Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Kluby CzW i prawo

Kluby CzW i prawo Kluby CzW w Polsce i za granicą, informacje na temat grupy inicjatywnej Klubu Czechosłowackiego Wilczaka, przepisy dotyczące rasy...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 03-02-2010, 15:23   #41
Gia
K-Lee Family
 
Gia's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Location: Wrocław
Posts: 2,400
Send a message via Skype™ to Gia Send Message via Gadu Gadu to Gia
Default

Jeśli moja pomoc na coś się przyda, służę swoją osobą
__________________

Gia, K-lee Vornja z Peronówki & Gran Rosa Amiga Atropa Bella Donna...
Gia jest offline   Reply With Quote
Old 03-02-2010, 15:31   #42
Witek
Plessowy wilczak
 
Witek's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Location: Pszczyna
Posts: 1,200
Default

A ja właśnie się dowiedziałam że GI formuje się gdzieś na jakimiś facebooku (nie wiem co to ale chyba jakiś odpowiednik naszej klasy) i jest już ustalone spotkanie???
Witek jest offline   Reply With Quote
Old 03-02-2010, 15:40   #43
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by trunksia&witgor View Post
A ja właśnie się dowiedziałam że GI formuje się gdzieś na jakimiś facebooku (nie wiem co to ale chyba jakiś odpowiednik naszej klasy) i jest już ustalone spotkanie???
To chyba jakas tajna GI... Elitarna - jedynie dla wybranych... bo my nic o tym nie wiemy....
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 03-02-2010, 15:46   #44
Grin
Wilkokłak
 
Grin's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Katowice
Posts: 2,220
Default

To co, czy to znaczy, że kto pierwszy ten lepszy (w sensie utworzy klub)? Albo może powstaną dwa alternatywne?
Grin jest offline   Reply With Quote
Old 03-02-2010, 16:14   #45
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Mogą Nawet trzy.. Daniel zamieszczał fragment regulaminu.
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 03-02-2010, 16:29   #46
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by Grin View Post
To co, czy to znaczy, że kto pierwszy ten lepszy (w sensie utworzy klub)?
Tzn ja nie mam pojecia ze istnieje jakas grupa 'konkurencyjna'... pierwsze slysze... W sumie byloby to bez sensu... bo tajny klub to... zaden klub...

PS. Sorry, nie pomyslalam, ze to moze byc zart... chodzi o ten Klub z kart bonitacji z Osiecznej?
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 04-02-2010, 08:08   #47
szasztin
Senior Member
 
szasztin's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Sopot
Posts: 1,787
Default

Ja myslę że trzeba okreslić miejsce i czas spotkanie GI. Np w marcu i gdzieś w środku Polski.
Zaprosić hodowców - wysyłając list -mailem lub pocztą i poczekać na potwierdzenia. Poprosić hodowców o przygotowanie własnych pomysłów na klub itd.
Natomiast włascicieli wilczaków zapytać sie ( na forum) kto w tym terminie chce brać udział w takim spotkaniu.
Jak znam życie - na poczatku 50 osób bedzie chciało przyjechać - a przyjedzie 10.
Ja moge pomóc w szukaniu jakiegoś miejsca. Moge wysłać cześć zaproszeń. Fajnie byłoby w maju ruszyc ze zbieraniem deklaracji. Tym bardziej że zaczynają sie spotkania i wystawy i bedziemy cześciej sie spotykać.

Licze bardzo na pomoc Daniela
szasztin jest offline   Reply With Quote
Old 04-02-2010, 10:45   #48
Karina
wilczakowa mamuśka ;)
 
Karina's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Łódź
Posts: 497
Send a message via Skype™ to Karina
Default

Quote:
Originally Posted by szasztin View Post
Ja myslę że trzeba okreslić miejsce i czas spotkanie GI. Np w marcu i gdzieś w środku Polski.
Zaprosić hodowców - wysyłając list -mailem lub pocztą i poczekać na potwierdzenia. Poprosić hodowców o przygotowanie własnych pomysłów na klub itd.
Natomiast włascicieli wilczaków zapytać sie ( na forum) kto w tym terminie chce brać udział w takim spotkaniu.
Jak znam życie - na poczatku 50 osób bedzie chciało przyjechać - a przyjedzie 10.
Ja moge pomóc w szukaniu jakiegoś miejsca. Moge wysłać cześć zaproszeń. Fajnie byłoby w maju ruszyc ze zbieraniem deklaracji. Tym bardziej że zaczynają sie spotkania i wystawy i bedziemy cześciej sie spotykać.

Licze bardzo na pomoc Daniela
jak w środku Polski to prawdopodobnie wpadniemy a i może również będziemy mogli coś doradzić
__________________
Munia - Munia z rodu Potworas
Karina jest offline   Reply With Quote
Old 04-02-2010, 11:28   #49
Narvana
love and terror
 
Narvana's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Location: Twardogóra/Gdańsk
Posts: 3,861
Default

Nie wiem w czym moglabym pomoc-sporo osob juz powiedzialo, ze zajmie sie strona, zdjeciami... Chcialabym, ale... nie wiem w czym.
Jak bedzie klub, na pewno bede chciala w nim uczestniczyc.
__________________
Pozdrawiam
Marzena&Trejsi&Pirat&Garuda
Narvana jest offline   Reply With Quote
Old 04-02-2010, 13:56   #50
Galicja
Galicyjski Wilk
 
Galicja's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Kraków
Posts: 1,124
Default

Właściwie mogłabym napisać to samo co Narvana. Z punktu widzenia informatyki jestem nogą, ale może gdybym mogła pomóc w organizacji, spotkania, lub jakiś sprawach technicznych to służę.

ps. oczywiście, jeśli mogę doradzić, to wybrałabym miejscowośc gdzie jest dużo różnego rodzaju możliwości zakwaterowania, ciężko będzie znaleść miejsce które przyjmie dużą ilość osób ( w tym momencie nie wiemy ile ich będzie ) tylko każdy na własną rękę znajdzie sobie nocleg, tylko wyznaczy się jedno wspólne miejsce spotkania.
__________________
http://www.galicyjskiwilk.pl/

Last edited by Galicja; 04-02-2010 at 14:10. Reason: ps
Galicja jest offline   Reply With Quote
Old 04-02-2010, 14:34   #51
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by szasztin View Post
Ja myslę że trzeba okreslić miejsce i czas spotkanie GI. Np w marcu i gdzieś w środku Polski.
Zaprosić hodowców - wysyłając list -mailem lub pocztą i poczekać na potwierdzenia. Poprosić hodowców o przygotowanie własnych pomysłów na klub itd.
Natomiast włascicieli wilczaków zapytać sie ( na forum) kto w tym terminie chce brać udział w takim spotkaniu.
Jak znam życie - na poczatku 50 osób bedzie chciało przyjechać - a przyjedzie 10.
Ja moge pomóc w szukaniu jakiegoś miejsca. Moge wysłać cześć zaproszeń. Fajnie byłoby w maju ruszyc ze zbieraniem deklaracji. Tym bardziej że zaczynają sie spotkania i wystawy i bedziemy cześciej sie spotykać.

Licze bardzo na pomoc Daniela
W 100% sie zgadzam... Jesli ma powstawac klub to kazdy ma miec prawo w nim dzialac i kazdy moze brac udzial... To samo dotyczy GI....

Jesli chodzi o zbieranie deklaracji to kazdy z nas wie, czy bedzie chcial w nim byc - wiec poczatki beda szybkie...

Co do spotkania - warto, aby czas byl tak wybrany aby jak najwiecej osob moglo wziac udzial... Moja propozycja to troche cierpliwosci i np spotkanie w Lodzi na majowke? Albo termin przed wystawa... Wtedy wszyscy mamy wolne, pogoda zwykle dopisuje (i nie ma ryzyka, ze snieg zasypie drogi), no i to centrum Polski, wiec kazdy bedzie mial blisko...
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP

Last edited by z Peronówki; 04-02-2010 at 14:42.
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 04-02-2010, 14:50   #52
szasztin
Senior Member
 
szasztin's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Sopot
Posts: 1,787
Default

Quote:
Originally Posted by z Peronówki View Post

Co do spotakania - warto, aby czas byl tak wybrany aby jak najwiecej osob moglo wziac udzial... Moja propozycja to troche cierpliwosci i np spotkanie w Lodzi na majowke? Albo termin przed wystawa... Wtedy wszyscy mamy wolne, pogoda zwykle dopisuje (i nie ma ryzyka, ze snieg zasypie drogi), no i do centrum Polski, wiec kazdy bedzie mial blisko...
No własnie - my na wystawe sie nie wybieramy - i w ten weekend robimy spotkanie na Kaszubach - koło Wdzydz Kiszewskich.
A może tam ??? Po wystawie ludzie podjechali by i przenocowali. Z 1.05 na 2.05 lub z 2.05 na 3.05.
Tylko musze zorientowac sie ile tam jest miejsc.
szasztin jest offline   Reply With Quote
Old 04-02-2010, 18:54   #53
aneta1
Member
 
aneta1's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Location: Będzin
Posts: 708
Send a message via Skype™ to aneta1 Send Message via Gadu Gadu to aneta1
Default

Quote:
Originally Posted by szasztin View Post
No własnie - my na wystawe sie nie wybieramy - i w ten weekend robimy spotkanie na Kaszubach - koło Wdzydz Kiszewskich.
A może tam ??? Po wystawie ludzie podjechali by i przenocowali. Z 1.05 na 2.05 lub z 2.05 na 3.05.
Tylko musze zorientowac sie ile tam jest miejsc.
Bardzo chętnie bym przyjechała do was na spotkanie ale jest to nierealne , nie ważne nie o to tu chodzi Może przełóżcie spotkanie na inny termin ?

Zobacz sobie frekwencję na wystawach zdecydowanie Łódź prowadzi i to jako krajówka i międzynarodówka więc uważam że jednak Łódź to dobry pomysł
__________________


aneta1 jest offline   Reply With Quote
Old 04-02-2010, 19:05   #54
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Łódź mi się podoba i lokalizacyjnie i czasowo (o czym pisała Margo)
ALE jeśli komuś miałoby się nie udać dojechać a chciałby coś zadeklarować lub poddać pod dyskusję na TYM spotkaniu to myślę, że może swoje wnioski przekazać na piśmie przez kogoś i w ten sposób nie być tak całkiem "nieobecny"
Przy dzisiejszej technice to i udział w "video konferencji" nie jest specjalnym problemem
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 04-02-2010, 19:10   #55
GRABA
Senior Member
 
GRABA's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Sosnowiec
Posts: 1,687
Default

Quote:
Originally Posted by Gaga View Post
Łódź mi się podoba i lokalizacyjnie i czasowo (o czym pisała Margo)
No to pozostało tylko się przychylić do powyższego


P.S. Czy jak już będzie ustalony termin, to będzie możliwość automatycznego powiadomienia z WD dla jego polskich użytkowników? - to by było dobre
__________________

http://darwilka.blogspot.com/

GRABA jest offline   Reply With Quote
Old 04-02-2010, 19:20   #56
anetawron
Licho nie śpi...
 
anetawron's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: Kanie
Posts: 490
Send a message via ICQ to anetawron
Default

Quote:
Originally Posted by magdalena View Post
Właściwie mogłabym napisać to samo co Narvana. Z punktu widzenia informatyki jestem nogą, ale może gdybym mogła pomóc w organizacji, spotkania, lub jakiś sprawach technicznych to służę.
I ja się podpisuję pod powyższym, gdybym mogła pomóc z zakresu reklamy, promocji, marketigu, PR również służę pomocą...

Czyżby najbliższa wystawa łódzka miała pobić rekord pod względem frekwencji wilczaków?
anetawron jest offline   Reply With Quote
Old 04-02-2010, 19:29   #57
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by anetawron View Post
Czyżby najbliższa wystawa łódzka miała pobić rekord pod względem frekwencji wilczaków?
Jako okoliczności towarzyszące inicjatywnemu spotkaniu-byłaby taka frekwencja bardzo miłym akcentem
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 04-02-2010, 19:42   #58
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by szasztin View Post
No własnie - my na wystawe sie nie wybieramy - i w ten weekend robimy spotkanie na Kaszubach - koło Wdzydz Kiszewskich.
A może tam ??? Po wystawie ludzie podjechali by i przenocowali. Z 1.05 na 2.05 lub z 2.05 na 3.05.
Tylko musze zorientowac sie ile tam jest miejsc.
Ja do Wydz sie wybieram i tak... Rzucilam Lodza, abo zwykle i tak jest tam masa osob i nasz obecny klub ma tam siedzibe... Wiec moze by mogli pomoc...
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 04-02-2010, 19:42   #59
szasztin
Senior Member
 
szasztin's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Sopot
Posts: 1,787
Default

Zgadzam się że termin łódzkiej wystawy to dobry termin. Tym bardziej że wiele osób się na tą wystawę wybiera.
My tak czy inaczej wybieramy zasłużony odpoczynek na Kaszubach i zapraszamy tam chętnych.
Tym bardziej że dla nas to taka "świecka "tradycja
szasztin jest offline   Reply With Quote
Old 04-02-2010, 19:46   #60
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by aneta1 View Post
Zobacz sobie frekwencję na wystawach zdecydowanie Łódź prowadzi i to jako krajówka i międzynarodówka więc uważam że jednak Łódź to dobry pomysł
Prawde mowiac dlatego ja zaproponowalam.... Zawsze jest nas tam najwiecej. Lodz jest w centrum Polski, no i w "wolnym" terminie... Wiadomo jak czasem trudno ulozyc plany tak, aby gdzies dotrzec na spotkanie... A polaczanie przejemnego (wystawy) z pozytecznym (GI) przyjdzie wielu osobom latwo... Termin spotkania mozemy ustawic "po wystawie", wiec odpadnie klopot z noclegami... Bo nawet jesli spotkanie sie przeciagnie to kazdy dojedzie do domu (ew. do Wydz) jeszcze o sensownej porze... Co do miejsce - tu warto by sie bylo zdac na osoby z Lodzi - nie wiem jak wyglada ewentualna mozliwosc podnajecia pokoju w budynku na terenie wystawy. A moze po wystawie sie udamy w inne miejsce, gdzie mozna podyskutowac? Kawiarnia?
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org