Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Wystawy

Wystawy Nasze sukcesy wystawowe, jak przygotować CzW, jak wystawiać....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 11-03-2007, 21:32   #1
Konrad:)
Member
 
Konrad:)'s Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Warszawa
Posts: 747
Send a message via Skype™ to Konrad:)
Default WILNO (03.2007) - i krew się polała

Jesteśmy pierwsi (w Polsce), ale nic nie powiemy.... Niech mówią Chey - piony
__________________
Eury z Peronówki
http://eury.zperonowki.com/
Konrad:) jest offline   Reply With Quote
Old 11-03-2007, 23:32   #2
Narvana
love and terror
 
Narvana's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Location: Twardogóra/Gdańsk
Posts: 3,861
Default

jesli Chey-piony
to pewnie trzeba gratulowac Cheyowi
wiec gratulujemy i gratujujemy rowniez pozostalym
__________________
Pozdrawiam
Marzena&Trejsi&Pirat&Garuda
Narvana jest offline   Reply With Quote
Old 12-03-2007, 00:18   #3
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Chey dziekuje
Zarobil dzien pod dniu, po ostrej walce z Eurysiem a potem z Eligo i Dewi (ktora z kolei po dwakroc pokonala Alinke!!! (TO JEST DOPIERO WYCZYN), CAC, CACIB, BOB i w sobote dodatkowo Zwycięstwo Litwy.
Dla odmiany na finalach nie utrzymal formy i zdecydowanie oddal sie odpoczynkowi.

Przy porownaniach adrenalina skakala ostro bo jak sie ma tak wyrownana stawke to nie zna sie dnia ani godziny.
Gratulacje naleza sie absolutnie wszystkim, podziekowania za fantastyczna atmosfere przy ringu, w ringu i podczas calego pobytu na Litwie - tez wszystkim, i znajomym i nieznajomym
Od nieznajomych wlasnie dostalismy fantastyczne brawa podczas wejscia na finaly grup , To bylo COŚ !
Dokladniejsze relacje beda jak wszyscy odespia sukcesy i szalencza jazde po litewskich drogach
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 12-03-2007, 07:19   #4
Narvana
love and terror
 
Narvana's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Location: Twardogóra/Gdańsk
Posts: 3,861
Default

to musialobyc ciekawie
czekam na relacje z niecierpliwoscia
__________________
Pozdrawiam
Marzena&Trejsi&Pirat&Garuda
Narvana jest offline   Reply With Quote
Old 12-03-2007, 22:19   #5
sssmok
Gorthan's WeReWoLf
 
sssmok's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Wilkołaki
Posts: 1,828
Send a message via Skype™ to sssmok Send Message via Gadu Gadu to sssmok
Default

GRATULACJE!!!!!
Ja również czekam na relację
__________________

Forum to nie rzeczywistość...
A to, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
sssmok jest offline   Reply With Quote
Old 12-03-2007, 23:25   #6
Agnieszka
Distinguished Member
 
Agnieszka's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Location: Supraśl/Poznań
Posts: 2,513
Default

Gratulujemy
Agnieszka jest offline   Reply With Quote
Old 14-03-2007, 00:14   #7
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

O wyjeździe na Litwę będzie chyba w dwóch odsłonach, wycieczkę „duchową” – jej opis pozostawiam Danusi. Była nam przewodnikiem po historycznych cieniach Wilna, za co pięknie dziękujemy.
Ja się skupię na samych wystawach. Przede wszystkim organizacja- super. Daiva nas wprowadziła, po czym czmychnęła szybko asystować w ringu naszemu przewodniczącemu ZkwP panu Mani ( na jego specjalne zaproszenie ).
Przestronne, wyłożone wykładzina ringi, można było psa zaprezentować w ruchu. Mnóstwo ludzi zainteresowanych wilczakami- bardzo kontaktowi, mili, cały czas czuliśmy ich obecność.
W sobotę sędziował sędzia z Węgier, Przypatrywaliśmy się jak sędziuje wcześniej oceniane rasy i zastanawialiśmy się, co wilczaki powiedzą na naciskanie ich na kłąb, macanie po pęcinach, gmeranie w paszczach...ale chyba nasze bure maja kiepska opinie, bo sędzia podszedł do nich z dystansem.
W młodzieży po ostatni wniosek na Młodzieżowego Championa Litwy stanął Eligo – zapatrzony w swojego idola Balroga i zrzucający swoja imponująca (kiedyś) kryzę w podobnym „pożal się Boże” stylu. Ale młody wygląd ma, jaki ma i nawet z piórkami stręczącymi po niegdysiejszej dumie wilczaka swoje wywalczył. Best Juniora musiał oddać młodej pannie- Brukne (Walkiria Girios Dvasia) – nieodrodnej córce swoich rodziców. Wygląda tak, ze żadne z nich się jej nie wyprze. Dorodna, zgrabna i ruszająca się jak mama (swoja droga, w pierwszej chwili nieco onieśmielona stadem sunia, po chwili dokazywała z nim w najlepsze)
No to w młodzieży karty rozdane. Potem solo w klasach poszli: Eurys (mój ulubiony „show line”) i Chey. Porównanie w psach było krótkie, miałam wrażenie, ze widzę powtórkę sytuacji z Kielc, kiedy sędziemu od pierwszego spojrzenia jakiś pies po prostu wpada w oko i już. W Kielcach tak błysnęła Brenda, tutaj Chey. Choć przyznam, ze stawanie z Eurym do porównania podnosi adrenalinę i to ostro
Przyszedł czas na suki : w pośredniej Gold Dewi i w championach Alina. W porównaniu Dewulec, faktycznie mieniący się na złoto w tamtejszym świetle, przyćmił championkę. Stanęła suka dumna jak paw, wyprężyła się i po prostu MUSIALA wygrać!. No i wygrała
W porównaniu o rasę karty były rozdane wiec zabraliśmy swoje pucharki, cudnej urody rozetki i odprowadzani gratulującymi nam widzami poszliśmy się cieszyć na słoneczna łąkę a psom dąć chwile na szaleństwa.

W niedziele mięliśmy być oceniani przez sędzinę z Rosji. Stawka stopniała o Brukne .
Tu ocenianie odbywało się wg innych kryteriów. Przede wszystkim widać było, ze ta sędzina rowniez zapoznała się ze wzorcem. Wykazała mniej respektu dla wilczakowych paszcz, ale uszła w całości i z życiem Oceniała przede wszystkim charakter, zachowanie (tak mi się przynajmniej wydaje), co nie oznacza, ze pominęła resztę. Zmroziło mnie gdy dłuższa chwile macała futro Cheya – wyjątkowo tego dnia „kędzierzawe” bo młody spędził 4 godziny na deszczu i zrobił się nieco puchaty ;D
Ale po kolei... Elis nadal łysy ale nadal tez doskonale wilczy , dla sportu załapał czwarty wniosek na Młodzieżowego Championa, Eurys gładko drugi wniosek na dorosłego Championa, tradycyjnie wystawiany przez Danusie na luźnej ringówce (podziwiam spokój bijący od tej pary ), Chey z tym futrem wg mnie już przepadł ale chyba nadrobił przy próbach kontaktu. Znów rozłożyło się tak: Chey-CACIB, Eurys – res-CACIB.
W sukach powtórka z dnia poprzedniego; Dewi wzięła drugiego CACIBa. W bieganiu o rasę , w skaldzie: Eligo, Dewi, Chey ten ostatni sobie znów pobrykał ale akurat u tej sędziny było to na plus. Najwidoczniej lubi wesołe psy- dala wiec koziołkowi BOBa. Powtórka z sukcesu nieźle nas oszołomiła
Tak wiec, cala ekipa z CACami wróciła z Litwy i na pewno spotka się za rok aby tak stylowo rozpoczęty championat dokończyć. Mam zresztą nadzieje, ze skald będzie jeszcze większy a tym samym emocje bardziej gorące.
Wszystkim pięknie dziękujemy za wspaniały weekend i już czekamy na następny- za rok i jeden dzien.

P.S. Pan Mania, przechodząc obok bawiących się wilczaków pokazał swojemu znajomemu stado mówiąc „ Zobacz jak one się fantastycznie witają i dogadują”. To było miłe Fakt, że wilczaki były jedną z nielicznych ras, które nie były pozamykane w klatkach i leżały na sobie, obok siebie robiąc niemałe wrażenie
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 14-03-2007, 00:25   #8
leśniczyna
Member
 
leśniczyna's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Location: Wejherowo
Posts: 517
Default

jej jak one urosły.. pamiętam, jak o Cheytanie i Dewi pisano na forum, że się rodzą, że już jadą do właściecieli....
ech...
leśniczyna jest offline   Reply With Quote
Old 14-03-2007, 00:49   #9
sssmok
Gorthan's WeReWoLf
 
sssmok's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Wilkołaki
Posts: 1,828
Send a message via Skype™ to sssmok Send Message via Gadu Gadu to sssmok
Default

W przyszlym roku, moze ja tez zawitam do Wilna....
Przydaloby sie odwiedzic rodzinne strony.... chociaz raz w zyciu, zeby je poznac
__________________

Forum to nie rzeczywistość...
A to, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
sssmok jest offline   Reply With Quote
Old 14-03-2007, 01:54   #10
Konrad:)
Member
 
Konrad:)'s Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Warszawa
Posts: 747
Send a message via Skype™ to Konrad:)
Default

Mamy relację Gagi, więc jesteśmy "zwolnieni" z milczenia.

Quote:
Originally Posted by Narvana
to musialobyc ciekawie
No...., aż policja interweniowała . Ale to akurat nie ma nic wspólnego z fragmentem tytułu "... i krew się polała" .




Z "tą krwią" było tak, że Danusia częstowała samego CHEY-piona smakowitym kąskiem, a młodzian będący na "przedwystawowej diecie", łapczywie chapnął także za paluszek . Proponowałem dobić poszkodowaną, żeby się nie męczyła , ale reszta ekipy nie poparła mojego wniosku . Danka sprawcy wybaczyła, bo zwycięzcy więcej wolno. A ja go za to jeszcze bardziej polubiłem
__________________
Eury z Peronówki
http://eury.zperonowki.com/
Konrad:) jest offline   Reply With Quote
Old 14-03-2007, 08:46   #11
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

nareszcze i ja wyspana moge tylko podzekowac wszystkim za faine odwiedziny. Tak superowo juz dawno nie mialam.
Super praca i asistowane P.A.Manie, bylo przemile, bo Pan Sedzia mnie duzo nowego nauczyl, i praca byla doskonala (jak p.Mania sam mowil-pracujemi telepatyczne )
Bardzo jiestem zadowolona ze wygranej u wszystkich.
Moje znajomy tez sa zachwycone wilczakami i spotkaniem z cala ekipa.
Milo mi ze spodobalo sie, ze wszystkie male nie dorozumienia wyjasznilismi w czasie.

p.s. ale policja piekne wygliada z wilczakami razem
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 14-03-2007, 09:39   #12
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by Konrad:)
Z "tą krwią" było tak, że Danusia częstowała samego CHEY-piona smakowitym kąskiem, a młodzian będący na "przedwystawowej diecie", łapczywie chapnął także za paluszek .
Wielce żałując poszkodowanej (te błękitne krople spływające po jedwabistej skórze wyglądały dramatycznie) przypominamy, że zanim da sie cokolwiek Cheitankowi należy wypowiedzieć magiczne zaklęcie; "DELIKATNIE"



Quote:
Originally Posted by Konrad:)
Proponowałem dobić poszkodowaną, żeby się nie męczyła , ale reszta ekipy nie poparła mojego wniosku . Danka sprawcy wybaczyła, bo zwycięzcy więcej wolno. A ja go za to jeszcze bardziej polubiłem
Krzysiu, jesli TAK BARDZO pragniesz zająć miejsce Danusi w światłach jupiterów to myślę, że rozmowa z Szanowną Połowicą w zupełności wystarczy
My w każdym razie stanowczo protestujemy przeciwko próbom wyeliminowania Twojego szczęścia z naszych eskapad
Jakby co możemy się oflagować :P
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 14-03-2007, 11:45   #13
Konrad:)
Member
 
Konrad:)'s Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Warszawa
Posts: 747
Send a message via Skype™ to Konrad:)
Default

Quote:
Originally Posted by wolfin
ale policja piekne wygliada z wilczakami razem
Sama widzisz.
Daiva, mam genialny pomysł. Mogli Czesi i Słowacy używać wilczaków do celów wojskowych, mogą Litwini na potrzeby policji. Zaproponuj coś takiego odpowiednim władzom. Na początek niech policja zaimportuje trzy pieski widoczne na zdjęciu, ale koniecznie z TYMI INSTRUKTORKAMI, żeby efekty były od razu widoczne.
Same korzyści:
1. wzrost obrotów handlowych pomiędzy Polską i Litwą,
2. rozwój współpracy formacji policyjnych,
3. zdecydowane uspokojenie nastrojów w Polsce (instruktorki będą przebywały na Litwie; co prawda z Warszawy do Wilna jest tylko około 500 km, ale i to dobre),
4. Litwie nie grozi pogorszenie nastrojów, bo Wasz język jest piekielnie trudny. Policjanci nie muszą uczyć się polskiego, a nawet jak znają, mogą udawać, że nic nie rozumieją.


Quote:
Originally Posted by Gaga
...te błękitne krople spływające po jedwabistej skórze wyglądały dramatycznie...
Cała kurtka Danki (z domu Kalinowskiej herbu Kalinowa) w błękitnym kolorze, co widać na zdjęciu – dramatyzm porównywalny z sytuacją hetmana Marcina Kalinowskiego pod Batohem.




Quote:
Originally Posted by Gaga
...rozmowa z Szanowną Połowicą w zupełności...
Myślisz, że nie próbowałem. Jako człowiek metodyczny najpierw trenowałem „na radiu”. Przegadałem program I i II , ale z „D..” poległem.
__________________
Eury z Peronówki
http://eury.zperonowki.com/
Konrad:) jest offline   Reply With Quote
Old 14-03-2007, 11:55   #14
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by Konrad:)
Sama widzisz.
Daiva, mam genialny pomysł. Mogli Czesi i Słowacy używać wilczaków do celów wojskowych, mogą Litwini na potrzeby policji. Zaproponuj coś takiego odpowiednim władzom. Na początek niech policja zaimportuje trzy pieski widoczne na zdjęciu, ale koniecznie z TYMI INSTRUKTORKAMI, żeby efekty były od razu widoczne.

Noo widze, ze proby wyeksportowania niektorych jednostek za granice, przybraly na sile
Tylko nie wiem, co na to Skarb Panstwa... czy sklonny bedzie pozbyc sie tak cennego dobra narodowego

Nowoczesnej Troi Ci sie zachciewa czy jak?


Tylko nie rozumiem, co winne psy....


Quote:
Originally Posted by Konrad:)
Myślisz, że nie próbowałem. Jako człowiek metodyczny najpierw trenowałem „na radiu”. Przegadałem program I i II , ale z „D..” poległem.
Liga rzadzi, Liga radzi, Liga nigdy Cie nie zdradzi"
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 14-03-2007, 12:59   #15
Konrad:)
Member
 
Konrad:)'s Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Warszawa
Posts: 747
Send a message via Skype™ to Konrad:)
Default

Quote:
Originally Posted by Gaga
Noo widze, ze proby wyeksportowania niektorych jednostek za granice, przybraly na sile...
....Tak dla wspólnej korzyści
I dla dobra wspólnego
Wszyscy muszą pracować,
Mój maleńki kolego.


Quote:
Tylko nie wiem, co na to Skarb Panstwa... czy sklonny bedzie pozbyc sie tak cennego dobra narodowego
Faktycznie problem

Quote:
Nowoczesnej Troi Ci sie zachciewa czy jak?
Dobrze kombinujesz



Quote:
Tylko nie rozumiem, co winne psy....
Pamiętasz taki fragment z filmu "Sami swoi" - "...rower musi kosztować"

Quote:
Liga rzadzi, Liga radzi, Liga nigdy Cie nie zdradzi"
Tu Cię mam. Nareszcie zrozumiałem
__________________
Eury z Peronówki
http://eury.zperonowki.com/
Konrad:) jest offline   Reply With Quote
Old 14-03-2007, 13:36   #16
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Hej, ja to ZA taki pomysl.
Nawet i policja do tego nie jiest potrzebna (hmm gloszno nie bede mowic, ale 3 wilczkai z takimi instruktorkami to od razu by zrobili porzadek u nas i ...waldaza musiala by zwolnic innych, bo ich nie potrzebowala (same wiecie jak pracuje p...cja))

miec takich psow u nas bylo by super.
a po drugie w jiedna strone macie tylko 390 km a do mnie nawet i mniej.
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 14-03-2007, 13:46   #17
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by Konrad:)
....Tak dla wspólnej korzyści
I dla dobra wspólnego
Wszyscy muszą pracować,
Mój maleńki kolego.
Za granicę raczej nikt już nas nie wyśle
Zostaniemy - trudna rada - my przy Wiśle
Ale z drugiej strony, też się cieszy człek
Z geografii znając gorszych parę rzek





Quote:
Tu Cię mam. Nareszcie zrozumiałem
inaczej mowiac : "solidarnosc jajnikow" ;D
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 14-03-2007, 17:33   #18
Konrad:)
Member
 
Konrad:)'s Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Warszawa
Posts: 747
Send a message via Skype™ to Konrad:)
Default

Quote:
Originally Posted by Gaga
Za granicę raczej nikt już nas nie wyśle Zostaniemy - trudna rada - my przy Wiśle
Ale z drugiej strony, też się cieszy człek
Z geografii znając gorszych parę rzek
Przybora śpiewał to z Wasowskim, więc "płciowa" konotacja była jasna.
Poza tym u mnie, a nie u Ciebie, daje się zauważyć "szron" na głowie.
Jak się jeszcze uwzględni wypowiedź Wołodyjowskiego skierowaną do Zagłoby: Krzysia jest mi przyjacielem, to biorąc pod uwagę zbieżność jej i mojego imienia, powstaje takie zamieszanie, że nie wiadomo już kto z kim ma zostać. Więc na wszelki wypadek wysiadam
__________________
Eury z Peronówki
http://eury.zperonowki.com/
Konrad:) jest offline   Reply With Quote
Old 14-03-2007, 19:16   #19
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by Konrad:)
nie wiadomo już kto z kim ma zostać. Więc na wszelki wypadek wysiadam

"niech ktos zatrzyma wreszcie czas
ja wysiadam"
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 14-03-2007, 20:36   #20
Konrad:)
Member
 
Konrad:)'s Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Warszawa
Posts: 747
Send a message via Skype™ to Konrad:)
Default

Quote:
Originally Posted by Gaga
"niech ktos zatrzyma wreszcie czas
ja wysiadam"
Ale:

Ja tu jeszcze wrócę - nie zostawię tego
Ja tu jeszcze wrócę - bałaganu totalnego
__________________
Eury z Peronówki
http://eury.zperonowki.com/
Konrad:) jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org