Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Wystawy

Wystawy Nasze sukcesy wystawowe, jak przygotować CzW, jak wystawiać....

 
 
Thread Tools Display Modes
Old 07-07-2013, 18:20   #1
Puchatek
Senior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,330
Default XL Warm.-Mazur. Wystawa w Olsztynie

Uwaga! Będziemy się puszyć/puchacić i rozpękniać z dumy.....
Wzmianka o tym, jak to Gorthan Othinn Ozzy przestał być "wystawowym prawiczkiem"

Lubię p.Sędziego Jerzego Olszewskiego!
1. Na "dzień dobry" stwierdził: "wilczaki to nie moja rasa, ale bardzo je lubię." i był uśmiechnięty -PLUS!
2.Ocena >Doskonała< /Zwycięzcą nie ma się co chwalić, bo byliśmy jedynym ocenianym egzemplarzem na wystawie /chociaż były jeszcze dwa bure: Ulvar, który przyszedł nam sekundować i Laila w aucie/. Opis: "Głowa o dobrych proporcjach. Oko o dobrym kształcie, wolałbym jaśniejsze. B.ładny korpus. Dobrze ustawione i prowadzone kończyny. Szata o dobrej strukturze." -PLUS! /chociaż mnie pytał, czy nie uważam, że Ozzy ma za ciemne oko. Skwitowałam: "Wysoki Sądzie, skoro p.Sędzia tak mówi, to nie będę tego podważać." Inna sprawa, że Ozzy ma oczy bardzo jasne -to też opinia wilczakowych Obserwatorów....reszty opisu nie podważam.... w końcu wiem, jakiego mam wilczaka
3. Po pytaniu, czy zostaje na jakieś porównania i moim "nie" rzekł-był: "To nic więcej nie dostanie i szkoda, bo chętnie bym wszystkim pokazał, jak wygląda prawidłowy wilczak" -
PLUS!
....
Byliśmy pewni, że będzie wypad z ringu za złe zachowanie /3 dni łażenia po mieścinie Orzysz, to żaden socjal, a i Orzyszowi do miasta daleko..../, ale mój "Smoczek" nie spylił, nikogo nie pogryzł, pokazał i przód /niechętnie/ i tył /nie miał wyjścia/, dał sobie sprawdzić sierść /zimową, więc sporo sędziemu w ręku zostało na pamiątkę z Ozzika/, nie burczał na miłe Towarzystwo wilczakowe /czekamy na zdjęcia/, nie załatwił się na środku ringu, nie zemdlał. I nawet miał momenty, że ogon był w zwisie manifestującym obojętność.
....
I tylko teraz główkuję, czy to to "gniazdo", czy to Opiekun czy geny.....
Wychodzi mi, że chyba upał i olewczo-luzacki stosunek do imprezy.
...
/Dobra, dawać mi tu następną wystawę! /


Puchatek jest offline   Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org