|
|
|
|||||||
| Grootbrengen en karakter Een puppy grootbrengen, hoe te socialiseren, de meest voorkomende problemen met de TsW, hoe ze op te lossen |
|
|
Thread Tools | Display Modes |
|
|
#1 |
|
Non active.
Join Date: Nov 2006
Location: Outside, walking the dog.
Posts: 2,873
|
Nou moet het een hel zijn voor een baas om je hond zo lang te moeten missen nadat ie de poten heeft genomen
En dit topic word me waarschijnlijk niet echt in dank af genomen Maar sinds ik hier op het forum zit of bij W-O hoor je het ook wel eens en het lijkt me een hel om hier als eigenaar doorheen te moeten Maar dit gaat zoveel verder dan een loopse teef waar je reu ff achter aan moet, of niet willen luisteren of ff achter die haas aan gaan Deze honden zijn echt gaan dolen. Hoe kan dat nou voorkomen bij honden die bij mensen zijn opgegroeid, dat ze niet hierna niet meer de mens opzoeken Sorry, maar deze vraag houd me al heel lang bezig Groette Martine.
__________________
Just treat stupid situations like a dog.....If you can't play with it or eat it....... Then just piss on it and walk away .
|
|
|
|
| Thread Tools | |
| Display Modes | |
|
|