|
|
|
|||||||
| TsW in nood TsW die een nieuw tehuis zoeken: honden met stamboom maar ook wolfhondachtigen die in asiels zitten |
![]() |
|
|
Thread Tools | Display Modes |
|
|
|
|
#1 | ||
|
Junior Member
Join Date: Jul 2006
Posts: 208
|
Sneu verhaal voor de hond, en hoop dat ze, ondanks de negatieve instelling van de huidige eigenaar toch een kansje krijgt...als het echt zo een ramp is kan ik natuurlijk niet inschatten, maar dan is het miss zelfs wel humaner voor de hond om in te slapen, maar denk dat je dan eerst eens door iemand die er verstand van heeft naar de hond moet laten kijken
Zal proberen te vertalen, tekst is wel raar, door een Nederlander in het duits geschreven en dan weer naar het nederlands vertaald Quote:
Quote:
|
||
|
|
|
|
|
#2 |
|
Junior Member
Join Date: Sep 2003
Location: Borssele
Posts: 426
|
Klinkt als normale wolfhond teef,Xandra deed ook nooit wat aan de riem en als er hier een hond zwak is,wordt hij ook meteen geterroriseerd door de andere als ze de kans krijgen.
Duidelijk weer iemand die niet begrijpt hoe de natuur werkt.en dat ontlasten in huis is dus ook niet zo vreemd voor een teef. Een hond die niet herplaatst moet worden in huis,maar ergens buiten ,bij een reu.Hoewel waarschijnlijk jonge teef ook best goed zaal gaan.Goed voor de opvoeding van een jonge hond.Maar zeker niet bij een baas die er niet tegen kan als er eens flink wordt gecorrigeerd. Dus Marian,ga het niet zoeken in de hoek van mensen die zielige hond willen opvangen,gaat niet lukken. Dit is een Wolfhond,die gewoon voor zichzelf opkomt en daardoor overleeft,niks vreemds aan. Heb hier ook een jonge opvangreu zitten die alle eten steelt als hij de kans krijgt.Niet zo vreemd als je af en toe dagen niks kreeg,dan is het pakken wat je pakken kan. Gr. Christa |
|
|
|
|
|
#3 | |
|
Senior Member
Join Date: Sep 2003
Location: Warnsveld
Posts: 2,033
|
Quote:
Andere opties (zeker bij niet onervaren mensen!) dan zo'n hond gewoon lekker buiten houden zoals ze gewend was, worden voor zowel de hond als eigenaar weer een nare ervaring.
__________________
Vriendelijke groeten, Mijke PS: I am not a moderator anymore!!
Last edited by mijke; 19-10-2008 at 18:48. |
|
|
|
|
![]() |
| Thread Tools | |
| Display Modes | |
|
|