Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Různé

Různé Vše o československých vlčácích...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 24-03-2009, 15:23   #1
gabriela
Junior Member
 
gabriela's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: Albrechtovice u Záblatí
Posts: 26
Default Vždy s úsměvem

Zdravím všechny a doufám, že si zde přečteme hodně vašich vtipných historek, i já jednu přikládám.
Odjela jsem jeden den na výstavu dřevostaveb do Prahy a můj miláček musel tentokrát zůstat doma, tedy ve svém kotci, kde zůstává opravdu málo. Jelikož byla uvnitř kopa sněhu, tak má obava, že to šibal přeskočí nebyla zbytečná. Když jsem se vrátila asi tak v půl osmé večer a přišla ke dveřím svého hausboatu, zjistila jsem, že zalištované kabely od elektriky všude visí a slyšela nějaký šramot. Má první dedukce byla, že mě někdo vykradl a po uslyšení hluku jsem tam stála celá opařená, že zloděj je uvnitř tak co teď? Mám otevřít, či ne? Po třetím šramocení už se ale ozýval náš Ami a mě bylo jasné, že se rozhodl proč trávit den v kotci, když má přeci svoji postel jinde. Dveře byli zamčené, a tak po mém vniknutí vystartoval Ami a šibalsky mě vítal, ovšem já nevěřícně zírala, jak se tam dostal. Nerozbil nic, až na jediné. Nad linkou je malá úzká ventilačka, kterou nechávám otevřenou, jelikož tudy dovnitř opravdu nikdo nevleze je uzoučká, ale náš Ami to dokázel, takže dnes již ventilačka není. Ještě dodnes nechápu jak tam vlezl, jelikož má 38 kg a není to žádný drobek a otvor je opravdu úzký, ale jak je vidět naše společná postel je tak magická, že ani pidiškvírka našeho Amiho nezastaví před tím, aby se k ní dostal. Naštěstí Ami zůstal doma a to pro mě bylo nejdůležitější než vše ostatní, obojek mu sundavám pokaždé když musí zůstat doma, takže vše dopadlo bez úhon až na okno a dveře. Mějte se fajn a hodně pěkných historek z vašich společných dnů.
gabriela jest offline   Reply With Quote
Old 25-03-2009, 20:30   #2
jerabekj
Junior Member
 
jerabekj's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Prague, Czech Republic
Posts: 229
Send a message via ICQ to jerabekj Send a message via MSN to jerabekj Send a message via Skype™ to jerabekj
Default

Byl jsem teď Dakoušem v Krkonoších a sousedka měla před domem lísku nebo podobný vysoký křoví. Pod lískou byla hromada starých dveří a nad ní zhruba 180 cm visel na stromě pořádnej flák loje pro ptáky. Milej Dakouš po něm zálibně koukal a nakonec vylezl na ty staré dveře a opatrně začal šplhat předníma po relativně tenkém kmínku. Zprvu jen čuchal a nemohl na ten lůj dosáhnout a já se královsky bavil ... aspoň do chvíle, než se mu podařilo se vypnout na špičky, lůj strhnout, utéct a v ústraní ho vklidu spořádat. Všechno dopadlo dobře, vpohodě ho ztrávil a jen já jsem musel sousedce vysvětlit, co že to mám za ptáka, kterej jí to sezob :-)
jerabekj jest offline   Reply With Quote
Old 25-03-2009, 20:39   #3
jerabekj
Junior Member
 
jerabekj's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Prague, Czech Republic
Posts: 229
Send a message via ICQ to jerabekj Send a message via MSN to jerabekj Send a message via Skype™ to jerabekj
Default

Můj první pes Agyr mi za třináct let utekl snad jen třikrát a nikdy na dýl jak hodinu. Jednou utekl pře psem který ho v minulosti zle potrhal, jedou utekl za svojí láskou NO, přestože nehárala a jednou ... jednou prostě zmizel při procházce lesem za sídlištěm a nevěděl jsem proč. Volám, hledám, pískám a kde nic tu nic. Najednou se otočil vítr a já jsem okamžitě pochopil kde ho najdu. Ucítil jsem močůvku a vydal se na cca 300m vzdálené pole. Když jsem vylezl z lesa naskytl se mi neuvěřitelný pohled - můj plachý Agyr dovádivě poskakoval za traktorem, který rozmetal po poli močku a doslova se v ní sprchoval. Chvíli mu trvalo, než se ke mně na zavolání přiloudal, věděl že je zle, ale stejně mu to nezabránilo, aby se dva metry předemnou ještě rozkošnicky vyválel v močůvkovém bahně :-)
jerabekj jest offline   Reply With Quote
Old 25-03-2009, 21:17   #4
saschia
Member
 
saschia's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Bratislava
Posts: 936
Send a message via Skype™ to saschia
Default

Quote:
Originally Posted by jerabekj View Post
Když jsem vylezl z lesa naskytl se mi neuvěřitelný pohled - můj plachý Agyr dovádivě poskakoval za traktorem, který rozmetal po poli močku a doslova se v ní sprchoval.
Jeejda, toto je nadherna prihoda! Dik za rozosmiatie
__________________
Saschia
(Sasa Zahradnikova)
http://www.chiens-loup-tchecoslovaqu...ei-et-damon.ws
saschia jest offline   Reply With Quote
Old 25-03-2009, 21:39   #5
jerabekj
Junior Member
 
jerabekj's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Prague, Czech Republic
Posts: 229
Send a message via ICQ to jerabekj Send a message via MSN to jerabekj Send a message via Skype™ to jerabekj
Default

Snad tohle téma přitáhne oči některých novopečených majitelů a přečtou si příhodu, která není veselá, ale má dobrý konec...

Když byl Agyr mladý (tak 5 měs.) šel jsem s ním jednou nakupovat a nechal ho uvázaného před obchodem u zídky se zábradlím. Nakupuju a nakupuju a najednou si uvědomím, že někdo volá "komu tady běhá ten velkej šedivej pes?!". Vystřelil jsem jako z praku a před obchodem mne radostně vítal vyplašený Agyr bez vodítka a obojku. Podíval jsem se k zábradlí a ke své hrůze zjistil, že vodítko s přetrženým koženým obojkem visí na druhou stranu. Asi se lekl vozíků nebo někoho kdo si ho chtěl pohladit a zábradlí přeskočil. Hrůza na tom bylo to, že na druhé straně bylo parkoviště 3m hluboko. Kdyby se tenkrát nepřetrhl obojek, neprožili bychom spolu krásných 13,5 roku. Nejsem jediný koho tohle postihlo ... kamarád na stejném místě a z podobného důvodu málem přišel o fenku - ta neměla tolik štěstí a visela na stahováku a pevném laně. Okolo stáli lidé, koukali jak se fenka škrtí a sice někdo kamaráda zavolal, ale nikdo jí nepomohl přestože měla náhubek. I tato příhoda měla dobrý konec, i když kamarád musel fenku zresuscitovat.

Poučení je banální - Nikdy nepřivazovat psa tam, kde by se mohl oběsit, i když to není na první pohled patrné!
jerabekj jest offline   Reply With Quote
Old 26-03-2009, 00:55   #6
gabriela
Junior Member
 
gabriela's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: Albrechtovice u Záblatí
Posts: 26
Default

Quote:
Originally Posted by jerabekj View Post
Snad tohle téma přitáhne oči některých novopečených majitelů a přečtou si příhodu, která není veselá, ale má dobrý konec...

Když byl Agyr mladý (tak 5 měs.) šel jsem s ním jednou nakupovat a nechal ho uvázaného před obchodem u zídky se zábradlím. Nakupuju a nakupuju a najednou si uvědomím, že někdo volá "komu tady běhá ten velkej šedivej pes?!". Vystřelil jsem jako z praku a před obchodem mne radostně vítal vyplašený Agyr bez vodítka a obojku. Podíval jsem se k zábradlí a ke své hrůze zjistil, že vodítko s přetrženým koženým obojkem visí na druhou stranu. Asi se lekl vozíků nebo někoho kdo si ho chtěl pohladit a zábradlí přeskočil. Hrůza na tom bylo to, že na druhé straně bylo parkoviště 3m hluboko. Kdyby se tenkrát nepřetrhl obojek, neprožili bychom spolu krásných 13,5 roku. Nejsem jediný koho tohle postihlo ... kamarád na stejném místě a z podobného důvodu málem přišel o fenku - ta neměla tolik štěstí a visela na stahováku a pevném laně. Okolo stáli lidé, koukali jak se fenka škrtí a sice někdo kamaráda zavolal, ale nikdo jí nepomohl přestože měla náhubek. I tato příhoda měla dobrý konec, i když kamarád musel fenku zresuscitovat.

Poučení je banální - Nikdy nepřivazovat psa tam, kde by se mohl oběsit, i když to není na první pohled patrné!
Ahoj, děkuji za rozesmání a za to, že alespoň někdo napsal něco veselého, jelikož to vypadá, že snad nikdo žádé historky nemá, ale třeba ano a dočtem se toho mnohoZajímala by mě reakce sousedky, když se dověděla, že ten ptak je tvůj pesK tomu oběšení, je mi moc líto, že se vůbec něco takového stává, já Amimu obojek v kotci nikdy nenechávám a stahovák nedávám, právě kvůli podobnému důvodu. Překousat cokoliv jim opravdu nečiní problém, to je jasné. Jinak se smraďochy máme též co dočinění, je to žůžo, když něco najdou a mohou se v tom vyválet.Ovšem dostat to pak z nich je um, obvzvlášť když s ním sdílíš postelAmi byl dnes opět na výletě, odneslo to další okno a dveře, takže o víkendu nás čeká další vylepšováníAmi nikam nezdrhá, max k sousedům a jeho kámošem, ale problém je místní terorista v zeleném, tak snad to zvládnem a bude vše ok. Tak hodně veselích dnů, ahoj Gabriela a dík za zasmání.
gabriela jest offline   Reply With Quote
Old 26-03-2009, 06:55   #7
Hanka
Senior Member
 
Hanka's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: Kadaň
Posts: 1,622
Send a message via ICQ to Hanka Send a message via Skype™ to Hanka
Default

Gabrielo, tady už byl článek s "veselými příhodami", někdy před rokem? nebo déle? Musíš se podívat do historie. Těch zážitků tam bylo myslím dost.
Hanka jest offline   Reply With Quote
Old 26-03-2009, 13:59   #8
gabriela
Junior Member
 
gabriela's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: Albrechtovice u Záblatí
Posts: 26
Default

Quote:
Originally Posted by Hanka View Post
Gabrielo, tady už byl článek s "veselými příhodami", někdy před rokem? nebo déle? Musíš se podívat do historie. Těch zážitků tam bylo myslím dost.
Milá Hanko, děkuji za upozornění, určitě se podívám. Ale nemáme náhodou rok 2009?Nemyslím, že pár čerstvých zážitků, nových, uškodí pro spestření těchto stránek, ale samozřejmě psát sem nemusí nikdo nic, já se chtěla jen zasmát a pokecat, tak třeba příště. Tématům a ČSV zdar
gabriela jest offline   Reply With Quote
Old 26-03-2009, 14:48   #9
Tisethor
Junior Member
 
Tisethor's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Mladá Boleslav
Posts: 28
Send a message via ICQ to Tisethor Send a message via MSN to Tisethor Send a message via Yahoo to Tisethor Send a message via Skype™ to Tisethor
Default

Quote:
Originally Posted by gabriela View Post
Ahoj, děkuji za rozesmání a za to, že alespoň někdo napsal něco veselého, jelikož to vypadá, že snad nikdo žádé historky nemá.
Myslím, že Hanka narážela pouze na tuto větu, nic víc nic míň . I my s Arískem máme spoustu témat na zasmání, i když v té konrkétní situaci tomu vždy tak není. Roztomilé je asi toto: Když jsem se chystala do postele, tak jsem všude pozhasínala, vypla televizi aj., jediné kdo zbýval byl Arísek roztažený na gauči. Njn, ale milý Arísek spinkal tak tvrdě, že jsem s ním prostě nehnula. Mluvila jsem na něj, tahala ho a nic. Pes jak když je mrtvý. Protože už jsem měla problém ho unést, tak jsem mu dala přední nožičky dolů a pak zadní nožičky dolů, jakože ho to probudí. A on i na to vypadal, že se probudil, jenže jak tam tak stál opřený o ten gauč, s hlavičkou dolů, tak se najednou sesypal jak domeček z karet. Tuhý a ani se nehnul. Pak jsem dostala nápad a šla jsem do ledničky a snad ještě dřív, než jsem ji stačila otevřít, tak zvíře vedle mě s hlavou uvnitř
Tisethor jest offline   Reply With Quote
Old 26-03-2009, 15:30   #10
Lucan
Member
 
Lucan's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 34
Send a message via ICQ to Lucan
Default

Ahoj. Taky něco málo přidám. Chilli má 4 měsíce a zjistila k čemu je na dveřích klika. Když je na dvoře a je jí smutno, tak se zajde podívat do domu na návštěvu. Úplně poprvé přišla v den výletu do zooparku Chomutov okolo šesté hodiny. Samou radostí mě olízala obličej a hupla do postele. Tam zvalchovala i moji Péťu a odmítala se nechat vyhodit, asi aby jsme prý nezaspali. Hned den na to slyším po ránu křik a pak smích mojí mamky ze záchoda, že si prej obličej umí umýt sama. Jako opatření jsme otočily kliku na vchodových dveřích nahoru a vysvětlovali Chilli že takhle nee. Mezitím doma pohoda, sem tam si přestěhovala pelech, rozkousala karton, vyhrabala venkovní truhlíky atd. Dneska po ránu slyšim otevření dveří do pokoje. Otevřu oko a bez hnutí koukám co že se to děje. Vykoukla na mě vlčí hlava... a hned na to tryskem z baráku. Tak jdu pozavírat dveře a ejlhle, z několika párů bot za dveřmi zbyla jedna pantofle a jedna teniska. Dal jsem se do hledání. Našel jsem všech 8 párů tak nějak po různejch koutech dvora. Zatim žádnou botu nezničila, ale koukala na mě z pozarohu auta jestli z toho něco bude. Tet v nejbližších dnech kupuju kouli namísto kliky, protože klika nahoru není překážka
Lucan jest offline   Reply With Quote
Old 26-03-2009, 17:11   #11
yzengrin
Member
 
yzengrin's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: CZ
Posts: 543
Default

..s klikama jsem Sofi naštěstí předběhla. Otočila jsem je dřív, než ji napadlo otevírat si dveře. Zatím to funguje:-)
yzengrin jest offline   Reply With Quote
Old 27-03-2009, 03:02   #12
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Taky bych rád přispěl veselou příhodou jenže Akkon při a chvíli po krmení je v kotci a když je venku, tak místo tropení hloupostí chodí za jezevčíkem a učí se od něj. Na druhou stranu je asi pravda, že stoprocentně se naučí každou špatnost. Našemu jezevčíkovi do žrádla nikdo nelezl a i on si hlídal Akkona, aby se tak nestalo, jenže ejhle. Vlčoun má najednou přes 20kg a svoje žrádlo si hlídá. Byl to prima sprint, když slyším nadávání a přijdu ven a koukám, že pesan drží jezevčíka u misky pod krkem. Odtrhnul jsem je a šel s nima ven, ale s čím kdo zachází...
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 27-03-2009, 07:07   #13
Hanka
Senior Member
 
Hanka's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: Kadaň
Posts: 1,622
Send a message via ICQ to Hanka Send a message via Skype™ to Hanka
Default

No, tak nějak to bylo. Máme taky veselé příhody z natáčení, akorát, že už jsme je psali minule
Hanka jest offline   Reply With Quote
Old 27-03-2009, 21:28   #14
gabriela
Junior Member
 
gabriela's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: Albrechtovice u Záblatí
Posts: 26
Default

Quote:
Originally Posted by Hanka View Post
No, tak nějak to bylo. Máme taky veselé příhody z natáčení, akorát, že už jsme je psali minule
No tak Hani, hoď taky něco do placu a nenech se přemlouvatmáš krásnou smečku, moc pěkné stránky a určitě spoustu nových veselích příhod, vzhledem k tomu, že děláš mushing a kolobrnduJen tak mimochodem, máš můj obdiv, že tvá smečka tak pěkně tahá, určitě to chtělo hodně trpělivosti a práce.Kéž by to Amiho taky tak bavilo. Tak hodně úspěchů a tu historkuBer mě s
gabriela jest offline   Reply With Quote
Old 28-03-2009, 12:14   #15
Jerzy
Junior Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 17
Default

s malou občas zajdem do řeznictví pro vepřovou nožičku, máme ho cca 30 metrů od baráku a navíc je při cestě, kudy chodíme nejčastěji. Minulý týden se ale slečna rozhodla, že využije situace, kdy já byl ve sprše a přítelkyně si odskočila koupit něco na zub do sámošky. Nechala pootevřené dveře od bytu, takže překážka 1 byla hračka, dole jí čekaly dveře vchodové a jelikož si už zdárně otvírá tak se vydala na výlet...Nedovedu si představit výraz těch paní z řeznictví, když tam došla jako obvykle, ale páníček nikde. Ale jelikož si myslejí, že je to opravdu chytrý pes, obdarovali jí nožičkou, načež slečna považovala výlet za opravdu dobře ukončený a vrátila se domu. Když sem vylejzal ze sprchy, zrovna přibíhala s úlovkem v tlamě a úsměv od ucha k uchu. Napřed sem si myslel, že jí moje drahá polovička vzala sebou a až za dva dny jsem se dozvěděl, jak to bylo. Malá prý přišla před dveře, postavila se na ně a koukala dovnitř. Pani jí chtěli udělat radost a v domění, že jsem někde poblíž, jí donesli nožičku

Last edited by Jerzy; 28-03-2009 at 12:26.
Jerzy jest offline   Reply With Quote
Old 28-03-2009, 12:15   #16
Jerzy
Junior Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 17
Default

s malou občas zajdem do řeznictví pro vepřovou nožičku, máme ho cca 30 metrů od baráku a navíc je při cestě, kudy chodíme nejčastěji. Minulý týden se ale slečna rozhodla, že využije situace, kdy já byl ve sprše a přítelkyně si odskočila koupit něco na zub do sámošky. Nechala pootevřené dveře od bytu, takže překážka 1 byla hračka, dole jí čekaly dveře vchodové a jelikož si už zdárně otvírá tak se vydala na výlet...Nedovedu si představit výraz těch paní z řeznictví, když tam došla jako obvykle, ale páníček nikde. Ale jelikož si myslejí, že je to opravdu chytrý pes, obdarovali jí nožičkou, načež slečna považovala výlet za opravdu dobře ukončený a vrátila se domu. Když sem vylejzal ze sprchy, zrovna přibíhala s úlovkem v tlamě a úsměv od ucha k uchu. Napřed sem si myslel, že jí moje drahá polovička vzala sebou a až za dva dny jsem se dozvěděl, jak to bylo. Malá prý přišla před dveře, postavila se na ně a koukala dovnitř. Pani jí chtěli udělat radost a v domění, že jsem někde poblíž, jí donesli nožičku
Jerzy jest offline   Reply With Quote
Old 28-03-2009, 19:53   #17
Radka Kendziorová
Junior Member
 
Join Date: Apr 2008
Location: Horní Domaslavice
Posts: 8
Send a message via ICQ to Radka Kendziorová
Default

Quote:
Originally Posted by jerabekj View Post
Snad tohle téma přitáhne oči některých novopečených majitelů a přečtou si příhodu, která není veselá, ale má dobrý konec...

Když byl Agyr mladý (tak 5 měs.) šel jsem s ním jednou nakupovat a nechal ho uvázaného před obchodem u zídky se zábradlím. Nakupuju a nakupuju a najednou si uvědomím, že někdo volá "komu tady běhá ten velkej šedivej pes?!". Vystřelil jsem jako z praku a před obchodem mne radostně vítal vyplašený Agyr bez vodítka a obojku. Podíval jsem se k zábradlí a ke své hrůze zjistil, že vodítko s přetrženým koženým obojkem visí na druhou stranu. Asi se lekl vozíků nebo někoho kdo si ho chtěl pohladit a zábradlí přeskočil. Hrůza na tom bylo to, že na druhé straně bylo parkoviště 3m hluboko. Kdyby se tenkrát nepřetrhl obojek, neprožili bychom spolu krásných 13,5 roku. Nejsem jediný koho tohle postihlo ... kamarád na stejném místě a z podobného důvodu málem přišel o fenku - ta neměla tolik štěstí a visela na stahováku a pevném laně. Okolo stáli lidé, koukali jak se fenka škrtí a sice někdo kamaráda zavolal, ale nikdo jí nepomohl přestože měla náhubek. I tato příhoda měla dobrý konec, i když kamarád musel fenku zresuscitovat.

Poučení je banální - Nikdy nepřivazovat psa tam, kde by se mohl oběsit, i když to není na první pohled patrné!
To je šílené...ale dobré ponaučení!
Radka Kendziorová jest offline   Reply With Quote
Old 28-03-2009, 22:02   #18
Jats
Junior Member
 
Jats's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Šumice Brno venkov
Posts: 139
Send a message via ICQ to Jats Send a message via Skype™ to Jats
Default

Nejveselší příhodu nemám s mým vlčiskem,ale doteď vzpomínám Bydlela jsem v Pardubicích a ten den jsem měla hodně zařizování a celý den jsem běhala po městě a potkávala obrovského psa, kříženec ovčáka a dogy, jak pobíhá bez majitele městem, a jelikož já a psi to je jako vosa o bonbon, tak se mě ho zželelo, a že ho pošlu do útulku, kdybby ho majitel hledal. Pes byl hodný a v pohodě se nechal zavolat, neměla jsem jak ho zabezpečit, bo vodítka a obojky sebou běžně nenosím a pes na sobě nic neměl, tak jediné co bylo po ruce byl pásek od kalhot, celkem razantně mi padaly, městká policie, že mám počkat tak 10 minut, že přijedou, tak jsem psa vzala před řeznictví a vyzkoušela odložení, pes v pohodě ležel a čekal co dostane, na krku ten pásek, tak jsem vlezla do krámu, hrozná fronta a za mnou šla nějaká paní a nechala otevřeno,pes s klidem došel za mnou, a jaké to bylo hovado, tak věttšina lidí utekla nebo mě pustila honem před sebe, prodavačky, že prý kolem chodí už hodiny, tak že mi dají salámek zadarmo. Tak jsme čekali na policii,a krmily salámem, aby pes nechtěl odejít...no sranda, přijelo normální osobní auto a že si psa vezmou...no to bylo tóčo, pes očividně nerad chlapy tak hned vystartoval a to že na něm vysím na mém pásku a padají mi kalhoty mu bylo jedno, tak policisté volali posily...scéna jak z kriminálky...pánové mě znali, tak mě ani nenařkly,ža pes je beztak můj a jen ho chci naučit žrát uniformy..naivně jsem myslela , že zavolají mým kamarádům psovodům od městských, aby přijeli a dodávkou a klecí...přijelo opět osobní auto a vyskákali 3 policajti, že toho psa jako berou a jedou, to se spletli, bo pes zas po nich a měla jsem co dělat abych udržela psa i kalhoty na jednom místě tak se nakonec, když už celá pěší zóna stála a koukala na exoty (hlavně na mě jak pomalu ležím na psu) a policajti se konečně dohodli co udělají ... napadl jednoho ten spásný nápad zavolat psovody... ti přijeli a bylo jim jasno, to komando policajtů čučelo, když jsme si s psovody řekli ahoj, a pak hlavně když dostali hned vynadáno, že na odchyt se nevolá posila ale psovod...pes se sice nenechal chytit chlapem, ale do auta a do klece naskočil hned jak jsem mu ukázala. konečně jsem si mohla dát pásek do kalhot nakonec si pro psa přijel do útulku majitel, že prý mu utekl za háravkou a už se nevrátil. A já na pět vyděšených policajtů vzpomínám doteď
__________________

www.toulavyraj.estranky.cz ... o naší smečce
Jats jest offline   Reply With Quote
Old 30-03-2009, 11:14   #19
gabriela
Junior Member
 
gabriela's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: Albrechtovice u Záblatí
Posts: 26
Default

Quote:
Originally Posted by Jats View Post
Nejveselší příhodu nemám s mým vlčiskem,ale doteď vzpomínám Bydlela jsem v Pardubicích a ten den jsem měla hodně zařizování a celý den jsem běhala po městě a potkávala obrovského psa, kříženec ovčáka a dogy, jak pobíhá bez majitele městem, a jelikož já a psi to je jako vosa o bonbon, tak se mě ho zželelo, a že ho pošlu do útulku, kdybby ho majitel hledal. Pes byl hodný a v pohodě se nechal zavolat, neměla jsem jak ho zabezpečit, bo vodítka a obojky sebou běžně nenosím a pes na sobě nic neměl, tak jediné co bylo po ruce byl pásek od kalhot, celkem razantně mi padaly, městká policie, že mám počkat tak 10 minut, že přijedou, tak jsem psa vzala před řeznictví a vyzkoušela odložení, pes v pohodě ležel a čekal co dostane, na krku ten pásek, tak jsem vlezla do krámu, hrozná fronta a za mnou šla nějaká paní a nechala otevřeno,pes s klidem došel za mnou, a jaké to bylo hovado, tak věttšina lidí utekla nebo mě pustila honem před sebe, prodavačky, že prý kolem chodí už hodiny, tak že mi dají salámek zadarmo. Tak jsme čekali na policii,a krmily salámem, aby pes nechtěl odejít...no sranda, přijelo normální osobní auto a že si psa vezmou...no to bylo tóčo, pes očividně nerad chlapy tak hned vystartoval a to že na něm vysím na mém pásku a padají mi kalhoty mu bylo jedno, tak policisté volali posily...scéna jak z kriminálky...pánové mě znali, tak mě ani nenařkly,ža pes je beztak můj a jen ho chci naučit žrát uniformy..naivně jsem myslela , že zavolají mým kamarádům psovodům od městských, aby přijeli a dodávkou a klecí...přijelo opět osobní auto a vyskákali 3 policajti, že toho psa jako berou a jedou, to se spletli, bo pes zas po nich a měla jsem co dělat abych udržela psa i kalhoty na jednom místě tak se nakonec, když už celá pěší zóna stála a koukala na exoty (hlavně na mě jak pomalu ležím na psu) a policajti se konečně dohodli co udělají ... napadl jednoho ten spásný nápad zavolat psovody... ti přijeli a bylo jim jasno, to komando policajtů čučelo, když jsme si s psovody řekli ahoj, a pak hlavně když dostali hned vynadáno, že na odchyt se nevolá posila ale psovod...pes se sice nenechal chytit chlapem, ale do auta a do klece naskočil hned jak jsem mu ukázala. konečně jsem si mohla dát pásek do kalhot nakonec si pro psa přijel do útulku majitel, že prý mu utekl za háravkou a už se nevrátil. A já na pět vyděšených policajtů vzpomínám doteď
Díky mám hned lepší náladu, moc pěkná příhoda
gabriela jest offline   Reply With Quote
Old 30-03-2009, 11:17   #20
gabriela
Junior Member
 
gabriela's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: Albrechtovice u Záblatí
Posts: 26
Default

Quote:
Originally Posted by Jerzy View Post
s malou občas zajdem do řeznictví pro vepřovou nožičku, máme ho cca 30 metrů od baráku a navíc je při cestě, kudy chodíme nejčastěji. Minulý týden se ale slečna rozhodla, že využije situace, kdy já byl ve sprše a přítelkyně si odskočila koupit něco na zub do sámošky. Nechala pootevřené dveře od bytu, takže překážka 1 byla hračka, dole jí čekaly dveře vchodové a jelikož si už zdárně otvírá tak se vydala na výlet...Nedovedu si představit výraz těch paní z řeznictví, když tam došla jako obvykle, ale páníček nikde. Ale jelikož si myslejí, že je to opravdu chytrý pes, obdarovali jí nožičkou, načež slečna považovala výlet za opravdu dobře ukončený a vrátila se domu. Když sem vylejzal ze sprchy, zrovna přibíhala s úlovkem v tlamě a úsměv od ucha k uchu. Napřed sem si myslel, že jí moje drahá polovička vzala sebou a až za dva dny jsem se dozvěděl, jak to bylo. Malá prý přišla před dveře, postavila se na ně a koukala dovnitř. Pani jí chtěli udělat radost a v domění, že jsem někde poblíž, jí donesli nožičku
Je moc fajn, že máte v okolí příjemné lidi, kteří touhu po nožičce chápou s přehledem, máš opravdu moc šikovnou a chytrou holku, tak ať jí to vydrží a daří se vám
gabriela jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 20:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org