Wróć   Wolfdog.org forum > Nederlands > Grootbrengen en karakter

Grootbrengen en karakter Een puppy grootbrengen, hoe te socialiseren, de meest voorkomende problemen met de TsW, hoe ze op te lossen

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 08-11-2012, 15:23   #1
Wilko
Junior Member
 
Avatar Wilko
 
Zarejestrowany: Nov 2011
Postów: 238
Question Zand eten en zandpoep produceren?

De afgelopen dagen viel me op dat Styx soms stevige drolletjes produceerde die niet alleen met een plof vielen, maar dan ook nogal eens uit elkaar vielen in een hoopje zand. Ze zit regelmatig van alles te eten, inclusief modder, algen en aarde, maar in deze mate had ik het nog niet in haar ontlasting gezien.

Daarnaast eet ze regelmatig een normale hoeveelheid (ongeveer 150% van de dagelijkse aanbevolen hoeveeldheid Brit voer) en drinkt ze ook de gewone hoeveelheden. Ook heeft ze sinds kort door hoe ze muizen moet vangen en die worden ook nog wel eens verorberd.

Ik vroeg me af wat er in die aarde/modder zit waar ze behoefte aan lijkt te hebben (bacteriën, mineralen o.i.d.), of is dat een gevalletje:"Dat ruikt/smaakt lekker"?
Wilko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-11-2012, 22:28   #2
Annemiek
Junior Member
 
Avatar Annemiek
 
Zarejestrowany: Nov 2011
Skąd: Breda
Postów: 180
Domyślnie

Wanneer een hond aarde eet (dus niet het witte zand, maar de echte bruine/zwarte smurrie), dan kan het zijn dat ze een tekort heeft aan ijzer.
Bij wit zand kan het een tekort zijn aan silicium.

Of ze vind het gewoon lekker.
__________________
Life is the future, not the past!


Van links naar rechts: Freya, Sky, Poeky, Kaeley.
Annemiek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:34.


.
(c) Wolfdog.org