Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Wystawy

Wystawy Nasze sukcesy wystawowe, jak przygotować CzW, jak wystawiać....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 18-05-2009, 17:07   #61
GRABA
Senior Member
 
GRABA's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Sosnowiec
Posts: 1,687
Default

Nie Grin, to nie mąż, te smaczki były duże, a Wy mieliście malutkie
No tak kwestia luźnego ogona, skoro Unka niby ma coś inaczej z ogonem, to ciekawe czemu ta końcówka nie zmierza w kierunku brzucha

Przygotowawczy straszny, bez osłony tylko między kolejnymi etapami selekcji można było schować się po małym namiocikiem. Unka wybrała miejce przy kolumnie, co nie bardzo mi się podobało, ale ją ciekawiły głosy, a już panowie instrumentaliści, to coś super i coś innego.
Tu też sędziowie mieli możliwość zaobserwowania tego co inni widzieli (żeby tu ładnie powiedzieć) od innej strony
Nie boję się ringu i złej oceny, przecież w Niemczech nie było rewelacji
Swoją drogą jak sobie przypominam, to w Częstochowie Ciri wygrała BOBa tylko dlatego, że Unka nie chciała sie ustawić - więc też przegrałyśmy
__________________

http://darwilka.blogspot.com/

GRABA jest offline   Reply With Quote
Old 18-05-2009, 17:37   #62
btd
złośliwy krasnolud
 
btd's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 705
Default

Quote:
Swoją drogą jak sobie przypominam, to w Częstochowie Ciri wygrała BOBa tylko dlatego, że Unka nie chciała sie ustawić - więc też przegrałyśmy
Tak więc jak napisałem - pracuj a nie cwaniakuj. Tak głupio mieć taką wspaniałą gwiazdę (co prawda to dopiero początek, ale to nie ważne, no nie?) a psuć jej występ.

aha:
Quote:
skoro Unka niby ma coś inaczej z ogonem,
To już widzisz rzeczy nie napisane? Ja napisałem że ma coś inaczej z ogonem? Mi nie wciśniesz czegoś czego nie napisałem.
__________________
CIRI Wilk z Polskiego Dworu [']

Last edited by btd; 18-05-2009 at 17:42. Reason: dopisane: aha: i dalej
btd jest offline   Reply With Quote
Old 18-05-2009, 21:14   #63
Grin
Wilkokłak
 
Grin's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Katowice
Posts: 2,220
Default

Jeśli ktoś byłby zainteresowany, w galerii już pojawiły się nasze zdjęcia http://www.wolfdog.org/drupal/pl/gallery/subcat/2/3180/
Zaznaczam tylko, że większość robiłam ja, nie Jacek, więc nie spodziewajcie się niczego nadzwyczajnego.
(Zdjęcie Ciri pod parasolem z tego co widzę, zasiliło jej galerię )
Grin jest offline   Reply With Quote
Old 18-05-2009, 21:24   #64
btd
złośliwy krasnolud
 
btd's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 705
Default

Dzięki za linka.

I nie mów, dobre fotki masz.
__________________
CIRI Wilk z Polskiego Dworu [']
btd jest offline   Reply With Quote
Old 18-05-2009, 21:25   #65
Grin
Wilkokłak
 
Grin's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Katowice
Posts: 2,220
Default

Quote:
Originally Posted by btd View Post
Dzięki za linka.

I nie mów, dobre fotki masz.
Dzięki za miłe słowa.
Grin jest offline   Reply With Quote
Old 18-05-2009, 21:25   #66
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Nastrzelałaś Głownie zwyciężczyni.. ale to zwykle tak bywa, że jak z psa tryska radość to migawka sama pstryka A Łowiec kolejny urodzony showman.. luzaczek w stylu "patrzcie i podziwiajcie"
fajne foty
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 18-05-2009, 21:29   #67
btd
złośliwy krasnolud
 
btd's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 705
Default

Quote:
A Łowiec kolejny urodzony showman.. luzaczek w stylu "patrzcie i podziwiajcie"
Właśnie to mi 'umkło'. Bardzo fajnie Łowca się zachowywał, a on dopiero w szczeniakach jest. Jak dla mnie to tylko to utrzymajcie to zobaczycie jak śmigać będziecie
__________________
CIRI Wilk z Polskiego Dworu [']
btd jest offline   Reply With Quote
Old 18-05-2009, 21:29   #68
Grin
Wilkokłak
 
Grin's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Katowice
Posts: 2,220
Default

Quote:
Originally Posted by Gaga View Post
Nastrzelałaś Głownie zwyciężczyni.. ale to zwykle tak bywa, że jak z psa tryska radość to migawka sama pstryka A Łowiec kolejny urodzony showman.. luzaczek w stylu "patrzcie i podziwiajcie"
fajne foty
No Aga z Uni miały więcej występów, więc też więcej zdjęć. Na koniec Jacek przejął sprzęt.
Za showmana dzięki. Co prawda jego bardziej interesowało, co pańcio ma "w zanadrzu", niż kto na niego patrzy.
Grin jest offline   Reply With Quote
Old 18-05-2009, 21:31   #69
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Ale stoi jakby sie w ringu urodził Luz kompletny To lubię.....
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 18-05-2009, 21:41   #70
Grin
Wilkokłak
 
Grin's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Katowice
Posts: 2,220
Default

Quote:
Originally Posted by btd View Post
Właśnie to mi 'umkło'. Bardzo fajnie Łowca się zachowywał, a on dopiero w szczeniakach jest. Jak dla mnie to tylko to utrzymajcie to zobaczycie jak śmigać będziecie
A mnie z kolei umknął ten Twój post.
Dzięki piękne.
Grin jest offline   Reply With Quote
Old 18-05-2009, 22:47   #71
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Quote:
Originally Posted by btd View Post
Właśnie to mi 'umkło'. Bardzo fajnie Łowca się zachowywał, a on dopiero w szczeniakach jest. Jak dla mnie to tylko to utrzymajcie to zobaczycie jak śmigać będziecie
To jest fakt, ze az miło się patrzy co Jacek robi z Łowca w ringu. Pełen profesjonalizm. No i widać masę pracy włożoną w tego psiaka.

P.S.
Dziękuje wszystkim za zdjęcia bo ja miałem totalne lenistwo i właściwie to barzdiej byłem zajęty komunią. No ale udało się i jedno i drugie i jak na wystawie nie robiłem zdjeć to potem miałem 4 godziny sesji na prawie 1000 zdjeć. Koszmar bo obrabiam je już ponad 24 godziny.

Last edited by wilczakrew; 18-05-2009 at 22:52.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 19-05-2009, 08:48   #72
Grin
Wilkokłak
 
Grin's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Katowice
Posts: 2,220
Default

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
To jest fakt, ze az miło się patrzy co Jacek robi z Łowca w ringu. Pełen profesjonalizm. No i widać masę pracy włożoną w tego psiaka.
Wielki dzięki za tak miłe słowa.
Ale szczerze mówiąc - gdzie nam tam do "masy pracy". Ja tam mam wręcz wrażenie, że ciągle jeszcze za mało, a czas tak szybko leci i nie da się go cofnąć.

Quote:
NB- dzięki fotom widać jak na dłoni chody, ogony i inne detale, które w tekstach wyglądały zupełnie inaczej Dlatego zdjęcia mają taką wartość- tu się nie da oszukać
Ojej, gdybym była świadoma, że będą takim "materiałem dowodowym" i przez to dokładnie studiowane, bardziej bym się starała o ich jakość.
Grin jest offline   Reply With Quote
Old 19-05-2009, 09:19   #73
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by Grin View Post
Ojej, gdybym była świadoma, że będą takim "materiałem dowodowym" i przez to dokładnie studiowane, bardziej bym się starała o ich jakość.
No coś Ty Wszystko jest super Miał być reportaż i jest.
Było światło, jest ostrość, kadr.., a jak chcesz poszaleć artystycznie to zrobisz specjalną sesję ale wtedy oceniać się będzie co innego

Dla mnie foty reportażowe mają niezaprzeczalną wartość zatrzymania chwili. Bez fotek ciężko wyjaśnić różnice np. w ułożeniu ogona, który wyraźnie pokazuje stan psa (wiem, wiem - to istotne tylko dla niektórych ), czy fazy ruchu, o budowie którą można zobaczyć w statyce i ruchu już nie wspomnę

No a przy okazji takie zdjęcia odsłaniają każdą ściemę
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org