Go Back   Wolfdog.org forum > Lietuviu > Įvairūs

Įvairūs Apie viską, kas susiję su CSV

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 25-11-2010, 18:59   #1
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default Ar tai savigyna- suo uzpuole suni

Quote:
Originally Posted by Lauryte View Post
Na as seip daznai pastebiu skelbimuose kad apie cekus komentuoja bet ne visada imetu....matyt cekai patys baisiausi
ryskiai, ir ka jus TEN tam VLN su tais sunim darot, kad tokie baisus
__________________
wolfin jest offline  
Old 25-11-2010, 19:03   #2
Lauryte
Junior Member
 
Lauryte's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Vilnius
Posts: 368
Send a message via Skype™ to Lauryte
Default savigyna

Mes tai Naujininku virsutine daly auklejamIpac mociutes lb "megstam" su blusiais lojanciais
Lauryte jest offline  
Old 25-11-2010, 20:34   #3
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Tai tu įmesk, įmesk, kai pastebi tuos skelbimus
o kaip jūs tuos bobučių šuniukus mėgstat? pietum užkandžiaut? mes tai kieme turim bobutę su prancūzų buldoge - teroriste ji taip atakuoja Vaidį savo lojimu, kad tas jau stovi visas pasimetęs, nebežino į kurią pusę bėgti, net sustoja iš baimės, akis išpučia tik, pamatęs, kad parbėga baisioji kaimynė o bobulė stovi lyg niekur nieko, ir nei žodžio.. kaži a taip pat tylėtų, jei mano šuo jos Pupą puldinėtų taip intensyviai
vike jest offline  
Old 26-11-2010, 13:35   #4
Lauryte
Junior Member
 
Lauryte's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Vilnius
Posts: 368
Send a message via Skype™ to Lauryte
Default

Yra ir pas mus tokiu mociuciu bet jos geros kai tik su pupsiai spiegt pradeda tai gauna is savo mociutes spiri i siknaO Hako juos jau pazista tai nereaguoja...Jis nemegsta tu kurie be pavadelio pribega prie jo ir cipauja aplink, jau nekarta pakrates buvo toki mesgali;]]]nes paima ir krato ta nabageli o as kai su dviem sunym tai nesugebu ten iskrapstyt is nasru to sunioka bet kaip sakant mano suo ant pavadzio ir as rami ne mano problemos;]]]ir su antsnukiu beje, bet jis ten toks su kuriuo jis gali ikast bet kam bet niekas to nezino tai man rami galva viskas pas mus tvarkingai pagal istatyma;]]]]
Lauryte jest offline  
Old 26-11-2010, 14:33   #5
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

Quote:
Originally Posted by Lauryte View Post
Yra ir pas mus tokiu mociuciu bet jos geros kai tik su pupsiai spiegt pradeda tai gauna is savo mociutes spiri i siknaO Hako juos jau pazista tai nereaguoja...Jis nemegsta tu kurie be pavadelio pribega prie jo ir cipauja aplink, jau nekarta pakrates buvo toki mesgali;]]]nes paima ir krato ta nabageli o as kai su dviem sunym tai nesugebu ten iskrapstyt is nasru to sunioka bet kaip sakant mano suo ant pavadzio ir as rami ne mano problemos;]]]ir su antsnukiu beje, bet jis ten toks su kuriuo jis gali ikast bet kam bet niekas to nezino tai man rami galva viskas pas mus tvarkingai pagal istatyma;]]]]
kažkoks keistas tavo didžiavimasis....iš serijos: "mano stafas yra kietas. vakar pribėgo toksirtoks, tai tas į sprandą ir pakratė...kraujai pasipylė...blet vaizdas buvo tai nachui! chachacha!!! .."..

auuuu jest offline  
Old 26-11-2010, 14:38   #6
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by Lauryte View Post
Yra ir pas mus tokiu mociuciu bet jos geros kai tik su pupsiai spiegt pradeda tai gauna is savo mociutes spiri i siknaO Hako juos jau pazista tai nereaguoja...Jis nemegsta tu kurie be pavadelio pribega prie jo ir cipauja aplink, jau nekarta pakrates buvo toki mesgali;]]]nes paima ir krato ta nabageli o as kai su dviem sunym tai nesugebu ten iskrapstyt is nasru to sunioka bet kaip sakant mano suo ant pavadzio ir as rami ne mano problemos;]]]ir su antsnukiu beje, bet jis ten toks su kuriuo jis gali ikast bet kam bet niekas to nezino tai man rami galva viskas pas mus tvarkingai pagal istatyma;]]]]
Tai jei nesugebi suvaldyt dviejų šunų, tai vedžiok gal geriau po vieną? Kaip šuo SU ANTSNUKIU gali griebti kitą? O jei taip vaiką netyčia, pavyzdžiui, pribėgusį gelbėti savo purtomo "mėsgalio" ? Beje, žinai, už tokius pakratymus gali taip po teismus užtampyt, kad maža nepasirodys.
Nu va per tokius "rami galva" ir tenka paskui įrodinėt, kad čekai ne žmogėdros ir t.t.
Vilniuj va nori uždraust apskritai visuomeniniu transportu važiuot, jei šuo ne bokse, tai plėšais, bandai aiškint, kad šunys nėra monstrai... Bet jei patiems šunų augintojams nusispjaut...
Niekaip nesuprantu, kaip galima tikėtis, kad žmonės normaliai reaguos į šunis, jei mes patys tų šunų nesugebam ir nenorim kontroliuoti (jei jau auklėti neišeina..)
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline  
Old 26-11-2010, 15:35   #7
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Va dėl to aš ir dvejoju dėl antro didelio šuns.. nulaikyt, tai nulaikyt, bet va jei koks šuo pribėga arti, kaip atskirti tą nuo savo dviejų, jei abu dar peštukai, va čia jau užduotėlė o antsnukis tai.. na, man nepatinka šunį su antsnukiu vedžioti žinoma, jei tai yra būtinybė, nes šuo puola visus, tai čia jau patinka, ar ne nebesvarbu..
Klaipėdoj visą laiką taip buvo su autobusais, kad reikia bokso, jei nori vežtis šunį, tad jei didesnis šuo - važiuot nebegali. Nors, žinoma, viskas labai nuo vairuotojo priklauso. Mes retsykiais važiuodavom seniau, su antsnukiu.
vike jest offline  
Old 26-11-2010, 15:39   #8
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by vike View Post
Va dėl to aš ir dvejoju dėl antro didelio šuns.. nulaikyt, tai nulaikyt, bet va jei koks šuo pribėga arti, kaip atskirti tą nuo savo dviejų, jei abu dar peštukai, va čia jau užduotėlė o antsnukis tai.. na, man nepatinka šunį su antsnukiu vedžioti žinoma, jei tai yra būtinybė, nes šuo puola visus, tai čia jau patinka, ar ne nebesvarbu..
Klaipėdoj visą laiką taip buvo su autobusais, kad reikia bokso, jei nori vežtis šunį, tad jei didesnis šuo - važiuot nebegali. Nors, žinoma, viskas labai nuo vairuotojo priklauso. Mes retsykiais važiuodavom seniau, su antsnukiu.
Na priklauso nuo šunų. Aš kiek pamenu Bruknės ir Majos vedžiojimas didelės bėdos nesudarydavo - Majukas kai su sese, tiesa, biški sako kitiems šunims "agirdiateiničiaažinaisukuoreikalaturi", tada ir Bru užsiveda, bet suvaldyti bėdos didelės nėra. Galų gale taigi vaikštai ir matai, jei akiraty atsiranda palaidas šuo, trumpini pavadį ir nukreipi šunų dėmesį į kitą pusę Žinoma, prieš įsigyjant šunį savo fizines galimybes irgi reikia įvertint.
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline  
Old 26-11-2010, 16:17   #9
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

galvos bėdų šuo, nepriklausomai nuo dydžio, neišsprendžia....
auuuu jest offline  
Old 26-11-2010, 16:25   #10
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Quote:
Originally Posted by Vaiva View Post
Majukas kai su sese, tiesa, biški sako kitiems šunims "agirdiateiničiaažinaisukuoreikalaturi",
o dar daugiau nieko pridet nereik? pas mus kai labai pikta tai dar zodis i kai kuriu raidziu padeda, is kart klauso

Quote:
Galų gale taigi vaikštai ir matai, jei akiraty atsiranda palaidas šuo, trumpini pavadį ir nukreipi šunų dėmesį į kitą pusę
Jep, gal todel apie mano sunis rajone ramu - ir i laukus einam ir i miesta ( na kad ir Sakiai, ale miestas su bankais ir pardem ir centras rajono, dar priedo ten kur suo "prie budos" ir nieko dar nebuvau aprekta ( isskyrus viena dieduka kuris aiskino kad suo einant pro jo langa ims ir pakakos.

Quote:
Žinoma, prieš įsigyjant šunį savo fizines galimybes irgi reikia įvertint.
irgi tiesa na as ivalioju pavest 4 sunis net jei ir truktelt bando ( lekiau tik karta kai ant 8 metru flexio du buvo ir nuo kalniuko )
o jei ka gal halti naudot, jei suo kreipia demesi nuskut ji galima uz mordockos? maciau dogam naudoja tie tai gi dvigubai stipresni nei cekai, manau ir cia padetu
__________________
wolfin jest offline  
Old 26-11-2010, 19:36   #11
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by wolfin View Post
o dar daugiau nieko pridet nereik? pas mus kai labai pikta tai dar zodis i kai kuriu raidziu padeda, is kart klauso
Čia Majuko tekstas būdavo, ne mano Ji mergaitė išauklėta ir nesikeikia.

Quote:
Originally Posted by wolfin View Post
Jep, gal todel apie mano sunis rajone ramu - ir i laukus einam ir i miesta ( na kad ir Sakiai, ale miestas su bankais ir pardem ir centras rajono, dar priedo ten kur suo "prie budos" ir nieko dar nebuvau aprekta ( isskyrus viena dieduka kuris aiskino kad suo einant pro jo langa ims ir pakakos.
Tiesą sakant, mes irgi sulaukiam daugiau gerų atsiliepimų iš praeivių, nei piktų. Pvz jei lyginsim, kiek kartų man sakė "kodėl šuo be antsnukio" ir "kodėl vargšiukas šuo su antsnukiu", tai... nu praktiškai lygiai susivestų O ir Bruknė, kai mato, kad einam link senamiesčio, įjungia ketvirtą pavarą, tai jau tik spėk kartu

Quote:
Originally Posted by wolfin View Post
irgi tiesa na as ivalioju pavest 4 sunis net jei ir truktelt bando ( lekiau tik karta kai ant 8 metru flexio du buvo ir nuo kalniuko )
o jei ka gal halti naudot, jei suo kreipia demesi nuskut ji galima uz mordockos? maciau dogam naudoja tie tai gi dvigubai stipresni nei cekai, manau ir cia padetu
Tai žinai, nevisos čia mes tavo ūgio ir stoto. Aš saviškę kai slidu kartais vos suvaldau Nu bet aišku Bruknė... klausyk, kada Vilniun važiuodama gal gali pagalį tą matavimo pasiimt?.. Ji kaip vėlyvos brandos... Jaučiu bus paaugus nuo bonitacijos... Arba čekai blogai savo šunis matuoja
Beje, nebūtinas tas antsnukis su žieduku po smakru - tiesiog kai šuo ima reaguot į kažką, į ką neturėtų, tereikia šūktelt vardu, sušvilpt, suplot rankom ir pakviest pabėgėt kartu kokius penketą metrų. Ir nebeįdomūs tie kiti šunys, čekas gi puikiai kontaktuojantis šuo
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline  
Old 26-11-2010, 19:41   #12
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Quote:
Originally Posted by Vaiva View Post

Tiesą sakant, mes irgi sulaukiam daugiau gerų atsiliepimų iš praeivių, nei piktų. Pvz jei lyginsim, kiek kartų man sakė "kodėl šuo be antsnukio" ir "kodėl vargšiukas šuo su antsnukiu", tai... nu praktiškai lygiai susivestų O ir Bruknė, kai mato, kad einam link senamiesčio, įjungia ketvirtą pavarą, tai jau tik spėk kartu
aha pamenu CACIb parodas kai net policinkai sake- ee gi vilkam antsnukio nereikia 9 cia senamiesty)
Quote:
Tai žinai, nevisos čia mes tavo ūgio ir stoto. Aš saviškę kai slidu kartais vos suvaldau
a cia jau technika as pvz du kabinu ant canikroso dirzo - ir ju svoris eina per mano lieknuju liemeni ir visai kitokia atasvara, o kiti du i rankas nors siaip kaire ranka geriau veda sunis net ir du nei desine- turbut raumenys kairiosios uzkacialinti

Quote:
Nu bet aišku Bruknė... klausyk, kada Vilniun važiuodama gal gali pagalį tą matavimo pasiimt?.. Ji kaip vėlyvos brandos... Jaučiu bus paaugus nuo bonitacijos... Arba čekai blogai savo šunis matuoja
daznai pasitaiko antras variantas
__________________
wolfin jest offline  
Old 26-11-2010, 19:49   #13
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by wolfin View Post
a cia jau technika as pvz du kabinu ant canikroso dirzo - ir ju svoris eina per mano lieknuju liemeni ir visai kitokia atasvara, o kiti du i rankas nors siaip kaire ranka geriau veda sunis net ir du nei desine- turbut raumenys kairiosios uzkacialinti
Na matai, kai per senamiestį eini, pro mokyklas su ratais lakstančiais, spiegiančiais ir šunį erzinančiais vaikais, su autikų stotelėm, bobutėm su maišais ir pan., tai rišimas prie liemens nebaisiai patogus...
Beje kur tą diržą pirkai? Ne LT aišku? Kiek kaštavo?
Reiks man iš griūnendalininkų užsisakyt, baisiai jau patogu ilgesnėse kelionėse rankas laisvas turėt...
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline  
Old 26-11-2010, 19:52   #14
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Quote:
Originally Posted by Vaiva View Post
Na matai, kai per senamiestį eini, pro mokyklas su ratais lakstančiais, spiegiančiais ir šunį erzinančiais vaikais, su autikų stotelėm, bobutėm su maišais ir pan., tai rišimas prie liemens nebaisiai patogus...
Beje kur tą diržą pirkai? Ne LT aišku? Kiek kaštavo?
Reiks man iš griūnendalininkų užsisakyt, baisiai jau patogu ilgesnėse kelionėse rankas laisvas turėt...
oi zinok, kai ipratau suni rist- tai net be dirzo painioju aplink save- laisvos rankos o be to visada pavadi paimt i rankas galima.
pirkau va kad LT- haskininku uzklausk - Manmat
__________________
wolfin jest offline  
Old 26-11-2010, 21:27   #15
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by wolfin View Post
aha pamenu CACIb parodas kai net policinkai sake- ee gi vilkam antsnukio nereikia 9 cia senamiesty)
Žinai, policininkai išvis būna geri. Jei vedi šunį tvarkingai, ant trumpo pavadžio, niekas be reikalo nekimba... Atrodo jau pasakojau istoriją, kaip man policiją kvietė ir mudvi su Bru sąžiningai laukėm
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline  
Old 26-11-2010, 22:26   #16
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Quote:
Originally Posted by Vaiva View Post
Galų gale taigi vaikštai ir matai, jei akiraty atsiranda palaidas šuo, trumpini pavadį ir nukreipi šunų dėmesį į kitą pusę Žinoma, prieš įsigyjant šunį savo fizines galimybes irgi reikia įvertint.
Kas be ko, jei pamatai šunį iš anksto šmirinėjantį kažkur, tai problemos nėra nuvest savo šalin, kad nespėtų susidomėt. Bet žinai, būtų tokių įkyruolių, kurie įkandin bėga ir labai intensyviai puola mažylėliai Vaidį tai tokiais atvejais kilsteliu už antkaklio, ir vedu toliau ramiai, bet va kaip tokiu atveju kelis burbančius vilkus reiktų nuvest šalin - nežinau nors dabar prisiminiau, esu taip gi vedus Vaidį su Girium, o Giriui kaip žinia, nei jėgų, nei ūgio tai tikrai netrūksta bet jaučiu, kad tada aš turėjau daugiau jėgų, negu dabar
Vaiva, aš nepamenu tos istorijos, pasakok
vike jest offline  
Old 28-11-2010, 12:20   #17
Lauryte
Junior Member
 
Lauryte's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Vilnius
Posts: 368
Send a message via Skype™ to Lauryte
Default

Dar galiu pasakyt del auklejimo auklet tikrai iseina, bet as pati jam liaidziu vakyt suny;']ir liaisiu toliau nes as ziuriu as kaip cia pasakius esu lb jau bloga cia bet tie kurie veda sunys be pavadzio ir nesugeba ju prisikviest kai tie prie koju skalija yra geri.... Beje i zmones jis visiskai nereaguoja lauke tik i sunys.Manau kai ateis policija arba kai suniu busiu teisme tik tada manau galima bus teigt kad tikrai esu bloga o db net nesiparinu ir net neimu i sirdy;]]]Geros dienos visiem;]]]

Last edited by Lauryte; 28-11-2010 at 12:22.
Lauryte jest offline  
Old 28-11-2010, 14:57   #18
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

nu as taves neteisiau ne kiek. Mane pacia uzveikia be pavadziu lakstantys sunekai, o kaime tai is vis ne tos bobutes is paskos nesimato.
Lauryt- pilnatis daro savo viskas ok, manau moteriskaites daugiau abstrakcia forma snekejo ir tik del to kad diskusija kilo po paskutinio tavo posto atrodo, kad puolama konkreciai tu. tikrai manau kad taip nera
__________________
wolfin jest offline  
Old 28-11-2010, 15:22   #19
Lauryte
Junior Member
 
Lauryte's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Vilnius
Posts: 368
Send a message via Skype™ to Lauryte
Default

:]aciu uz palaikyma;]]]]tiesiog buvo panasu kad tipo kalta as, is sneku.Tiesiog man nesinori Hako tampit ir ji gieztint vien del to kad kazkas savo suns neziuri ir paliaidzia, nervina tokie mane zmones.
Lauryte jest offline  
Old 28-11-2010, 17:42   #20
natali
Junior Member
 
natali's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Vilnius
Posts: 390
Send a message via Skype™ to natali
Default

Laura, tu pas mus labai gera tvarkinga mergaite Ir Hakutis musu, t.y. tavo, saunuolis
Daiva, mano kaire ranka irgi labiau raumeninga o dabar tai is viso - kaire skirta Ivju, desine - pabaisai Zulu - atidirbta technika tikrai daug reiskia
Reiks ir man primatuoti ta super-dirza..gera ideja... gal per paroda kas nors tures
natali jest offline  
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 20:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org