|
|
|
|||||||
| Adopcje Psy szukające nowego domu: rasowe wilczaki, ale i "wilczakopodobne" psy z polskich schronisk.... |
![]() |
|
|
Thread Tools | Display Modes |
|
|
|
|
#1 |
|
Junior Member
Join Date: May 2009
Location: Gdańsk
Posts: 16
|
Dziwię się , że Lea tak długo nie może znaleźć nowego domu. Byłam dziś w schronisku . Lea jest prześliczną , bardzo wilczakową sunią . Jest drobniejszej budowy , ale bardzo proporcjonalna. Każdy kto kocha wilczaki jak ją zobaczy będzie chciał ją mieć . Gdy podchodzi się do jej boksu cieszy się , macha ogonem , zjada z ręki przysmaki . Na spacerze zwraca uwagę na człowieka , uwielbia być głaskana i przytulana.
Fajny wilczak . Proponuję , weźcie smycz , pojedźcie do schroniska ,przejdźcie się na spacer, poznajcie sunię , a na pewno się w niej zakochacie. |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Member
|
Barddzo chętnie ale takie sytuacje kompletnie odbierają mi rozum i tym razem to Nela by mi walizki wystawiła.
Po ostatnim uratowanym psie mam embargo na nowe. ALe tak jak już wspominałem spróbujmy wspólnie znaleźć mu dom, ja mogę zadeklarowac pomoc szkoleniową i trochę finansową w obrębie dużego i małego Trójmiasta.
__________________
http://harry.wolfdog.org |
|
|
|
|
|
#3 |
|
Junior Member
Join Date: May 2009
Location: Gdańsk
Posts: 16
|
Na dzisiejszym spacerze udało mi się zrobić parę fotek Lei . Jest trochę zziajana , bo musiałam ją trochę wybiegać , żeby była szansa złapać ją w obiektyw. Jest energiczna , ale wynika to z ciągłego siedzenia w klatce . Po dłuższym spacerze Lea kładzie się w trawie i odpoczywa.
|
|
|
|
|
|
#4 |
|
Junior Member
|
Witam! chetnie sie dolacze do akcji!jak trzeba to finansowo/ samochodowo etc...
|
|
|
|
|
|
#5 |
|
Junior Member
Join Date: May 2009
Location: Gdańsk
Posts: 16
|
W tym tygodniu odbywały się Dni Otwarte schroniska Promyk . Odbywał się festyn , pokazy psów ratowniczych . Wszyscy pracownicy , wolontariusze pomagali przy adopcjach psów. W sumie adoptowano około 40 piesków.
Niestety Lea nie miała żadnych szans na adopcje . W tej chwili jest w boksie z bardzo dominującym samcem . Jest totalnie zastraszona i wyczerpana psychicznie . Pies nie pozwala jej wyjść nawet z budy . Gdy przyniosłam im wodę , żeby się napiły , Lea nie miała szansy podejść nawet do miski . Musiałam smakołykami odciągnąć tamtego psa , żeby Lea mogła się napić . Gdy podchodzą ludzie do klatki Lea siedzi w budzie wyjąc i rozpaczając , mimo tego , że bardzo chce się przywitać , nie może . Z dnia na dzień jest coraz gorzej , życie w takim stresie niedługo ją złamie , a nie chciałabym , żeby była uznana za agresywnego psa . W schronisku mają mieszane uczucia co do Lei , a wynika to oczywiście z braku wiedzy o rasie , jej potrzebach. Czy naprawdę na całym forum nie ma osoby , która zapewniłaby Lei spokojny kąt ? Ona jest kochanym , wspaniałym wilczakiem . Całą sobą pokazuje jak bardzo czeka na spacer i odrobinę pieszczot . Tylko myślę , że spacer i kontakt z człowiekiem raz czy dwa razy w tygodniu to za mało . Każdy z nas wie jaką energią dysponują wilczaki , a mały kojec w dodatku zamieszkany przez dominującego samca doprowadza ją do szaleństwa . Proszę o pomoc , dajmy Lei szansę !!! |
|
|
|
|
|
#6 | |
|
złośliwy krasnolud
Join Date: Aug 2007
Posts: 705
|
Quote:
A czy w całym schronisku nie ma nikogo kto by mógł ją umiescic z innym psem? Z tego co piszesz tragedia wisi na wlosku a nikt nic nie robi? Wez ogarnij jakos tam ludzi bo to porazka.
__________________
CIRI Wilk z Polskiego Dworu ['] |
|
|
|
|
|
|
#7 |
|
Junior Member
Join Date: May 2009
Location: Gdańsk
Posts: 16
|
Nie wiem czy wiesz , ale schroniska są przepełnione.
|
|
|
|
![]() |
| Thread Tools | |
| Display Modes | |
|
|