Go Back   Wolfdog.org forum > Lietuviu > Parodos

Parodos Mūsų pergalės ir pasiekimai parodose, kaip paruošti CSV parodai, kaip išstatinėti....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 22-12-2008, 14:32   #61
Guu
Junior Member
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 97
Default

Ir aš ten buvau, Kuti už gaurų tampiau, pirštus jos pavadį laikydama treniravau, Alpę mylavau ir jos su Jara prausiama buvau ir va tokiom akim į tą milžiną, vardu Ivju, žiūrėjau. Mažylio vardo ir norėdamas jam nepriklijuosi jau. Natalija, gal matavote, koks jo aukštis? Ir va dar Larį pirmą kartą pamačiau, tai patiko, kaip jis tarp burzgaliojančių Rapso ir Hako bei Ivju lindo ir, rodos, sakė "Chebra, nu baikit, kam jūs taip." ir kuriam nors ant snukio lept leteną dėjo. Bet snukutis tai nenusakomas jo... Smagu buvo visus pamatyti, pabendrauti, su kai kuriais ir susipažinti. Kada vėl bus susibūrimas?
Guu jest offline   Reply With Quote
Old 22-12-2008, 15:02   #62
natali
Junior Member
 
natali's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Vilnius
Posts: 390
Send a message via Skype™ to natali
Default

Laris tikras Taikos misionierius pagaliau turiu nuotraukas is susitikimo rugpjucio menesi - tai pasistengsiu patalpinti jas Lario direktorijoje ( Arunas tikiuosi nepriestarautu ) vienas foto su Lari ir Julija (mazaja seiminike ) tikrai magiskas - Cheitano seimininku pagautas kadras O Ivju matavome vasara paskutini karta - atrodo 69-70, tiesa sakant sunku mums ir nustatyti tiksliai - reikia zinoti tiksliai kaip matuoti man tik atrodo, kad Nukas aukstesnis siek tiek, bent vizualiai))
natali jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org