Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Zdraví a výživa

Zdraví a výživa Jak krmit vlčáka, informace o psích krmivech, jak vakcinovat a co dělat, když pes onemocní...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 12-08-2010, 12:06   #81
mellorn
Member
 
mellorn's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Prague
Posts: 523
Default

o zadnem kurniku nevim a ani si nevybavuju,ze by se k nejakemu v posledni dobe dostala. ale diky za radu,pujdu ji dnes koupit odcervovadlo a ten sampon a uvidime.je nejaka osvedcena znacka samponu? odcervena byla naposledy 30.5.2010,coz je vlastne uz i cas na dalsi.
mellorn jest offline   Reply With Quote
Old 13-08-2010, 02:52   #82
Monika
Junior Member
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 346
Default

Quote:
Originally Posted by mellorn View Post
Poslednich 14 dni zacala arwen linat,hrebelcuju ji denne nekolikrat a pokazde vycesu velkou hrst chlupu,takove te jemne podsady. je to u tech bytaku normalni,zacit linat v pulce srpna? jo a taky jsem ji objevila na nekolika mistech skoro vypadlou srst,neni to uplne hole misto,ale je tam viditelne mene chlupu. zere syrove maso,zlazky ma cistene pred par mesici,ale pravda je,ze si obcas zasankuje,harala se na jare.olej na srst nedostava teda pravidelne,zloutek tak 1x tydne,zacala jsem zase davat chlorellu.myslite,ze ta hola mista jsou na veterinu,nebo je to normalni prubeh linani? predesla leta tak moc nelinala,skoro to na ni nebylo videt,ze se meni srst....
U fen je línání ovlivněno hormonálně, především. Dokáží vylínat "na kůži" třeba i v lednu. (se psy - samci, je to ale obdobné).
Vaše fena je před háráním? A nebo, neprodělala falešnou březost a kdy?
Taky se musím zeptat, proč necháváte análky čistit? Fena má s vyprazdňováním potíže či trpí průjmy?

Monika
http://www.wolfdogs.cz/
__________________
http://zmolu.vlcak.cz/
Monika jest offline   Reply With Quote
Old 14-08-2010, 16:48   #83
mellorn
Member
 
mellorn's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Prague
Posts: 523
Default

Quote:
Originally Posted by Monika View Post
U fen je línání ovlivněno hormonálně, především. Dokáží vylínat "na kůži" třeba i v lednu. (se psy - samci, je to ale obdobné).
Vaše fena je před háráním? A nebo, neprodělala falešnou březost a kdy?
Taky se musím zeptat, proč necháváte análky čistit? Fena má s vyprazdňováním potíže či trpí průjmy?

Monika
http://www.wolfdogs.cz/
dalsi harani,pokud bude harat 2x rocne by melo byt rijen nebo listopad,ale harala se prvne,takze o pravidelnosti mozna nebude zatim rec. falesku nemela urcite,nic jsem u ni nepozorovala.
a analni zlazky jsem nechavala cistit jen jednou u prilezitosti ockovani,kdy mi fena zacala vic "sankovat",doktor rikal,ze je mela celkem plne,ted u ni to sankovani cas od casu taky pozoruju.myslela jsem,ze se to delat ma,ze to psovi prijemne neni,pokud s tim ma problem.vcera jsem ji odcervila,zatim se ta hola mista nijak nerozsiruji ani nezhorsuji zda se...
mellorn jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org