Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > _Administracja

_Administracja Pytania związane z działaniem Wolfdoga, bazą danych i innymi sprawami technicznymi....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 31-08-2010, 07:23   #1
aneta1
Member
 
aneta1's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Location: Będzin
Posts: 708
Send a message via Skype™ to aneta1 Send Message via Gadu Gadu to aneta1
Default Lista reproduktorów

Dla czego lista reproduktorów polskich została tak pomniejszona Jeszcze do niedawna widniało tam o wiele więcej psów czyżby pozdychały
Nie ma tam żadnych J z Peronówki a powinny być nie ma tam I Girios Dvasia a powinien być ..................
__________________


aneta1 jest offline   Reply With Quote
Old 31-08-2010, 08:15   #2
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Anetko, baza się posypała jak mąka z dziurawej torby. Chyba trzeba poczekać na naprawę, wtedy wrócą właściciele do psów, zapowiadane mioty, repy i przestaną wariować posty
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 31-08-2010, 08:18   #3
Grin
Wilkokłak
 
Grin's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Katowice
Posts: 2,220
Default

Z tego co widzę, z bazy zniknęło też sporo innych informacji; np. dane właścicieli psów. Były już o to pytania i na angielskim forum. To prawdopodobnie skutek pracy nad nią. Zatem wygląda na to, że trzeba się po prostu uzbroić w cierpliwość.
Edit;
No i Gaga mnie uprzedziła. Mamy więc wyjaśnienie.
Grin jest offline   Reply With Quote
Old 31-08-2010, 08:46   #4
aneta1
Member
 
aneta1's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Location: Będzin
Posts: 708
Send a message via Skype™ to aneta1 Send Message via Gadu Gadu to aneta1
Default

Bardzo wam dziewczyny dziękuję za wyjaśnienie .
ps.
Gaga mamy P1
__________________


aneta1 jest offline   Reply With Quote
Old 31-08-2010, 09:06   #5
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Wy czy ...jakiś SUWAK?

p.s. słyszałam i żałuję, że nie mogłam znów wziąć maleństwa na kolanka...ech ściskam więc odległościowo I czekam (cały czas, nieustająco!) na wnuki!

Gratulacje oczywiście ogromne, nie mogło być inaczej
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 01-10-2012, 10:08   #6
fraxinia
Junior Member
 
fraxinia's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 223
Default

W związku z mailem z administracji (If you own a Czechoslovakian Wolfdog with breeding rights and the dog is missing on the stud dog list please contact us by emailing us the copy of his official x-ray results.), który niedawno dostałam, mam pytanie. Co to jest the copy of his official x-ray results? Skan rodowodu, w dużej rozdzielczości, na którym jest wynik badania, pieczątka uprawnionego lekarza weterynarii i jego podpis, wysłałam już co najmniej 3 razy. Jest on też wklejony w wątku "Danger! Radioactive zone!". Na profilu psa dane nie zostały zaktualizowane, więc może skan nie wystarczy ? Mam jechać znów do kliniki po jakieś dodatkowe zaświadczenie?
fraxinia jest offline   Reply With Quote
Old 01-10-2012, 13:58   #7
Grin
Wilkokłak
 
Grin's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Katowice
Posts: 2,220
Default

Quote:
Originally Posted by fraxinia View Post
W związku z mailem z administracji (If you own a Czechoslovakian Wolfdog with breeding rights and the dog is missing on the stud dog list please contact us by emailing us the copy of his official x-ray results.), który niedawno dostałam, mam pytanie. Co to jest the copy of his official x-ray results? Skan rodowodu, w dużej rozdzielczości, na którym jest wynik badania, pieczątka uprawnionego lekarza weterynarii i jego podpis, wysłałam już co najmniej 3 razy. Jest on też wklejony w wątku "Danger! Radioactive zone!". Na profilu psa dane nie zostały zaktualizowane, więc może skan nie wystarczy ? Mam jechać znów do kliniki po jakieś dodatkowe zaświadczenie?
Wydaje mi się, że tu raczej nie chodzi o to, że "jakość" zaświadczenie jest niewystarczająca. Podejrzewam, że tym, którzy składają bazę "do kupy" po prostu ułatwi i przyspieszy pracę sytuacja, gdy wszyscy teraz prześlą skany, niż gdyby sami mieli przeszukiwać korespondencję, która docierała w tzw. "międzyczasie", no a fora to już w ogóle.
Grin jest offline   Reply With Quote
Old 01-10-2012, 14:10   #8
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by fraxinia View Post
Skan rodowodu, w dużej rozdzielczości, na którym jest wynik badania, pieczątka uprawnionego lekarza weterynarii i jego podpis, wysłałam już co najmniej 3 razy.
Masz taki świstek, na którym jest wynik prześwietlenia i na podstawie którego został ów wynik wbity do rodowodu? Ja skanowałam właśnie ten papierek, może o to chodzi?
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org