Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > _Administracja

_Administracja Pytania związane z działaniem Wolfdoga, bazą danych i innymi sprawami technicznymi....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 16-11-2009, 09:50   #1
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default Warning for wilczakrew (spamming)

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Miła Mentusa z Czamborową Milą.
Grzesiek, to temat o MINACH, a nie o MILYCH. Fotki, ktore opublikowales sie tutaj nie nadaja (poza jedna). Mam przykre wrazenie, ze zaczynasz spamowac Wolfdoga fotkami umieszczajac w roznych tematach "co popadnie"...
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 16-11-2009, 10:13   #2
Witek
Plessowy wilczak
 
Witek's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Location: Pszczyna
Posts: 1,200
Default

Quote:
Originally Posted by z Peronówki View Post
Grzesiek, to temat o MINACH, a nie o MILYCH. Fotki, ktore opublikowales sie tutaj nie nadaja (poza jedna). Mam przykre wrazenie, ze zaczynasz spamowac Wolfdoga fotkami umieszczajac w roznych tematach "co popadnie"...

Grzesiu, wiesz, że Cie bardzo lubię, a Czamborka uwielbiam (he, he, mam nadzieję, że mi się zaraz nie oberwie), ale niestety też odnoszę takie wrażenie...
Uwielbiam oglądać zdjęcia ale te które wrzucasz są w większości nie na temat i nie za ładne. Kiedyś robiłeś takie śliczne zdjęcia, jak wtedy gdy Astarte była malutka. Co się stało, że teraz są takie...hmm... nijakie?
Witek jest offline   Reply With Quote
Old 16-11-2009, 10:43   #3
sssmok
Gorthan's WeReWoLf
 
sssmok's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Wilkołaki
Posts: 1,828
Send a message via Skype™ to sssmok Send Message via Gadu Gadu to sssmok
Default

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Miła Mentusa z Czamborową Milą.
Grzes prezentuje tutaj piekny przyklad nie trzymania sie tematu.
Chyba, ze tylki psow maja jakas ukryta mimike
Juz od "Zmierzchu..." zaczelam podejrzewac, ze zdjecia sa wrzucane na sile - byle co, byle duzo.
Wczesniej wrzucane byly fajne zdjecia na temat - teraz to spam jak nic
__________________

Forum to nie rzeczywistość...
A to, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Last edited by sssmok; 16-11-2009 at 10:47.
sssmok jest offline   Reply With Quote
Old 16-11-2009, 14:53   #4
Kasia82
Junior Member
 
Kasia82's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Location: Warszawa
Posts: 67
Default

To do tego stopnia jest spam, że nawet ja się odezwę, a odzywam się rzadko ... i powiem, że to wkurzające.. tylko normalnie pogratulować "wymędrkowania" sposobu jak tu obejść brak pewnej zapowiedzi.....
Kasia82 jest offline   Reply With Quote
Old 16-11-2009, 18:07   #5
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Quote:
Originally Posted by Kasia82 View Post
To do tego stopnia jest spam, że nawet ja się odezwę, a odzywam się rzadko ... i powiem, że to wkurzające.. tylko normalnie pogratulować "wymędrkowania" sposobu jak tu obejść brak pewnej zapowiedzi.....
Możesz mi odpowiedzieć jakiej zapowiedzi. Wstawiłem zdjecia ze spaceru z Mentusem i Freyą. Pora była jaka była, a zdjęcia wyszły jakie wyszły i miny jak i postawy psów są dla mnie ciekawe. Nie kazdy tak musi uważać ale podejrzenie o " wymędrkowania " i obejscia brak pewnej zapowiedzi jest z lekka przesadzone. Bo jesli ja dobrze zrozumiałem to chodzi o miot ale nie wiem kogo z kim w tym przypadku.

Chętnie sobie też możemy porozmawiać na temat innego spamu i wstawianiu kolejno kilku postów w ten sam temat.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 16-11-2009, 22:52   #6
secki
Head like a hole
 
secki's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Location: 3miasto
Posts: 162
Default

Quote:
Originally Posted by sssmok View Post
Chyba, ze tylki psow maja jakas ukryta mimike
A może chodzi o coś innego - wyraźnie widoczny odbyt (psi) i podpis G. Stelmachowski...(np. "mam Was w pupie" albo....szukam, wróć - hladam ...)

__________________
Karma - It's A Funny Thing
secki jest offline   Reply With Quote
Old 17-11-2009, 12:34   #7
Kasia82
Junior Member
 
Kasia82's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Location: Warszawa
Posts: 67
Default

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Możesz mi odpowiedzieć jakiej zapowiedzi. Wstawiłem zdjecia ze spaceru z Mentusem i Freyą. Pora była jaka była, a zdjęcia wyszły jakie wyszły i miny jak i postawy psów są dla mnie ciekawe. Nie kazdy tak musi uważać ale podejrzenie o " wymędrkowania " i obejscia brak pewnej zapowiedzi jest z lekka przesadzone. Bo jesli ja dobrze zrozumiałem to chodzi o miot ale nie wiem kogo z kim w tym przypadku.

Chętnie sobie też możemy porozmawiać na temat innego spamu i wstawianiu kolejno kilku postów w ten sam temat.

Gratuluje. Udawanie "zdziwionego misia" wychodzi Ci po mistrzowsku - zastanów się nad otworzeniem szkoły doskonalenia takiej umiejętności
Kasia82 jest offline   Reply With Quote
Old 17-11-2009, 12:58   #8
Kamoszka
Ardal Conall
 
Kamoszka's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Września
Posts: 309
Send a message via Skype™ to Kamoszka
Default

Quote:
Originally Posted by secki View Post
A może chodzi o coś innego - wyraźnie widoczny odbyt (psi) i podpis G. Stelmachowski
Hahahahaha
To pewnie dlatego, że aparat ma funkcje wykrywania twarzy
__________________
Choćbyś życie swe włożył w wilka wychowanie, szkoda trudu; wilk wilkiem i tak pozostanie.
Kamoszka jest offline   Reply With Quote
Old 18-11-2009, 00:11   #9
admin
Moderator
 
admin's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 583
Default

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
HI!

I received several complains from the Polish forum users about you spamming forum in every possible topic advertising the litter of your dog. And as I see it is right. Could you think twice before you post new photos from the same kind. If not I will remove them or get another steps to stop it.

Thanks in advance,
admin jest offline   Reply With Quote
Old 18-11-2009, 01:01   #10
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Quote:
Originally Posted by Admin View Post
HI!

I received several complains from the Polish forum users about you spamming forum in every possible topic advertising the litter of your dog. And as I see it is right. Could you think twice before you post new photos from the same kind. If not I will remove them or get another steps to stop it.

Thanks in advance,

W takim razie teraz proszę o definicję spamu.

Ja znam taką :
" Spam – niechciane lub niepotrzebne wiadomości elektroniczne. Najbardziej rozpowszechniony jest spam za pośrednictwem poczty elektoronicznej oraz w Usenecie. Część użytkowników doświadcza także spamu w komunikatorach (np. ICQ czy Gadu-Gadu). Zwykle (choć nie zawsze) jest wysyłany masowo.
Istotą spamu jest rozsyłanie dużej ilości informacji o jednakowej treści do nieznanych sobie osób. Nie ma znaczenia, jaka jest treść tych wiadomości. Aby określić wiadomość mianem spamu, musi ona spełnić trzy następujące warunki jednocześnie:
  1. Treść wiadomości jest niezależna od tożsamości odbiorcy.
  2. Odbiorca nie wyraził uprzedniej, zamierzonej zgody na otrzymanie tej wiadomości.
  3. Treść wiadomości daje podstawę do przypuszczeń, iż nadawca wskutek jej wysłania może odnieść zyski nieproporcjonalne w stosunku do korzyści odbiorcy. "

Wyjaśnienie odnośnie zdjeć już dostałem.

Quote:
Originally Posted by Margo
Co mozna umiescic:
- logo strony lub znak wlasciciela
- podpis kto robil fotke
- adres strony WWW
Oczywiscie jesli logo bedzie duze i bedzie zaslanialo duza czesc zdjecia to zostanie skasowane...

Czego nie mozna:
reklam w stylu - "Hodowla xxx - mamy szczeniaczki." "Szczeniaczki - tel . 0........." itp, "Miot po ...... i ......."

Dziękuję za reklamę bo ja o miocie po moim psie nic nie wspominałem.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 18-11-2009, 01:29   #11
Margo
Moderator
 
Margo's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 1,281
Send a message via Skype™ to Margo Send Message via Gadu Gadu to Margo
Default

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Dziękuję za reklamę bo ja o miocie po moim psie nic nie wspominałem.
GRZESIEK, O CZYM TY PISZESZ????????
Jasno wytlumaczylam Tobie jakie sa zasady. OGOLNE!!!! A ty wyjezdzasz z miotem Czambora. Co ma piernik do wiatraka????

Wiesz, co hodowcy nazywaja "syndromem wlasciciela repa"...? Widze, ze i ciebie wzielo...
__________________
.

The customs of your tribe are not laws of nature - George Bernard Shaw
Margo jest offline   Reply With Quote
Old 18-11-2009, 02:07   #12
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Quote:
Originally Posted by Margo View Post
GRZESIEK, O CZYM TY PISZESZ????????
Jasno wytlumaczylam Tobie jakie sa zasady. OGOLNE!!!! A ty wyjezdzasz z miotem Czambora. Co ma piernik do wiatraka????

Wiesz, co hodowcy nazywaja "syndromem wlasciciela repa"...? Widze, ze i ciebie wzielo...
Małgosiu to była odpowiedz do Admina . Nie ja wyjechałem z reklamą miotu po moim psie. Ale dziękuje.

Wracając do syndromów to bardziej wolę ten niespełnionego hodowcy bo jest ciekawszy, ale też i ciekawy jest syndrom hodofcy i bardziej niebezpeczny.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 18-11-2009, 09:26   #13
Grin
Wilkokłak
 
Grin's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Katowice
Posts: 2,220
Default

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
W takim razie teraz proszę o definicję spamu.[/b]

Ja znam taką :
" Spam – niechciane lub niepotrzebne wiadomości elektroniczne. Najbardziej rozpowszechniony jest spam za pośrednictwem poczty elektoronicznej oraz w Usenecie. Część użytkowników doświadcza także spamu w komunikatorach (np. ICQ czy Gadu-Gadu). Zwykle (choć nie zawsze) jest wysyłany masowo.
Istotą spamu jest rozsyłanie dużej ilości informacji o jednakowej treści do nieznanych sobie osób. Nie ma znaczenia, jaka jest treść tych wiadomości. Aby określić wiadomość mianem spamu, musi ona spełnić trzy następujące warunki jednocześnie:[list=1][*]Treść wiadomości jest niezależna od tożsamości odbiorcy.[*]Odbiorca nie wyraził uprzedniej, zamierzonej zgody na otrzymanie tej wiadomości.[*]Treść wiadomości daje podstawę do przypuszczeń, iż nadawca wskutek jej wysłania może odnieść zyski nieproporcjonalne w stosunku do korzyści odbiorcy. "
[
Powyższa definicja dotyczy bardziej poczty elektronicznej, nie forum dyskusyjnego.
Na wersji anglojęzycznej Wikipedii mamy np. taką prostą definicję:
Quote:
Forum spam is the creating of messages that are advertisements, abusive, or otherwise unwanted on Internet forums. It is generally done by automated spambots.
Popularnie, o ile mi wiadomo, o spamowaniu na forum mówi się wtedy, gdy mamy do czynienia z postami nie na temat po prostu.
Przy okazji skoro już mowa o definicjach, można się jeszcze pokusić o przypomnienie takowej: http://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie
Grin jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 19:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org