Go Back   Wolfdog.org forum > Nederlands > TsW in nood

TsW in nood TsW die een nieuw tehuis zoeken: honden met stamboom maar ook wolfhondachtigen die in asiels zitten

 
 
Thread Tools Display Modes
Old 12-01-2013, 01:13   #19
Yvonne van Kessel
Junior Member
 
Yvonne van Kessel's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Location: Amsterdam
Posts: 96
Default

Quote:
Originally Posted by Azazel View Post
Een echte weldoener neemt zo'n beestje in huis en zorgt ervoor tot het einde...
En gaat niet beestjes oplappen en 250 eurie vragen op marktplaats notabene...
Heel praktisch gedacht:
Ik heb een hond en wil daar een herplaatser bij plaatsen uit het buitenland. Ik kan kiezen: een hond over laten vliegen en er op het vliegveld achter komen dat het niet klikt, waardoor ik de hond toch niet kan opnemen. Maar ik kan ook naar iemand die deze honden tijdelijk opvangt en daar kijken of het klikt. Makkelijk toch?

De plaatsingskans van een hond die al in het land is, is daarbij vele malen groter. Mensen kunnen kennismaken met de hond, er vervolgens nog een nachtje over slapen, kijken of het klikt. Als er zo meer honden een passend thuis vinden, wat is er tegen tijdelijke opvang?

Daarbij zijn er ook gastgezinnen die de honden dingen bijbrengen die ze nog niet kennen. Dat vergroot de kans op een succesvolle plaatsing. Ook kan het karakter van de hond beter omschreven worden na een observatieperiode, wat de kans op een goede match groter maakt.
Yvonne van Kessel jest offline   Reply With Quote
 

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org