Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Wystawy

Wystawy Nasze sukcesy wystawowe, jak przygotować CzW, jak wystawiać....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 20-03-2011, 22:47   #121
Gia
K-Lee Family
 
Gia's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Location: Wrocław
Posts: 2,400
Send a message via Skype™ to Gia Send Message via Gadu Gadu to Gia
Default

Gratulacje dla wszystkich!!!!
Wystawa pierwsza klasa choć sędziowanie ekspresowe
Baldur świetny i wcale nie taki nieśmiały jak Mistrali opisywała :P
Preścik jak na tak małego szczyla super się zachował, więc jestem mega mega dumna z niej i z początkującego handlera - Marchenckiego
Bies - na żywo... jeszcze piękniejszy niż na fotkach, no mowę mi odebrało i charakter miodzio, otwarty, kontaktowy, boski facet
Scylla wymiotła w klasie młodzieży i na BIS Junior 4 lokata Gratulacje!!!!!
Kalinka jak to Kalinka, zawsze sama w klasie, więc nic specjalnego Ale jak widziałam nie tylko ona łysa
Uni i Chantka jak zawsze wymiotły konkurencję, czyli nie pozostały dłużne Lu!!!
Siostry C Srdcervac - gratulacje!!!!! wszystkie jesteście boskie, a Sexi po prostu cudo, tak się Preścikowi dawać zagryzać
W konsekwencji kalinka nie zjadła żadnej suczki, baa... nawet się wąchała i jakby trochę bawiła z towarzystwem - tylko początki były trudne

Więc jeszcze raz. GRATULACJE!!!!!! Warto było jechać na wystawę, żeby Was wszystkich spotkać i poznać tych "nowych"!!!

Nota bene, sędzia ekspresowy, ale całkiem sympatyczny - dowiedziałam się, że suka wygląda jak szczeniak i jest prawdziwym psem pracującym - w to mi graj
__________________

Gia, K-lee Vornja z Peronówki & Gran Rosa Amiga Atropa Bella Donna...
Gia jest offline   Reply With Quote
Old 20-03-2011, 23:09   #122
Spider
Spiderwolf
 
Spider's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Location: Jasienica
Posts: 360
Default

Dostaliśmy taki opis:suczy wyraz,dobra głowa,szyja ,łopatki ,kl.piersiowa,zad i osadzony ogon.Dobra sierść dobrze się rusza.Wybitnie obiecująca.Chyba dobrze jest????Pozdrooo Spiderka
Spider jest offline   Reply With Quote
Old 20-03-2011, 23:09   #123
Gia
K-Lee Family
 
Gia's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Location: Wrocław
Posts: 2,400
Send a message via Skype™ to Gia Send Message via Gadu Gadu to Gia
Default

Powiedziałabym że jest... wybitnie obiecująco
__________________

Gia, K-lee Vornja z Peronówki & Gran Rosa Amiga Atropa Bella Donna...
Gia jest offline   Reply With Quote
Old 20-03-2011, 23:10   #124
Galicja
Galicyjski Wilk
 
Galicja's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Kraków
Posts: 1,124
Default

Jest Bardzo, Bardzo dobrze wręcz Wybitnie
__________________
http://www.galicyjskiwilk.pl/
Galicja jest offline   Reply With Quote
Old 20-03-2011, 23:13   #125
konek
Member
 
konek's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Bystrzejowice
Posts: 712
Send a message via Skype™ to konek
Default

Gratulacje dla wszystkich wygranych!!!!!
__________________
http://henrykowka.wolfdog.org/
konek jest offline   Reply With Quote
Old 20-03-2011, 23:25   #126
sssmok
Gorthan's WeReWoLf
 
sssmok's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Wilkołaki
Posts: 1,828
Send a message via Skype™ to sssmok Send Message via Gadu Gadu to sssmok
Default

Quote:
Originally Posted by Wonderfull Wolf ES View Post
niedojrzała klatka piersiowa,...."
Ze niby zielona???

Quote:
Originally Posted by Spider View Post
Dobra sierść dobrze się rusza.
A tu ewenement - ruchoma siersc, no no no...

Faktycznie bylo wesolo

Ja ze swojej strony gratuluje wszystkim, ale przede wszystkim naszej "malej" Scylli No i oczywiscie siostrom Bru
Rodzina przede wszystkim
__________________

Forum to nie rzeczywistość...
A to, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
sssmok jest offline   Reply With Quote
Old 20-03-2011, 23:31   #127
Spider
Spiderwolf
 
Spider's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Location: Jasienica
Posts: 360
Default

Dziewczyny ,dziękuję!Mnie najbardziej cieszy że poprawiłyśmy bieganieA z prywatnych spraw to po socjalu pociągowym Czakram sama wskoczyła do auta !!! a z tym mamy kłopoty oby tak zostało Jeszcze muszę zaznaczyć że była z nami Zuzia (córa 6 l) Kurcze SOCJAL to miałam ja!!!! Jestem zadowolona...A dzisiaj mamy drugie święto bo mój pan Mąż w tym samym czasie obronił swoje kolejne studia podyplomoweWięc otwieramy dobre wino i świętujemy!!!!Za wszystkie CSV ,ich właścicieli . No i koniec szkoły!!!!!!!! Spiderka
Spider jest offline   Reply With Quote
Old 21-03-2011, 00:11   #128
Z LASÓW LOTHLORIEN
Junior Member
 
Z LASÓW LOTHLORIEN's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Location: Lublin
Posts: 298
Default

Padam na twarz, niewiele napisze, bo już majaczę Była rewelka, zaskoczyła mnie moja sucz, powąchała sędziego niemal zanim wyciągnął rękę Szkoda, że dwie sunie nie mogą dostać pierwszego miejsca W naszym przypadku z Czako to chyba kwestia indywidualnego gustu sędziego. One są takie podobne! ... poza niektórymi różnicami ;P


GRATULACJE DLA WSZYSTKICH WYGRANYCH!!!! Scylka szybko się zmyła, a chciałam pogratulować, więc czynię to teraz.

Baldurek jest przekochany, wszyscy go macali, miziali i niuniali

Focie z socjalu wrzucę niebawem w temacie galicyjskich

Ps. Graba..... nie wybaczę :P
__________________
Pierwszy cios musi być mocny... zaoszczędzi ci to wielu następnych.


Last edited by Z LASÓW LOTHLORIEN; 21-03-2011 at 00:15.
Z LASÓW LOTHLORIEN jest offline   Reply With Quote
Old 21-03-2011, 00:15   #129
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Składamy gratulacje, widzę, że wesoło rozpoczęty sezon żałujemy jedynie, że "najlepsza partia" w polskiej populacji zajęła 2 miesjce (tak, tak, ściskaliśmy łapy za Biesa!), ale to nic, jeszcze chłopak pozamiata!
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 21-03-2011, 00:52   #130
marchencki
Junior Member
 
Join Date: May 2008
Location: Złotoryja/Wrocław
Posts: 149
Default

Dzięki wszystkim za miły dzień. Bies to w końcu bies musi mieć kosmate myśli. Szczególne dzięki dla Sexy za wymęczenie Presty a tym samym gwarancję spokojnego wieczoru. :P Co do mojego wystawiania Presty, to ja się nie znam. Próbowałem małpować to co robili poprzednicy. Z czasem może się nauczymy. Poziom wystawiania jaki prezentują nasze Mamusie jest odległą przyszłością. Prędzej czy później trzeba będzie dorównać, bo przecież nie mamy wyjścia. Tak czy inaczej duma mnie rozpiera, że jedynym stresem Presty było 'z kim nowym się teraz pobawić?' Jeszcze raz dzięki i do zobaczenia!
marchencki jest offline   Reply With Quote
Old 21-03-2011, 02:03   #131
Mistrali
Junior Member
 
Mistrali's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Chorzów
Posts: 285
Default

Gratuluję wszystkim i dziękuje za gratulacje Szczególnie dziękuje Madzi i Oli, bez których chyba nie wytrzymałabym oczekiwania na finały Zresztą wszyscy byli tak sympatyczni i otwarci że po prostu już nie mogę się doczekać kolejnej wystawy i tym samym koljnego spotkanka Wystawa niesamowicie pomogła Baldurowi z jego nieśmiałością i dystansem do ludzi, po paru godzinach każdy mógł już go miziać i głaskać i w ogóle zrobił się z niego inny pies Wszystkim, którzy kibicowali na finałach dziękuje, krzyki była słychać że ho ho Oczywiście największy socal Baldur zawdzięcza Zuzi , która głaskała go po łapkach, trzymała jak prawdziwa mała przyszła właścicielka wilczaka i upewniała się czy Baldurowi niczego nie brakuje Baldur jest niepocieszony że nie ma już towarzystwa Zuzi My mamy bardzo ładny opis, sędzi powiedział że Baldur ''ma naprawdę ładne ciało,bardzo ładny ruch i tylko musi przebywać z ludźmi'' . Co do finału to wciąż jestem w lekkim szoku Gdy sędzina wybrała nas do czwórki pomyślałam ''Baldur będzie miał co najmniej czwarte miejsce, wow'', a potem jak powoli sędzina dobierała psom lokaty i w końcu wybrała Baldiego na pierwsze to po prostu Sędzina podeszła do ''pudła'', zatrzymała się przy nas i przy onku, który zajął drugie i powiedziała że decyzja między tymi dwoma psami była ciężka ale ''postanowiła uhonorować Baldura bo dziś rzadko na wystawach widzi się tak piękny egzemplarz wilczaka i że Baldur ma naprawdę piękne uszy'' myślałam że na tym pudle zemdleję Pierwsza wystawa Baldiego = super socjal, super nowe znajomości, super atmosfera i super wygrana. Dziękuje Danielowi za tego małego szczyla i pani Bożenie, która dopingowała nas telefonicznie razem z tatą Maxem
__________________
''FLECTERE SI NEQUEO SUPEROS, ACHERONTA MOVEBO''

Last edited by Mistrali; 21-03-2011 at 02:51.
Mistrali jest offline   Reply With Quote
Old 21-03-2011, 09:39   #132
szasztin
Senior Member
 
szasztin's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Sopot
Posts: 1,787
Default

Czy można prosić o szczegółowe wyniki

No i gratki dla wszystkich !!!!!!!!!
szasztin jest offline   Reply With Quote
Old 21-03-2011, 09:41   #133
Bajka
'Wilk z baśni' :)
 
Bajka's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Kraków / Żydów...i tak na zmianę:)
Posts: 749
Default

No, na prawdę wielkie gratulacje dla Baldurka! Poszalał chłopak i to na starcie! Mistrali, a kto Was w finałach sędziował?


Quote:
Originally Posted by marchencki
Poziom wystawiania jaki prezentują nasze Mamusie jest odległą przyszłością. Prędzej czy później trzeba będzie dorównać, bo przecież nie mamy wyjścia.
hihihi, marchencki, no Wy to nie macie wyjścia już kompletnie - poziom wystawiania jaki prezentuje Wasza mamusia, jest odległy dla wielu nie tylko w wilczakach To jak Kalinka współpracuje z Gią w ringu to jest na prawdę super sprawa!
__________________

www.wilkzbasni.pl
Kalaratri z Peronówki (Furia) & Clair De Lune Srdcerváč (Luna) & Bazyliszek Wilk z baśni
Bajka jest offline   Reply With Quote
Old 21-03-2011, 09:47   #134
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by marchencki View Post
Tak czy inaczej duma mnie rozpiera, że jedynym stresem Presty było 'z kim nowym się teraz pobawić?'
Gratulacje właśnie za to, może wreszcie idzie nowa jakość w rasie?
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 21-03-2011, 11:09   #135
marchencki
Junior Member
 
Join Date: May 2008
Location: Złotoryja/Wrocław
Posts: 149
Default

Z zaspania zapomniałem wczoraj napisać najważniejsze. Gratulacje dla zwycięzców, szczególne dla Baldura!!!

Quote:
Gratulacje właśnie za to, może wreszcie idzie nowa jakość w rasie?
Mam szczerą nadzieję, że to prawda.
marchencki jest offline   Reply With Quote
Old 21-03-2011, 12:42   #136
Gipson
Junior Member
 
Gipson's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Location: Warszawa
Posts: 385
Send Message via Gadu Gadu to Gipson
Default

My również wszystkim gratulujemy i bardzo serdecznie podzrawiamy. Cieszymy się, że mogliśmy Was poznać. Dla Larsa i dla mnie był to niesamowity socjal (ciekawe dla kogo większy ).
Najbardziej jesteśmy zadowoleni ze spotkania z mamusią bo to dla niej tam przyjechaliśmy, tak samo jak ona dla nas tylko że Uni nie marnuje czasu i doskonale umiała powiązać przyjemne z pożytecznym

Jeszcze raz gratulujemy.
Gipson jest offline   Reply With Quote
Old 21-03-2011, 15:39   #137
DORA
Member
 
DORA's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 993
Default

Gratulacje dla tych co na pudle i dla calej reszty Wilczakowej no i szczegolne dla naszego synusia Biesia
Mam tylko madzieje ze bedzie nam dane spotkac Was na jakiejs wystawie.
Czekamy niecierpliwie na foto-relacje z wystawy
DORA jest offline   Reply With Quote
Old 21-03-2011, 16:01   #138
Gipson
Junior Member
 
Gipson's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Location: Warszawa
Posts: 385
Send Message via Gadu Gadu to Gipson
Default

Quote:
Originally Posted by DORA View Post
Gratulacje dla tych co na pudle i dla calej reszty Wilczakowej no i szczegolne dla naszego synusia Biesia
Mam tylko madzieje ze bedzie nam dane spotkac Was na jakiejs wystawie.
Czekamy niecierpliwie na foto-relacje z wystawy

To może Nowy Dwór za 3 tygodnie, będziemy razem z Biesem
Gipson jest offline   Reply With Quote
Old 21-03-2011, 16:20   #139
Wonderfull Wolf ES
Senior Member
 
Wonderfull Wolf ES's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Warszawa
Posts: 1,337
Default

Quote:
Originally Posted by sssmok View Post
Ze niby zielona???
Mnie nie pytaj, sam nie wiem wydaje mi się, że to ma jakiś związek z "suchością", że łapy ma blisko siebie w sensie, że za bardzo. On jest sędzią i on zna wzorzec, dopuszczam do siebie myśl, że Wondera może mieć niedojrzałą klatkę cokolwiek autor miał na myśli

A swoją drogą sssmok Scylla super - podobna do siostrzyczki, że ho ho (mam na myśli Sung). Pozdrawiam również przewodników Scylli!
Wonderfull Wolf ES jest offline   Reply With Quote
Old 21-03-2011, 16:29   #140
Mistrali
Junior Member
 
Mistrali's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Chorzów
Posts: 285
Default

Baldur po wystawie zrobił się taki pewny siebie (to chyba przez ten pucharek ) że po wyjściu ze spodka zaczął zaczepiać Zirę i Czakram. Szczególnie spodobał mu się ogon Ziry Dostało się też jakiemuś biednemu chartowi, który akurat szedł w tę samą stronę
__________________
''FLECTERE SI NEQUEO SUPEROS, ACHERONTA MOVEBO''

Last edited by Mistrali; 21-03-2011 at 16:42.
Mistrali jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org