Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Wystawy

Wystawy Nasze sukcesy wystawowe, jak przygotować CzW, jak wystawiać....

 
 
Thread Tools Display Modes
Old 14-03-2007, 09:39   #12
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by Konrad:)
Z "tą krwią" było tak, że Danusia częstowała samego CHEY-piona smakowitym kąskiem, a młodzian będący na "przedwystawowej diecie", łapczywie chapnął także za paluszek .
Wielce żałując poszkodowanej (te błękitne krople spływające po jedwabistej skórze wyglądały dramatycznie) przypominamy, że zanim da sie cokolwiek Cheitankowi należy wypowiedzieć magiczne zaklęcie; "DELIKATNIE"



Quote:
Originally Posted by Konrad:)
Proponowałem dobić poszkodowaną, żeby się nie męczyła , ale reszta ekipy nie poparła mojego wniosku . Danka sprawcy wybaczyła, bo zwycięzcy więcej wolno. A ja go za to jeszcze bardziej polubiłem
Krzysiu, jesli TAK BARDZO pragniesz zająć miejsce Danusi w światłach jupiterów to myślę, że rozmowa z Szanowną Połowicą w zupełności wystarczy
My w każdym razie stanowczo protestujemy przeciwko próbom wyeliminowania Twojego szczęścia z naszych eskapad
Jakby co możemy się oflagować :P
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
 

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org