Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Wystawy

Wystawy Nasze sukcesy wystawowe, jak przygotować CzW, jak wystawiać....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 27-06-2011, 15:09   #41
anija
Junior Member
 
anija's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Location: Lublin
Posts: 226
Send a message via Skype™ to anija
Default

Ja mogę wysłać zdjęcia na maila jeśli ktoś chce. albo dla posiadaczy konta na facebooku zapraszam na: http://www.facebook.com/media/set/?s...357.1827686524
anija jest offline   Reply With Quote
Old 27-06-2011, 17:38   #42
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Anija, ufociłaś moich przyjaciół z podhalanami Czy pozwolisz na przesłanie im fotek? (może podpisz wcześniej?)
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 27-06-2011, 17:50   #43
anija
Junior Member
 
anija's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Location: Lublin
Posts: 226
Send a message via Skype™ to anija
Default

Quote:
Originally Posted by Gaga View Post
Anija, ufociłaś moich przyjaciół z podhalanami Czy pozwolisz na przesłanie im fotek? (może podpisz wcześniej?)
chwilowo nie mam czasu na podpisywanie, ale nie ma problemu, wysyłaj
tzn może wolisz wyższą rozdzielczość to mogę wysłać na maila.
anija jest offline   Reply With Quote
Old 27-06-2011, 18:31   #44
konek
Member
 
konek's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Bystrzejowice
Posts: 712
Send a message via Skype™ to konek
Default

Quote:
Originally Posted by mistrali View Post
i po wystawie moim zdaniem było naprawdę super pogoda znośna, teren super, towarzystwo świetne baldur pierwszy raz na jakiejkolwiek wystawie okazał chęć do zabawy z suczkami Wielkie dzięki grabie za piwko i równie wielkie dzięki spiderce za ''legitymacyjne'' zdjęcia baldiego Całej reszcie ekipy ogromne dziękasy za dzielne towarzyszenie naszej czeredzie
Baldiemu poszło w ringu bardzo dobrze gratki dla wszystkich uczestników, zwłaszcza dla zwycięzców enid, czakram, cvako i chantalki

baldur - ocena wybitnie obiecująca, lokata i, najlepsze szczenię w rasie, a w finale ... Best in show szczeniąt
serdecznie gratulujemy. Max jest naprawdę dumny z synka, my także!!!!!!
Wszystkim dla których wystawa była sukcesem równie serdeczne gratulacje a fotografowi wielkie dzięki!!!!
__________________
http://henrykowka.wolfdog.org/
konek jest offline   Reply With Quote
Old 27-06-2011, 19:28   #45
GRABA
Senior Member
 
GRABA's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Sosnowiec
Posts: 1,687
Default

Hej!
Padam od rana na pełnym motorku
Dziękuję za przyjemnie spotkany czas - opisówkę mam fajną - byłam jak to zwykle ja w szoku, tak więc jak sędzia, wielki sędzia podawał mi rękę, to tak jakby ta ręka dopadała mnie z chmur hehe
Ja jak zwykle muszę pomiałczeć.... - nie wiecie jak to jest biegać w sandałach i "stylonkach" - trzeba paluchami trzymać buty
Bardzo mnie ucieszyła pochwalna wypowiedź obecnego przy ringu p. Havelki (chyba dobrze napisałam) - to dla mnie b. ważne było ładnie pokazać psa, bo u niego dawno, dawno temu poległam z Unką za wystawianie.... hehe. A tu pochwała
Na bisach my nic - nauczka - nie śmiać się z faceta, który z tyłu nam się przygląda, nawet jak stoimy za ringiem - hehe.
Na ringu honorowym wielkie brawka dostaliśmy od słowackich sędziów
https://lh5.googleusercontent.com/-n...2/IMGP5549.JPG tu fajnie uchwycone, a do tego były głosy uznania - no cóż cegłę zjarałam
Dziękuję przyszłym właścicielom csv za mile spędzony czas - jestem pewna, że pokazując nam swoją wytrwałość w podziwianiu naszych pięknot, pokazaliście nam, że macie cierpliwość. Zatem życzę wam znalezienia tych jedynych.
Quote:
Originally Posted by Gaga View Post
GRATULUJEMY !!
Piwo? Aga!!!
roztrzepana jestem jak nic, zapomniałam Gadze odpisać:
Ejjj, no przecież ja całkiem normalna jestem....., a chyba, że pijesz do wyznawców BACHUSA - haha! Winka chyba nie sprzedawali
__________________

http://darwilka.blogspot.com/


Last edited by GRABA; 27-06-2011 at 20:13.
GRABA jest offline   Reply With Quote
Old 27-06-2011, 19:54   #46
makota
Member
 
makota's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Location: Świętokrzyskie/Kraków
Posts: 664
Default

Ja jestem bardzo zawiedziona, że w finale ani Chantalka, ani Czakram nie stanęły na pudle, bo uważam że naprawdę na to zasługiwały...no ale cóż. Ważne, że dostały takie dobre oceny w rasie

A z tym czekaniem na swojego, to nie wiem ile ja jeszcze wytrzymam :P
Chyba rzucę studia i wrócę do domu, żeby móc sobie wilczaka sprawić wreszcie
__________________
CRESIL II z Peronówki - wd
Całe stadko: 2011 2012 2013
makota jest offline   Reply With Quote
Old 27-06-2011, 19:55   #47
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default

Quote:
Originally Posted by GRABA View Post
Ja jak zwykle muszę pomiałczeć.... - nie wiecie jak to jest biegać w sandałach i "stylonkach" - trzeba paluchami trzymać but
Nie marudź, tylko ciesz się! My za to wiemy jak to jest biegać po ringu z jedną nogą prawie o połowę słabszą od drugiej.
__________________

Rona jest offline   Reply With Quote
Old 27-06-2011, 20:38   #48
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Domniemywam, że Chantalka mimo fryzury wybitnie letniej zdobyła BOBa? A Czakram Zwycięzce Młodzieży albo Najlepszego Juniora?
Serdeczne gratulacje, ponowne dla BISowego chłopaka Baldura.....czy moglibyście podać pełne wyniki wystawy?

Aga:
Quote:
Ejjj, no przecież ja całkiem normalna jestem....., a chyba, że pijesz do wyznawców BACHUSA - haha! Winka chyba nie sprzedawali
to też, nu, nuuuu

btw: dawno nas nie było na wystawie i nie wiem jak się zmieniają mody, czy teraz jest odwrót od ringówek na rzecz smyczy? Pamiętam jeszcze jak Igi debiutował z Grejs i mimo, że mu oferowaliśmy ringówkę, wolał normalną smycz i obrożę (miękką) - i za to dostał straszne zjebki w komentarzach na forum.. A tu widzę klasyczne łańcuchy zaciskowe....Musze sie przygotować, bo jak nam przyjdzie wystawiac sie w weteranach to może będę musiała zakupić kolce bo taki będzie obowiązywał ringowy dress code?

p.s. Anija- bardzo pięknie dziękuję, chyba wystarczą takie webowe fotki Są super!
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。

Last edited by Gaga; 27-06-2011 at 20:43.
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 27-06-2011, 21:29   #49
DanielZ
Wilczasty : Foto
 
DanielZ's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Łódź/Wielka Wieś
Posts: 900
Send a message via Skype™ to DanielZ Send Message via Gadu Gadu to DanielZ
Default

Gratki dla wszystkich. Baldurowi chyba trzeba będzie zmienić imię na BIS jeszcze raz bravo
DanielZ jest offline   Reply With Quote
Old 27-06-2011, 21:51   #50
Witek
Plessowy wilczak
 
Witek's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Location: Pszczyna
Posts: 1,200
Default

Quote:
Originally Posted by maria View Post
Sędzia Robak tym razem zachował się inaczej niż na innych wystawach, na jakich nas sędziował. W zwyczaju miał dotykać psy, sprawdzać ręką sierść, zwracać uwagę na psychikę, wycofujace się psy schodziły z NDO, natomiast tym razem trzymał się od psów wyjątkowo daleko... nie głaskał, nie dotykał, nie zbliżał się za bardzo, nie sprawdzał zębów...
Mam nadzieję, że to była tylko chwilowa zmiana, bo szkoda żeby jeden z niewielu sędziów tak dokładnie sprawdzających psy stał się kolejnym doglądającym tylko z daleka...

Ps.
Mimo wszystko olbrzymie gratulacje dla zwycięzców, szczególnie dla Baldura- zazdroszczę pucharku
__________________
OBERSCHLESIEN IST MEIN LIEBES HEIMATLAND
Witek jest offline   Reply With Quote
Old 27-06-2011, 23:02   #51
GRABA
Senior Member
 
GRABA's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Sosnowiec
Posts: 1,687
Default

Jeszcze moje foteczki, ale autorstwa wspólnego. Jeżeli ktoś chce foteczki, to niech bierze, bo to przejściowy album, więc pewnie znikną niedługo
https://picasaweb.google.com/1132513...eat=directlink
__________________

http://darwilka.blogspot.com/

GRABA jest offline   Reply With Quote
Old 28-06-2011, 19:51   #52
Bajka
'Wilk z baśni' :)
 
Bajka's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Kraków / Żydów...i tak na zmianę:)
Posts: 749
Default

Wielkie gratulacje dla wszystkich zwycięzców i tych dużych i tych małych i tych BIS-owych i tych niebisowych i wszystkich w ogóleMy byliśmy w roli kibica, więc taaaaaaaaaaaaaak biłysmy brawo o taaaaaaaaaaaaaaaaaaaak:


Dobrze, że pogoda wytrzymała ładnie do końca

taki mały OT:
Quote:
Originally Posted by GRABA View Post
nie wiecie jak to jest biegać w sandałach i "stylonkach" - trzeba paluchami trzymać buty
Ja wiemW Bratysławie ostatnio prawie zgubiłam but biegnąc bo mi spadł z pięty- takie tempo rozwinęłyśmy w ringu,haSzalone tempo!
__________________

www.wilkzbasni.pl
Kalaratri z Peronówki (Furia) & Clair De Lune Srdcerváč (Luna) & Bazyliszek Wilk z baśni
Bajka jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org