Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Wystawy

Wystawy Nasze sukcesy wystawowe, jak przygotować CzW, jak wystawiać....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 26-07-2010, 19:26   #1
Bajka
'Wilk z baśni' :)
 
Bajka's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Kraków / Żydów...i tak na zmianę:)
Posts: 749
Default Zakopane kwpr - 01.08.2010

My będziemy jak dojedziemy
Jest już spis wystawców, ale nie ma przyporządkowania klas ani ilości psów w rasie,więc nie wiem czy nie namieszałam 'w trakcie" i czy nie zgubiłam kogoś "przed" lub "po":

Faceci (a właściwie to facet, bo jeden ) :
13- Aresco Wilcza Saga - kl. młodzieży

Panieneczki:
14- Clair De Lune Srdcervac - kl. szczeniąt
15-Balta Jantarowa Wataha - kl. młodzieży
16 - Agía Illiás Norský vlk - pośrednia/otwarta (tu i tu mogą, ale ostatnio w Ustroniu Pavlina wystawiała Agię w pośredniej)
17 - Kalaratri z Peronówki - kl. otwarta
18 - Lorelei z Peronówki - kl. otwarta

Jak widać będzie zagraniczny gość, ale gość już w Polsce na wystawach obyty, bo ostatnio np BOB-a zgarnął
__________________

www.wilkzbasni.pl
Kalaratri z Peronówki (Furia) & Clair De Lune Srdcerváč (Luna) & Bazyliszek Wilk z baśni

Last edited by Bajka; 26-07-2010 at 19:32.
Bajka jest offline   Reply With Quote
Old 02-08-2010, 10:28   #2
Louve
Wilcza Saga
 
Louve's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Częstochowa/Rzeszów
Posts: 809
Default

Dobra, trzeba wreszcie podać wyniki. Rescu ma Zwycięzcę Młodzieży, Najlepszego Juniora i BOBa. Z tego co się orientuję, Małe Zło, tzn. Lunka ma Najlepsze Szczenię, a Agia NSwR. W klasie otwartej Lorka była pierwsza, Furia druga. A oceny.. Lun to wiadomo, że WO, a reszta chyba doskonała, o ile się nie mylę. Na BISach nic, bo "czeski wilk", jak to dwukrotnie było wyczytane nie podobał się tak bardzo, jak te bardziej "wystawowe" rasy. Mimo wszystko nieźle się uśmiałam przy "czeskim wilku".
Ogólnie, to wystawa całkiem fajna, bo tereny ciekawe. Dziękuję wszystkim za miłą atmosferę, można było troszkę pogadać
__________________
Bo to wszystko... to takie przesadnie wyraźnie poplątane jest!


Louve jest offline   Reply With Quote
Old 02-08-2010, 11:13   #3
Bajka
'Wilk z baśni' :)
 
Bajka's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Kraków / Żydów...i tak na zmianę:)
Posts: 749
Default

Quote:
Originally Posted by Kasia&Cora View Post
Dobra, trzeba wreszcie podać wyniki. Rescu ma Zwycięzcę Młodzieży, Najlepszego Juniora i BOBa. Z tego co się orientuję, Małe Zło, tzn. Lunka ma Najlepsze Szczenię, a Agia NSwR. W klasie otwartej Lorka była pierwsza, Furia druga. A oceny.. Lun to wiadomo, że WO, a reszta chyba doskonała, o ile się nie mylę. Na BISach nic, bo "czeski wilk", jak to dwukrotnie było wyczytane nie podobał się tak bardzo, jak te bardziej "wystawowe" rasy. Mimo wszystko nieźle się uśmiałam przy "czeskim wilku".
Ogólnie, to wystawa całkiem fajna, bo tereny ciekawe. Dziękuję wszystkim za miłą atmosferę, można było troszkę pogadać
Kasia, gratulujemy! Młody idzie jak burza Załujemy, że nie mogliśmy zostać do końca, bo Wojtek musiał jeszcze tego samego dnia wracać na Słowację :/ więc nas ominął i finał wilczaków i BIS-y Małe Zło faktycznie zeszło z WO i Naj Szczenięciem a Fuśka widać nie ten dzień bo na doskonałą nie pobiegła tylko bdb. Loreczka dostała doskonałą oczywiście i CWC, pięknie się z Roną zaprezentowały
Też dziękujemy za miłą atmosferę Bardzo miło było spotkać się ze wszystkimi i pogadać Fajna ta wystawa, bo taka spokojna
Kasia, czeski wilk to i tak lepiej niż głucha cisza Rozmawiałam ostatnio z hodowcą hartów polskich i mówiła mi, że raz na czas na wystawach poza naszym krajem, na BIS-ach przy wyjściu zdarza się im głucha cisza zamiast wyczytania rasy
__________________

www.wilkzbasni.pl
Kalaratri z Peronówki (Furia) & Clair De Lune Srdcerváč (Luna) & Bazyliszek Wilk z baśni
Bajka jest offline   Reply With Quote
Old 02-08-2010, 11:27   #4
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default

Gratulacje dla Resca, który pięknie się prezentował na ringu i reszty!!! Fajnie było: kameralna atmosfera, sprawne sędziowanie, sympatyczni wystawcy i psiaki i (sic!) nieobecność namolnych paparazzi!!!

Jesteśmy mega usatysfakcjonowani wynikiem, bo pozostała nam już tylko jedna pańszczyzna do odrobienia. Lorka chyba rozpoczęła championat, ale jest to bez znaczenia, bo i tak go nie planuje kończyć
__________________

Rona jest offline   Reply With Quote
Old 02-08-2010, 11:36   #5
Grin
Wilkokłak
 
Grin's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Katowice
Posts: 2,220
Default

Gratulacje!
Quote:
Originally Posted by Rona View Post
Jesteśmy mega usatysfakcjonowani wynikiem [...] Lorka chyba rozpoczęła championat [...]
No ba! I nawet ogon postawiony na sztorc w niczym ani nikomu nie przeszkadzał.
Grin jest offline   Reply With Quote
Old 02-08-2010, 12:08   #6
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default

Quote:
Originally Posted by Grin View Post
No ba! I nawet ogon postawiony na sztorc w niczym ani nikomu nie przeszkadzał.
Ogon na sztorc, bo przy sąsiednim ringu stała groźnie wyglądająca rotka!

Quote:
Fuśka widać nie ten dzień...
Lorka czasem burczy na Furie w Axio, ale tym razem dziewczyny trzymały sztamę Prawie na wszystkich fotkach z ringu Lorka ustawiona tyłem do Fu, wyraźnie wysyłała cioteczce sygnały uspokajające... Fu biegała pięknie jak tylko ona potrafi; może ta wojownicza rotka ją zdeprymowała? Widziałam wcześniej, że borderkom mocno dawała się we znaki!
__________________


Last edited by Rona; 02-08-2010 at 16:12. Reason: literowka
Rona jest offline   Reply With Quote
Old 02-08-2010, 15:18   #7
Bajka
'Wilk z baśni' :)
 
Bajka's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Kraków / Żydów...i tak na zmianę:)
Posts: 749
Default

Quote:
Originally Posted by Rona View Post
Lorka czasem burczy na Furie w Axio, ale tym razem dziewczyny trzymały sztamę Prawie na wszystkich fotkach z ringu Lorka ustawiona tyłem do Fu, wyraźnie wysyłała cioteczce sygnały uspakajające... Fu biegała pięknie jak tylko ona potrafi; może ta wojownicza rotka ją zdeprymowała? Widziałam wcześniej, że borderkom mocno dawała się we znaki!
A to prawda! Jak w Axio czasem Lorka mówi Furii co myśli, tak na wystawie trzymały sztamę Koleżanki ze szkolnej ławki
Rona, a co do Lorkowego Championatu i pańszczyzny, to ja się doczekać nie mogę na Twoje wystawowe spostrzeżenia obiecane w jednym z wolfdogowych wątków
__________________

www.wilkzbasni.pl
Kalaratri z Peronówki (Furia) & Clair De Lune Srdcerváč (Luna) & Bazyliszek Wilk z baśni
Bajka jest offline   Reply With Quote
Old 02-08-2010, 16:12   #8
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default

Quote:
Originally Posted by Aga Wó. View Post
Rona, a co do Lorkowego Championatu i pańszczyzny, to ja się doczekać nie mogę na Twoje wystawowe spostrzeżenia obiecane w jednym z wolfdogowych wątków
Będzie, będzie... może nawet opowiadanie na wd, ale kiedy skończymy karierę wystawową, czyli pewnie dopiero w przyszłym roku - na wystawę krakowską się nie wybieramy, bo akurat wtedy tropimy.

Z wczorajszej wystawy też mam 'kwiatuszka', a nawet dwa Zauważyłaś dlaczego Lorka nagle, na kilka sekund, stanęła jak wryta kiedy biegała o naj. sukę? Leszkowi udało się tę scenkę sfotografować -będzie naprawdę śmieszna ilustracja!
__________________

Rona jest offline   Reply With Quote
Old 02-08-2010, 20:30   #9
Witek
Plessowy wilczak
 
Witek's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Location: Pszczyna
Posts: 1,200
Default

My również gratulujemy i nie mogę się doczekać zobaczenia Resca. Ostatnio jak go widzieliśmy był młody gniewny
__________________
OBERSCHLESIEN IST MEIN LIEBES HEIMATLAND
Witek jest offline   Reply With Quote
Old 02-08-2010, 20:50   #10
Louve
Wilcza Saga
 
Louve's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Częstochowa/Rzeszów
Posts: 809
Default

Quote:
Originally Posted by trunksia&witgor View Post
My również gratulujemy i nie mogę się doczekać zobaczenia Resca. Ostatnio jak go widzieliśmy był młody gniewny
No wiesz... Teraz to mi "maleństwo" urosło i zmądrzało troszkę. Jest już sporo wyższy od Corki. Ale jak to na czeweczkę przystało, on zawsze już będzie szczenięciem, jeśli o zachowaniu mowa.
__________________
Bo to wszystko... to takie przesadnie wyraźnie poplątane jest!


Louve jest offline   Reply With Quote
Old 03-08-2010, 00:12   #11
Bajka
'Wilk z baśni' :)
 
Bajka's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Kraków / Żydów...i tak na zmianę:)
Posts: 749
Default

Quote:
Originally Posted by Rona View Post
Z wczorajszej wystawy też mam 'kwiatuszka', a nawet dwa Zauważyłaś dlaczego Lorka nagle, na kilka sekund, stanęła jak wryta kiedy biegała o naj. sukę? Leszkowi udało się tę scenkę sfotografować -będzie naprawdę śmieszna ilustracja!
Akurat mi umknęło, bo pewnie moje Małe Zło(tko) dokazywało Ale już fotograficznie zostałam przez Wojtka poinstruowana, to mogę powiedzieć,ze widziałam
__________________

www.wilkzbasni.pl
Kalaratri z Peronówki (Furia) & Clair De Lune Srdcerváč (Luna) & Bazyliszek Wilk z baśni
Bajka jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org