Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Wystawy

Wystawy Nasze sukcesy wystawowe, jak przygotować CzW, jak wystawiać....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 21-08-2007, 16:03   #1
Konrad:)
Member
 
Konrad:)'s Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Warszawa
Posts: 747
Send a message via Skype™ to Konrad:)
Default Bratysława - pierwsza odsłona

Niełatwy jest los wystawianych i "Wystawiających". Tak się wszyscy zmęczyli, że

- na początku stali, ale takich zdjęć akurat nie mamy,
- potem usiedli,


- następnie się położyli,


- a w końcu padli "kołami" go góry
__________________
Eury z Peronówki
http://eury.zperonowki.com/
Konrad:) jest offline   Reply With Quote
Old 23-08-2007, 10:16   #2
Konrad:)
Member
 
Konrad:)'s Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Warszawa
Posts: 747
Send a message via Skype™ to Konrad:)
Default

I jeszcze jedna fotka przekopiowana ze stron SKJ na dowód, że nie tylko się wylegiwaliśmy
__________________
Eury z Peronówki
http://eury.zperonowki.com/
Konrad:) jest offline   Reply With Quote
Old 24-08-2007, 14:15   #3
shaluka
Wilczy Duch
 
shaluka's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Sulejów
Posts: 1,439
Send a message via ICQ to shaluka Send a message via Skype™ to shaluka
Default

Oj tam.. Troszke sie polezalo Gorzej ze jakis brukowiec tez nam fotke cyknal i wyjdzie ze ci polacy to takie leniuchy.. No... ale wybaczcie.. przy takiejk pogodzie nie szlo wytzrymac, no nie ? A i trawka,chlodna,mila.. oj taaak
__________________

"...Brak ci tchu i na oślep uciekasz, Wsiąka krew w biały śnieg, czarny piach, Nauczyłeś się dziś od człowieka: Życia chęć jest silniejsza niż strach."
shaluka jest offline   Reply With Quote
Old 24-08-2007, 14:19   #4
shaluka
Wilczy Duch
 
shaluka's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Sulejów
Posts: 1,439
Send a message via ICQ to shaluka Send a message via Skype™ to shaluka
Default

A mam pytanko czy przyslalibyscie mi zdjecia z wystaw? Wszczegolnosci te Ishtarki z Eurysiem jak sie tak bawia
Jak cos: to moj adres [email protected]
__________________

"...Brak ci tchu i na oślep uciekasz, Wsiąka krew w biały śnieg, czarny piach, Nauczyłeś się dziś od człowieka: Życia chęć jest silniejsza niż strach."
shaluka jest offline   Reply With Quote
Old 04-09-2007, 01:22   #5
shaluka
Wilczy Duch
 
shaluka's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Sulejów
Posts: 1,439
Send a message via ICQ to shaluka Send a message via Skype™ to shaluka
Default

Coz.. jak Margo wspomniala wskakuje na temat,skromnosc chowam w kieszen i sie chwale na calego:
Ishtarka bowiem na Meidzynarodowej wystawie w Bratysławie dwókrotnie i to dzień,po dniu otrzymała zwyciestwo młodziezy (CAJC) !!! Mala pokazala co potrafi,naprawde podobalo mi sie jak prezentowala sie w ringu,chco czasem robila te swoje numery ze spaniem... ale,ale uszka postawila,ogonek uniosla, a zabki to nei zbyl zaden problem. Jak sie w takim razie wiekszosc orientuje młodej brakuje już tylko jednego CAJC-a lub CWC,jesli nie zdarzylibysmy z czasem.. bo coz tam jednak jest mniej wystaw i wowczas stanie sie Młodzieżowym Championem SŁOWACJI !!! A to nie byle co Jestem zniej naaprawde dumna Moj wilczak,ktory juz moze sie pochwalic pieknymi,zlotymi medalami

P.S. O czyms zapomnialam a propo relacji o mlodej?
__________________

"...Brak ci tchu i na oślep uciekasz, Wsiąka krew w biały śnieg, czarny piach, Nauczyłeś się dziś od człowieka: Życia chęć jest silniejsza niż strach."
shaluka jest offline   Reply With Quote
Old 04-09-2007, 22:41   #6
Joanna
Tmave Zlo
 
Joanna's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Kopana k/W-wy
Posts: 1,196
Send a message via Skype™ to Joanna
Default

Widze, ze apetyt rosnie w miare jedzenia I super! Gratulujemy i trzymamy kciuki!
__________________
Joanna jest offline   Reply With Quote
Old 04-09-2007, 22:47   #7
shaluka
Wilczy Duch
 
shaluka's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Sulejów
Posts: 1,439
Send a message via ICQ to shaluka Send a message via Skype™ to shaluka
Default

Dzięki, no przyznam ze milo jest wygrywac.. A jeszcze milej jak widac jakies przejawy ze strony mlodej ze bardziej zacyna sie oswajac z ringiem,ze przestaje on byc dla niej srodkiem nasennym...
No to teraz zobaczymy jak jej pojdzie na najblizszych wystawach( w ten weekend Wa-wa i Litwa)..
Ale jedno jest najlepsze na wystawach mozliwosc spotkania ludzi i poznania nowych,a jak jeszcze piekna moja luba wygra to juz pelnia szczescia
__________________

"...Brak ci tchu i na oślep uciekasz, Wsiąka krew w biały śnieg, czarny piach, Nauczyłeś się dziś od człowieka: Życia chęć jest silniejsza niż strach."
shaluka jest offline   Reply With Quote
Old 04-09-2007, 22:59   #8
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by shaluka View Post
Dzięki, no przyznam ze milo jest wygrywac.. A jeszcze milej jak widac jakies przejawy ze strony mlodej ze bardziej zacyna sie oswajac z ringiem,ze przestaje on byc dla niej srodkiem nasennym...
Ring jest jednym z tych miejsc gdzie ladnie widac relacje czlowiek-pies. I czasem, na ile czlowiek jest wazny dla psa. Bo czasem zjadaja nas nerwy tak bardzo, ze pies to czuje i ze wszystkich sil probuje cos z tym zrobic . I robi na swoj psi sposob: czasem wpada w wyciszenie czasem wrecz przeciwnie zaczyna fikac probujac tym rozladowac stres i napiecie czlowieka. Zalezy od sytuacji. Jesli robi COKOLWIEK to mamy sie z czego cieszyc- istnieje cos miedzy nami Gdy pies sie zamknie w sobie i nic a nic sie nie da zrobic.. lepiej na nastepna wystawe idzmy ze swinka morska
WIec jesli sucz zmienia swoje zachowanie - tylko sie ciesz
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 05-09-2007, 00:02   #9
shaluka
Wilczy Duch
 
shaluka's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Sulejów
Posts: 1,439
Send a message via ICQ to shaluka Send a message via Skype™ to shaluka
Default

Oj zmienia i to bardzo,zapytaj kogo chcesz.. Normalnie przed ringiem glownym,w Bratysławie,przy pierw wyborze najlepszego/ej w mlodziezy,a potem przy pokazie psow ras narodowych,poprostu byla jak nacpana, lub jakby polknela cala paczke tabletek nasennych, tylko jak Przemek z Balrogiem przed nia lecieli to wykazywala oznaki minimalnego zainteresowania.. oj wtedy to sie fakt,zestresowalam...

Choc w Czestochowie ostanio przed ringiem glownym probowala zaczepiac do zabawy(po przez uszczypniecie w pupe) pewna sunie o. szwajcarskiego czym mnie zupelnie zaskoczyla,jednak tylko weszla an ring glowny.. bach.. Sennosc ja bierze,w ruchu to mzoe jeszcze ale stanie....
__________________

"...Brak ci tchu i na oślep uciekasz, Wsiąka krew w biały śnieg, czarny piach, Nauczyłeś się dziś od człowieka: Życia chęć jest silniejsza niż strach."
shaluka jest offline   Reply With Quote
Old 05-09-2007, 00:17   #10
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Ale przynajmiej masz urozmaicienie i wyzwanie: obudzić królewnę
Ja np. , jesli staje na ringu z innym psem mam " przetłumaczyc buremu, że dziś już jadł i wcale nie musi jeść innego wilczaka "
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 05-09-2007, 09:45   #11
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by shaluka View Post
w Bratysławie,przy pierw wyborze najlepszego/ej w mlodziezy,a potem przy pokazie psow ras narodowych,poprostu byla jak nacpana, lub jakby polknela cala paczke tabletek nasennych, tylko jak Przemek z Balrogiem przed nia lecieli to wykazywala oznaki minimalnego zainteresowania.. oj wtedy to sie fakt,zestresowalam...
Dziwisz sie jej...? Nie tylko psy popadaly wtedy z niewyspania....
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 05-09-2007, 14:42   #12
shaluka
Wilczy Duch
 
shaluka's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Sulejów
Posts: 1,439
Send a message via ICQ to shaluka Send a message via Skype™ to shaluka
Default

Nie dziewie,nie dziwie,ale wiesz ze czasem to nie chodzi o zmeczenie,no ale przynajmniej mam pewnosc ze sie nie boi,bo fakt im ja jestem bardziej wyluzowana to i ona tak samo.. tak jak bylo w czestochowie..
Gaga,to podgryzanie to chyba taki znak rozpoznawczy wilczakow...
__________________

"...Brak ci tchu i na oślep uciekasz, Wsiąka krew w biały śnieg, czarny piach, Nauczyłeś się dziś od człowieka: Życia chęć jest silniejsza niż strach."
shaluka jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org