![]() |
![]() |
|
Buiten de orde Over alles en niets - over hoe je vrije tijd plezierig door te brengen... |
![]() |
|
Thread Tools | Display Modes |
|
![]() |
#1 |
Non active.
Join Date: Nov 2006
Location: Outside, walking the dog.
Posts: 2,873
|
![]()
Beide ,heel veel sterkte!!
|
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Junior Member
Join Date: Jun 2006
Location: Lubbeek
Posts: 373
|
![]()
Heel veel sterkte!
Liesbeth
__________________
Tsjechoslowaakse Wolfhonden van Hagia Sophia' www.wolfdog.be |
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
n00b
Join Date: Sep 2003
Location: somewhere
Posts: 1,622
|
![]()
Jeetje wat een drama week weer.
Mijn vrouw is pasgeleden ook al twee paarden verloren in 1 maand tijd. Beide heel veel sterkte met jullie verlies en laten we hopen dat 2008 een beter jaar word voor iedereen. Met vriendelijke groeten, Barry
__________________
Wie het oude niet eert, is het nieuwe niet weerd ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#4 |
wolfman
Join Date: May 2006
Location: annerveenschekanaal
Posts: 178
|
![]()
Wij wensen beide heel veel sterkte
wat in en in triest allemaal weer Jolanda en Andreas ________________________ www.wolvenkennel.nl ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#5 |
Musketier
Join Date: May 2006
Location: Brabant
Posts: 532
|
![]()
Vannessa,
Veel sterkte met het verwerken van dit verlies! Troost je met de gedachte dat hij 5 mooi jaren bij jullie heeft mogen zijn, Laszlo zal jullie in iedergeval dankbaar zijn voor de mooie en goede tijd met jullie...... Bert & Gitta Jos ook jij sterkte om deze toch moeilijke maar juiste beslissing weer een plek te geven... |
![]() |
![]() |
![]() |
#6 |
Junior Member
Join Date: Dec 2007
Posts: 20
|
![]()
Ik wens jullie ook heel veel sterkte.
Groetjes, Katrien |
![]() |
![]() |
![]() |
#7 |
Junior Member
Join Date: Sep 2003
Location: waalwijk
Posts: 229
|
![]()
Daan en ik zijn uit elkaar sinds 2 maanden en sinds 3 weken heb ik een eigen woning, die nu zo ver op orde was dat Laszlo bij mij kon komen. Afgelopen zaterdag is hij bij mij komen wonen. Aangezien ik aan een kant nog geen schutting heb, moest ie binnen in de bench. Waar meneer het natuurlijk niet mee eens was. Hij was gisterochtend uitgebroken en had de inhoud van mijn keukenkast leeg gevreten, inclusief de hagelslag.
's Middags is hij begonnen met braken en diarree. 's Nachts om 4 uur ben ik nog bij hem geweest, omdat ie uit de bench wou. Toen was er niets met hem aan de hand. Gisterochtend om 9 uur ging het ineens heel slecht met hem, waarna ik hem naar Daan heb gebracht, omdat ik hem niet alleen wilde laten ivm met mn werk. Daar knapte hij wat op. Hij wilde weer wat eten en drinken. Maar dat heeft allemaal niet meer mogen baten. Volgens de DA is dit een combinatie geweest van eenzaamheid, stress, slechte conditie en toch nog reststoffen van de chocolade. Ik kan mezelf wel voor mn kop slaan dat ik hem perse bij me wilde hebben.
__________________
Greetzzz Vannessa |
![]() |
![]() |
![]() |
Thread Tools | |
Display Modes | |
|
|