Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Wzorzec & bonitacje

Wzorzec & bonitacje Jak powinien wyglądać typowy wilczak, ile waży CzW, ile ma w kłębie, informacje o przeglądach hodowlanych ....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 05-04-2012, 09:36   #41
Narvana
love and terror
 
Narvana's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Location: Twardogóra/Gdańsk
Posts: 3,861
Default

Quote:
Originally Posted by jefta View Post
za to nie zostanie z nikim
Ze mna pieknie zostala w Poznej
__________________
Pozdrawiam
Marzena&Trejsi&Pirat&Garuda
Narvana jest offline   Reply With Quote
Old 06-04-2012, 15:14   #42
jefta
Call Me Sexy Srdcervac
 
jefta's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Wroclaw
Posts: 1,233
Send a message via Skype™ to jefta Send Message via Gadu Gadu to jefta
Default

Gia, bo ona umie zostawac pod sklepem, tylko pod tym po prawej gorzej-dlatego prosilam bys hukla w pusty leb jak sie spróbuje odgryźć. (pod tym po lewej sie nawet nie odgryza )

Narvana jestem zaskoczona i nie za bardzo to pamietam z Hubsenem histeryzowala, nawet z Prestami nie chciala mimo ze ich zna i lubi! Nawet na szkoleniach przywolania musimy robic z `zostan` bo nie pozwala sie nikomu przytrzymac
__________________
jefta jest offline   Reply With Quote
Old 06-04-2012, 21:12   #43
Gia
K-Lee Family
 
Gia's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Location: Wrocław
Posts: 2,400
Send a message via Skype™ to Gia Send Message via Gadu Gadu to Gia
Default

Quote:
Originally Posted by jefta View Post
dlatego prosilam bys hukla w pusty leb jak sie spróbuje odgryźć.
Ale ona nie próbowała się wcale odgryźć, a ja nie musiałam na nią huknąć ani nawet podnieść głosu Była zwyczajnie grzeczna
__________________

Gia, K-lee Vornja z Peronówki & Gran Rosa Amiga Atropa Bella Donna...
Gia jest offline   Reply With Quote
Old 06-04-2012, 22:04   #44
GRABA
Senior Member
 
GRABA's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Sosnowiec
Posts: 1,687
Default

Quote:
Originally Posted by Galicja View Post
A co do Bidona, on po prostu jest biedny że ma taką właścicielkę jak ja Ja wiem jakie on ma wady, a jakie zalety , i najgorsze jest to że jak zobaczyłam 61 cm to się po prostu uśmiechnęłam, wiedząc że ma więcej. Gdybym może była furiatem... może gdybym zrobiła awanturę, ..ale ja machnęłam ręką. Choć po powrocie do domu, patrząc na kartę bonitacyjną widząc 61 cm a co za tym idzie P14 to mnie szlak trafił

ojjj bidny ten Biduś!
Madzia, ale na poważnie będziesz to chciała sprostować, czy pojedziesz na kolejną bonitację? - bankowo nie jest, to pies tej miary i mam bulwers czytając ten "kod"


P.S. pytanko - czy członkowie klubu słowackiego lub czeskiego mogą (mają takie prawo) odwoływać się od "wyroczni"?
__________________

http://darwilka.blogspot.com/

GRABA jest offline   Reply With Quote
Old 06-04-2012, 22:23   #45
Galicja
Galicyjski Wilk
 
Galicja's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Kraków
Posts: 1,124
Default

Quote:
Originally Posted by GRABA View Post
ojjj bidny ten Biduś!
Madzia, ale na poważnie będziesz to chciała sprostować, czy pojedziesz na kolejną bonitację? - bankowo nie jest, to pies tej miary i mam bulwers czytając ten "kod"


P.S. pytanko - czy członkowie klubu słowackiego lub czeskiego mogą (mają takie prawo) odwoływać się od "wyroczni"?
Mogę napisać odwołanie od Bonitacji, do 14 dni, do klubu z zapytaniem o kolejną bonitację, ja jednak myślę że jesteśmy w Polsce bonitacja nas tak nie obowiązuje jak ich, więc ...myślę że przystąpię do kolejnej. Bidon prawa hodowlane ma,badanie,
wszystkie wskazują że jest zdrowy na "na wszystko" różne,szczeniaki po nim rosną że hej(i tu chciałam zaznaczyć, odnośnie dyskusji sprzed lat,że wszystkie psy po nim mają oba jądra na swoim miejscu ) tak więc i 61 cm, mu nie zaszkodzi w jednym kodzie, bo Ci co go chcą użyć to to zrobią
__________________
http://www.galicyjskiwilk.pl/
Galicja jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 19:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org