Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Wystawy

Wystawy Nasze sukcesy wystawowe, jak przygotować CzW, jak wystawiać....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 16-06-2005, 11:03   #41
leśniczyna
Member
 
leśniczyna's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Location: Wejherowo
Posts: 517
Default

Jeśli chodzi o Demolkę, to następny cel - Bielsko-Biała a tak odpoczywa sobie w puszczy..
leśniczyna jest offline   Reply With Quote
Old 18-06-2005, 08:58   #42
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default

Agnieszko,
Dzis dopiero na spokojnie poogladalam sobie fotki z wystawy - znakomite są, zwłaszcza te z wilczakami w ruchu.
Najbardziej podoba mi się to, gdzie Adusi wydawało się, że Varg kopie prądem. Zupełnie jakby chciala mu powiedzieć "zjezdżaj stąd, fałszywcu!"

A masz może jakieś zdjęcia zwiewnej szaty pani sędzi i zdziwionego tym Varga? To mógłby być hit sezonu Ciekawe, jakby w takiej sytuacji zachowały się włoskie wilczaki, bo skoro podkulają ogony już na wejściu.....

Proponuję nową konkurencję sportową dla CzW - bieg na 40 km z przewodnikiem albo w powiewajacej szacie albo z dłuuugą brodą (zaleznie od płci) . Wtedy pieski będą bezkonkurencyjne na wystawach, bo żaden sędzia ich nie zaskoczy wyglądem
Rona jest offline   Reply With Quote
Old 18-06-2005, 11:31   #43
Agnieszka
Distinguished Member
 
Agnieszka's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Location: Supraśl/Poznań
Posts: 2,513
Default

Quote:
Originally Posted by Rona
Najbardziej podoba mi się to, gdzie Adusi wydawało się, że Varg kopie prądem. Zupełnie jakby chciala mu powiedzieć "zjezdżaj stąd, fałszywcu!"
To zdjęcie dla mnie jest też rewelacyjne, bo doskonale pokazało, jakie wilczaki strzelają miny . Adka: "O matko, on znowu za mną lezie", a Varg: "Ale o co ci chodzi???"

Quote:
A masz może jakieś zdjęcia zwiewnej szaty pani sędzi i zdziwionego tym Varga? To mógłby być hit sezonu Ciekawe, jakby w takiej sytuacji zachowały się włoskie wilczaki, bo skoro podkulają ogony już na wejściu.....
Włoskie wilczki wylecialy by z ringu...

Niestety nie mam . Nie udało się zrobić takiego zdjęcia, bo akurat jak byliśmy w ringu z Vargusiem, to mój tata, który robił zdjęcia, musiał się chować, żeby piesgo nie widział... Bo inaczej Varg by do mojego taty wyrwał i by było po zabawie.... Ah, ta miłość... Mam nadzieję, że może jakieś zdjęcia udało się zrobić Właścicielom Daphne albo Maxa .
Agnieszka jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org