31   #11
Romana
Junior Member
 
Romana's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Praha 8
Posts: 70
Default

Quote:
Originally Posted by CDaniela View Post
Já navrhuji sraz u F vrhu
Copak, zase potřebuješ někoho, kdo by ti prcky podržel při focení?
No ale neboj, přijedem okouknout jak rostou.

Jinak Lukáš fotí moc pěkně, to by ale místo procházky chtělo, aby zlehl doprostřed louky...
__________________

http://darkness.wbs.cz
Romana jest offline   Reply With Quote
Old 20-04-2012, 11:46   #12
mbubab
Junior Member
 
mbubab's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Location: Blatenská pahorkatina
Posts: 27
Default

Měli jsme původně v plánu se zůčastnit,ale jelikož Caltoo zranění není ještě zcela zhojené,tak nejdeme.
Tak to má Akkon bez výchovy našeho pubertáka
mbubab jest offline   Reply With Quote
Old 20-04-2012, 11:46   #13
Anetqua
Junior Member
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 3
Default

Quote:
Originally Posted by Romana View Post
nakonec jsem počítala a říkala si, že z Drážďan to není taková dálka, že na tu druhou bysme to stihli, ale když jde Arwen, tak Nessinu nepustím, pořád mi jí pere a Nessina se jí prostě nepostaví i když už je větší... Aspoň to můžu přestat řešit, ale mrzí mě to, protože ČSV jsem do toho seznamu dopsala já a taky jsem to tak trochu odstartovala, počítala jsem se srazem v sobotu, protože tak byl i minulý, no nedá se nic dělat, budu muset fotky oželet (protože platit za ně mimo fotosraz to co chce Aneta, mi přijde moc drahý)...

Tak si to užijte a kdyžtak jí zkuste přemluvit ještě na další sraz ČSV
Dobrý den,

na fan stránkách se přihlásilo na focení čsv cca 70 lidí.. Všichni víte, jaké jsou čsv povahově. Jak si myslíte, že by takové fotografování mělo probíhat? S náhubky a na vodítkách? To bychom toho asi moc nenafotili Proto jsem psala, že na sraz by měli jít opravdu NEKONFLIKTNÍ jedinci (Co jse četla, že jedna fena druhou rve nepovažuji za nekonfliktnost). Bohužel nemohu dělat srazík pro každého zvlášť. A k ceně za fotografování, Romano, opravdu jste mě pobavila, že jsem drahá Jsem jedna z nejlevnějších fotografů u nás, ale Váš názor respektuji Kdo dorazí, tak se budu těšit.
Anetqua jest offline   Reply With Quote
Old 20-04-2012, 12:11   #14
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Quote:
Originally Posted by Undertaker View Post
Jo to se nějak pořeší... bez košů a bez obojků to bude sranda
Že bych vzala ke zdravě sebevědomému Akkonovi zdravě sebevědomého Mia? ))))))
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 20-04-2012, 12:14   #15
Kometa
Junior Member
 
Kometa's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 153
Default

Quote:
Originally Posted by Anetqua View Post
Dobrý den,

na fan stránkách se přihlásilo na focení čsv cca 70 lidí.. Všichni víte, jaké jsou čsv povahově. Jak si myslíte, že by takové fotografování mělo probíhat? S náhubky a na vodítkách? To bychom toho asi moc nenafotili Proto jsem psala, že na sraz by měli jít opravdu NEKONFLIKTNÍ jedinci (Co jse četla, že jedna fena druhou rve nepovažuji za nekonfliktnost). Bohužel nemohu dělat srazík pro každého zvlášť. A k ceně za fotografování, Romano, opravdu jste mě pobavila, že jsem drahá Jsem jedna z nejlevnějších fotografů u nás, ale Váš názor respektuji Kdo dorazí, tak se budu těšit.
No tak jestli přijde 70 čévéček a všechny vypustíte bez náhubků, tak to potěš koště To co píše Romana, že Arwen Nessie zbytečně rovná, nepovažuju za "konfliktnost"... to vypadá jinak Pravda, že se mezi čévéčky pohybuji teprve tak asi rok a půl, ale pár desítek psů už jsem potkala a znám jednoho jediného dospělého nekonfliktního psa. Fakt si neumím představit, jak to focení bude probíhat
__________________
www.jezek.vyjimecny.cz
Kometa jest offline   Reply With Quote
Old 20-04-2012, 12:16   #16
Romana
Junior Member
 
Romana's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Praha 8
Posts: 70
Default

Quote:
Originally Posted by Anetqua View Post
A k ceně za fotografování, Romano, opravdu jste mě pobavila, že jsem drahá Jsem jedna z nejlevnějších fotografů u nás, ale Váš názor respektuji
Nemyslela jsem to nějak zle nebo urážlivě jen tak, že na ceny jsem koukala a jen tak si to dovolit nemůžu, nevím jaké ceny mají ostatní. Fotky jsou krásné a odpovídají ceně, proti tomu žádná
__________________

http://darkness.wbs.cz
Romana jest offline   Reply With Quote
Old 20-04-2012, 12:24   #17
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Quote:
Originally Posted by Kometa View Post
No tak jestli přijde 70 čévéček a všechny vypustíte bez náhubků, tak to potěš koště To co píše Romana, že Arwen Nessie zbytečně rovná, nepovažuju za "konfliktnost"... to vypadá jinak Pravda, že se mezi čévéčky pohybuji teprve tak asi rok a půl, ale pár desítek psů už jsem potkala a znám jednoho jediného dospělého nekonfliktního psa. Fakt si neumím představit, jak to focení bude probíhat
No, já tedy pokud mohu za sebe - jestli se chce zúčastnit někdo z mých odchovů, snažte se ať psi zůstanou celí ... osobně takové hromadné akce s čsv nedoporučuju.
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 20-04-2012, 12:28   #18
Kometa
Junior Member
 
Kometa's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 153
Default

Quote:
Originally Posted by CDaniela View Post
No, já tedy pokud mohu za sebe - jestli se chce zúčastnit někdo z mých odchovů, snažte se ať psi zůstanou celí ... osobně takové hromadné akce s čsv nedoporučuju.
No vzhledem k tomu, že Dingo poslední dobou taky začíná nabírat zdravé sebevědomí , tak se fakt účastnit nebudeme. Beztak máme cvičák, stačí že si bude svoje zlozvyky upevňovat tam v mírnější formě
__________________
www.jezek.vyjimecny.cz
Kometa jest offline   Reply With Quote
Old 20-04-2012, 13:07   #19
Romana
Junior Member
 
Romana's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Praha 8
Posts: 70
Default

Quote:
Originally Posted by Kometa View Post
No tak jestli přijde 70 čévéček a všechny vypustíte bez náhubků, tak to potěš koště
Jinak tohle bylo, že na FB hlasovalo 70 lidí pro fotosraz plemene čsv, ne že se všichni zúčastní Aby tu nevznikl nějaký omyl
__________________

http://darkness.wbs.cz
Romana jest offline   Reply With Quote
Old 20-04-2012, 14:34   #20
Anetqua
Junior Member
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 3
Default

Quote:
Originally Posted by Romana View Post
Jinak tohle bylo, že na FB hlasovalo 70 lidí pro fotosraz plemene čsv, ne že se všichni zúčastní Aby tu nevznikl nějaký omyl
Jak již psala Terka někde, většinou se přidají mlaďoši, kteří si budou spíš hrát. Akkon tam bude jedinej pes a samozřejmě se vše bude uzpůsbovat situaci, takže pokud tam bude nějaký problém, bude se pouštět postupně, ostatní budou na vodítku, popřípadě s náhubkem. Nebude to tak, jakože 1 2 3, všichni puste psy, jde se fotit Oni hezké fotky vzniknou jenom když si dvě čéva hrajou. Mají skvělou mimiku, když jsem fotila Berušku s mym Cliffem, fotky jsou geniální. Myslím si, že 4 čéva jsou tak akorát na fotosraz, což mám aktuálně přihlášeno a ještě k tomu štěndo, moc se těším
Anetqua jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org