Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Kluby CzW i prawo

Kluby CzW i prawo Kluby CzW w Polsce i za granicą, informacje na temat grupy inicjatywnej Klubu Czechosłowackiego Wilczaka, przepisy dotyczące rasy...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 14-11-2012, 16:08   #261
krzyg
Dziad Borowy
 
krzyg's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 76
Send a message via Skype™ to krzyg
Default

Quote:
Originally Posted by Rybka View Post
No to na przykład my
A napiszesz adres na priv?
Adres wisi przecież na stronie GI: http://czw.pl/wstap-do-klubu/
__________________
There is no reality -- only our own order imposed on everything.
Basic Bene Gesserit Dictum
krzyg jest offline   Reply With Quote
Old 14-11-2012, 16:59   #262
Rybka
Member
 
Rybka's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Stargard
Posts: 757
Default

Quote:
Originally Posted by krzyg View Post
Adres wisi przecież na stronie GI: http://czw.pl/wstap-do-klubu/
Kurna Krzyg, a ja czekam na Wasz nowy poprzeprowadzkowy
No to do Wawy poślem! Dzięki
__________________
Rybka jest offline   Reply With Quote
Old 14-11-2012, 21:12   #263
krzyg
Dziad Borowy
 
krzyg's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 76
Send a message via Skype™ to krzyg
Default

Quote:
Originally Posted by Rybka View Post
Kurna Krzyg, a ja czekam na Wasz nowy poprzeprowadzkowy
No to do Wawy poślem! Dzięki
Do nas na wieś priorytet z Lublina (~60km) szedł ostatnio prawie dwa tygodnie. Nie wiem czy od Was doszedłby w tym roku
__________________
There is no reality -- only our own order imposed on everything.
Basic Bene Gesserit Dictum
krzyg jest offline   Reply With Quote
Old 09-01-2013, 02:30   #264
erendil
Junior Member
 
erendil's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Location: Ostrzeszów
Posts: 137
Default

Już po nowym roku, może jest więcej deklaracji i można zakładać klub?
__________________
http://www.veritas-ad-wolf.pl/
erendil jest offline   Reply With Quote
Old 06-06-2013, 21:31   #265
Puchatek
Senior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,330
Default

Tak sobie myślę... mamy kolejnych Opiekunów, sezon "wystawienniczy" w pełni, dużo spotkań, zaraz Późna, za moment WAR, więc....
Do pracy Rodacy!
Puchatek jest offline   Reply With Quote
Old 20-06-2013, 13:03   #266
Puchatek
Senior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,330
Default

Na FB też znowu jesteśmy:
http://www.wolfdog.org/forum/showthr...ghlight=Galiba
Puchatek jest offline   Reply With Quote
Old 21-06-2013, 13:59   #267
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Napisalam u siebie, pisze tez tu - jak wiecie Ela i Grzes zamykaja pod koniec czerwca zbieranie deklaracji.... Wydaje mi sie, ze chca postapic wedlug tego scenariusza: po tym jak pogonilismy Grzesia, postanowil on jednak zostac prezesem klubu wilczaka w Polsce, a Ela zagwarantowac sobie miejsce w zarzadzie... W tym klubie beda wybory, wiec gwarancji nikt nie ma i nikt nikomu nie obieca stolkai... A Grzes ma wrecz gwarancje, ze chyba nikt normalnie myslacy na niego nie zaglosuje (za bardzo sobie nabruzdzil swoimi przekretami i klamstwami)... Stad ich pomysl na klub sarlooso-wilczakowy... Tu maja pewnosc, ze do zarzadu sie dostana, bo to przeciez wszystko ich ludzie... Jak wiece w Polsce moze byc tylko jeden klub rasy. I wedlug mnie licza wlasnie na to, ze rejestracja ich klubu zablokuje mozliwosc rejestracji tego klubu... Teraz zamykaja wlasnie mozliwosc zglaszania sie do nich. Iteraz pomyslcie: KTORY KLUB ZAMYKA MOZLIWOSC REJESTRACJI? Zaden. Chetnych przyjmuje sie przez caly czas. Dlaczego Ela i Grzes tak robia: chca sie zabezpieczyc przed mozliwoscia, ze jesli ZK uzna ich klub jako jedyny klyb wilczaka, to aby inni ludzie (czt nikt z nas) nie mogli brac udzialu w wyborach. Bo to mogloby zagozic ich stolkom... Pewnie odblokuja rejestracje po wyborach, bo przeciez nikt ich ze stolkow po fakcie nie zrzuci... Przez 4 lata beda GURU.... To wedlug mnie jedyna ich motywacja....

Stad moja prosba - jesli skladaliscie deklaracje do obu klubow POWAZNIE zastanowcie sie nad ich wycofaniem, nad napisaniem o tym do Elci.... Bo jesli plan Grzesia i Elci sie powiedzie to zostaniemy z klubem saarlosowo-wilczakowo-sznaucerkowym(?), ktory jest potrzebny psu na bude.... I z Grzesiem jako prezesem....
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 21-06-2013, 14:23   #268
Khan
Junior Member
 
Khan's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Location: Łódź
Posts: 149
Default

Przejrzałem regulamin Klubu Ras i znalazłem paragraf 3, który tu cytuję;
"W obrębie danej rasy (grupy ras) może być powołany jeden lub więcej Klubów, które zrzeszają sympatyków rasy stanowią forum dyskusyjne dotyczące historii, hodowli i rozwoju rasy"
http://www.zkwp.pl/zg/regulaminy/Reg...klubu_rasy.pdf
Co do meritum to oczywiście, trzeba się zdecydować czego się chce..

Last edited by Khan; 21-06-2013 at 14:27.
Khan jest offline   Reply With Quote
Old 21-06-2013, 14:53   #269
Puchatek
Senior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,330
Default

Quote:
Originally Posted by Cwany Wilk View Post
Co do meritum to oczywiście, trzeba się zdecydować czego się chce..
To chyba już najwyższa pora....
Cwany Wilku, trochę mnie uspokoiłeś tym paragrafem, ale nadal nie mogę zrozumieć dlaczego coś jawnego jest tak cholernie skrywane przed światem i oczekuje się od ludzi, że pójdą ślepo w "enigmę". A w tej konfiguracji personalnej, w mocno zamordeistyczną "enigmę".....
....
"Palec pod budkę-bo za minutke-zamykam budkę" -to była zabawa z moich młodzieńczych lat... do tej pory nie bardzo wiem, o co w niej chodziło i po co mieliśmy w dłoń wołającego wsadzać te palce...... zawsze po fakcie organizator ogłaszał zasady i zwykle nas "robił w dudka"......
Puchatek jest offline   Reply With Quote
Old 21-06-2013, 15:11   #270
Khan
Junior Member
 
Khan's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Location: Łódź
Posts: 149
Default

Bo, chyba tak naprawdę, to nie chodzi już o Klub, tylko kto komu. My i Wy. Jak Wy tak, to my Wam tak. I co Wy na to?
Khan jest offline   Reply With Quote
Old 21-06-2013, 15:44   #271
Puchatek
Senior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,330
Default

Quote:
Originally Posted by Cwany Wilk View Post
I co Wy na to?
Ja mogę mówić tylko za siebie -za Burą, nie organizatora...
Panicznie boję się Grześka, panicznie boję się kłamstw/szachrajstw/machlojek/ściem, panicznie boję się, gdy widzę, że ktoś wyciąga do mnie rękę a w drugiej z tyłu trzyma nóż...
Zasadą demokracji jest, że gdy dana grupa ma większość, to proponuje mniejszości przyłączenie, bo o jedność chodzi... i ta większość przechodzi np. w sejmie....tak było w zeszłym roku. Mniejszość się "nafochała", upchnęła Grześka gdzieś za kotarę /że niby on w tym nie bierze udziału/ i przyoblekła "nową twarz". Ty masz swoje lata, ja mam swoje lata -takie "przepoczwarzania" widzimy dzień po dniu na przykładzie SLD.... jednak pod nową maską "europejczyków" nadal krwawe ręce komuny strzelającej do Rodaków...
Dziwisz się więc, że się boję? Ale mimo tego strachu, będę o tym mówiła głośno. A każdy niech to interpretuje jak chce....
...
Czego oczekujesz? Ale powiedz "otwartym tekstem".
...Mierzą mnie już sytuacje, gdy tak jak wczoraj, wszedł w temat na FB jakiś człowiek /-ma psa z JW / i praktycznie nic konstruktywnego oprócz rozpoczęcia pyskówki nie wniósł /ale coś "bełkotał", że nie poprze jednej i drugiej strony... śmiechu warte/.... Jak znam życie, opinia będzie taka, że pyskaczami we wczorajszej para-dyskusji będziemy my /-bo odpowiedzieliśmy człowiekowi cięto..../ -to będzie kolejne kłamstwo, ale przecież długo powtarzane stanie się w końcu bursztynową prawdą....nie pierwszą zresztą tego "formatu"....
Puchatek jest offline   Reply With Quote
Old 21-06-2013, 19:55   #272
anula
czuły barbarzyńca
 
anula's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: miastowieś S-łomianki
Posts: 1,859
Default

Quote:
Originally Posted by Bura View Post
J
Panicznie boję się Grześka, panicznie boję się kłamstw/szachrajstw/machlojek/ściem, panicznie boję się, gdy widzę, że ktoś wyciąga do mnie rękę a w drugiej z tyłu trzyma nóż...
No, w w strach Burej to ja raczej nie uwierze - poprosze o wlasciwy dobor sformułowań - wydaje mi się, że raczej chodzi o POGARDĘ...
anula jest offline   Reply With Quote
Old 21-06-2013, 20:16   #273
Grin
Wilkokłak
 
Grin's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Katowice
Posts: 2,220
Default

A ja jednak myślę, że Bura napisała dokładnie to co chciała i że nie ma to nic wspólnego z brakiem odwagi.
Grin jest offline   Reply With Quote
Old 22-06-2013, 14:26   #274
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by Bura View Post
...Mierzą mnie już sytuacje, gdy tak jak wczoraj, wszedł w temat na FB jakiś człowiek /-ma psa z JW / i praktycznie nic konstruktywnego oprócz rozpoczęcia pyskówki nie wniósł /ale coś "bełkotał", że nie poprze jednej i drugiej strony... śmiechu warte/.... Jak znam życie, opinia będzie taka, że pyskaczami we wczorajszej para-dyskusji będziemy my /-bo odpowiedzieliśmy człowiekowi cięto..../ -to będzie kolejne kłamstwo, ale przecież długo powtarzane stanie się w końcu bursztynową prawdą....nie pierwszą zresztą tego "formatu"....
To? Bura, on chociaz ma wilczaka... Dla mnie o wiele zabawniejsze sa gadki wlascicielki Saarloosa, ktora CzW nie ma, na forum nie siedzi, ale jak mantre recytuje "A nie, przepraszam klub pani Małgorzaty, administratora forum Wolfdog i użytkownika Z Peronówki". To tez "dziwnym trafem" wlascicielka Jantarowej watahy....

Tez mi powialo komuna... Kiedys w wojsku byly lekcje polityczne. O ile ze strzelania mozna sie bylo zwolnic to na nich trzeba bylo byc... Potem na egzaminach zolnierze mieli odpowiadac na pytania... Tez robili to w takim stylu: z metnym wzrokiem recytowali regulki, ktore wbito im do glow kompletnie nie zastanawiac sie nad ich sensem (a raczej jego brakiem)...
I ten obrazek staje mi w glowie, gdy czytam teksty czy to Doroty, czy Konrada, czy n-innych osob z tej grupy...

Allah Akbar!
Attached Images
File Type: jpg wolfdog.jpg (20.6 KB, 49 views)
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 23-06-2013, 00:19   #275
DanielZ
Wilczasty : Foto
 
DanielZ's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Łódź/Wielka Wieś
Posts: 900
Send a message via Skype™ to DanielZ Send Message via Gadu Gadu to DanielZ
Default

Quote:
Originally Posted by z Peronówki View Post
Napisalam u siebie, pisze tez tu - jak wiecie Ela i Grzes zamykaja pod koniec czerwca zbieranie deklaracji....
Śmieszy mnie ten fakt niezmiernie. Jeszcze nie tak dawno gdzieś z kontekstu mojej wypowiedz,i w czasie "negocjacji" z KAW, zostało wyrwane że będziemy wybiórczo przyjmować deklaracje za co KAW mnie napiętnował, a tu masz słowo ciałem się stało, tylko nie u nas
DanielZ jest offline   Reply With Quote
Old 23-06-2013, 00:28   #276
DanielZ
Wilczasty : Foto
 
DanielZ's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Łódź/Wielka Wieś
Posts: 900
Send a message via Skype™ to DanielZ Send Message via Gadu Gadu to DanielZ
Default

Quote:
Originally Posted by Cwany Wilk View Post
. I co Wy na to?
Ja na to - pieski szczekają karawana jedzie dalej . Pomału do celu i to nie żaden wyścig...
DanielZ jest offline   Reply With Quote
Old 23-06-2013, 09:17   #277
Khan
Junior Member
 
Khan's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Location: Łódź
Posts: 149
Default

Quote:
Originally Posted by Cwany Wilk View Post
Bo, chyba tak naprawdę, to nie chodzi już o Klub, tylko kto komu. My i Wy. Jak Wy tak, to my Wam tak. I co Wy na to?
Chyba niezręcznie to sformułowałem. "I co Wy na to" nie jest pytaniem dla czytających, lecz elementem dialogu grupowego. "My teraz zamkniemy listę i co Wy na to"
Khan jest offline   Reply With Quote
Old 23-06-2013, 10:46   #278
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by DanielZ View Post
Śmieszy mnie ten fakt niezmiernie.
Generalnie - biorac pod uwage to, ze klubow moze byc kilka - tamtem klub jest mi TOTALNIE obojetny i tez mnie to smieszy... Gdyby nie jeden fakt. To jest jednak KLUB.
Ktokolwiek kto slyszy jakies totalne bzdury wygadywane przez prywatna osobe nie zwraca na to uwagi...

Gdy jednak taka farsa jak np "Wzorzec wilczaka by Grzesiek G" (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=24875), czy teksty a la Ela, ze wilczak moze byc brazowy (jak Saarloos), czy wilczak ma miec zdechly wycofany charakter i bron Boze kite w gore, bo to "fuj.fuj" i "be.be" to ma to juz inny wydzwiek...

Zobacz przesladowanie normalnych psow na wystawach. Temu wlasnie przyczyniaja sie takie postepowania jak Jantarowej watahy i oficjalne pisanie, ze prawidlowy ogon jest be, a wycofany, anemiczny wilczak jest mega-cool. Skoro tyle zlego moga robic prywatne osoby, to mozna sobie wyobrazic, gdy podobna promocja anomalii zajmie sie klub. Paraklub, ale klub...
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 23-06-2013, 11:38   #279
Puchatek
Senior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,330
Default

Quote:
Originally Posted by Cwany Wilk View Post
Chyba niezręcznie to sformułowałem. (...) "My teraz zamkniemy listę i co Wy na to"
Niezręcznie. Teraz zrozumiałam.
Cwany Wilku.... "i co Wy na to"? Jak napisał Daniel: "karawana idzie dalej".
Są dwie opcje, a w każdym razie tak mi się wydaje.....
1. Pani Wojtko ma już wymaganą liczbę Osób i idzie rejestrować Klub -i "z Bogiem". Szanuję demokrację.
2. Pani Wojtko nie ma wymaganej liczby Osób, ale ma Chętnych, którzy złożyli deklaracje do obu proponowanych Klubów /wiem, że jest Ich trochę.../ i ma to być "chwyt" by błyskawicznie podjęli decyzję -w tę albo w tę. Patrząc na niedopowiedzenia/brak jawności /mnóstwo!/ w prezentowaniu założeń "Jej" Klubu mogę spodziewać się, że zaraz po rejestracji na Walnym dojdzie do zapisu, że nie wolno brać udziału w więcej niż jednym Klubie danej rasy. I teraz... patrząc przez pryzmat zachowań ludzkich.... wielu zostanie w tym Klubie, bo... nie umieją się "postawić", nie chcą wojen, są zbyt układni by umieć wejść w konfrontację personalną z Grzesiem i podważyć jego słowa /każdy, kto choćby nie przytakuje mu już jest wrogiem, a gdyby ktoś wystąpił oficjalnie przeciwko "jego" Klubowi -będzie zniszczony, a Jego pies "rozstrzelany"/. Więc jest prawdopodobne, że liczą na tchórzostwo Uczestników.
Gdyby jednak znaleźli się odważni i wystąpili z Klubu, Klub ma rok /bodajże/, by dobrać ludzi do odpowiedniej ilości, by Związek Klubu nie rozwiązał. Patrząc na sposób prowadzonych podchodów /już mają miejsce -padłam widząc, jak p.Wojtko teraz robi "rekonesansy" względem "naszych" i pieje np. nad rosnącymi Im plonami w warzywniakach... znowu jest słodka.... znowu Jej na czymś zależy.../, w przeciągu roku uzbiera kolejnych ze wszystkich możliwych ras....
...
Takie jest moje zdanie. Możliwości kompromisu nie widzę. Pozostaje mi trzymać się od Niej, Polskiego Dworu i Grzegorza jak najdalej.... może nie działam racjonalnie czy dla dobra ogółu, ale krzyczącego "instynktu samozachowawczego" we mnie nie będę lekceważyć....


......................
Grin, jak Ty mnie już dobrze znasz.....
O pogardzie słów kilka maznę radośnie w odpowiednim do tego miejscu... z przykładami....
Pogarda, to bardzo interesujące "zjawisko".........

Last edited by Puchatek; 23-06-2013 at 15:10.
Puchatek jest offline   Reply With Quote
Old 25-06-2013, 00:35   #280
sssmok
Gorthan's WeReWoLf
 
sssmok's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Wilkołaki
Posts: 1,828
Send a message via Skype™ to sssmok Send Message via Gadu Gadu to sssmok
Default

Ja tylko dodam w temacie klubu, ze do setki brakuje nam okolo 20 deklaracji. Teraz mamy sezon, wiec dobrze byloby wreszcie dociagnac do tej upragnionej liczby
__________________

Forum to nie rzeczywistość...
A to, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
sssmok jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org