Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Wystawy

Wystawy Nasze sukcesy wystawowe, jak przygotować CzW, jak wystawiać....

 
 
Thread Tools Display Modes
Old 02-06-2008, 18:50   #11
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Margo, ja przypomnę tylko jedno z pierwszych zdań, jakie napisałam w tym temacie. Że inne jest podejście HODOWCY a inne własciciela (nie cieprie tego słowa dla "panów i władców" ale akurat tu pasuje) .
Co mi z tego czy mam lepszego czy gorszego psa? "Ponad wszelka watpliwość" udowodniono, żę i tak będzie najukochańszym. Prywatme fochy w przypadku raku wygranej są.. prywatnymi fochami
Do dyskusji, do przedstawiania konretów powinnas zaprosic hodowców, nie włascicieli zarejestrowyanych przydomków bo tacy hodowcami JESZCZE nie są, ale hodowców. Takich, którzy maja doswiadczenie, bo maja przynajmmiej jeden miot i juz wiedza co było OK a co wyszło poniżej oczekiwań. Wtedy miałoby to sens. WYmiana - nawet twarda, argumentów między hodowcami cos wnosi. Prywatne ochy i achy " bo mój niunius jest przecież idealny" sa.. no powiedzmy sobie z lekka infantylne i zupełnie niemerytortyczne

Żeby nie było całkiem off, to wracajjac do tematu głównego - dla hodowców wystawa jest wazna, bo to ocena ptracy hodowlanej i TU ma znaczenei kto ocenia.Dla pary człowiek-pies (po prostu) - powinna byc przyjemnościa a radośc ze swietnej oceny- czysta radoscia
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org